• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دوستان میگم یک هماهنگی انجام بشه همه عزیزان پرسپولیسی که میان تاپیک عکس ایمون زایدو آواتارشون قرار بدن تا 10-10-3 دوباره زنده بشه

فکر خیلی خوبی فقط به نظرم یه عکس ازش توی تاپیک قرار بدین و همه یه عکس واحد بزارن

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
سايت هواداران پرسپوليس: محمدرضا خلعتبری به طور رسمی به پرسپولیس پیوست.

پس از آن که باشگاه پرسپولیس فسخ نامه قرارداد خلعتبری با باشگاه عجمان را دریافت کرد، دقایقی پیش این بازیکن به طور رسمی با امضای قراردادی دوساله به ارزش 650 میلیون تومان برای سال نخست به پرسپولیس پیوست.

ایسنا

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
تیم حریف فقط متکی به یکی از بهترین هایه فوتبال ایرانه که همچو مهدی وعلی تمومی نداره من با اینکه یه پرسپولیسی 6اتیشه هستم ولی درمورد فرهاد اصلا تعثب تیمم کارساز نیست وواقعا این بشرو دوست دارم مجیدی پدیده ای هست که واقعا اگه جوونی نمیکردو غرور نداشت خیلی خیلی بدرد تیم ملی هم میخورد
استقلال این هفته مجیدی رو داره ما باید بازی این مهاجمو ببندیم وکنارامون هم قوی تر از همیشه باشن واجازه سانت به حیدری رو ندن چون قاضی بیش از هر بازی میخواد خودشو ثابت کنه ومیشه کاملا هم بهش حق داد
ولی من یقین دارم که برنده بازی جمعه تیم ارتش سرخ هست حتی اگه داور هم ضدحال بزنه
داداش باید بشی 7 اتیشه نباید قبولش داشته باشی مجیدی ... کیه بابا دایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی سر ور مایییییییییییییییییییییییییی

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
سلام به پرسپولیسی های گل، تبریک بابت خلعتبری
رفتیم برای شکست تیم دوم پایتخت

داداش تیم دوم پایتخت نفت تهرانه ! نه استقلال ! :D

استقلال در این اندازه های نیست که تیم دوم باشه بعد ما :lol:

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
بعد بازی یادی هم از شما میکنیم :lol:
غلامرضا هم که مصدوم شد :eek: اینقدر ناشکری کردین نوروزی فیکس شد :eek:

نوروزی که خوبه ! آخه با این اوضاعش 4 تا به استقلال گل زده ! :lol:

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
[h=1]خلعتبري قراردادش را در هيئت فوتبال ثبت کرد[/h]
[h=2] مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس عصر امروز با حضور در هيئت فوتبال قرارداد خود را ثبت کرد.[/h]
00945593.jpg

محمدرضا خلعتبري پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپوليس در هيئت فوتبال استان تهران حاضر شد و برگه تکميل مدارک خود و سقف هويت بازيکنان را امضاء کرد و قرارداد خود را نيز در اين هيئت ثبت کرد. بدين ترتيب مدارک اين بازيکن به سازمان ليگ مي‌رود تا در صورت تأييد مسئولان کارت بازي براي او صادر شود.

به نقل از فارس، محمدرضا خلعتبري پس از فسخ قرارداد با باشگاه عجمان امارات با پرسپوليس به توافق رسيد و با عقد قراردادي به اين تيم پيوست.

i,,,,,,,,,
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Saeid Hosseini

Registered User
لایک‌ها
1,161
خلعتبري قراردادش را در هيئت فوتبال ثبت کرد

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس عصر امروز با حضور در هيئت فوتبال قرارداد خود را ثبت کرد.
00945593.jpg

محمدرضا خلعتبري پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپوليس در هيئت فوتبال استان تهران حاضر شد و برگه تکميل مدارک خود و سقف هويت بازيکنان را امضاء کرد و قرارداد خود را نيز در اين هيئت ثبت کرد. بدين ترتيب مدارک اين بازيکن به سازمان ليگ مي‌رود تا در صورت تأييد مسئولان کارت بازي براي او صادر شود.

به نقل از فارس، محمدرضا خلعتبري پس از فسخ قرارداد با باشگاه عجمان امارات با پرسپوليس به توافق رسيد و با عقد قراردادي به اين تيم پيوست.

i,,,,,,,,,
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هیپ هیپ؟
هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
در واکنش به اظهارات فتح‌الله‌زاده ؛قدوسی : خلعتبری می‌تواند در داربی بازی کند/ آنها می‌ترسند او، ایمون زاید بعدی باشد

219x161xghodoosi.jpg.pagespeed.ic.nEVpn8OX6Z.jpg

پرسپولیس نیوز : حسین قدوسی می‌گوید خلعتبری در صورت دریافت ITC خود در این هفته‌ مشکلی برای بازی در داربی ندارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره مباحثی که پیرامون بازی کردن خلعتبری در داربی مطرح می‌شود، اظهار کرد: طبق قوانین فیفا و سازمان لیگ هر بازیکنی که خارج از نقل و انتقالات پیش از فصل و نیم فصل به تیمی می‌آید می‌تواند به محض دریافت ITC برای آن تیم بازی کند. البته قبلا این طور نبود و آن بازیکن باید دو هفته‌ صبر می‌کرد، اما قانونی بود که باشگاه‌ها با آن مشکل داشتند و به همین خاطر سازمان لیگ این قانون را عوض کرد.

وی ادامه داد: طی یک سال و نیم اخیر نمونه‌های زیادی وجود داشتند که به محض دریافت ITC برای تیم جدید خود بازی کردند، اما الان این که برخی از مسئولان باشگاه‌ها می‌گویند، قوانین اجازه بازی کردن خلعتبری در داربی را نمی‌دهد، نوعی فرافکنی است. آنها یا آگاهی کامل دارند و می‌خواهند جو را مسموم کنند یا این که اطلاع کافی از قوانین ندارند که البته این بعید است.

قدوسی با اشاره به قرارداد ولاتکو با پرسپولیس در فصل گذشته، گفت: یک نمونه بارز برای این موضوع ولاتکو است که سال گذشته در روز دوم بهمن با پرسپولیس قرارداد بست که خبر امضای قرارداد او در همه سایت‌ها موجود است. ششم بهمن داربی بود و کارت بازی این بازیکن با پیگیری‌های این باشگاه صادر شد حتی مصاحبه مسئولان سازمان لیگ هم درباره صدور ITC ولاتکو موجود است که ما این خبرها را در اختیار خبرگزاری ها قرار می‌دهیم. حتی گل محمدی عنوان کرد که ممکن است دقایقی از ولاتکو در بازی با استقلال استفاده کند،‌اما این بازیکن دو روز پیش از داربی دچار سرماخوردگی شدید شد و نتوانست بازی کند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: نمونه های دیگری هم موجود است که بازیکن به محض گرفتن کارت بازی توانسته برای تیم جدیدش به میدان برود. البته طبیعی است که دوستان خیلی از بازی کردن خلعتبری در بازی روز جمعه نگران باشند. هر چند بازی کردن او بستگی به رفع آسیب دیدگی‌ و تصمیم سرمربی تیم دارد، اما نگرانی آنها طبیعی است. خلعتبری دوست نداشت در یک لیگ مجعول بازی کند و به خاطر بازگشت به کشورش از هفت میلیارد تومان پول گذشت. این موضوع جای خوشحالی دارد که یک بازیکن ملی چنین کاری کرده است و البته باید از هدایتی هم در این قضیه تشکر کرد.

قدوسی در پایان گفت: بازیکنی مثل ایمون زاید که تازه به پرسپولیس پیوسته بود در داربی توانست یک شب تاریخی را خلق کند. طبیعی است که آن خاطره تلخ از ذهن بعضی‌ها بیرون نرفته باشد. حتی فصل گذشته هم همین اضطراب برای بازی کردن احتمالی ولاتکو در داربی وجود داشت. با این حال این که از بازی خلعتبری نگران باشند و دست به فرافکنی بزنند، موضوع غیر معمولی نیست.

قدوسی زلزله محبوب هر چی دله

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] حسینی مسئول تفاهم‌نامه برون مرزی شد/ ثبت نام برای حضور در تیم‌های پایه در سامانه پرسپولیس[/h]
پرسپولیس نیوز : سومین جلسه شورای آکادمی پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که محمد رویانیان به دلیل پیگیری وضعیت خلعتبری در آن غایب بود.

جلسه شورای آکادمی پرسپولیس برای سومین بار در غیاب رویانیان و با حضور منتقمی، استیلی و برخی مسئولان باشگاه برگزار شد. در این جلسه که رویانیان به دلیل پیگیری وضعیت خلعتبری در آن حضور نداشت ابتدا مقرر شد مرکز تعیین سنجش آمادگی جسمانی برای بازیکنان توسط استیلی و سامانه ثبت نام برای حضور در تیم‌های پایه راه اندازی شود و دیگر مسائل شفاهی در تیم‌های پایه برای حضور بازیکنان مطرح نگردد. همچنین مقرر شد از این به بعد حسینی مسئول پیگیری‌های تفاهم‌نامه‌های برون مرزی باشگاه پرسپولیس باشد و به بهترین پیشنهادهای فنی و مالی جواب مثبت دهد. روز چهارشنبه نیز تصمیم گیری شد منتقمی دیداری از ورزشگاه امام رضا داشته باشد تا نقایص را برطرف کند. همچنین به زودی یک ورزشگاه برای فعالیت تیم‌های پایه قرار است در تهران گرفته و در اختیار استیلی و مربیان تیم‌های پایه قرارداده شود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
محمدرضا خلعتبری با پرسپولیس دو ساله بست/ صدور ITC تا دو روز دیگر

217x131xkhalat2.jpg.pagespeed.ic.kiAy1_a1ps.jpg

پرسپولیس نیوز : محمدرضا خلعتبری دقایقی پیش، پس از توافق نهایی با محمد رویانیان با باشگاه پرسپولیس قرارداد دوساله بست.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، پس از پیگیری‌های فراوان، مبلغ رضایتنامه خلعتبری به باشگاه عجمان پرداخت شد و شب گذشته فسخ قرارداد این بازیکن ملی‌پوش از سوی باشگاه عجمان صادر شد و خلعتبری دقایقی پیش پس از برگزاری نشستی با محمد رویانیان و سعید شیرینی قرارداد دو ساله‌ای را با باشگاه پرسپولیس امضاء کرد.

قرارداد خلعتبری در سازمان لیگ و هیئت فوتبال ثبت خواهد شد و پس از ثبت قرارداد در سیستم TMSفیفا ITCبازیکن جدید پرسپولیس صادر خواهد شد.

خلعتبری فردا در تمرین پرسپولیس شرکت می‌کند و در صورت صلاحدید علی دایی می‌تواند در دربی روز جمعه طبق قوانین فیفا و آئین‌نامه‌های داخلی سازمان لیگ ایران، در صورت صدور ITCبرای پرسپولیس بازی کند. ITCخلعتبری نهایتا تا دو روز دیگر صادر خواهد شد.

خلعتبری دقایقی دیگر به اتفاق سعید شیرینی راهی سازمان لیگ می‌شود و قراردادش در هیات فوتبال نیز امروز یا فردا به ثبت خواهد رسید.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رویانیان: گذشت خلعتبری از میلیاردها تومان پول در تاریخ ایران ماندگار خواهد شد /خوشحالم پس از دو سال پیگیری، خلعتبری با پرسپولیس دو ساله بست

216x152xrooyanian2.jpg.pagespeed.ic.UCj_ChaW-n.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: خوشحالم که پس از دو سال پیگیری، محمدرضا خلعتبری با پرسپولیس قراردادی دو ساله بست.

محمد رویانیان پس از امضای قرارداد دو ساله با محمدرضا خلعتبری به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: آرزوی دو ساله‌ام بود که محمدرضا خلعتبری پیراهن پرسپولیس را بر تن کند، چرا که هواداران و مربیان پرسپولیس خواهان حضور او در این تیم پرطرفدار بودند.

وی افزود: فصل قبل نتوانستم خلعتبری را به پرسپولیس بیاورم. امسال اما از تیر ماه شخصا با باشگاه عجمان و مدیر برنامه‌های خلعتبری در امارات جلساتی داشتم. ما روی قیمت مشکل داشتیم و به توافق نرسیدیم اما خلعتبری پس از تغییر نام لیگ این کشور قاطعانه به من گفت: مرا بیاورید پرسپولیس. مذاکرات ما از سر گرفته شد و هم باشگاه عجمان همکاری کرد و چهارصد هزا دلار تخفیف داد و هم خلعتبری تخفیف بسیار خوبی به ما داد. جا دارد هم از مدیران باشگاه عجمان و هم از این بازیکن ملی‌پوش و مدیر برنامه‌هایش و تمام کسانی که ما را در این راه یاری دادند، تشکر کنم.

مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: خلعتبری با پرسپولیس برای سال اول قراردادی 650 میلیون تومانی بست که 150 میلیون نیز در صورت راهیابی پرسپولیس به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و گلزنی او به این بازیکن تعلق می‌گیرد. ما با خلعتبری قراردادی دو ساله بستیم. مبلغ قرارداد سال اول او را شفاف گفتم و باید بگویم مبلغ قرارداد سال دومش با پرسپولیس متفاوت است.

رویانیان در پاسخ به این سوال که خلعتبری از میلیاردها تومان پول به خاطر کشورش و پرسپولیس گذشت کرده، گفت: در واقع خلعتبری حدود سه و نیم میلیارد تومان ضرر کرد. این کار او جای تقدیر و تبریک دارد. خلعتبری دست به کار بزرگی زد و اگر منصف باشیم باید بگویم این اقدام و گذشت او در تاریخ فوتبال ما ماندگار خواهد شد.

رویانیان خاطرنشان کرد: وظیفه خود می‌دانم بار دیگر از آقای حسین هدایتی تشکر و تقدیر کنم. البته ما یک اسپانسر دیگر هم داریم که از آن رونمایی خواهیم کرد.

محمد رویانیان در پایان گفت: قرارداد خلعتبری در هیات فوتبال و سازمان لیگ ثبت خواهد شد و اقدامات لازم برای دریافت ITCو ثبت قرارداد در سیستم TMSفیفا و دریافت مجوز از فدراسیون بین‌المللی فوتبال ظرف امروز و فردا انجام خواهد شد و قاطعانه باید بگویم خلعتبری برای بازی کردن در دربی به محض دریافت ITCهیچ مشکلی نخواهد داشت و در صورت صلاحدید آقای دایی می‌تواند در دربی به میدان برود. بد نیست بگویم فصل گذشته در تاریخ دوم بهمن ماه، ولاتکو بازیکن مقدونیه‌ای با پرسپولیس قرارداد بست و ITCاو را با پیگیری فراوان دریافت کردیم و کارت بازی ولاتکو برای حضور در دربی که ششم بهمن بود، صادر شد اما این بازیکن به علت سرماخوردگی در لیست 18 نفره قرار نگرفت و خلعتبری نیز چون از سهمیه بازیکن آزاد استفاده نکرده‌ایم پس از دریافت ITCهیچ منعی برای بازی کردن در دربی ندارد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] پولادی فردا در تمرین پرسپولیس [/h]

پرسپولیس نیوز: پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهرداد پولادی کار با وزنه را شروع کرده است و تصمیم دارد فردا در تمرین پرسپولیس که به کار با وزنه اختصاص دارد، حضور پیدا کند.
دکتر حقیقت در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس گفت: دکتر منافی که پای مهرداد پولادی را جراحی کرده است در سفر خارج از کشور هستند. در این مدت پزشک جانشین ایشان، پولادی را تحت نظر داشت که از وضعیت وی رضایت کامل دارد. آقای دکتر، شنبه جاری پولادی را معاینه می‌کند و اگر اجازه پوشیدن کفش و دویدن صادر شود، آنگاه پولادی می‌تواند تمرینات میدانی مثل دویدن را آغاز کند، البته در این مدت او بی‌کار نبود و کار با وزنه داشته است.

پولادی تمریناتش را در کمپ تیم ملی زیر نظر بدنساز تیم ملی دنبال می‌کند و با توجه به اینکه ما هم صبح فردا کار با وزنه داریم به ما اعلام کرده است که برای این تمرین حضور پیدا خواهد کرد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خلعتبری: بهترین نمایشم را در دربی ارائه می‌دهم/ امیدوارم جواب اعتماد دایی و رویانیان را بدهم

211x134xkhalat3.jpg.pagespeed.ic.0vkI7OFBBC.jpg

پرسپولیس نیوز: مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که حضورش در دربی منوط به نظر علی دایی است و اگر در این مسابقه باشد، بهترین نمایش را ارائه خواهد کرد.

محمدرضا خلعتبری پس از امضای قرارداد 2 ساله با پرسپولیس گفت: خدا را شکر امروز قراردادم را با باشگاه پرسپولیس امضا کردم و از این موضوع بسیار خوشحال هستم. انشاءالله بتوانم با ارائه بازی‌های خوب جواب اعتماد علی دایی، رویانیان، اعضای هیئت مدیره و هواداران را بدهم.

وی ادامه داد: تمام تلاشم این است که بتوانم فصل خوبی را با پرسپولیس داشته باشم و با کسب عنوان قهرمانی در لیگ و جام حذفی فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنم.

مهاجم جدید پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند در دربی روز جمعه مقابل استقلال به میدان برود اظهار داشت: باید ببینم نظر سرمربی چیست. اگر شرایط خوب بود و آقای دایی در دربی از من استفاده کرد سعی می‌کنم بهترین نمایش را ارائه بدهم. باید تاکید کنم به چیزی جز موفقیت پرسپولیس فکر نمی‌کنم.

خلعتبری درباره آخرین وضعیت مصدومیتش عنوان کرد: خدا را شکر وضعیتم بهتر است اما هنوز درد کوچکی دارم که انشاءالله با فیزیوتراپی حل می‌شود.

وی در خصوص اینکه با چه شماره‌ای برای پرسپولیس به میدان می‌رود گفت: نظر خودم شماره 33 یا 99 است. حالا باید ببینم چه اتفاقی می‌افتد.

مهاجم پرسپولیس ضمن بیان اینکه از فردا در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد، گفت: در این چند وقت در رسانه‌ها می‌دیدم که هواداران پرسپولیس چقدر به من لطف داشتند. امیدوارم بتوانم جواب اعتماد آنها را بدهم و بازیکن مثمرثمری برای پرسپولیس باشم.

خلعتبری در خصوص اینکه با یک عزم ملی پرسپولیسی و از لیگ جعلی امارات جدا شده است گفت: خیلی دوست داشتم به پرسپولیس بیایم و در این راه زحمات آقای رویانیان بسیار مثمر ثمر بود. امیدوارم بتوانم جواب اعتماد تمام آنهایی که در پرسپولیسی شدن من کمک کردند را بدهم.

بالا