• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بیچاره غلام ! چرا خوب آخه ! بد بخت خیلی زحمت میکشه تو زمین . گل نمیزنه اما خیلی خوبه . انصافا حقش نیست انقدر کم لطفی کنیم باهاش

حرف من هم همینه به جای اینکه از مصدومیتش خوشحال بشیم دعا کنیم به اوج برگرده

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دربی از نگاه آمار؛ تک دربی هفته‌های هشتم به سود قرمزها/ به یاد اشتباه رحمتی و چیپ اولادی

پرسپولیس نیوز : تک دربی برگزار شده در هفته هشتم تاریخ ادوار لیگ برتر به سود پرسپولیس به پایان رسیده است.

تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس جمعه از ساعت 18:50 در ورزشگاه آزادی برای هفتاد و هفتمین‌بار به مصاف هم می‌روند؛ دیداری که برای فوتبالدوستان و به خصوص هواداران این دو تیم بسیار حائز اهمیت است تا جایی که حاضرند پیروزی در این دیدار را حتی با عنوان قهرمانی عوض کرده و برای محقق شدن کری‌هایشان، تیم محبوب آنها به هر ترتیب این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد.

بر همین اساس در زیر قصد داریم دیدارهای استقلال و پرسپولیس در هفته‌های هشتم ادوار لیگ برتر از فصل اول تا دوازدهم را مورد ارزیابی قرار دهیم.

استقلال در هفته‌های هشتم صاحب 6 پیروزی، 3 شکست و 3 تساوی شده است. این تیم در فصل‌های اول، دوم، هشتم، نهم، یازدهم و دوازدهم دیدارهای خود را با برد پشت سر گذاشته و فصول چهارم، ششم و هفتم را به ترتیب مقابل ذوب‌آهن، پرسپولیس و سپاهان با شکست پشت سر گذاشته است.

از سوی دیگر پرسپولیس هم در هفته‌های هشتم ادوار لیگ برتر 7 برد، 2 تساوی و 3 شکست را به دست آورده است. این تیم نیز در فصول دوم، چهارم، پنجم، ششم، هفتم، هشتم و یازدهم به پیروزی رسیده است و در مقابل فصل‌های اول، سوم و نهم را به ترتیب مقابل پاس، پاس و پیکان واگذار کرده است.

نکته قابل توجه اینکه این دو تیم در تاریخ ادوار لیگ برتر یک بار دیگر در هفته هشتم به مصاف هم رفته‌اند که این دیدار با برتری پرسپولیسی‌ها به پایان رسیده است. در هفته هشتم فصل ششم پرسپولیس توانست در حضور بیش از 95 هزار تماشاگر با نتیجه 2 بر یک بر استقلال غلبه کند تا فاتح دربی 61 نام بگیرد.

اولین گل این دیدار را که در تاریخ 12 آبان 85 برگزار شد را استقلال در دقیقه 16 نیمه اول توسط امیرحسین صادقی به ثمر رساند. مهرزاد معدنچی نیز در دقیقه 23 روی اشتباه مسلم سید مهدی رحمتی، گلر استقلال برای پرسپولیس گلزنی کرد تا دیدار در این نیمه به تساوی کشیده شود.

در نیمه دوم پرسپولیس گل دوم خود را توسط مهرداد اولادی در دقیقه 72 به ثمر رساند تا پیروز این میدان شود.

اولادی در ضدحمله فرار کرد و در شرایطی تک به تک و با ضربه‌ای چیپ توپ را درون دروازه استقلال قرار داد.

فرشید کریمی، ابوالفضل حاجی زاده، شیث رضایی، رابرت ساها، فرزاد آشوبی، الونگ الونگ، کریم باقری، مهرزاد معدنچی (از دقیقه 67 مهرداد اولادی)، پژمان نوری، حسین بادامکی (از دقیقه 85 داود سیدعباسی) و علیرضا نیکبخت واحدی (از دقیقه 80 ابراهیم اسدی) برای پرسپولیس به میدان رفتند.

برای استقلال مهدی رحمتی، علی انصاریان، محمود فکری، پیروز قربانی، امیرحسین صادقی، مهدی امیرآبادی، محمد نوازی ( از دقیقه 70 فرزاد مجیدی)، محسن یوسفی (از دقیقه 78 اصغر طالب نسب)، حسین کاظمی، علی منصوریان (از دقیقه 64 علی علیزاده) و سیاوش اکبرپور بازی کردند.

آلفونسو پرز داور وسط و خسوس کالو و ریکاردو نسودیاج کمک‌های وی بودند. در این مسابقه حاجی‌زاده و ساها از پرسپولیس و صادقی، فکری و منصوریان با کارت زرد داور روبرو شدند.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
رضایی بیشتر اوقات دقیقه 60 کشیده میشه بیرون
غلام با دوندگی خوبی که داره مدافع مقابلشو خسته میکنه بد از دقیقه 60 بازیکن جایگزین میتونه براحتی مدافع مقابلشو جا بذاره چون خسته شده
با یه دو سه بار رد کردن توپ از اون منطقه مطمنا یکی گل میشه
بازی غلام اینطوری نببین :)
بهترین تحلیلی که تا حالا شنیده وخونده بودم دقیقا همین حرکت هم میتونه غلامو راضی نگه دارهو بازیشو بهتر کنه هم ممیتونه جاگزینشو به نتیجه دلخواهش برسونه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
600_Perspolis-1392-06-10.jpg
e0ec453e.jpg
44c4c173.jpg
851ddf50.jpg
8e82ab72.jpg
b2f627ff.jpg
d490d7b4.jpg

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
به به داداش امیر گل دلمون برات تنگ شده بود اساسی در حد لالیگا خوب شد دم دربی محرومیتت تموم شد

صاحب رستورانه احتمالا غذا بهت نداد :D
سلام داداش ما هم همینطور البته تاپیکو دنبال میکردم بازم مممنون از لطفت تکی داداش:wub:
.... کرده غذا نده مگه میتونه:Dاتفاقا اشتهام باز شده بود دو پرس خوردم:Dیارو یکجوری نگاه میکرد کلا ابروهاش بهم گره خورده بود:lol:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خلعتبری رسما پرسپولیسی شد

206x130xkhalat3.jpg.pagespeed.ic.k7UPxEG-yU.jpg

پرسپولیس نیوز : باشگاه عجمان بامداد امروز توافقنامه خود با باشگاه پرسپولیس را رسما امضا کرد تا خلعتبری رسما پرسپولیسی شود.

پس از مشکلات فراوان و تلاش‌های شبانه‌روزی محمد رویانیان بالاخره 500 هزار دلار به حساب باشگاه عجمان ریخته شد و سپس اماراتی‌ها توافقنامه خود را با باشگاه پرسپولیس رسما امضا کردند.

پرسپولیسی‌ها قرار است 300 هزار دلاری دیگر در آبان یا آذر به عجمانی‌ها پرداخت کنند. با این حساب محمدرضا خلعتبری با توجه به اینکه ساعت 2 دقیقه بامداد امروز این توافقنامه را امضا کرد، رسما به پرسپولیس پیوست و دقایقی دیگر با حضور در کنار رویانیان قرارداد خود را با پرسپولیس امضا می‌کند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مسئولان باشگاه عجمان خطاب به پرسپولیسی‌ها: با ATM قرارداد خلعتبری را ارسال کنید تا بتواند به دربی برسد

201x120xkhalat2.jpg.pagespeed.ic.UsV8oM6yym.jpg

پرسپولیس نیوز : مسئولان باشگاه عجمان اعلام کردند پرسپولیسی‌ها قرارداد خلعتبری را با ATM ارسال کنند، تا کارت بازی این بازیکن برای دیدار مقابل استقلال صادر شود.

یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از آنکه محمدرضا خلعتبری را جذب کردند، این است که این بازیکن بتواند در دربی روز جمعه مقابل استقلال بازی کند. از همین رو باشگاه عجمان امارات نیز پس از امضای توافقنامه با باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که هرچه سریع‌تر قرمز‌پوشان قرارداد خود را با خلعتبری امضا و سپس توسط ATM به امارات ارسال کند. عجمانی‌ها اعلام کردند طبق توافقات سه‌جانبه باشگاه پرسپولیس عجمان و فدراسیون فوتبال امارات آنها آمادگی کامل را دارند تا ITC خلعتبری را با پیگیری‌های انجام شده زودتر به تهران بفرستند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس حساسیت دربی سرخابی‌ها را به عجمانی ‌ها تشریح کرده‌اند و به همین دلیل یکی از بندهای توافق بین طرفین این است که خلعتبری بتواند در روز جمعه با پیراهن پرسپولیس مقابل استقلال بازی کند و عجمانی‌ها نیز قبول کردند با سیستم ATM این مشکل را برطرف کنند.

گفتنی است باشگاه پرسپولیس تا ساعتی دیگر قرارداد خود را با خلعتبری امضا خواهد کرد.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
حرف من هم همینه به جای اینکه از مصدومیتش خوشحال بشیم دعا کنیم به اوج برگرده

البته هیچ وقت اوج نبوده! بوده مردم؟!
ولی به نظرم تو زمین باشه و به این هرز دویدنهای بیخودش ادامه بده فضای خالی برای بازیکنی مثل خلعت ایجاد میشه . . .

پ.ن: زهی خیال باطل

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
تیم حریف فقط متکی به یکی از بهترین هایه فوتبال ایرانه که همچو مهدی وعلی تمومی نداره من با اینکه یه پرسپولیسی 6اتیشه هستم ولی درمورد فرهاد اصلا تعثب تیمم کارساز نیست وواقعا این بشرو دوست دارم مجیدی پدیده ای هست که واقعا اگه جوونی نمیکردو غرور نداشت خیلی خیلی بدرد تیم ملی هم میخورد
استقلال این هفته مجیدی رو داره ما باید بازی این مهاجمو ببندیم وکنارامون هم قوی تر از همیشه باشن واجازه سانت به حیدری رو ندن چون قاضی بیش از هر بازی میخواد خودشو ثابت کنه ومیشه کاملا هم بهش حق داد
ولی من یقین دارم که برنده بازی جمعه تیم ارتش سرخ هست حتی اگه داور هم ضدحال بزنه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سلام داداش ما هم همینطور البته تاپیکو دنبال میکردم بازم مممنون از لطفت تکی داداش:wub:
.... کرده غذا نده مگه میتونه:Dاتفاقا اشتهام باز شده بود دو پرس خوردم:Dیارو یکجوری نگاه میکرد کلا ابروهاش بهم گره خورده بود:lol:

به اندازه ای باخت استقلال کیف داد که خدا میدونه

دربی رو هم داوری عادلانه و بی خطا باشه حتما پر گل میبریم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دکتر حقیقت : رضایی فردا معاینه می‌شود، ماهینی پس فردا

217x147xmahini2.jpg.pagespeed.ic.LwR6PN2Esn.jpg

پرسپولیس نیوز : کادر پزشکی پرسپولیس اعلام کرد: شرایط حسین ماهینی صبح روز سه‌شنبه بررسی می‌شود و امیدواریم با رفع التهاب بتواند به تمرینات بازگردد.

دکتر حقیقت در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس، با اعلام این مطلب افزود: عضله ماهینی دچار پارگی نشده است اما هنوز التهاب دارد و پس از رفع این التهاب می‌تواند به تمرینات گروهی برگردد. او در تمرین روز گذشته به صورت جداگانه کنار زمین دوید و برنامه فیزیوتراپی را امروز هم دنبال خواهیم کرد. این شرایط فردا هم ادامه دارد. روز سه‌شنبه شرایط او را بررسی می‌کنیم و امیدواریم با رفع التهاب بتواند به تمرینات برگردد ولی اظهارنظر قطعی را به پس از معاینه موکول کرده‌ایم.

وی درباره وضعیت غلامرضا رضایی گفت: او در جریان بازی دوستانه روز شنبه از ناحیه کشاله ابراز درد کرد که پس از آن، از ادامه بازی او جلوگیری شد. اقدامات اولیه مانند یخ درمانی را انجام می‌دهیم.

پزشک پرسپولیس درباره وضعیت کمندانی که پس از ملحق شدن به تیم بیرامار در بازی دیروز دچار آسیب دیدگی شد، خاطرنشان کرد: آسیب دیدگی او از ناحیه مچ پا است. امیدواریم مشکل جدی نباشد. روی پایش یخ گذاشتیم و فردا شرایط او را بررسی می‌کنیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
البته هیچ وقت اوج نبوده! بوده مردم؟!
ولی به نظرم تو زمین باشه و به این هرز دویدنهای بیخودش ادامه بده فضای خالی برای بازیکنی مثل خلعت ایجاد میشه . . .

پ.ن: زهی خیال باطل

اگه خلعت بیاد دیگه جایی برای غلام نیست

واقعا نیست

مگه اینکه بخواد فوق العاده بشه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تیم حریف فقط متکی به یکی از بهترین هایه فوتبال ایرانه که همچو مهدی وعلی تمومی نداره من با اینکه یه پرسپولیسی 6اتیشه هستم ولی درمورد فرهاد اصلا تعثب تیمم کارساز نیست وواقعا این بشرو دوست دارم مجیدی پدیده ای هست که واقعا اگه جوونی نمیکردو غرور نداشت خیلی خیلی بدرد تیم ملی هم میخورد
استقلال این هفته مجیدی رو داره ما باید بازی این مهاجمو ببندیم وکنارامون هم قوی تر از همیشه باشن واجازه سانت به حیدری رو ندن چون قاضی بیش از هر بازی میخواد خودشو ثابت کنه ومیشه کاملا هم بهش حق داد
ولی من یقین دارم که برنده بازی جمعه تیم ارتش سرخ هست حتی اگه داور هم ضدحال بزنه

من از مجیدی واقعا بدم میاد به خاطر تعصب تیمیم طرف به هیچ وجه به ما احترام نمیزاره

دیگه در موردش صحبت نکنیم بهتره

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سرخپوشان امروز استراحت دارند، فردا دو جلسه تمرین می‌کنند

200x130x22.jpg.pagespeed.ic.MGeAqKjuwN.jpg

پرسپولیس نیوز : کادر فنی پرسپولیس پس از ریکاوری و بازی دوستانه دیروز، امروز را به سرخپوشان استراحت داده است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، بازیکنان پرسپولیس امروز تمرین نخواهند داشت ولی فردا دو جلسه تمرین می‌کنند. تمرین نوبت صبح فردا به کار با وزنه اختصاص دارد و تمرین نوبت بعدازظهر در زمین فوتبال به کار با توپ اختصاص دارد. سرخپوشان طی روزهای سه‌شنبه تا پنجشنبه هم روزانه یک جلسه تمرین میدانی خواهند داشت.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دهن کریمی اسفالت عجب غروری داره این بشر
تیترو خوندم از خنده ...شدم
یعنی واقعا گفته ؟؟؟!!!
با اینها به بهشت هم نمیروم :):lol::party:
سالاری علی ولی حیف که اعصاب نداری هرجاباشی موفق وسربلند باشی چون خونت قرمزه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها