• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
چرا باید رستوران تو شیراز افتتاح بشه چرا تهران نیست ؟ اما بازم شیرازیها رو هم عشقه . شیرازیها رو دوست دارم اما هیچوقت تا حالا شیراز نرفتم . مردمی که خون آریایی خالص تو رگهاشون هست .

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
چرا باید رستوران تو شیراز افتتاح بشه چرا تهران نیست ؟ اما بازم شیرازیها رو هم عشقه . شیرازیها رو دوست دارم اما هیچوقت تا حالا شیراز نرفتم . مردمی که خون آریایی خالص تو رگهاشون هست .

خون آریایی خالص ؟!

صلوات بفرست حاجی ... خوب نیست همچین حرفی ... آریایی خالص دیگه نیست ...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
این عالیشاه ساخته شده واسه بازی تیکی تاکا تو بارسا
چش حسوداش دربیاد بگو ایشالله ایشالله

حیف شد که به بازی دربی نمیرسه وگرنه مطمئن بودم یه گل میزد
عیبی نداره ایشاا... بازی برگشت
پ ن : میبینم که تیم حریف بازی رو باخته و حالا روحیه امادست برای برد تو دربی:)

LAVAN.SHOP

Registered User
لایک‌ها
440
فقط خدا کنه این ممد نوری رو هم اصلا بازیش نده ، امسال خیلی داغون و تنبل شده .
انشاا... 15 شهریور رو مثل 16 شهریور 52 خاطره انگیز بکنن ...
ph34r.gif

Last edited:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تکمیلی /افتتاح رستوران زنجیره‌ای پرسپولیس در شیراز

xrestoran1.jpg.pagespeed.ic.r79jIYcBj_.jpg

پرسپولیس نیوز : اولین شعبه رستوران‌های زنجیره‌ای پرسپولیس با حضور منتقمی قائم مقام در شیراز افتتاح شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در پی توافق سه‌جانبه با شرکت سرمایه‌گذاری صدرا سیستم، پاسارگاد و شرکت مایان صدرا، اولین شعبه رستوران‌های پرسپولیس طبق قولی که رویانیان داده بود، در شیراز افتتاح شد.

در این افتتاحیه بهروز متقمی قائم مقام و حسین قدوسی مدیر روابط عمومی حضور داشتند و به سوالات هواداران پاسخ دادند.

بیش از 200 هوادار پرسپولیس در این مراسم حضور داشتند و سرود قهرمانی پرسپولیس را زمزمه می‌کردند.

این رستوران در دو طبقه به مساحت 350 متر در خیابان شهید قدوسی شرقی شیراز افتتاح شد. در این رستوران تصاویری از بازیکنان تاریخ پرسپولیس و اسطوره‌های باشگاه در داخل رستوران توجه هواداران را به خود جلب کرده بود.

محمد رویانیان که به خاطر پیگیری انتقال خلعتبری به پرسپولیس به شیراز نیامده بود در حالی که از طریق تلفن همراه برای هواداران به برخی از سوالات آنها درباره رستوران زنجیره‌ای، پیوستن خلعتبری به پرسپولیس و دربی پاسخ می‌داد، با تشویق‌های مکرر هواداران همراه بود.

هاشمی معاون مدیر کل ورزش جوانان استان فارس و زارع رئیس هیئت دو و میدانی این استان، گرامی رئیس هیئت مدیره شرکت SIS و فائق مدیر عامل شرکت مایان صدرا نیز در این مراسم حضور داشتند.

به گفته بهروز منتقمی در کمتر از یک ماه دیگر سه شعبه این رستوران‌ها در تهران و قزوین افتتاح خواهد شد و توافقاتی برای افتتاح شعبه‌ای از این رستوران در مشهد انجام شده است.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
با سلام خدمت همه ی دوستان پرسپولیسی
میبینم که همه شادین 3-1 که بردیم از اونورم رغیب 2-0 باخت دیگه هیچی قابل کنترل نیستیم .خدایی دو روز دیگه منو بن کنن استقلالو 6 تایی میکنیم:lol:البته بازی اس رو ندیدم
ولی دقیقه 82 بود وارد رستوران شدم وقتی tv رو دیدم 2-0 عقبه 2 متر پریدم هوا کلم نزدیک بود بخوره به سقف :Dاصلا یک ضایع بازی بود ملت همه ساکت منو نگاه میکردن:lol:
حالا از شانس بدمون صاحب رستوران استقلالی بود :lol:

YANMAR

Registered User
لایک‌ها
235
با سلام خدمت همه ی دوستان پرسپولیسی
میبینم که همه شادین 3-1 که بردیم از اونورم رغیب 2-0 باخت دیگه هیچی قابل کنترل نیستیم .خدایی دو روز دیگه منو بن کنن استقلالو 6 تایی میکنیم:lol:البته بازی اس رو ندیدم
ولی دقیقه 82 بود وارد رستوران شدم وقتی tv رو دیدم 2-0 عقبه 2 متر پریدم هوا کلم نزدیک بود بخوره به سقف :Dاصلا یک ضایع بازی بود ملت همه ساکت منو نگاه میکردن:lol:
حالا از شانس بدمون صاحب رستوران استقلالی بود :lol:

حاجی دولا پهنا حساب نکرد؟ :p

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
حاجی دولا پهنا حساب نکرد؟ :p
اون موقع به من میگفت 1 تومن بده میدادم کلا ضد حال خورده بود یارو اساسی:Dبهش گفتم هر چی داری رد کن بیاد که اشتهام 6 برابر شده:lol:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستان اه مون گریبان گیر این بنده خدا شده
جام نیوز :: JamNews - هافبك فصل پيش پرسپوليس از راه آهن اخراج شد
جام ورزشي؛ سامان آقازمانی که طی این سال ها همیشه تیغ تیز انتقادات را پشت خود احساس می کرد بعد از بازی ضعیف مقابل استقلال تهران که منجر به اهدای یک پنالتی و در نهایت یک کارت قرمز بود با دستور منصور ابراهیم زاده سرمربی لوکوموتیورانان از ترکیب این تیم کنار گذاشته شد و در اختیار باشگاه قرار گرفت.

شنیده می شود ابراهیم زاده که از عملکرد ضعیف او ناراضی بوده در رختکن به او اعلام کرده نیازی نیست در تمرینات حاضر شود و برای حل شدن مشکلش به باشگاه مراجعه کند.

نکته جالب اینکه این تصمیم با استقبال برخی از بازیکنان مطرح این تیم هم همراه شده و از اخراج هافبک دفاعی تیم شان ابراز رضایت کرده اند. منصور ابراهیم زاده در گفتگو با مسئولان تیمش عنوان کرده بازی ضعیف سامان آقازمانی در دیدار مقابل استقلال دلیل شکست تیمش بوده و دیگر حاضر نیست با او کار کند.
بانك ورزش

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
دوستان اه مون گریبان گیر این بنده خدا شده
جام نیوز :: JamNews - هافبك فصل پيش پرسپوليس از راه آهن اخراج شد
جام ورزشي؛ سامان آقازمانی که طی این سال ها همیشه تیغ تیز انتقادات را پشت خود احساس می کرد بعد از بازی ضعیف مقابل استقلال تهران که منجر به اهدای یک پنالتی و در نهایت یک کارت قرمز بود با دستور منصور ابراهیم زاده سرمربی لوکوموتیورانان از ترکیب این تیم کنار گذاشته شد و در اختیار باشگاه قرار گرفت.

شنیده می شود ابراهیم زاده که از عملکرد ضعیف او ناراضی بوده در رختکن به او اعلام کرده نیازی نیست در تمرینات حاضر شود و برای حل شدن مشکلش به باشگاه مراجعه کند.

نکته جالب اینکه این تصمیم با استقبال برخی از بازیکنان مطرح این تیم هم همراه شده و از اخراج هافبک دفاعی تیم شان ابراز رضایت کرده اند. منصور ابراهیم زاده در گفتگو با مسئولان تیمش عنوان کرده بازی ضعیف سامان آقازمانی در دیدار مقابل استقلال دلیل شکست تیمش بوده و دیگر حاضر نیست با او کار کند.
بانك ورزش

اخه اون بازیکنه؟!!!!

نمیدونم پرسپولیس چرا همچین بازیکنای میگرفت؟؟؟؟

با این بازکنا بود که نتیجه نمیگرفت دیگه

من از این سامان اقا زمانی قشنگ تر بازی میکنم

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اخه اون بازیکنه؟!!!!

نمیدونم پرسپولیس چرا همچین بازیکنای میگرفت؟؟؟؟

با این بازکنا بود که نتیجه نمیگرفت دیگه

من از این سامان اقا زمانی قشنگ تر بازی میکنم

دیگه بی انصاف نباشید. سامان آقازمانی در تیمهای پایه ملی پوش بود و ضمنا از محصولات پرسپولیس محسوب میشه. البته نه چندان مرغوب...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بیشتر جزء ضایعات تولید بود و با rework هم قابلیت استفاده نداشت. آخ که چقدر حرص خوردیم . . .

پنالتی دادنش هم که اونجوریکه من دیدم به نظر جزء داستانهای دنباله دار 9^&*$ بود

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
پرسپولیس نیوز : باشگاه عجمان بامداد امروز توافقنامه خود با باشگاه پرسپولیس را رسما امضا کرد تا خلعتبری رسما پرسپولیسی شود.

پس از مشکلات فراوان و تلاش‌های شبانه‌روزی محمد رویانیان بالاخره 500 هزار دلار به حساب باشگاه عجمان ریخته شد و سپس اماراتی‌ها توافقنامه خود را با باشگاه پرسپولیس رسما امضا کردند.

پرسپولیسی‌ها قرار است 300 هزار دلاری دیگر در آبان یا آذر به عجمانی‌ها پرداخت کنند. با این حساب محمدرضا خلعتبری با توجه به اینکه ساعت 2 دقیقه بامداد امروز این توافقنامه را امضا کرد، رسما به پرسپولیس پیوست و دقایقی دیگر با حضور در کنار رویانیان قرارداد خود را با پرسپولیس امضا می‌کند.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پرسپولیس نیوز : باشگاه عجمان بامداد امروز توافقنامه خود با باشگاه پرسپولیس را رسما امضا کرد تا خلعتبری رسما پرسپولیسی شود.

پس از مشکلات فراوان و تلاش‌های شبانه‌روزی محمد رویانیان بالاخره 500 هزار دلار به حساب باشگاه عجمان ریخته شد و سپس اماراتی‌ها توافقنامه خود را با باشگاه پرسپولیس رسما امضا کردند.

پرسپولیسی‌ها قرار است 300 هزار دلاری دیگر در آبان یا آذر به عجمانی‌ها پرداخت کنند. با این حساب محمدرضا خلعتبری با توجه به اینکه ساعت 2 دقیقه بامداد امروز این توافقنامه را امضا کرد، رسما به پرسپولیس پیوست و دقایقی دیگر با حضور در کنار رویانیان قرارداد خود را با پرسپولیس امضا می‌کند.

حالا رسما تبریک میگم...

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
من از دیروز دل درد شدید گرفتم نمیدونم چیکار کنم :D

با این اوضاع داغون روحیه ی حریففففففففففففففف و انگیزه ی بالای بازیکنای ما به نظرم باید منتظر یه نتیجه ی عجیب دیگه تو دربی باشیم ، 7-0 یا 8-0 هم خوبه ها ! :D اون موقع میتونیم بگم ی7 تاییا !!!!!!!!!!! :lol:

حالا فکرشو بکنید اگه خلعت هم به دربی برسه چه شوددددددددددددد :rolleyes:

راستی بچه ها منم تبریک میگم :)

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
درسته روحیه بالاست ولی باید منطقی بود . . .
و حریفو دست کم نگرفت
و صد البته اینا اصلا مهم نیست
مهم داوریه که تو این اواخر خیلی ضربه زد
به نظرم برد این بازی نقطه عطفی خواهد شد چرا که ثابت میکنیم ناکامیها دلیل و علتش چی بود و اینکه چون اون علتها رفع شده پس برد به دست اومده.
خیلی خوب میشه در این صورت.
از اون طرف هم یه طالع نحسی هست که باعث شده که مربی حریف تا حالا تو زمان مربیگریش بباز نباشه و اینو با آخرین بازی فصل پیش ثابت کرد که حتی اگر لازم باشه زیر توپ میزنیم ولی نمیبازیم.
تیم دایی یه بازیکن بزرگ کم داشت که امیدوارم این بازیکن بزرگ برازنده Mr. Khalat Barrey باشه و سر و سامون بده.
خلعت تو زمین خیلی حرف میزنه و امیدوارم آتوی دست کسی نشه و روی این قضیه مانور ندن . . . و گرنه این اخلاقش باعث میشه بازیکنا به جون هم بیفتن.
شرایط مستعد هر اتفاقی هست و امیدوارم دست کم وقوع اون حوادث ضد پرسپولیس نباشه

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
درسته روحیه بالاست ولی باید منطقی بود . . .
و حریفو دست کم نگرفت
و صد البته اینا اصلا مهم نیست
مهم داوریه که تو این اواخر خیلی ضربه زد
به نظرم برد این بازی نقطه عطفی خواهد شد چرا که ثابت میکنیم ناکامیها دلیل و علتش چی بود و اینکه چون اون علتها رفع شده پس برد به دست اومده.
خیلی خوب میشه در این صورت.
از اون طرف هم یه طالع نحسی هست که باعث شده که مربی حریف تا حالا تو زمان مربیگریش بباز نباشه و اینو با آخرین بازی فصل پیش ثابت کرد که حتی اگر لازم باشه زیر توپ میزنیم ولی نمیبازیم.
تیم دایی یه بازیکن بزرگ کم داشت که امیدوارم این بازیکن بزرگ برازنده Mr. Khalat Barrey باشه و سر و سامون بده.
خلعت تو زمین خیلی حرف میزنه و امیدوارم آتوی دست کسی نشه و روی این قضیه مانور ندن . . . و گرنه این اخلاقش باعث میشه بازیکنا به جون هم بیفتن.
شرایط مستعد هر اتفاقی هست و امیدوارم دست کم وقوع اون حوادث ضد پرسپولیس نباشه

بابا بیخیال ! ما ایرانی ها ( مخصوصا فردوسی پور ! ) خیلی خرافاتی هستیما ! ;) هر بازی شرایط خاص خودش رو داره و مجموعه ای از اتفاقات هست که نتیجه ی بازی رو مشخص میکنه . نه طالع و ...

در رابطه با خلعت بری ، باید بگم به نظرم اومدنش تیم رو یک دست تر میکنه ، چون همبازی خط دفاعی ما بوده و این 3 بازیکن ( سید ، بنگر ، و خلعت ) میتونن با همدیگه کارهای بزرگی رو انجام بدن .

من که به دربی خیلی امیدوار و میدونم نتیجه ی بازی برای ماست . من میگم 3 بر 1 میبریم ( اما از انجا که هر وقت من نتیجه میگم 1 گل کم و زیاد میشه ) پس 2 بر 1 هم ببریم باز را داره :D

بالا