• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2]تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که يک نابينا اعتراض شديدي به علي کريمي داشت.[/h]
00945240.jpg

تمرين پرسپوليس پس از يک روز استراحت از ساعت 10:30 صبح امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين ابتدا بازيکنان 30 دقيقه در زمين خود را گرم کردند و سپس وزنه‌هاي سبک زدند. در تمرين امروز کليه بازيکنان حضور داشتند و فقط حميد علي عسگر با دست آتل‌بندي شده تمرين نکرد.

به گزارش فارس، يک هوادار نابينا که برخي اوقات در تمرين پرسپوليس حضور پيدا مي‌کند امروز در مقابل در ورزشگاه حضور پيدا کرد و با انتقاد از علي کريمي که به او قول‌هايي داده اما آنها را عملي نکرده پرداخت، اين نابينا حتي خبرهايي که درباره قول کريمي در روزنامه‌‌ها منتشر شده بود را به تمرين آورده بود و به انتقاد از جادوگر پرداخت.

*محمدرضا خلعتبري که هنوز هم به دليل ضربه استوک‌هاي نکونام گردنش دچار مشکل است امروز جاي اين ضربات را به ساير بازيکنان نشان ‌داد.

*نکته اصلي در تمرين امروز حضور يک دوربين سوئيسي در تمرين قرمزپوشان بود که با علي دايي به عنوان آقاي گل جهان و همچنين يکي از 9 گلزن برتر دنيا به گفت‌وگو پرداخت. دايي در صحبت‌هايش با اين دوربين از دربي، دوران فوتبالش، پرسپوليس و هوادارانش سخن گفت و سپس در حالي که در ورزشگاه درفشي‌فر قدم مي‌زد از او تصوير گرفتند. خبرنگار سوييسي با علي دايي هم عکس يادگاري گرفت.

* تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي صبح امروز برگزار شد که قرمزپوشان به دليل خستگي‌ که داشتند کمي سبک‌تر تمرين کردند و بيشتر تمرينات گروهي و تاکتيکي و پرفشار به بعد از ظهر موکول شد.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام

این پست رو در تاپیک هواداری استقلال زدم و عینا برای اینجا نقل می کنم:

سلام

اگر چه دوستان خوبم فرزاد و علی مدیریت بخش رو به عهده دارند و من هم همکار این بخش هستم ولی برای روشن شدن یکسری نکات ناچار شدم بیایم اینجا:

در صورتی که قوانین فورم و بخش فوتبال رعایت شده باشه، هیچ کس نمی تواند جلوی فعالیت کاربر دیگر و لو هم رنگ باشگاه مورد علاقه ما نباشد، بگیرد و مثلا با لحن طلبکارانه و جانبدارنه بگوید برو در خونه ات! یا بفرما بیرون و ...!

البته شرط اصلی این مساله رعایت کاربرهایی است که احیانا قصد دارند در تاپیک های هواداری مقابل پست بزنند، اگر مبنای کار احترام و صرفا بحث منطقی فوتبالی باشه این حضور موردی نخواهد داشت.

از همه شما این تقاضا رو دارم که در تاپیک های هواداری تحریک آمیز پست نزنید؛ همه کاربرهای فوروم حق دارند هر تاپیکی و هر نوشته ای در اون رو مطالعه کنند و در صورت نیاز پاسخ بدهند، کلوپ هواداری مانع حضور بقیه کاربرها نیست، این اصلا دلیل خوبی نیست که فکر کنیم تاپیک هواداری خودمان است و اختیارش را داریم و هر چه دلمان بخواهد در آن می گوییم! خیر، اگر این از نظر برخی دوستان اصل شده باید به عرض برسانم که صحیح نیست، در همین تاپیک هواداری هم دیگران می توانند با شما مخالف باشند و در صورت نیاز صحبت کنند؛ فقط لازمه اش "بحث منطقی فوتبالی" بدور از متلک انداختن و بی احترامی و قلدرمابانه رفتار کردن است که امیدواریم این نکته رو همه بهش عمل کنند.

با این حال تصور می کنم منطقی تر این باشه که در تاپیکی مثل "تبادل نظر در مورد حواشی روز فوتبال" به بحث های حاشیه ای و هر نوع تبادل نظر دیگر پرداخته بشه. اونجا مسلما بحث ها با آزادی و سهولت بیشتری برای کاربرها می تواند دنبال شود.

نهایتا اگر هر مورد خلافی دیدید اولا از امکان ریپورت استفاده کنید بعد هم اگر موضوعی از نظرتان حل نشده باقی ماند، تشریف بیاورید "تاپیک وقایع ..." تا اونجا با هم بیشتر بحث کنیم.

ممنون از توجه شما

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پس از تمرین امروز اتفاق افتاد اعتراض شدید مادر فخیمی به منحل شدن تیم دوم پرسپولیس/دایی: با داد و شلوغ کردن چیزی درست نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، شهریار فخیمی یکی از بازیکنان تیم امیدها و ب پرسپولیس بود که حتی در مسابقات جام ولایت نیز با قرمزپوشان به قهرمانی رسید اما با منتفی شدن تیم ب پرسپولیس و با توجه به نظر شخصی اسماعیل حلالی نسبت به این بازیکن او به یک‌باره خانه‌نشین شد و سپس افسردگی شدیدی را گرفته است از همین رو مادر شهریار فخیمی امروز در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد و پس از دیداری با پنجعلی در شرایطی که در انتهای تمرین دایی را دید با در دست داشتن مدال و احکام قهرمانی پسرش از دایی می‌خواست تا به فرزندش کمک کند و او همچنین علیه اسماعیل هلالی نیز صحبت‌هایی می‌کرد.

همین موضوع باعث شد که علی دایی در مقابل درب ورزشگاه با او گفت‌وگو کند.

دایی به این مادر گفت: با شلوغ‌کاری و داد و بیداد هیچ چیزی درست نمی‌شد، تلاش و کوشش باید حرف اول را بزند و ان‌شاءالله پسر شما نیز در آینده موفق خواهد بود من هم باید ببینم وضعیت چطور است تا به شما کمک کنم.

این در شرایطی بود که این مادر به خاطر ناراحتی شدید با فریادهای بلندش اعتراض خود را به منتفی شدن تیم ب پرسپولیس و نظرات شخصی اسماعیل هلالی اعتراض‌هایی می‌کرد.

متاسفانه برخی افراد سودجو نیز در این شرایط در حال فیلمبرداری از این صحنه بودند که با پادرمیانی مسئولان حراست ورزشگاه درفشی‌فر از این کار جلوگیری شد.

مادر شهریار فخیمی همچنین عکس‌های پسرش را با لباس پرسپولیس تهیه و در قالب یک آلبوم آنها را در درفشی‌فر ورق می‌زد و گریه می‌کرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

معمای دوست‌داشتنی ترکیب پرسپولیسی‌ها

یکشنبه, 17 شهریور 1392 ساعت 21:26
3.jpg

دایی با این چهار نفر جه می‌کند؟

سایت هواداران پرسپولیس : محمدرضا خلعتبری سرانجام اولین بازی‌اش را برای پرسپولیس انجام داد و عملا به ترکیب این تیم اضافه شد.
با این اوصاف حالا علی دایی با یک معمای بسیار بزرگ در مورد ساختار هجومی تیمش

مواجه شده است. جایی که باید فرمولی برای بازی دادن همزمان به سیدصالحی، صادقیان، عالیشاه و خلعتبری پید کند. واقعیت این است که هیچکدام از این بازیکنان قابل چشمپوشی نیستند و جایگاه تثبیت شده‌ای دارند. به

نظر می‌رسد دایی باید از بین

صادقیان، خلعت و عالیشاه یک نفر را به سمت مرکز زمین و پشت سر تک مهاجم متمایل کند؛ بازیکنی که به احتمال زیاد پیام صادقیان خواهد بود. اما آیا با نمایش‌های درخشانی که پیام در کناره‌ها ارایه داده، دور کردن او از لب

خط منطقی است؟ به هر حال دایی

یک هفته وقت دارد برای این معمای بزرگ یک جواب منطقی پیدا کند.

قانون انلاین

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
جام نیوز :: JamNews - اصرار علی دايي برای بازگشت مهاجم محبوب به پرسپولیس
خوب دوستان خبر جالبی بود که امروز خوندم بازگشت ایمون زاید واقعا می تونه هیجان انگیز باشه البته اگه بازم مثل دو فصل قبل باز بازیکنای پرسپولیس علیه اون موضع نگیرن طی اقدام خودجوش بهش پاس ندن واقعا از این لحاظ بازیکنای پرسپولیس واقعا اخلاق بدب دارن سردستسونم اون موقع نوروزی و رضایی بودن که با بودن زاید جاشون تنگ میشد

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
خوب دوستان خبر جالبی بود که امروز خوندم بازگشت ایمون زاید واقعا می تونه هیجان انگیز باشه البته اگه بازم مثل دو فصل قبل باز بازیکنای پرسپولیس علیه اون موضع نگیرن طی اقدام خودجوش بهش پاس ندن واقعا از این لحاظ بازیکنای پرسپولیس واقعا اخلاق بدب دارن سردستسونم اون موقع نوروزی و رضایی بودن که با بودن زاید جاشون تنگ میشد
عزیز شایعه ای بیش نیست
سردار دنبال سعدانه و دیگه نمیتونه برا ایمون هزینه کنه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اصرار عجیب برخی نهادها به تغییر نام پرسپولیس - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : با وجود اینکه مدت هاست از تثبیت نام پرسپولیس برای باشگاه پر طرفدار تهرانی گذشته است برخی نهادهای رسمی همچنان اصرار به استفاده از نام غیر واقعی این تیم دارند.

با وجود اینکه مدت هاست بر اساس تصمیم دادگاه عمومی تهران نام پرسپولیس به این باشگاه تعلق یافته است برخی نهاد های نظارتی و اجرایی همچنان به استفاده از نام قبلی و غیر واقعی این تیم اصرار دارند.

لجبازترین نهاد به استفاده از نام پیروزی برای باشگاه پرسپولیس شبکه سوم صدا و سیما بود که پس از صدور رای دادگاه این شبکه نیز دیگر استفاده از نام پیروزی را متوقف کرد اما در کمال تعجب سازمان لیگ فدراسیون فوتبال پس از سال ها همچنان در مکاتبات و تقویم های خود به جای پرسپولیس از پیروزی استفاده می کند.

این در حالی است که طولی نکشید پس از تصمیم باشگاه راه آهن به استفاده از نام سورینت در فاصله ای کوتاه و چند ماهه این تغییر مد نظر آنان اعمال شد. اما در هفتاد و هفتمین دربی پایتخت مشاهده شد علاوه بر سازمان لیگ که بلیط های این دیدار را با عنوان مسابقه استقلال - پیروزی چاپ کرده بود ، حراست وزارت ورزش و جوانان هم در اقدامی تعجب آور نام باشگاه فرهنگی ورزشی «پرسپولیس» را بر روی آی دی کارتهای خبرنگاران و کارتهای پارکینگ با عنوان قدیمی "پیروزی" چاپ کرد و در اختیار اصحاب رسانه قرار داد.

مسئولان فوتبال که در مصاحبه های خود در خصوص استفاده کشور امارات از نام جعلی به جای خلیج فارس برای نام گذاری لیگ فوتبال این کشور ابراز ناراحتی کرده اند بهتر است خودشان هم از نام های جعلی برای نام گذاری تیم ها استفاده نکنند.

پ ن : هضم بعضی چیزها خب سخته دیگه...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پرسپولیس اسم ایرانی ......تاریخی ............ زیبا ............ ریشه دار ............. از هر جهت زیبنده تیم محبوب و اول پایتخت
.و یاداور عظمت و بزرگی ان میباشد ........ و هیچ اسم مجعول دیگه ای پذیرفته نیست !

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

همینطوریش دایی با خلعت و عالیشاه و سید صالحی و صادقیان معما داره که چجوری اینا رو تو زمین استفاده کنه
حالا ایمون رو کجا بزاره دیگه؟:D

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

هاشمیان و مهدوی‌کیا مقابل یاران ماتیوس و بالاک به پیروزی رسیدند

220x132xmahdavikia-hamburg.jpg.pagespeed.ic.PJv5K5BS4y.jpg

پرسپولیس
نیوز : دو بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران که سابقه بازی در تیم های آلمانی را دارند و از فوتبال خداحافظی کرده اند، در دیداری خیریه برابر ستاره های سابق تیم ملی آلمان به میدان رفتند.
مهدی مهدوی کیا که در

آلمان حضور دارد از طریق کد هواداری اش با ارسال پیامی نوشت: در آلمان و در دیداری خیریه و در حمایت از کودکان که با حضور 25 هزار تماشاگر برگزار شد به اتفاق وحید هاشمیان در ترکیب تیم منتخب هامبورگ و سن پائولی

مقابل ستاره های سابق تیم ملی آلمان بازی کردیم.

در این دیدار که چهره هایی چون مایکل شوماخر نیز در تیم مقابل حضور داشتند به پیروزی 4 بر 3 برابر یاران ماتیوس و بالاک به پیروزی رسیدیم. به امید برگزاری چنین بازی های باشکوهی در ایران.

شکست بالاک برابر تيم مهدوي‌کيا و هاشميان

مهدي مهدوي‌کيا و وحيد هاشميان در ديداري خيريه در آلمان شرکت کردند.
00944618.jpg

در اين ديدار که با حضور 25 هزار تماشاگر برگزار شد مهدي مهدوي‌کيا و وحيد هاشميان در ترکيب تيم منتخب هامبورگ رودروي تيم سن‌پائولي قرار گرفتند.

به گزارش ايسنا، در اين بازي تيم هامبورگ موفق شد،‌ تيم سن‌پائولي را با نتيجه 4 بر 3 از پيش‌رو بردارد. در ترکيب سن‌پائولي بازيکناني نظير لوتار ماتئوس و ميشاييل بالاک حضور داشتند.

مايکل شوماخر راننده سرشناسي آلماني يکي از تماشاگران ويژه اين بازي خيرخواهانه بود.

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خطیبی مربی گسترش گفته به بردن پرسپولیس فکر میکنیم ............. ظاهرا اولین باره میخوان بیان آزادی! ......... بازیکناشونم جوونن و اهل خطر! ........یه نکته جالبم دارن اگه اشتباه نکنم .......خارج ار خونه نباختن! یه پدیده هم دارن اسمش بایرامی هست.....

آخرین بازیشونم با اس خوزستان یک بر یک کرده تو خونه خودش ............الانم نهم جدوله با ده امتیاز ...........

خب تیم ما در خونش بازی میکنه .........همین هر تیمی رو به دردسر مینداره .......... با توجه به اینکه قبل از دربی ........فولاد صدر جدولی رو با 3 گل ذوب کرده! .......... عملکرد دفاعشم که عالیه ........... حالا خلعت و عالیشاه هم به تیم اضافه میشن ........ به نوعی

بالای جدول در انتظارمونه ....

پس گسترش تو ذهن خودش باید به نباختن با گل زیاد فک کنه .............

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
بچه ها راسته میگن می خوان زاید را بیارن و خود ایمون هم اوکی داده؟
خدایش باید به عقل این علی دایی شک کرد
میاد کریم انصاریفرد می فرسته جای دیگه حرفشم این هست این بازیکن با ما تمرین نکرده و...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
خطیبی مربی گسترش گفته به بردن پرسپولیس فکر میکنیم ............. ظاهرا اولین باره میخوان بیان آزادی! ......... بازیکناشونم جوونن و اهل خطر! ........یه نکته جالبم دارن اگه اشتباه نکنم .......خارج ار خونه نباختن! یه پدیده هم دارن اسمش بایرامی هست.....

آخرین بازیشونم با اس خوزستان یک بر یک کرده تو خونه خودش ............الانم نهم جدوله با ده امتیاز ...........

خب تیم ما در خونش بازی میکنه .........همین هر تیمی رو به دردسر مینداره .......... با توجه به اینکه قبل از دربی ........فولاد صدر جدولی رو با 3 گل ذوب کرده! .......... عملکرد دفاعشم که عالیه ........... حالا خلعت و عالیشاه هم به تیم اضافه میشن ........ به نوعی

بالای جدول در انتظارمونه ....

پس گسترش تو ذهن خودش باید به نباختن با گل زیاد فک کنه .............

گسترش چند هفته ای میشه نباخته البته هفته قبل هم شانسی از زیر باخت فرار کرد
ولی با وجود خلعتبری و بقیه مهاجما ترسی برای بازی با گسترش نیس

جهانگرد1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من قبل از بازی کلی ذوق داشتم شروع بشه ولی در حین بازی دلم واسه اون همه استرسی که به خودم واردکردم سوخت:(
سلام و درود با 72 ساعت و چند ماه تاخیر :
مثل من که اصلا دوست ندارم به دربی(شهرآورد یا مسابقه دو رقیب دیرینه)و...فکر کنم.ولی همیشه فکر میکنم و استرس و دلهره بیچارم میکنه.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
سلام و درود با 72 ساعت و چند ماه تاخیر :
مثل من که اصلا دوست ندارم به دربی(شهرآورد یا مسابقه دو رقیب دیرینه)و...فکر کنم.ولی همیشه فکر میکنم و استرس و دلهره بیچارم میکنه.

بحث دربی تموم شد
کلا بیخیالش

گسترش رو هم با وجود خلعت میترکونیم

از نظر من خلعت اصلی که هم خوب بشه و هم با ترکیب اوکی بشه 2الی 3هفته ی دیگه هستش!

بالا