• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

به خصوص بعد از دربی حاشیه ها دور و بر پیام زیاد شده ............ بازیشم به چشم اومده ........... باید مواظب این جوون بود .......... از حاشیه دورش کرد که فقط به فکر بازی و پیشرفت فوتبالش باشه ..............

بازیکنایی داشتیم که جوون و خام بودن و حاشیه، فوتبالشونو از بین برده
....... الان هر دو تا مصاحبه یه دونش از پیامه! .........توجه همگانی خطر هم داره و ظرفیت میخواد ....

برا یه فوتبالیست 21 ساله سخته.......
تیم باید روانشناس براش بزاره .............باید صحبت کنن و از حاشیه دورش کنن ..........خلاصه باید به فکرش باشن .................

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806

به خصوص بعد از دربی حاشیه ها دور و بر پیام زیاد شده ............ بازیشم به چشم اومده ........... باید مواظب این جوون بود .......... از حاشیه دورش کرد که فقط به فکر بازی و پیشرفت فوتبالش باشه ..............

بازیکنایی داشتیم که جوون و خام بودن و حاشیه، فوتبالشونو از بین برده
....... الان هر دو تا مصاحبه یه دونش از پیامه! .........توجه همگانی خطر هم داره و ظرفیت میخواد ....

برا یه فوتبالیست 21 ساله سخته.......
تیم باید روانشناس براش بزاره .............باید صحبت کنن و از حاشیه دورش کنن ..........خلاصه باید به فکرش باشن .................

کفشاشو نگاه کن تو روخدا:puke:خدا کنه سریع خوشو گم نکنه که یحتمل تا الان کرده.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
نه داداش امیر گل اینا به خاطر خودشونو گم کردن و ... نیست که اینجوری میپوشن ، بیشتر به خاطر فقر فرهنگی هست و نداشتن تحصیلات آکادمیک ! شما تا دیروز پراید داشتی و باهاش 200 تا میرفتی ! یه دفعه بنز سری C بخری ! با 50 تا دور میزنی ! :D بالاخره تاثیر میزاره ، طرف از شرایط بد میاد میرسه به همه چیز .

ولی حرف دوستمون رو کاملا قبول دارم ، مجموعه ی پرسپولیس باید کاری کنه که بازیکن ها سمت حاشیه نرن . این وظیفه ی یه باشگاه هست .

Last edited:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
کفشاشو نگاه کن تو روخدا:puke:خدا کنه سریع خوشو گم نکنه که یحتمل تا الان کرده.

چرا انجوری فکر میکنی. جوونه تو تیم یزرگ داره بازی میکنه . توقع داری مثل درویش ها افتاده باشه؟؟؟
غرور داره. مگه داش علی خودمون نبود موهاش رو بلند میزاشت؟؟؟ اون مشکلی نداشت ام این مشکل داره؟؟؟
همه جای دنیا تیپ مبزنند. فقط کشور ما عقب افتاده باید باشه؟؟؟

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]اعلام آمادگي هامبورگ براي بازي با پرسپوليس[/h]
[h=2]مسئولان باشگاه هامبورگ بار ديگر آمادگي خود را براي برگزاري بازي دوستانه با پرسپوليس اعلام کردند.[/h]
00944748.jpg

هامبورگي‌ها در آخرين گفت‌وگوي خود با حسيني، مدير روابط بين‌الملل باشگاه پرسپوليس اعلام کردند از نظر آن‌ها چيزي منتفي نيست و آماده‌اند که بر سر اختلاف‌هاي موجود مذاکره کنند.

به گزارش ايسنا،باشگاه هامبورگ در ابتدا با رقم پيشنهادي پرسپوليس براي حضور در ايران مخالفت کرد سپس مسئولان باشگاه ايراني مبلغ ديگري به آن‌ها اعلام کردند اما هامبورگي‌ها باز هم مبلغ ديگري گفتند. علاوه بر اين يک مورد ديگر اختلاف بحث حق پخش تلويزيوني اين بازي در آلمان بوده است که دو باشگاه هنوز بر سر آن به توافق نرسيده‌اند.

با اين حال مسئولان هامبورگ در نامه‌ي اخير خود اعلام کردند که آماده‌اند بر سر موارد اختلاف مذاکره کرده و گفته‌اند که براي برگزاري اين بازي مشتاق هستند. آن‌ها حتي کارهاي اوليه خود براي حضور در ايران را با سفارت آلمان هماهنگ کرده‌اند.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
اعلام آمادگي هامبورگ براي بازي با پرسپوليس

مسئولان باشگاه هامبورگ بار ديگر آمادگي خود را براي برگزاري بازي دوستانه با پرسپوليس اعلام کردند.
00944748.jpg

هامبورگي‌ها در آخرين گفت‌وگوي خود با حسيني، مدير روابط بين‌الملل باشگاه پرسپوليس اعلام کردند از نظر آن‌ها چيزي منتفي نيست و آماده‌اند که بر سر اختلاف‌هاي موجود مذاکره کنند.

به گزارش ايسنا،باشگاه هامبورگ در ابتدا با رقم پيشنهادي پرسپوليس براي حضور در ايران مخالفت کرد سپس مسئولان باشگاه ايراني مبلغ ديگري به آن‌ها اعلام کردند اما هامبورگي‌ها باز هم مبلغ ديگري گفتند. علاوه بر اين يک مورد ديگر اختلاف بحث حق پخش تلويزيوني اين بازي در آلمان بوده است که دو باشگاه هنوز بر سر آن به توافق نرسيده‌اند.

با اين حال مسئولان هامبورگ در نامه‌ي اخير خود اعلام کردند که آماده‌اند بر سر موارد اختلاف مذاکره کرده و گفته‌اند که براي برگزاري اين بازي مشتاق هستند. آن‌ها حتي کارهاي اوليه خود براي حضور در ايران را با سفارت آلمان هماهنگ کرده‌اند.
خیلی خوب میشه بازی انجام بشه

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
چرا انجوری فکر میکنی. جوونه تو تیم یزرگ داره بازی میکنه . توقع داری مثل درویش ها افتاده باشه؟؟؟
غرور داره. مگه داش علی خودمون نبود موهاش رو بلند میزاشت؟؟؟ اون مشکلی نداشت ام این مشکل داره؟؟؟
همه جای دنیا تیپ مبزنند. فقط کشور ما عقب افتاده باید باشه؟؟؟
حالا چرا میزنی رحمان جان:rolleyes:من گفتم مثل درویشا لباس بپوشه مخالف شیک پوشی نیستم فقط میگم کت شلوار برازنده تره برای بازیکن باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس
نباید بهونه بدن برای منشور و خودشونو در گیر تیپ و لباس کنن مهدوی کیا برای ساده بودنشه که طرفداراش زیاده

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
حالا چرا میزنی رحمان جان:rolleyes:من گفتم مثل درویشا لباس بپوشه مخالف شیک پوشی نیستم فقط میگم کت شلوار برازنده تره برای بازیکن باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس
نباید بهونه بدن برای منشور و خودشونو در گیر تیپ و لباس کنن مهدوی کیا برای ساده بودنشه که طرفداراش زیاده
کی زدم عزیز. ناراحتیم از اینه که داری حرف منشوری ها رو میزنی. از ماها انتظار بیشتری هست.
آخرش این قوانین یه روز از بین میرن. چون فوتبال ایران ثبات نداره. چه بهتر با این قوانین زوری و بیخود مبارزه بشه. چه اشکالی داره. بزار محروم کنند. واسه خودشون بد میشه. مگه نیکبخت رو نابود نکردند. چی شد؟؟ کسی دیگه پارتی نرفت؟؟؟

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اثرات ... ارشاد رو در این تایپیک رو هم میبینیم ببخشید اصلن چرا ما باید گیر بدیم که کی باید چی بپوشه یا نه . هرکسی نظر شخصیش محترمه من شاید دلم میخواد موهامو بلند کنم بیام بیرون به کسی ربطی نداره .

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
اثرات ... ارشاد رو در این تایپیک رو هم میبینیم ببخشید اصلن چرا ما باید گیر بدیم که کی باید چی بپوشه یا نه . هرکسی نظر شخصیش محترمه من شاید دلم میخواد موهامو بلند کنم بیام بیرون به کسی ربطی نداره .

کاپیتان ! ما هم نگفتیم که باید از ما اجازه بگیره !

شما مختاری با شلوار خواب بیای بری خرید ! اما آیا این کارو میکنی ؟!!! خوب اگه این کارو نمیکنی پس یعنی از نظر شما این نوع پوشش مناسب نیست . حالا پسری که کفش قرمز میپوشه ! یا لباسهای ناجور میپوشه ! هم از نظر جامعه نوع پوشش مناسب نیست .

خداوند انسان رو آزاد آفریده ، اما در عین حال عقل هم بهش داده که در رابطه با رفتاراش فکر کنه :)

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
برادر.

خط قرمز ها قبول اما یه سری چیزها خط قرمز نیست شما میای متر میذاری میگی از اینجا به بعد مشکل داره اما من میگم نه یه مقدار اونورتر خط قرمز هست . از لحاظ من مشکلی نداشت تیپ این پسر . ما همیشه ظاهر رو میبینیم .

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
پیام بازیکن خوبی هست حالا من کاری مسائل شخصیش ندارم
ولی واقعا بازیکنهایی داریم که نسبت به پولی که میگیرن بازدهی ندارن
به قول یارو خوب گفت گفت از اهواز کوبیدم اومدم به عشق پرسپولیس یه بازی خوب ببینم چی فکر میکردیم چیشد اقای دهنوی خداتومن میگیره تو زمین راه میره فقط
خیلی بیش از حد دارن پول میریزن به پای بعضی بازیکنها **تماشاگرا اینقدری که برای تیم حرص میخورن بعضی بازکنها ککشون هم نمیگزه و تو پورشه کایان میشینن و به ریش منو امثال من میخندن **حیف پولی که سردار به پای بعضی از بازکنها ریخت

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اگه تیپ و قیافه هایی که کریس رونالدو و مسی بعضی مواقع میزنن اون موقع چی میگین؟
البته قبول داریم شرایط جامعه ما با اونا یکم فرق میکنه ولی متاسفانه خیلی از بازیگرها و بازیکن ها همینطورین!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
رایتل: سیم‌کارت‌ بازیکنان پرسپولیس فعال می‌شود/سیم‌کارت علی‌دایی فعال شد

از بین سیم‌کارت‌های اعطایی وزیر ارتباطات سابق به باشگاه پرسپولیس، سیم کارت سرمربی این تیم و نماینده تام الاختیارشان و دو تن از خبرنگاران این باشگاه فعال شده و سایر بازیکنان نیز می‌توانند با ارسال مدارک خود نسبت به فعال سازی سیم کارت‌های خود اقدام کنند.

محسن خانعلی - مدیر روابط عمومی رایتل - در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: رایتل به درخواست وزیر سابق ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات تعدادی سیم کارت در اختیار ایشان قرارداد و جناب آقای نامی هم این سیم کارت‌ها را به بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس هدیه کردند.

وی با بیان اینکه برابر دستورالعمل‌های مراجع قانونی و نظارتی فعال کردن سیم کارت قبل از ثبت مشخصات بهره‌بردار واقعی ممنوع است، گفت: از آنجایی که مشخص نبود وزیر سابق این سیم کارت‌ها را به چه کسانی هدیه می‌کنند، این سیم کارت‌ها به صورت غیر فعال تحویل ایشان شد.

مدیر روابط عمومی رایتل ادامه داد: دریافت کنندگان سیم کارتهای هدیه رایتل طبق برگه‌های راهنمایی که در بسته‌های دریافتی سیم کارت‌ها وجود دارد، باید دو فرم مشخصات دارنده سیم کارت را تکمیل و همراه با کپی کارت ملی خود به دفتر رایتل ارسال کنند تا سیم کارت‌هایشان فعال شود.

وی گفت: از بین سیم کارت‌هایی که آقای نامی به اعضای تیم پرسپولیس اهدا کردند، سیم کارت‌های آقای دایی، سرمربی این تیم و سیم کارت نماینده تام الاختیار ایشان و دو تن از خبرنگاران همراه این تیم که نسبت به ارسال مدارک خود اقدام کردند فعال شده است.

خانعلی تاکید کرد: سایر اعضای باشگاه پرسپولیس هم می‌توانند برای فعال کردن سیم کارت‌های خود مدارک مذکور را به دفتر مشترکین ویژه رایتل ارسال کنند تا بتوانند از سیم کارت‌های 3G خود بهره مند شوند.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
رایتل: سیم‌کارت‌ بازیکنان پرسپولیس فعال می‌شود/سیم‌کارت علی‌دایی فعال شد

از بین سیم‌کارت‌های اعطایی وزیر ارتباطات سابق به باشگاه پرسپولیس، سیم کارت سرمربی این تیم و نماینده تام الاختیارشان و دو تن از خبرنگاران این باشگاه فعال شده و سایر بازیکنان نیز می‌توانند با ارسال مدارک خود نسبت به فعال سازی سیم کارت‌های خود اقدام کنند.

محسن خانعلی - مدیر روابط عمومی رایتل - در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: رایتل به درخواست وزیر سابق ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات تعدادی سیم کارت در اختیار ایشان قرارداد و جناب آقای نامی هم این سیم کارت‌ها را به بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس هدیه کردند.

وی با بیان اینکه برابر دستورالعمل‌های مراجع قانونی و نظارتی فعال کردن سیم کارت قبل از ثبت مشخصات بهره‌بردار واقعی ممنوع است، گفت: از آنجایی که مشخص نبود وزیر سابق این سیم کارت‌ها را به چه کسانی هدیه می‌کنند، این سیم کارت‌ها به صورت غیر فعال تحویل ایشان شد.

مدیر روابط عمومی رایتل ادامه داد: دریافت کنندگان سیم کارتهای هدیه رایتل طبق برگه‌های راهنمایی که در بسته‌های دریافتی سیم کارت‌ها وجود دارد، باید دو فرم مشخصات دارنده سیم کارت را تکمیل و همراه با کپی کارت ملی خود به دفتر رایتل ارسال کنند تا سیم کارت‌هایشان فعال شود.

وی گفت: از بین سیم کارت‌هایی که آقای نامی به اعضای تیم پرسپولیس اهدا کردند، سیم کارت‌های آقای دایی، سرمربی این تیم و سیم کارت نماینده تام الاختیار ایشان و دو تن از خبرنگاران همراه این تیم که نسبت به ارسال مدارک خود اقدام کردند فعال شده است.

خانعلی تاکید کرد: سایر اعضای باشگاه پرسپولیس هم می‌توانند برای فعال کردن سیم کارت‌های خود مدارک مذکور را به دفتر مشترکین ویژه رایتل ارسال کنند تا بتوانند از سیم کارت‌های 3G خود بهره مند شوند.

علی آقا بگو سیم کارت منم فعال کنن.3 ماهه خریدم فعال نشده

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

[h=1]صادقيان: ‌ديگر جواب استقلالي‌ها را نمي‌دهم[/h]
[h=2]مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به اينکه بايد تمرکزم را روي پرسپوليس بگذارم، ديگر جواب استقلالي‌ها را نمي‌دهم.[/h]
00945172.jpg

پيام صادقيان اظهار داشت: پس از دربي 77 شرايط خوبي را با تمرينات شاداب و رفع نقاط ضعف پشت سر گذاشتيم تا به آينده اميدوارتر فکر کنيم.

به گزارش فارس،وي افزود: ما روز جمعه مقابل گسترش فولاد جوان و با انگيزه و حتي دونده بازي داريم آنها پر از انگيزه هستند چون مي‌خواهند در ورزشگاه آزادي خود را نشان دهند و قطعا بازي روز جمعه شايد از خيلي بازي‌ها سخت‌تر باشد.

صادقيان ادامه داد:‌از طرف ديگر من بايد مقابل همشهري‌هايم بازي کنم از بازيکنان گرفته تا مربيان تيم گسترش فولاد همه دوستان من هستم و با آنها رفيقم. کار سخت است اما ما 3 امتياز را مي‌خواهيم.

وي در مورد مشکلات لفظي‌اش با استقلالي‌ها گفت: ديگر دقيقا به دنبال آرامش هستم و ديگر جواب استقلالي‌ها را نمي‌دهم چون بايد تمرکزم را روي بازي‌هاي
پرسپوليس بيشتر مشغول کنم و اگر بخواهم هر روز جواب دهم ديگر وقتي نمي‌ماند که بخواهم به پرسپوليس خدمت کنم الان آرامش مي‌خواهم و ديگر دربي 77 به خاطرات پيوست.

اين بازيکن در پاسخ به اين سؤال که ظاهرا از سوي ستاد رسيدگي به تخلفات حرفه اي فوتبال به موهاي او تذکر داده است،‌گفت: به من گفتند موهايت اصلاح شود من هم گفتم چشم حرفي نداريم. اين مشکل خاصي نيست و حل‌شدني است و من موهايم را اصلاح مي‌کنم.

وي در پايان يادآور شد: اميدوار هستم روز جمعه بتوانم يکي از بهترين بازي‌هايم را به نمايش بگذارم و فکر کنم الان وقتش است گلزني کنم. البته به تيمي برخورديم که بسيار خطرناک، ‌سخت‌کوش و فرصت‌طلب است و به نظرم بايد مراقب آنها باشيم. البته کادر فني توصيه‌هاي لازم را به ما داشته و قطعا با شناختي که نسبت به گسترش فولاد داريم راحت‌تر به هدف‌مان مي‌رسيم تا سريع‌تر به جمع بالانشينان اضافه شويم و هفته‌هاي بعدي حتي صدرنشين ليگ برتر باشيم.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
جلسه پرسپوليسي ها باوزارت ورزش هفته آينده برگزار مي شود /رويانيان به همراه خانواده اش به مسافرت رفته است - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس با تاكيدبراينكه مديرعامل اين باشگاه بعد از ماهها تلاش شبانه روزي در اين باشگاه به همراه خانواده اش به مسافرت رفته است، گفت: جلسه مديران پرسپوليس با مسوولان وزارت ورزش هفته آينده برگزار خواهد شد.

حسين قدوسي در در باره غيبت مديرعامل باشگاه تصريح كرد: رويانيان چند روزي به اتفاق خانواده به مسافرت رفته و طرح موضوع تغييرات در باشگاه پرسپوليس، منصفانه نيست.

وي افزود: رويانيان براي بستن تيم و آوردن محمدرضا خلعتبري بدون وقفه تلاش كرد و فقط چند روزي مرخصي گرفته است.

قدوسي با تاكيد بر اينكه اين باشگاه در روزهاي حساس فعلي نيازبه آرامش دارد عنوان كرد: طرح اين مسايل آرامش را از تيم بزرگ پرسپوليس خواهد گرفت.

وي در مورد دلايل لغو نشست پرسپوليسي ها با سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: قرار بود همانروزي كه استقلالي ها به جلسه با وزيررفتند مسوولان پرسپوليس نيز نشستي با صالحي اميري داشته باشند كه به دليل حضور رويانيان در سفر اين مساله به روز ديگري موكول شد.

مديرروابط عمومي پرسپوليس ادامه داد: حتي رويانيان مي خواست براي حضور در اين جلسه از مسافرت بازگردد كه از دفتر وزارت ورزش و جوانان اعلام شد كه مشكلي نيست و نشست هفته آينده برگزار مي شود و دليل ديگري نيز در اين خصوص وجود ندارد.

بالا