• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
تا حالا کسی رو فرم بودن نوروزی رو ندیده:دی
این بشر فوتبال بلد نیست که کسی بخواد رو فرم بیارتش. بعد عمری دو تا سانتر یاد گرفته

به قول کاپیتان ترور شروع شد ! بابا ! عزیز دللللللللللللل نمیدونم چرا انقدر نمک نشناسیم ما !

نوروی بیچاره از اون فصلی که اومد خوب بود ، 2 فصله بد شده ! اما خیلی بی انصافی داریم میکنیم :(

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
به قول کاپیتان ترور شروع شد ! بابا ! عزیز دللللللللللللل نمیدونم چرا انقدر نمک نشناسیم ما !

نوروی بیچاره از اون فصلی که اومد خوب بود ، 2 فصله بد شده ! اما خیلی بی انصافی داریم میکنیم :(

2 فصل زمان بسیار کمی هست :)

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
2 فصل زمان بسیار کمی هست :)

کم نیست ، اما تو همین 2 فصل هم ضربه ای به تیم نزده ! باشگاه میتونست بیرونش کنه ، من که نمیگم نوری باید به هر قیمتی بازی میکرد که با کنایه به من میگید 2 فصل کمه !!! من میگم بازیکن حتی اگه 1 روزم برای تیم زحمت کشیده باشه قابل احترامه ، نه اینکه حالا که افت کرده هرچی دوست داشتیم بارش کنیم !

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
کم نیست ، اما تو همین 2 فصل هم ضربه ای به تیم نزده ! باشگاه میتونست بیرونش کنه ، من که نمیگم نوری باید به هر قیمتی بازی میکرد که با کنایه به من میگید 2 فصل کمه !!! من میگم بازیکن حتی اگه 1 روزم برای تیم زحمت کشیده باشه قابل احترامه ، نه اینکه حالا که افت کرده هرچی دوست داشتیم بارش کنیم !
دوست گلم والا تا اونجا ما یادمون میاد نوروزی با موقعیت هایی که از دست داده بیشتر از اینکه زحمت بکشه به تیم ضربه زده کلا اینکه چطوری تا الان تو تیم مونده برا همه سواله این تعداد گل هایی هم که تا حالا زده اگه منم بودم دیگه بعد 6-7 سال همینقدر گل رو میزدم قسمت دوم حرف شما درسته بله بازیکنی که برا تیم زحمت کشیده و اگه دچار افت شده باید با روحیه دادن و حمایت کردن دوباره برش گردوند ولی شما نوروزی رو نگاه کن باور کن از اون اولین بازی که فکر کنم زمان قطبی بود دقیق یادم نیست برا تیم کرد تا الان نه سبک بازیش تغییر کرده نه فرم بدنیش تغییر کرده نه حتی افت کرده بابا این دیگه ته زورشو داره می زنه داره اینطوری بازی می کنه ته استعدادشه جوون هم نیست بگیم تجربه کسب می کنه و کیفیتش بالا میره من نمی گم دمشو بگیرن بندازنش بیرون بلکه با احترام تو نیم فصل یا همون اول فصل بهش بگن دیگه نیازی به ایشون تو تیم نیست اگه ما یه مهاجم نیمکت نشین و ذخیره مهاجما اصلی نیاز داریم که تو محرومیت ها و مصدومیت ها دست مربی تو پوست گردو نمونه می تونیم وقتی امثال نوروزی جواب ندادن دوره اینجور مهاجما رو عوض کنیم شاید یکی جواب داد لیگ هم پره از مهاجمان نرمال و در حد متوسط که شاید یکیشون بازیش تو پرسپولیس گرفت

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
صبرکنید :D

شما دارید نوروزی رو میگید و من نوری رو !!! :lol:

اشتباه از من بود که بالا رو درست نخوندم ! :D

من دیوانه هم باشم سنگ نوروزی رو به سینه نمیزنم بابا :D

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
کریمی بیاد باز حاشیه برمیگرده....
حداقل الان علی دایی حرف اول و آخر رو میزنه کسی جرات نداره حرفی بزنه
کریمی بیاد کل تیم بهم میریزه

علی کریمی نیم فصل میره الاهلی:)

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
صبرکنید :D

شما دارید نوروزی رو میگید و من نوری رو !!! :lol:

اشتباه از من بود که بالا رو درست نخوندم ! :D

من دیوانه هم باشم سنگ نوروزی رو به سینه نمیزنم بابا :D

داداش مرردم از خنده بخدا
دلم گرفته بوود امروز با این پستت دلم شاد شد.مررررسی داداش

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
علی کریمی نیم فصل میره الاهلی:)
خدا کنه بره
کاش از اولش هم میرفت خارج از ایران،خودشو پیش درصد قابل توجهی از طرفدارا کوچیک کرد که رفت تراکتور( توجه کنید نگفتم همه یا اکثر ، درصد قابل توجه که کم هم نیستند)

در مورد نوروزی هم بازیکن خوبیه به نظرم فقط باید انگیزه اش بره بالا

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

مروری بر اخبار امروز :

xthumb-fp-khalatbari-ad81ff28b1e9048873ca448f7543ad5f.jpg.pagespeed.ic.MHCJ4vKKKF.jpg

خلعتبری: نکونام گفت از عمد روی من خطا نکرد / قیمت اجاره خانه در تهران واقعا بالا است

Z

حیرت مهدوی‌کیا از آمادگی بدنی بالای عابدزاده/ درخشش کریم باقری در آمریکا

xthumb-fp-shirini-2cc819369c1102e2e7e1080a0a081aeb.jpg.pagespeed.ic.TDrWZdL_pm.jpg

شیرینی: چشمانم را بستم که تمرکز کنم/ از فردوسی‌پور عذر می‌خواهم

xthumb-fp-noori-ca3113701e29a17d60c11ad2d42b7eb5.jpg.pagespeed.ic.Xakj6AXeXJ.jpg

کاپیتان پرسپولیس برای بازی مقابل گسترش فولاد مشکلی ندارد

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
خلعتبری می خواهد کاری کند تا علی کریمی در نیم فصل به پرسپولیس برگردد.
محمد رضا خلعتبری در صفحه رسمی اش در فیس بوک ابراز امیدواری کرد تا بتواند علی کریمی را در نیم فصل به پرسپولیس برگرداند.

او نوشته است:«تمام تلاشم را برای بازگشت علی کریمی در نیم فصل انجام می دهم،فقط امیدوارم که داداش علی روی من را زمین نیاندازد.»

بنظرتون یعنی میشه که نیم فصل به بعد علی کاپیتان تیم باشه :(
ولی خودش که گفته بود با اینا به بهشت هم نمیرم

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
نه نه بزرگترین اشتباه همینه که الان تیم در ارامش کامل بسر میبرد بخواد کریمی بیاد با احترام به کریمی این را بدانید علی کریمی با علی دایی همیشه کارد و پنیر بودند و هستند و ادامه خواهند داشت اگر بیاد تیم به حاشیه میرود ..............

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
خلعتبری می خواهد کاری کند تا علی کریمی در نیم فصل به پرسپولیس برگردد.
محمد رضا خلعتبری در صفحه رسمی اش در فیس بوک ابراز امیدواری کرد تا بتواند علی کریمی را در نیم فصل به پرسپولیس برگرداند.

او نوشته است:«تمام تلاشم را برای بازگشت علی کریمی در نیم فصل انجام می دهم،فقط امیدوارم که داداش علی روی من را زمین نیاندازد.»

بنظرتون یعنی میشه که نیم فصل به بعد علی کاپیتان تیم باشه :(
ولی خودش که گفته بود با اینا به بهشت هم نمیرم

بهتر که نمیره داداش . تازه یه فصله میخوایم خلاص بشیم از حاشیه ، کریمی بازیکن خوبیه ، اما تا زمانی که اخلاق نداشته باشه و انقدر مغرور باشه به درد هیچ تیمی نمیخوره !

امیدوارم فقط برای خداحافظی به پرسپولیس برگرده ! چون واقعا نمیتونه جلوی زبونش رو بگیره و تیم رو به حاشیه میبره .

وگرنه کیه که دوست نداشته باشه جادوگر تو تیمش بازی کنه !؟

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
درود

هرچند فعلا گمانه زنی محسوب میشه، اما همینطوریش هم حساب کنی، من مسلمان رو ترجیح میدم ...

پاینده باشید

صد در صد من هم مسلمان رو ترجیح می دهم. اگر به من بود از اول فصل دنبالش می رفتم به جای حدادی فر ...

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
خب دوستان خداحافظ همگی از امشب دیگه نمیتونم اینجا پست بدم البته سعی میکنم بیام ولی به این شدت این 3 ماهه نیست دوران خیلی خوشی رو اینجا گذروندم در کنار شما دوستان گلم .
BYE

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خب دوستان خداحافظ همگی از امشب دیگه نمیتونم اینجا پست بدم البته سعی میکنم بیام ولی به این شدت این 3 ماهه نیست دوران خیلی خوشی رو اینجا گذروندم در کنار شما دوستان گلم .
BYE

بی وفایی میکنی امیرجان؟

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
BYE

چرا میخوای بری ؟

بالا