• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
به به و چه چه به کنار ولی انتقاد درست رو که باید کرد.
گفتم دایی ترسو بازی میکنه تو مصاحبش هم گفت مهم امتیاز بازیه! و از بازیهای بعدی گل میزنیم!
تیم دفاعی بازی میکنه ولی اصلا بلد نیست دیروز اون دو تا بازیکنه رو مخ چی بودن یکیشون 1.5 متر بود کلی اذیت کردن و اگر سید جلال که بنا به تجربش دو سه باری محکم نمیکوبیدشون داستان جوگیر شدن اینجور بازیکن ها تو سالهای اخیر تکرار میشد.
وقتی حمله میشه میکرد دیدیم که تیم مقابل نظمشو از دست داد و توپها رو الکی دفع میکرد. من میگم همیشه اینطوری بازی کنه!
دهنوی داره خودکشی میکنه دایی نمیدونم چرا جای درست بازیش نمیده! انگار مجبوره که تو زمین باشه. فکر کنم درگیریهای اخیرش تمرکزشو بهم ریخته.
عالیشاه همون نقطه عطف تیم شده از وقتی بازی کرده تیم یه تیم دیگه شده . . . واقعاً تیم قبل از بازی با فولاد با بعد از فولاد متفاوته.
ماهنی هم مشکل داره و صد البته کسی هم نیست جایگزین بشه
اون وسط هم خالیه دو تا بال قوی ولی حمایتی از وسط نمیشه.
هنوز هم بر سر حرفم هستم رو ندید اوایل بازی شده کارت زرد بگیرید ولی کوچکترین جوگرفتگیو محکم جواب بدید
این ضیقی موسوی بدجور ترشح آدرنالینش بالا رفته بود یا اون یکی دو تای دیگه

پ.ن: فعلا که هم اکثر بردیم پس چی میگید که در صورت برد و باخت همش انتقاد میکنید؟!

من همیشه طرفدار انتقاد منطقی و درست بوده ام.

الان هم اگر از تیم درست انتقاد بشه، (نه حرف های بدون پشتوانه و بدون شواهد کافی که فلانی بره بیساری بیاد...) و گوش شنوایی هم در کادر فنی وجود داشته باشه!، خیلی خوب و سازنده هست.

اما در مورد ترسو بازی کردن زیاد با شما موافق نیستم.

تعریف تون از ترسو بازی کردن چی هست؟

این که دایی در خاتمه بازی گفته برای ما 3 امتیاز بازی مهم بود، دلیل نمی شود که بگوییم ترسو بازی کردند.

در بازی ای که من دیدم، موقعیت های حمله ای خوبی به وجود آمد و از اون ارسال های بی هدف کمتر خبری بود. عناصر تهاجمی تیم خلعت بری، صادقیان، عالیشاه، و در راس سید صالحی فعال بودند. اگر آمار بازی رو بر اساس آنالیزهایی که به صورت کامپیوتری این روزها انجام می دهند می شد چک کنیم، بهتر می شد قضاوت کرد که بازی تا چه اندازه رو به جلو و سرعتی بوده. در واقع از روی میزان دوندگی بازیکن ها می شود تخمینی از سرعت بازی و رو به جلو بودنش به دست آورد.

البته قصدم از این بحث این نیست که بگویم به این اندازه رضایت دارم و یا همه چیز روبراه بوده، خیر. من فقط می توانم بگویم: "روند حرکتی تیم نسبت به قبل بهتر شده" و در بازی روز گذشته لااقل یک موقعیت خوب (خلعت بری) از دست رفت و موقعیت های خوب دیگری هم وجود داشت ...

می توانم بگویم پرسپولیس در حال تیم شدن و شکل گرفتن و بهتر شدن هست.

اما نکته منفی ماجرا که برخی از دوستان اشاره کردند و باهاش موافقم خوب تغذیه نشدن سید صالحی است. سید صالحی دیروز تقریبا تنها بود در خط حمله. این رو هم اضافه کنیم که این بازیکن یک کمی هم در این که در موقعیت های خوب خودش رو قرار بده ضعف داشته ولی با این حال هنوز عقیده دارم که سید صالحی خرید خوبی بوده و در مقام مقایسه حتی از ایمون زاید که برخی دوستان اشاره می کنند بهتره، چون ایمون زاید یک مقدار ایستا و ساکن بود ولی سید صالحی پرتحرک تر هست.

در خط هافبک دهنوی، رضا حقیقی و نوری (تا اینجای کار) هنوز نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند و اگر آنها راه بیفتند، توان تهاجمی تیم خیلی بالا خواهد رفت.

بر خلاف دوستانی که از محمد نوری انتقاد می کنند و می گویند نبودنش بهتر از بودنش است، فکر می کنم دوباره به شرایط قابل قبول خودش بر می گرده، باید بهش فرصت لازم داده بشه ...

(من فقط با علی عسکر و غلام رضایی یک مقدار مشکل دارم! ...)

نهایتا این که:

گذر زمان و بازی های بیشتر موجب هماهنگی های بیشتر تیمی خواهد شد که تا الان هم تا حدودی داریم این هماهنگی بهتر رو می بینیم.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
دیشب یه بنده خدایی داشت با ما فوتبال میدید ، خیلی طرفدار تیم و بازیکن نیست ، گفت این 2 تا بازیکن ( عالیشاه و صادقیان ) عجب بازیکنای هستند ، تو تیم ملی هستن ؟

گفتم ای دل قافل ! جام جهانی چه فرصتی هست برای این 2 تا بازیکن ، واقعا آینده دار هستند و جام جهانی میتونه سکوی پرتابی برای این 2 تا جوون باشه .

اما نکته ی بسیار جذاب برای ما اینه که ما با وجود این 2 عزیز و خلعت بری ، میتونیم بهترین خط حمله ی لیگ و حتی آسیا رو داشته باشیم .

دیشب کاملا امیدوار شدم به آینده ی خط حمله ی تیم . اممممممممممممممااااااااااااااااااااااااااااااا ! امان از خط میانی ، من خودم از طرفدارای حقیقی هستم ، اما این بازیکن یه مشکلی داره انگار ! خیلی عصبی بازی میکنه ! همش اعتراض و درگیری !

به نظرم حالا که خط حمله ی آتشینی داریم و خط دفاع مستحکم و دروازبان قابلی هم داریم ، باید به فکر خط میانی باشیم ، چون ستون هر تیمی خط میانیش هست و ما نباید ستونمون رو از دست بدیم ، امیدوارم تو نیم فصل یه هافبک طراح خوب بگیریم و مشکلمون رو حل کنیم .

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
خدا رو شکر عالیشاه و پیام عالی هستن و خوب جا افتادن
از بدشانسی میلاد غریبی که تو پستش همه خوبن تازه خلعت هم اضافه شده و گرنه اونم بازیکن خوب و اینده داری و تو سایپا هم خوب بازی میکرد
اول فصل هم قلعه دنبالش بود
خوبه اگه دایی تو بازی های اینده که تیم جلو بود به عنوان یار ذخیره حداقل بیارتش که هم افت نکنه هم دلسرد نشه البته شاکری هم همینطور اول فصل خیلی با امید ازش حرف میزدن

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
من همیشه طرفدار انتقاد منطقی و درست بوده ام.

الان هم اگر از تیم درست انتقاد بشه، (نه حرف های بدون پشتوانه و بدون شواهد کافی که فلانی بره بیساری بیاد...) و گوش شنوایی هم در کادر فنی وجود داشته باشه!، خیلی خوب و سازنده هست.

اما در مورد ترسو بازی کردن زیاد با شما موافق نیستم.

تعریف تون از ترسو بازی کردن چی هست؟

این که دایی در خاتمه بازی گفته برای ما 3 امتیاز بازی مهم بود، دلیل نمی شود که بگوییم ترسو بازی کردند.

در بازی ای که من دیدم، موقعیت های حمله ای خوبی به وجود آمد و از اون ارسال های بی هدف کمتر خبری بود. عناصر تهاجمی تیم خلعت بری، صادقیان، عالیشاه، و در راس سید صالحی فعال بودند. اگر آمار بازی رو بر اساس آنالیزهایی که به صورت کامپیوتری این روزها انجام می دهند می شد چک کنیم، بهتر می شد قضاوت کرد که بازی تا چه اندازه رو به جلو و سرعتی بوده. در واقع از روی میزان دوندگی بازیکن ها می شود تخمینی از سرعت بازی و رو به جلو بودنش به دست آورد.

البته قصدم از این بحث این نیست که بگویم به این اندازه رضایت دارم و یا همه چیز روبراه بوده، خیر. من فقط می توانم بگویم: "روند حرکتی تیم نسبت به قبل بهتر شده" و در بازی روز گذشته لااقل یک موقعیت خوب (خلعت بری) از دست رفت و موقعیت های خوب دیگری هم وجود داشت ...

می توانم بگویم پرسپولیس در حال تیم شدن و شکل گرفتن و بهتر شدن هست.

اما نکته منفی ماجرا که برخی از دوستان اشاره کردند و باهاش موافقم خوب تغذیه نشدن سید صالحی است. سید صالحی دیروز تقریبا تنها بود در خط حمله. این رو هم اضافه کنیم که این بازیکن یک کمی هم در این که در موقعیت های خوب خودش رو قرار بده ضعف داشته ولی با این حال هنوز عقیده دارم که سید صالحی خرید خوبی بوده و در مقام مقایسه حتی از ایمون زاید که برخی دوستان اشاره می کنند بهتره، چون ایمون زاید یک مقدار ایستا و ساکن بود ولی سید صالحی پرتحرک تر هست.

در خط هافبک دهنوی، رضا حقیقی و نوری (تا اینجای کار) هنوز نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند و اگر آنها راه بیفتند، توان تهاجمی تیم خیلی بالا خواهد رفت.

بر خلاف دوستانی که از محمد نوری انتقاد می کنند و می گویند نبودنش بهتر از بودنش است، فکر می کنم دوباره به شرایط قابل قبول خودش بر می گرده، باید بهش فرصت لازم داده بشه ...

(من فقط با علی عسکر و غلام رضایی یک مقدار مشکل دارم! ...)

نهایتا این که:

گذر زمان و بازی های بیشتر موجب هماهنگی های بیشتر تیمی خواهد شد که تا الان هم تا حدودی داریم این هماهنگی بهتر رو می بینیم.

ترسو یعنی تو آزادی زیر توپ زدن جلوی تیم گسترش فولاد و دقت نداشتن و موقعیت خراب کردن همش هم برای استرسه! و القائات آقای دایی که گل بخوردن کلشون کندس.
ترسو یعنی تو دربی قدرت داشتن ولی استفاده نکردن و پرپر کردن فرصتها
ترسو یعنی نلسون و سید جلال نداشتن فلاکت چند ساله اخیر
من متعصب نیستم ولی یه طرف پرسپولیسه طرف دیگه تیمی که تازه به لیگ اومده! سخته دیدن بازیهای پرسپولیس لامصب دلهرش دیوونه میکنه تاآخرین لحظه میگی خورد
اگر سه چهار تا موقعیت این تیم گل میشد که اگر نبود بیتجربگی و خامیشون گل خوردن حتمی بود؛ معنی ترسو بودن مشخص میشد.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
دیشب یه بنده خدایی داشت با ما فوتبال میدید ، خیلی طرفدار تیم و بازیکن نیست ، گفت این 2 تا بازیکن ( عالیشاه و صادقیان ) عجب بازیکنای هستند ، تو تیم ملی هستن ؟

گفتم ای دل قافل ! جام جهانی چه فرصتی هست برای این 2 تا بازیکن ، واقعا آینده دار هستند و جام جهانی میتونه سکوی پرتابی برای این 2 تا جوون باشه .

اما نکته ی بسیار جذاب برای ما اینه که ما با وجود این 2 عزیز و خلعت بری ، میتونیم بهترین خط حمله ی لیگ و حتی آسیا رو داشته باشیم .

دیشب کاملا امیدوار شدم به آینده ی خط حمله ی تیم . اممممممممممممممااااااااااااااااااااااااااااااا ! امان از خط میانی ، من خودم از طرفدارای حقیقی هستم ، اما این بازیکن یه مشکلی داره انگار ! خیلی عصبی بازی میکنه ! همش اعتراض و درگیری !

به نظرم حالا که خط حمله ی آتشینی داریم و خط دفاع مستحکم و دروازبان قابلی هم داریم ، باید به فکر خط میانی باشیم ، چون ستون هر تیمی خط میانیش هست و ما نباید ستونمون رو از دست بدیم ، امیدوارم تو نیم فصل یه هافبک طراح خوب بگیریم و مشکلمون رو حل کنیم .

سلام به شما دوست عزیز
در پاسخ به شما:
همعالیشاه و هم صادقیان سنی ندارن!
در رابطه با حقیقی هم میتونم بگم باید کمی دیگر صبر کنید...
مطمئن باشید از 2هفته ی آینده حقیقی بازی خودشو نشون میده!
دیروز هم میتونم بگم فقط استوک ها لیز بود! و عالی بازی کرد
با وجود خلعت بری تیم تا 2هفته ی دیگه هماهنگ تر میشه!!

و قابل توجه همه دوستان پرسپولیسی!!!!!

این تیم با این جونها 3ساله بسته شده!!!!!!!!!میدونید یعنی چی؟!!!!

یعنی اینکه روز به روز هماهنگ تر میشن و این تلاش های مداوم برای سال های آینده هستش!

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
سلام به شما دوست عزیز
در پاسخ به شما:
همعالیشاه و هم صادقیان سنی ندارن!
در رابطه با حقیقی هم میتونم بگم باید کمی دیگر صبر کنید...
مطمئن باشید از 2هفته ی آینده حقیقی بازی خودشو نشون میده!
دیروز هم میتونم بگم فقط استوک ها لیز بود! و عالی بازی کرد
با وجود خلعت بری تیم تا 2هفته ی دیگه هماهنگ تر میشه!!

و قابل توجه همه دوستان پرسپولیسی!!!!!

این تیم با این جونها 3ساله بسته شده!!!!!!!!!میدونید یعنی چی؟!!!!

یعنی اینکه روز به روز هماهنگ تر میشن و این تلاش های مداوم برای سال های آینده هستش!

داداش گلم منم گفتم جوونن دیگه ;)

کلا من متنم موافق بود نه مخالف :)

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
ترسو یعنی تو آزادی زیر توپ زدن جلوی تیم گسترش فولاد و دقت نداشتن و موقعیت خراب کردن همش هم برای استرسه! و القائات آقای دایی که گل بخوردن کلشون کندس.
من متعصب نیستم ولی یه طرف پرسپولیسه طرف دیگه تیمی که تازه به لیگ اومده! سخته دیدن بازیهای پرسپولیس لامصب دلهرش دیوونه میکنه تاآخرین لحظه میگی خورد
اگر سه چهار تا موقعیت این تیم گل میشد که اگر نبود بیتجربگی و خامیشون گل خوردن حتمی بود؛ معنی ترسو بودن مشخص میشد.

برادر من الان چند فصله بهترین و امتیاز آورترین بازیکن تیم استقلال دروازبانش هست !

خوب این کجاش بده که تو تیم ما نیلسون و سید خوبن ؟

بازی های این فصل جز یکی 2 تا بازی ، قابل قبول بوده و نکته ی منفی نداشته ، چون گسترش از دسته 1 اومده باید 10 تا بزنیم بهش ؟!!! عزیز دلم اونا انگیزه ی بیشتری داشتند و انصافا هم تیم قوی هستند .

در کل پرسپولیس این فصل نیاز به حمایت و زمان داره تا بهتر و بهتر بشه .

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
تیمی که دیروز بازی کردو خیلی دوس داشتم خدایی
خداکنه ترکیب حفظ بشه و رضایی و نوروزی و امثال اینا بازم پاشون به ترکیب اصلی وانشه

Sent from my LT26w using Tapatalk 4

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675

این مساله یعنی زیر توپ زدن در آزادی رو زیاد ندیدم. اتفاقا همونطور که گفتم برعکس سعی داشتند روی زمین و در عمق دفاع حریف پاس بدهند.

خراب کردن موقعیت ها هم در فوتبال خواهی نخواهی اتفاق می افته، البته اتفاق خوشایندی نیست و نباید عادت بشه برای تیم ولی به هر حال فوتبال هست ...

نهایتا:

من متوجه هستم که منظور شما چیه ... شما نگرانی تون از این هست که تیم باید اولا در خلق موقعیت های گل صد در صد قوی تر عمل کنه و در ثانی همین موقیعت ها رو تبدیل به گل کنه، چون تیمی که گل نزنه عاقبت گل می خوره و همه رشته هاش پنبه می شه ... بله از این منظر حرف منطق و درستی هست.

این رو هم در نظر بگیرید که تیم های جوان و با انگیزه ای مثل گسترش فولاد که چیزی برای از دست ندادن ندارند، با حداکثر قوا و شجاعانه یورش می برند برای پیروزی و بردن تیم هایی مثل پرسپولیس و استقلال و سپاهان ... و از طرفی در چنین بازی هایی بار روانی روی دوش بازیکنان پرسپولیس بیشتر هست چون همه ازشون انتظار برد راحت و حتی پرگل دارند. اینها یک مقدار تاثیر گذار هست؛ با این وجود مسلما اگر تیم تسلط کافی در خطوط مختلفش داشته باشه ابایی از انگیزه و نیروی جوانی حریف هایی مثل گسترش فولاد نخواهد داشت.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دوستانی که از حقیقی انتقاد میکنن . به نظر من اشتباه میکنن . این پسر عالیه . تخریب میکنه بازی حریف رو همین هم کافیه .

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

میدونی این ترس و استرس از کجا میاد؟
استرس برای این بود که میترسیدن گل بخورن که نکنه به جایگاه های پایین تر برن با توجه به اینکه تیم تو فصل قبل خوب نتیجه نگرفته خب یکم طبیعیه
چون الان امتیاز ها نزدیک به هم هست تقریبا بیشتر تیم ها با استرس بازی میکنن...
ولی ایشاا... وقتی بریم صدر جدول و تفاضل امتیازمون بیشتر بشه اونموقع دیگه استرس کمتر میشه:)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دوستانی که از حقیقی انتقاد میکنن . به نظر من اشتباه میکنن . این پسر عالیه . تخریب میکنه بازی حریف رو همین هم کافیه .

تایید میشه!! یه هافبک خوب کنارش باشه بهتر میتونه خودشو نشون بده

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]صادقيان:دوست دارم پاس‌هايم به گل تبديل شود[/h]
[h=2] هافبک هجومي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دوست دارم پاس‌هايي که مي‌دهم، گل شود و از اين مساله لذت مي‌برم. خلعتبري هم که گل زد، فکر کردم خودم گل زده‌ام.[/h]
00945172.jpg

پيام صادقيان درباره پيروزي پرسپوليس برابر گسترش فولاد اظهار کرد : فوتبال خوبي بازي کرديم و فکر مي‌کنم تماشاگران هم از آن لذت بردند. ما مي‌توانستيم به گل‌هاي بيشتري برسيم ولي بخت يار ما نبود.

به گزارش ايسنا،وي درباه اينکه تيم گسترش فولاد در نيمه دوم براي لحظاتي بازي را در اختيار داشت، ادامه داد: بازي فوتبال همين است. ما در اکثر دقايق بازي برتر بوديم ولي گسترش تيم دست و پا بسته‌اي نبود. اکثر بازيکنان آنها و رسول خطيبي دوست نزديک من هستند. دو، سه تا از آنها خيلي خوب بودند و با بعضي از آنها در تيم‌هاي ملي همبازي بوده‌ام. بايد به خطيبي تبريک گفت. او تيم خيلي خوبي بسته است و هر چه تجربه ليگ برتري آنها بيشتر شود، چيزهاي بيشتري از آنها مي‌شنويم.

هافبک پرسپوليس خاطرنشان کرد: البته در همان نيمه دوم حداقل مي‌توانستيم به دو گل ديگر برسيم. دو موقعيت تک به تک داشتيم. دوست داشتم موقعيت‌هاي تک به تکي که روي پاس‌هاي من براي عاليشاه و خلعتبري ايجاد شد به گل تبديل شود، چون پاس گل دادن را خيلي دوست دارم. ما الان گروه خوبي شده‌ايم و فکر مي‌کنم ما سه نفر با کمک بازيکنان تيم مي‌توانيم از دفاع هر تيمي بگذريم. تازه محمدرضا (خلعتبري) با ساير اعضاي تيم هماهنگ شود، خيلي بهتر هم مي‌شود. اين تازه دومين بازي او بود. من به بازي او عادت دارم ولي ديگران هم بايد با بازي او و او هم با بازي بقيه هماهنگ شود. البته خيلي خوشحال شدم که او در اولين بازي 90 دقيقه‌اي خود گل زد. او دوست بسيار نزديک و صميمي من است و با گلزني او احساس مي‌کردم خودم گل زده‌ام.

صادقيان درباره بازي هفته آينده برابر سپاهان و تجربه‌اي که با ذوب آهن در رويارويي با سپاهان داشته است، تصريح کرد: نياز به گفتن نيست که سپاهان تيم خوبي است. يک بازي بسيار سخت و سنگين داريم که شرايط خاص خودش را دارد. براي اين بازي بايد کاملا با برنامه و حساب شده کار کنيم. الان در شرايطي هستيم که مي‌توانيم همه حريفان در ليگ برتر را مغلوب کنيم ولي بايد با هوش باشيم چون حريفان هم با برنامه‌ريزي خاص جلوي ما قرار مي‌گيرند. الان به صدر جدول نزديک شده‌ايم و بايد با تمام قوا تلاش کنيم و به اميد خدا و با حمايت هواداران در نيم فصل، آن بالا خواهيم بود.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
صادقيان:دوست دارم پاس‌هايم به گل تبديل شود

هافبک هجومي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دوست دارم پاس‌هايي که مي‌دهم، گل شود و از اين مساله لذت مي‌برم. خلعتبري هم که گل زد، فکر کردم خودم گل زده‌ام.
00945172.jpg

پيام صادقيان درباره پيروزي پرسپوليس برابر گسترش فولاد اظهار کرد : فوتبال خوبي بازي کرديم و فکر مي‌کنم تماشاگران هم از آن لذت بردند. ما مي‌توانستيم به گل‌هاي بيشتري برسيم ولي بخت يار ما نبود.

به گزارش ايسنا،وي درباه اينکه تيم گسترش فولاد در نيمه دوم براي لحظاتي بازي را در اختيار داشت، ادامه داد: بازي فوتبال همين است. ما در اکثر دقايق بازي برتر بوديم ولي گسترش تيم دست و پا بسته‌اي نبود. اکثر بازيکنان آنها و رسول خطيبي دوست نزديک من هستند. دو، سه تا از آنها خيلي خوب بودند و با بعضي از آنها در تيم‌هاي ملي همبازي بوده‌ام. بايد به خطيبي تبريک گفت. او تيم خيلي خوبي بسته است و هر چه تجربه ليگ برتري آنها بيشتر شود، چيزهاي بيشتري از آنها مي‌شنويم.

هافبک پرسپوليس خاطرنشان کرد: البته در همان نيمه دوم حداقل مي‌توانستيم به دو گل ديگر برسيم. دو موقعيت تک به تک داشتيم. دوست داشتم موقعيت‌هاي تک به تکي که روي پاس‌هاي من براي عاليشاه و خلعتبري ايجاد شد به گل تبديل شود، چون پاس گل دادن را خيلي دوست دارم. ما الان گروه خوبي شده‌ايم و فکر مي‌کنم ما سه نفر با کمک بازيکنان تيم مي‌توانيم از دفاع هر تيمي بگذريم. تازه محمدرضا (خلعتبري) با ساير اعضاي تيم هماهنگ شود، خيلي بهتر هم مي‌شود. اين تازه دومين بازي او بود. من به بازي او عادت دارم ولي ديگران هم بايد با بازي او و او هم با بازي بقيه هماهنگ شود. البته خيلي خوشحال شدم که او در اولين بازي 90 دقيقه‌اي خود گل زد. او دوست بسيار نزديک و صميمي من است و با گلزني او احساس مي‌کردم خودم گل زده‌ام.

صادقيان درباره بازي هفته آينده برابر سپاهان و تجربه‌اي که با ذوب آهن در رويارويي با سپاهان داشته است، تصريح کرد: نياز به گفتن نيست که سپاهان تيم خوبي است. يک بازي بسيار سخت و سنگين داريم که شرايط خاص خودش را دارد. براي اين بازي بايد کاملا با برنامه و حساب شده کار کنيم. الان در شرايطي هستيم که مي‌توانيم همه حريفان در ليگ برتر را مغلوب کنيم ولي بايد با هوش باشيم چون حريفان هم با برنامه‌ريزي خاص جلوي ما قرار مي‌گيرند. الان به صدر جدول نزديک شده‌ايم و بايد با تمام قوا تلاش کنيم و به اميد خدا و با حمايت هواداران در نيم فصل، آن بالا خواهيم بود.

میشه عزیزم
نگران نباش!

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تبریک میگم دوستان این برد شیرین رو بعد 1 هفته مسافرت من هم به تاپیک برگشتم

خیلی برد خوبی برد من واقعا تعجب میکنم از این دوستانی که انتقاد میکنند استقلال 2 تا گل خورد و باخت

دایی عالی کار کرده هیچ حرف و بهونه ای هم نیست

سید جلال اونجا که خودش رو جلوی توپ انداخت واقعا کلمه با غیرت براش صدق کرد خیلی گل هست خدا خیرش بدهد

خلعت چه کرد اون ضربه آزادش خیلی خوب بود

یه ضربه سر هم زدیم گوشه دروازه

این 2 تا باید گل میشدند اگه دروازه بانه انقدر خوب کار نمیکرد خداییش دروازه بانشون خیلی خوب کار کرد و گرنه ما بیشتر از اینا گل میزدیم

پیام هم مثل همیشه عالی بود

اون ضربه ای که تو تک به تک از کنار دروازه بیرون رفت میتونست که گل باشه

این بازی خیلی خوب بودیم مخصوصا تو تغذیه مهاجم ها

دایی خیلی خوب کار میکنه

تیم عالی کار میکنه

البته معلومه که مشکلاتی هست که همه جا هست و بدون مشکل تیمی وجود نداره

تبریک تبریک و تبریک باز هم این برد شیرین

بالا