• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
چرا حقيقي عصبي بازي مي كند؟

ارتش سرخ دات كام :

حتما خود رضا حقيقي هم قبل از شروع بازي با گسترش فولاد مي دانسته كه دو كارت زرد به نامش ثبت شده و با يك اخطار ديگر ديدار فوق العاده حساس و خارج از خانه مقابل سپاهان را از دست مي دهد اما عجيب اينجاست كه اين بازيكن به راحتي هر چه تمام تر و با يك حركت ناشيانه كارت زرد گرفت تا اتفاقي كه نبايد رخ دهد ،بيافتد.

حقيقي در صحنه اي اخطار گرفت كه خطايي مرتكب نشده بود و تنها به خاطر اعتراض بيجا داور همشهري اش را مجاب كرد تا درقبال او هم از اين جريمه استفاده كند.با اين حال همين اخطار بيجا و مرور صحنه هاي بازي هاي حقيقي در اين فصل نشان مي دهد او در طول مسابقه عصبي است و مدام در حال اعتراض به تصميمات داور ري اكشن هاي عجيبي با صورت و دست هاي خود نشان مي دهد.

حقيقي كه در بازي هاي پيش فصل هم عصبي و خشن بازي مي كرد و حتي يكي دوبار ه توسط داور اخراج هم شد در همان بازي اول مقابل تراكتورسازي و به خاطر خشونت زياد از داور مسابقه كارت گرفت و دايي از ترس اخراجش او را از زمين بيرون برد.

هافبك مشهدي پرسپوليس در مصاف شب گذشته هم در چند صحنه قيافه هاي عجيبي به خود مي گرفت و معلوم نيست از چه ناحيه اي اين فشار عصبي روي او وارد مي شود كه در زمين مسابقه چنين واكنش هايي در قابل تصميمات داور و رفتار بازيكنان حريف دارد.

كاي است دقت كنيد به خطاي خنده داري كه او در نيمه اول و گوشه زمين روي نقي زاده انجام داد.او در حالي كه روي زمين نشسته بود بعد از لو دادن توپ نقي زاده را به شكل عجيبي زد و در طول مسابقه خطاهاي زيادي از جمله تنه هاي خشن انجام داد تا با يك اعتراض كارت زرد را به جان بخرد.

در صحنه منجر به دريافت اخطار او،حققي بعد از زمين خوردن صادقيان و در حالي كه بازيكنان حريف توپ را به بيرون نمي زدند ابتدا سعي كرد با خطا بازي را متوقف كند اما بعد از بيرون رفتن توپ اعتراض شديدي به نقي زاده هم اتاقي سابقش در
پرسپوليس انجام داد تا يك كارت مفت را به جان بخرد و در بازي با سپاهان غايب باشد در حالي كه بنگر در مصاحبه اش گفته حتي بين دو نيمه هم به او گفته اند كه مراقب باشد!

به هر حال حقيقي محروم شده و در مسابقه بزرگ هفته بعد غايب خواهد بود اما هنوز علت عصبي بودن وعصباني بازي كردن او مشخص نيست.جالب اينكه او در مصاحبه اي اين قضيه را رد كرده بود اما به نظر مي رسد
دايي بايد اين مشكل را ريشه يابي كند يا كار را به دست روانشناس تيم (اگر وجود دارد) بسپارد تا كيفيت فني اين بازيكن تحت تاثير اين رفتار پرخاشگرانه قرار نگيرد و پرسپوليس از او بهره بيشتري ببرد چرا كه حقيقي در فصل گذشته هم راحت تر و هم موثر تر از اين فصل براي پرسپوليس بازي مي كرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

خلعتبری: نمی خواهم فقط با پنالتی گل بزنم/ می خواهم پرسپولیس از خرید من لذت ببرد

[h=2]خلعتبری: نمی توانم احساسی که بعد از گل داشتم را توصیف کنم/ می خواهم به سپاهان هم گل بزنم[/h]

یه جوانمردی بیاد یه توضیحی به من بده این transylvania یعنی چی . چهقدر من این کلمه رو میبینم سرچ کردم تو گوگل یه هتلی بود تو رومانی . یعنی چی ؟ یکی اینو هیچوقت نفهمیدم یکی دیگه هم بچه ها بهم میگن بروکی این یعنی چی ؟

این شهر مرکز پادشاهی داسیا (۸۲BC - ۱۰۶ AD) بوده‌است که در سال ۱۰۶ توسط امپراطوری روم از بین برده شد.
محل رویدادهای دراکولایبرام استوکر این شهر است.

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
دوستان توجه کردید بازی بعدی با سپاهان هم بازی کنیم با همه 8 تیم فعلی بالای جدول (فولاد - نفت - تراکتورسازي- سپاهان- استقلال- سايپا- ذوب آهن) بازی کردیم. این یعنی اینکه تقریبا اکثر بازی های مشکلمون رو گذروندیم و بازی های بعد از بازی با سپاهان بازی های آسونتری هستن و امید داریم که امتیازات بیشتری جمع کنیم. ( البته فقط روی کاغذه این مساله و قطعا بازی با تیم های دیگه هم عملا سخت خواهد بود!)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دوستان توجه کردید بازی بعدی با سپاهان هم بازی کنیم با همه 8 تیم فعلی بالای جدول (فولاد - نفت - تراکتورسازي- سپاهان- استقلال- سايپا- ذوب آهن) بازی کردیم. این یعنی اینکه تقریبا اکثر بازی های مشکلمون رو گذروندیم و بازی های بعد از بازی با سپاهان بازی های آسونتری هستن و امید داریم که امتیازات بیشتری جمع کنیم. ( البته فقط روی کاغذه این مساله و قطعا بازی با تیم های دیگه هم عملا سخت خواهد بود!)

و این امتیاری که داریم حاصل باری های مشکل ماست ...حالا با کمی دقت و هوشیاری میتونیم امتیازات زیادی از تیمهای باقی مونده بگیریم ...................

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

به غیر از بازی سپاهان 2 برد 2 باخت و 2 مساوی
آمار نسبتا خوبیه برای بازی با تیم های بالای جدول سپاهان رو هم ببریم میتونیم خودمون رو برترین تیم بالای جدول بدونیم
بعد ازون دیگه نوبت امتیاز جمع کردن و بردن با اختلاف گل زیاد هست:)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]تساوي پرگل ذخيره‌هاي پرسپوليس برابر پاس[/h]
[h=2] پرسپوليس در ديداري دوستانه برابر پاس همدان با يک تساوي پرگل متوقف شد.[/h]
00945557.jpg

تيم فوتبال پرسپوليس که روز گذشته در هفته نهم ليگ برتر با يک گل از سد گسترش فولاد گذشت امروز با ذخيره‌هاي خود مقابل تيم دسته اولي پاس همدان با نتيجه سه بر سه متوقف شد.

به نقل از ايسنا، بازيکنان اصلي در بازي شب گذشته پس از ريکاوري و حضور در استخر و سونا، تمرين را ترک کردند.

* رضا حقيقي و اميد عاليشاه با اجازه کادر فني و محمد نوري به دليل مصدوميت در اين تمرين غايب بودند.

* حميد رضا علي‌عسگر با تشخيص کادر فني امروز دويدن دور زمين را آغاز کرد. او به خاطر مصدوميت از ناحيه کتف، دو بازي گذشته پرسپوليس را از دست داده است. همچنين مهرداد پولادي که چند ماه است با آسيب ديدگي دست و پنجه نرم مي‌کند، امروز با حضور در درفشي‌فر وزنه زد.

* ذخيره‌هاي پرسپوليس در نيمه نخست اين بازي با ترکيب عليرضا حقيقي، رضا نورمحمدي، فرشاد قاسمي، محمدرضا خانزاده، ميلاد غريبي، مهرداد کفشگري، مارکو سپانوويچ، غلامرضا رضايي، هادي نوروزي، محمد عباس‌زاده و يونس شاکري به مصاف پاس همدان رفتند. نيمه نخست اين بازي يک _ يک مساوي تمام شد. گل پرسپوليس را يونس شاکري به ثمر رساند و گل پاس همدان هم به اشتباه به وسيله رضا نورمحمدي وارد دروازه عليرضا حقيقي شد.

در نيمه دوم رضا محمدي به جاي عليرضا حقيقي و کمنداني به جاي فرشاد قاسمي وارد زمين شدند. در اين نيمه هم نتيجه تلاش دو تيم تساوي بود. اين بار سهم هر کدام از دو تيم دو گل بود. محمد عباس‌زاده هر دو گل پرسپوليس را به ثمر رساند و براي شاگردان خورشيدي هم شهرودي و لفته حميدي گلزني کردند.

سيد جلال حسيني با حضور در کلينيک باشگاه قصد داشت به وسيله پزشکان احتمال آسيب ديدگي خود را مشخص کند اما او مشکلي ندارد.

نکته جالب توجه بدن سيد جلال حسيني است که رد نيمي از توپ روي پهلويش افتاده است. شوت سنگين مهاجم گسترش فولاد در بازي شب گذشته به پهلوي مدافع پرسپوليس خورد و همين باعث شده که اين رد بر روي بدن اين بازيکن به وجود بيايد.

* کريم باقري که روز گذشته مجددا به اردوي پرسپوليس اضافه شده بود، در اين تمرين حضور داشت و کار بازيکنان پرسپوليس را از نزديک مي‌ديد.

* علي دايي هم با لباس شخصي نظاره‌گر کار شاگردانش بود.

* حدود 50 هوادار اين بازي را از نزديک ديدند.

* پرسپوليس فردا استراحت مي‌کند و تمرين‌هاي خود را براي بازي با سپاهان در هفته دهم ليگ برتر از روز دوشنبه با دو جلسه تمرين صبح و بعدازظهر پيگيري خواهد کرد.

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
9cd0021cfe6962231.jpg

[h=5] ویژگی های منحصر به فرد کریمی در فوتبال ایران

1- تنها بازیکن تاریخ فوتبال ایران است که در تیم باشگاهی اروپایی شماره خودش را پوشیده است؛ دایی در بایرنمونیخ 24 بود، در هرتابرلین و آرمینیا بیله فلد 9، مهدوی کیا هم در هامبورگ و اینتراخت فرانکفورت 15 و 7، نکونام در اوساسونا در 2 سال اول شماره 15 و بعد 6 و.... را می پوشیدند ولی کریمی در بایرن مونیخ شماره 8 خودش را پوشید.

2- تنها بازیکن تاریخ فوتبال ایران است که اولین گل ملی خود را در فینال یک تورنومنت رسمی به ثمر رساند. ( بازیهای آسیایی بانکوک فینال با کویت)

3-اولین بازیکن تاریخ فوتبال ایران است که حضور در اروپا را با یک تیم درجه یک شروع کردآن هم به عنوان دومین خرید بعد از فلیپ لام (بایرن در سال 2005 رتبه 3 باشگاه های جهان رو داشت)

4- اولین بازیکن تاریخ ایران است که تنها با انجام 4 بازی برای تیم باشگاهی اش (پرسپولیس) به تیم ملی دعوت شد.

5-اولین لژیونر ایران است که در هفته دوم یک لیگ معتبر اروپایی (بوندسلیگا) در دومین هفته بازیها به عنوان بازیکن منتخب هفته کل لیگ انتخاب شد بازدن 1 گل و 1 پاس گل در برابر بایر لورکوزن.

6- اولین بازیکن ایرانی است که در اولین بازی لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده است؛ در مقابل سالرزبورگ اتریش.

7- اولین برد ایران در خاک یه کشور اروپایی حاصل هت تریک کریمی در برابر اسلواکی بوده (در مجموع دوبازی دوستانه رفت و برگشت کریمی 5 گل به این تیم زد)

8- اولین برد تاریخ ایران در خاک کره شمالی با گلزنی کریمی در سال 2004 بدست آمده (مقدماتی جام ملتهای 2004)

9- کریمی تنها بازیکن ایران است که 100000 نفر را در یک روز غیر تعطیل به ورزشگاه کشاند بازی هفته 8 با پگاه لیگ 88-87.

[/h]

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
ای بابا اینم تیمه ماداریم!!!!

تیم نیست که ویرانگره آتیش میکشه به هرچی پیکره :)
این تیم پتانسیل بازی مقابل رئال سوسیه دادم داره
نه جدا شک نکن اینتر بعد جام جهانی پیام و امیدو قاپشونو میزنه
چیه زورت میاد خوب تو ترفدار نیستی برو بیرون از تاپیک نگاه نامحرمان هم اشکال داره :lol:
بترکه چشه حسودا خوب تیمی داریم خوب به سپاهانم انشالله 3تامیزنیم

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
عباس زاده تقریبا در تمام بازی های تدارکاتی پرسپولیس حداقل یک گل زده نمی دونم چرا ازش بیشتر استفاده نمیشه بابا تازه به لیگ برتر اومده باید به قدری بازی بهشبرسه تا با جو لیگ اشنا و استرس و فشار روانیش بخوابه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
قلعه‌نویی در تماشای بازی این تیم از نحوه بازی مثلث تهاجمی پرسپولیس شامل خلعتبری، صادقیان و عالیشاه تعریف کرد

امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال دیروز قبل از سفر به تایلند در فرودگاه امام مسابقه پرسپولیس و گسترش فولاد را تماشا کرد.

یک هفته بعد از دربی و در شرایطی که پرسپولیس نمایش دلپذیرتری نسبت به بازی گذشته داشت قلعه‌نویی در تماشای بازی این تیم از نحوه بازی مثلث تهاجمی پرسپولیس شامل خلعتبری، صادقیان و عالیشاه تعریف کرد و گفت: پرسپولیس با این سه بازیکن شرایط خوبی در لیگ پیدا خواهد کرد.

Image.aspx

68516347.jpg

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

xthumb-fp-daei-conference-7c23c9a4658ae6328f669b235887c7a9.jpg.pagespeed.ic.QwBaxhBI9H.jpg

دایی: با جان و دل تلاش می کنیم تا جوابگوی انتظارات هواداران باشیم / نگران خرید و میدان دادن به جوان ها نبودم ، می دانستم چه می کنم

* یکی از موضوعات مهم در پرسپولیس خرید بازیکنان جوان و میدان دادن به آنهاست. نکته ای که در فصل نقل و انتقالات چندان امیدوارانه به آن نگاه نمی شد و خیلی ها تصور می کردند چون این نفرات اسم و رسم آنچنانی ندارند پرسپولیس امسال به مشکل می خورد در حالی که همین نفرات در حال حاضر تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ هستند.

من اگر شناخت نداشتم تیم را این جوری نمی بستم. یادم است در همان زمان وقتی بازیکنان جوان لیگ را به خدمت می گرفتیم نگاه ها کمی نگران کننده بود اما من می دانستم دارم چه تصمیماتی می گیرم چون به این نفرات شناخت داشتم و مطمئن بودم که آنها نفراتی کارآمد خواهند بود. ما جوان های خوبی داریم برخی از آنها مثل عالیشاه ، صادقیان در ترکیب اصلی خودشان را جا انداخته اند و نفراتی داریم که مطمئنا فرصت بازی به آنها خواهد رسید و خواهید دید که آنها نیز می توانند به تیم کمک کنند.

بازیکنانی مثل غریبی ، عباس زاده ، شاکری و حتی میلاد کمندانی . ما روی فکر و برنامه آنها را جذب کردیم که بتوانیم تغییری در پرسپولیس ایجاد کرده باشیم. می بینید که آنها خوب کار می کنند همان زمان نیز من به آن انتقادهایی که مطرح می شد فکر نمی کردم و نگران چیزی نبودم چون می دانستم که آنها چه توانی دارند و نوع بازی شان با برنامه هایی که ما داریم همخوانی دارد. بنده آن چیزی که اعتقاد داشتم را دنبال می کردم.

همیشه سعی کردم آنهایی که بهترین هستند را به میدان بفرستم ، مطمئن باشید اگر بازیکنی 40 سال سن داشته باشد و بدانم که به دردم می خوردم از او استفاده می کنم. ملاک من توانایی و کارآمدی و تاثیرگذاری است. این بچه ها به درد این سیستم و برنامه هایی که ما داشتیم می خورد و خوشبختانه توانسته اند توانایی خود را به نمایش بگذارند و می توانند بهتر از این نیز باشند.

ادامه در لینک ......................

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
دو تا حرکت ارزشمند بازی داشت که عجیبه هیچ اشاره ای نشد
1) حرکت تو اوت زدن بنگر وقتی موقعیت گل داشت
2) ایستادن جلوی شوت سید جلال واقعا دمشون گرم و بر بدخواه پرسپولیس اف!:*)

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دو تا حرکت ارزشمند بازی داشت که عجیبه هیچ اشاره ای نشد
1) حرکت تو اوت زدن بنگر وقتی موقعیت گل داشت
2) ایستادن جلوی شوت سید جلال واقعا دمشون گرم و بر بدخواه پرسپولیس اف!:*)

اولی که اعصاب من خرد شد اصلا نقطه ارزشمند نبود

دومی هم خود گفتم که :p :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مستند دیدنی «هویت سرخ» در آخرین مراحل آماده‌سازی

220x143xhoviat.jpg.pagespeed.ic.nlTpK_zjh8.jpg

پرسپولیس نیوز : مستند جذاب و دیدنی «هویت سرخ» به زودی با پشت سر گذاشتن مراحل تدوین در اختیار هواداران پرسپولیس و سایر علاقمندان قرار خواهد گرفت.
دکتر اسماعیلی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس درباره این مستند توضیحاتی ارائه کرد. وی گفت: ایده ساخت این برنامه مستند حدود یک سال قبل در معاونت فرهنگی و اجتماعی مطرح شد و پس از بررسی‌هایی که صورت گرفت، به تصویب رسید و از اواسط زمستان کارهای مطالعاتی و تحقیقی آن کلید خورد. در معاونت فرهنگی باشگاه پرسپولیس، چند هدف برای ساخت این مستند ترسیم شد.

وی افزود: در درجه اول بحث احیای هویت باشگاه از منظری جدید مطرح بود. پیشکسوتان و افتخاراتشان بخش مهمی از هویت باشگاه را تشکیل می‌دهند. در این مستند تلاش شده است تا از جمع عزیزانی که در قید حیات هستند نفراتی که آمادگی هم داشتند انتخاب شوند تا هویت پرسپولیس را از زبان آنها بشنویم. به طور قطع شنیدن مطالب از زبان نفراتی که روح و افتخارات پرسپولیس را با گوشت و پوست خود احساس کرده‌اند، هم جذابیت و هم اثرگذاری بیشتری خواهد داشت. البته دوستان دیگری هم مد نظر بودند که آمادگی حضور در برنامه را نداشتند.

دکتر اسماعیلی ادامه داد: در وهله بعدی آنچه برای ما اهمیت داشت انتقال یکسری مفاهیم معنوی به نسل جدید بود. همواره در بازخوانی تاریخ فوتبال، از رفتارهای جوانمردانه، مسائل اخلاقی، فداکاری‌ها، دوستی‌ها، سادگی‌ها و تعصب گذشتگان صحبت می‌شود. حالا اگر همین چهره‌های قدیمی و اسطوره‌ها خود درباره این مسائل سخن بگویند در کنار آنکه برای قدیمی‌ها تجدید خاطره خواهد بود. برای نسل جدید هم جنبه الگوسازی دارد. در این مستند تلاش شده است تا ارزشهایی مانند عشق به موفقیت، عشق به هوادار و پیراهن و گذشتن از مادیات برای این مسائل از زبان خود پیشکسوتان مطرح شود. این مسائل اکنون هم در میان اعضای تیم وجود دارد اما در گذشته بیشتر بود و پرداختن به آنها به معنای ارزش گذاشتن به این مسائل و تبلیغ آنها است.

معاون فرهنگی پرسپولیس تصریح کرد: نکته سوم اینکه ما هر چه از گذشته یاد کنیم به منزله تجلیل از قدیمی‌ها است. در عین حال نسل جدید می‌بیند روزهایی که در آن قرار دارد، فراموش نمی‌شود. از اینرو بیشتر مراقب خواهد بود. از سوی دیگر وی باور خواهد کرد که تلاش‌هایش در حافظه هواداران و تاریخ فوتبال ثبت می‌شود. امیدواریم نسل جدید چه در فوتبال و چه در هر مقوله دیگری با دیدن مستند «هویت سرخ» و شنیدن صحبت‌های پیشکسوتانی که هر یک به نوعی در ذهن مردم ابدی شدند، راز و رمز جاودانه شدن را بیاموزد و به این تفکر کمک کنیم که مسائل معنوی راه خود را در دنیای مادی باز کند.

از دکتر اسماعیلی درباره کم و کیف تولید این مستند و زمان عرضه آن سوال کردیم که وی افزود: تیمی که برای تهیه این مستند مشغول به کار شد، زحمات زیادی کشید. ملاقات با هر یک از عزیزان و انجام هماهنگی‌ها با آنها زمان زیادی برد و فیلمبرداری هر مورد گاه چند هفته به طول انجامید. در بخش اول «هویت سرخ» از میان پیشکسوتان و نامدار فوتبال، 20 نفر انتخاب شدند. امیدواریم به یاری خدا بتوانیم بخش‌های بعدی «هویت سرخ» که به بازیکنان نسل‌های بعدی پرسپولیس را در بر خواهد گرفت به مرحله تولید برسانیم.

وی در پایان افزود: این مستند در مرحله صداگذاری و تدوین قرار دارد و تلاش می‌کنیم تا آخر مهر ماه این مستند در اختیار هواداران قرار بگیرد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
توقف نفت تهران برابر سایپا / تثبیت جایگاه دومی پرسپولیس

xleague.jpg.pagespeed.ic.KFPRYpm7HD.jpg

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال نفت تهران با توقف برابر سایپا فرصت صدرنشینی را از دست داد و به رده سوم جدول رقابت های لیگ برتر سقوط کرد.

تیم های فوتبال سایپا و نفت تهران از ساعت 17:30 امروز در چارچوب آخرین مسابقه هفته نهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند و در پایان به تساوی بدون گل رضایت دادند.

روبه شاه علی دوست و ابراهیم صادقی در این بازی از داور کارت زرد دریافت کردند. پیش از این ساعت مسابقه 18 و 40 دقیقه اعلام شده بود که زمان آغاز این بازی به طور ناگهانی تغییر کرد.

در این بازی سایپا میزبان بود و بازی باید در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می‌شد که با حکم کمیته استیناف سایپا مجبور به بازی در خارج از خانه در وزشگاه تختی شد.

نفت در پایان هفته هشتم با 16 امتیاز در رده دوم جدول جای داشت و در این هفته جای خود را به پرسپولیس 17 امتیازی داد و به دلیل تفاضل گل کمتر سوم شد. پس از نفت تراکتورسازی و سپاهان با 16 و 15 چهارم و پنجم هستند.

هفته دهم لیگ برتر پنجشنبه این هفته آغاز خواهد شد.

ليگ برتر جام خليج فارس
تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 فولاد 9 6 1 2 13 10 3 19
2
پرسپوليس 9 5 2 2 8 3 5 17
3 نفت تهران 9 5 2 2 13 9 4 17
4 تراکتورسازي 9 4 4 1 12 7 5 16
5 سپاهان 9 4 3 2 11 7 4 15
6
استقلال 9 5 1 3 13 11 2 15 (1-)
7 سايپا 9 3 4 2 6 5 1 13
8 ذوب آهن 9 3 3 3 9 10 1- 12
9 داماش گيلان 9 2 5 2 11 11 0 11
10 صباي قم 9 3 1 5 11 12 1- 10
11 گسترش فولاد 9 2 4 3 10 11 1- 10
12 استقلال خوزستان 9 2 3 4 11 13 2- 9
13 ملوان 9 2 3 4 8 11 3- 8 (1-)
14 راه‌آهن سورينت 9 1 4 4 6 8 2- 7
15 فجر سپاسي 9 1 3 5 6 14 8- 6
16 مس 9 0 5 4 4 10 6- 5

استقلال هم رتبه 6 ام هست :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
اتفاق عجیب در پایان تمرین پرسپولیس

220x132x13920229000253_PhotoA.jpg.pagespeed.ic.AzxToxT03c.jpg

پرسپولیس نیوز : در پایان تمرین پرسپولیس و هنگام خروج سرمربی پرسپولیس، اتفاق عجیبی رخ داد.

در پایان تمرین امروز پرسپولیس زمانی که علی دایی قصد خروج از محل تمرین را داشت دو خانم که درخواستی از او داشتند مقابل ماشین سرمربی پرسپولیس ایستادند. علی دایی که قصد رفتن داشت در نهایت ایستاد اما خانم دیگری به حالت اعتراض مقابل ماشین دایی ایستاد و از او خواست که بایستد تا به حرف‌های آن دو خانمی که با سرمربی پرسپولیس کار داشتند، گوش بدهد.

سرمربی پرسپولیس که از این حرکت ناراحت شده بود سر خود را از ماشین بیرون آورد و خطاب به آن خانمی که اعتراض می‌کرد اعلام کرد این موضوع به او ارتباطی ندارد.

دایی سپس نامه‌ای را که آن دو زن آورده بودند، گرفت و اعلام کرد به درخواست آنها رسیدگی می‌کند.

همچنین فردی در حال فیلمبرداری از این اتفاقات بود که سرمربی پرسپولیس اعلام کرد چنین کاری را انجام ندهد و مسئولان حراست درفشی‌فر با کنار کشیدن این فرد از او خواستند فیلمی که گرفته است را پاک کند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خلعتبری: نمی توانم احساسی که بعد از گل داشتم را توصیف کنم/ می خواهم به سپاهان هم گل بزنم

220xNx16.jpg.pagespeed.ic.qa6FLQqZ5T.jpg

پرسپولیس نیوز : محمدرضا خلعتبری مهاجم پرسپولیس در دومین بازی خودش برای سرخپوشان تک گل سه امتیازی را به ثمر رساند و بعد از زدن پنالتی هم به شیوه جالبی خوشحالی کرد.

خلعتبری در خصوص اولین گلی که برای پرسپولیس زد می گوید: «خیلی خوشحالم که اولین گل را زدم و آن را به هواداران پرسپولیس تقدیم می کنم. راستش را بخواهید خیلی دوست داشتم گل بزنم و این اتفاق هم با کمک خدا افتاد.» او در مورد خوشحالی عجیبش تاکید می کند: «واقعا نمی توانم احساسی که در آن لحظه داشتم را توصیف کنم و باور کنید بیش از اندازه خوشحال بودم. جو ورزشگاه طوری بود که جان می داد برای گل زدن و خوشبختانه این اتفاق برای من رخ داد.»

خلعتبری در این بازی یک فرصت دیگر را هم از دست داد که در این خصوص می گوید: «خودم هم باور نمی کردم آن توپ را گل نکنم و از همه بچه ها عذرخواهی می کنم. مطمئنا در بازی های آینده این موقعیتی که از دست دادم را جبران می کنم.» خلعتبری در مورد اینکه خیلی ها معتقدند پرسپولیس با آمدن او قوی تر شده می گوید: «همه بازیکنان پرسپولیس خوب هستند و من هم آمدم کمک کنم و امیدوارم همه با هم پرسپولیس را قهرمان کنیم.»

او در مورد بازی بعدی پرسپولیس با سپاهان و تقابل با تیم سابقش می گوید: «سپاهان از لحاظ ساختار حرفه ای یکی از بهترین باشگاه های ایران است و وقتی بازیکنی در این تیم بازی می کند هیچ دغدغه ای ندارد. بازی کردن در اصفهان سختی های خاص خودش را دارد ولی ما می خواهیم در زمین حریف هم به برد برسیم و شرایط خودمان را در جدول بهتر کنیم.»

خلعتبری در پاسخ به این سوال که آیا به سپاهان هم گل می زنی می گوید: «می خواهم در این بازی هم گل بزنم چون الان بازیکن پرسپولیس هستم و همه از من توقع گلزنی دارند.» او در پاسخ به این سول که فکر نمی کنی هواداران سپاهان علیه تو شعار بدهند می گوید: «من در حق سپاهان بدی نکردم و فکر نمی کنم هواداران سپاهان به من بی احترامی کنند. من در سپاهان همیشه با نهایت تلاشم بازی می کردم و هیچ وقت در مورد این تیم بد حرف نزدم.»

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
واقعا بهترین خط دفاع مال ماست
چند مدتی بود دفاعمون مشکل داشت که خدا رو شکر حل شد:)
اونایی که میگفتن تیم کم گل میزنه با این حال بازم بهترین تفاضل گل رو ما و تراکتور داریم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
واقعا بهترین خط دفاع مال ماست
چند مدتی بود دفاعمون مشکل داشت که خدا رو شکر حل شد:)
اونایی که میگفتن تیم کم گل میزنه با این حال بازم بهترین تفاضل گل رو ما و تراکتور داریم

گل نخوردن خودش یه جور گل زدنه

آخ یادش به شر یه مدتی یه دروازه بان داشتیم اسمش میثاق بود من هم بهش گل میزدم !!!!!

نه به اون موقع نه به حخالا که اینهمه دفامون توپه

یعنی دادا این فصل میتونیم قهرمان بشیم تو هر 2 جام مدعی هستیم

بالا