• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دوستان توجه کنید همون دربی که 3 پنالتی مسلم گرفته نشد

غیاثی در گفتگو با روزنامه گل: قهرمانی گفت در دربی (پارسال) رییس کمیته داوران ( عسگری ) از او خواست استقلال را برنده دربی کند.

واقعا همچین چیزی بوده ؟!

وای به حال این فوتبال !

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اگر بحث اثبات باشه، غیاثی هم باید حرفش رو اثبات کنه...

کجای این خبر چنین چیزی نوشته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این داستان بیشتر ناظر بر تیتر صفحه اول روزنامه گل هست... اما متن رو که میخونی میبینی درباره بازی با ملوان گفته نه پرسپولیس...

واقعا همچین چیزی بوده ؟!

وای به حال این فوتبال !

ابعاد فاجعه بدتر از این حرفاس ........... فقط مسئله امنیتی باید بشه! ..............

عسکری زمان داوریش همیشه به. اون سمت غش!!! میکرد

متن رو بخونید میبینید که منظورش بازی با پرسپولیس نبوده...

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,311
این داستان بیشتر ناظر بر تیتر صفحه اول روزنامه گل هست...

من هرچی بالا و پایین کردم اصلا جمله ای درباره دربی پارسال توش ندیدم.حال بماند که باید این حرفی رو که زده ثابت کنه که بعید میدونم.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
به هر حال برای هر بازی بوده باشه . متاسفانه بعضیا تا ما اینو گفتیم فقط دارن میان میگن آره اون بازی نبوده . خودشون رو کشتن .

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
به هر حال برای هر بازی بوده باشه . متاسفانه بعضیا تا ما اینو گفتیم فقط دارن میان میگن آره اون بازی نبوده . خودشون رو کشتن .

کم تو دربی ها به ضرر پرسپولیس داوری نکردن ................. حالا این مورد نبوده ................. چند تا مورد دیگه بوده ......مدرک اثباتشم فیلمای داربی که موجوده!

ILOOP

Registered User
لایک‌ها
140
اگه مال اون بازی نبوده پس چرا نوشتین دربی؟؟؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اگه مال اون بازی نبوده پس چرا نوشتین دربی؟؟؟

جواب تو پست بالایی! ....................... ضمنا اگه شما پرسپولیسی نیستی .....اینجا بحث راه نندازید ....ت. تاپیک خودتون دنبال کنید!

• Like
Reactions: usl

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
این اولین بار که یکی که تو کمیته داوران بوده این جمله به این بزرگی رو گفته . در این فوتبال لعنتی رو باید گل بگیرن .

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
به دور از اینکه با کدوم تیم قرارداد بسته
به نظرم تو ایران باشه آیندش مثل خیلی های دیگه تباه میشه باید میزاشتن بره تو کشورهای اروپایی بازی کنه...
همین الان چند تا باشگاه معتبر دنبالش هستن:)

به نظر من هدف پرسپولیس هم ترنسفر این بچه به اروپاست .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
کارشناس داوری در خصوص تبدیل شدن کارت قرمز میثم حسینی به کارت زرد گفت: این حکم مدرن ترین تصمیم کمیته انضباطی بود.

هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: تصمیم کمیته انضباطی در تبدیل شدن کارت قرمز حسینی به زرد را از طریق پیامک دریافت کردم. من همان موقع گفتم فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی یک تصمیم مدرن و بین المللی گرفته اند.

کارشناس داوری در ادامه اظهار داشت: بر اساس ماده 77 آیین نامه انضباطی فیفا، اگر داوران فقط در صادر کردن اخطار و اخراج مرتکب اشتباه شوند کمیته انضباطی تنها مرجعی است که می تواند این کارت را تقلیل داده یا حذف نماید.

وی عنوان کرد: در بازی استقلال مقابل تراکتور سازی هم محسن ترکی داور مسابقه به اشتباه به احسان حاج صفي کارت قرمز داد. همان موقع من و حسن زاده با تاج ملاقات کردیم و از وی خواستیم که کارت قرمز را ملغی اعلام کند.

نصيرزاده در ادامه بیان داشت: بر این اساس بعد از صحبتهای ما با تاج معلوم نیست به چه دلیل وی کارت قرمز حاج صفی را لغو نکرد.

mohsendevil66

Registered User
لایک‌ها
21
به نظر من قهرمانی تحت هیچ شرایطی شایستگی داوری رو نداره.نه به خاطر تبانی که مطمئنم قضیه رشوه و این حرفا نیست.مسئله اینکه قهرمانی دوست داره خاص باشه و تو چشم باشه.قبل از این بازی هم تصمیمات فوق العاده عجیب زیاد داشته.وقتی به بازیکن کارت میده قیافشو یجوری میکنه که انگار عقده قدرت داره.تو این بازی هم ریسک کرد و دقیقه 3 پنالتی گرفت که بگه من تنها داوریم که این کارو میکنه.در یک کلام کمبود داره بنده خدا.اگر باز هم به این داوری بدن باید فاتحه داوری رو بخونیم.

بالا