• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اظهار نظر خلعت و دهنوی و پیام بعد از باری..............................

خلعتبري: روزهاي خوبي در راه است

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: قبول دارم که شرايطم خوب نيست اما دايي تشخيص مي‌دهد که در ترکيب باشم يا نه.
00945716.jpg

محمد‌رضا خلعتبري پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس برابر فجر سپاسي در خصوص اينکه گفته مي‌شود انتظاري که از وي دارند برآورده نمي‌شود اظهار داشت: اين نظر شما است و براي خودتان قابل احترام است. دايي تشخيص مي‌دهد که من مي‌توانم براي پرسپوليس مفيد باشم و مرا در ترکيب قرار مي‌دهد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: من 21 روز خوب تمرين نکردم و فکر مي‌کنم کم کم مي‌توانم بهتر شوم. هنوز خودم نتوانستم انتظاري که از خودم دارم را برآورده کنم اما مطمئنم روزهاي خوبي را در کنار
پرسپوليس خواهم داشت.

دهنوي: نيازي به حضور من در بازي نبود

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در بازي برابر فجر سپاسي نيازي به حضور من در زمين مسابقه نبود.
00945330.jpg

قاسم دهنوي پس از پيروزي يک بر صفر تيم فوتبال پرسپوليس برابر فجر در خصوص اين بازي اظهار داشت: بازي خوبي بود و بازيکنان تا لحظه آخر براي پيروزي تلاش کردند.

به گزارش فارس، وي در خصوص عدم حضورش در اين مسابقه عنوان کرد: با توجه به سيستم بازي پرسپوليس که 4_1_4_1 بود کادر فني تصميم گرفت تا من در اين بازي حضور نداشته باشم اما ساير بازيکنان خوب بودند و مشکل خاصي وجود نداشت.

صادقیان: از گلزنی سید‌صالحی خوشحال شدم/ برخی‌ها کاری می‌کنند انرژی‌ام چند برابر شود

201x134xsadeghian.jpg.pagespeed.ic.te-Usihnti.jpg

پرسپولیس
نیوز :بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از گلزنی سید‌صالحی در بازی امروز بسیار خوشحال شده‌ام چرا که وی از زیر فشار خارج شد.
پیام صادقیان پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر فجر سپاسی در خصوص پاس گلی که داد و پیروزی تیمش اظهار داشت: ابتدا باید بگویم گذشته‌ها گذشته و بهتر است در خصوص آن صحبت نکنیم. گلی هم که به ثمر رسید حاصل تلاش تمام بازیکنان بود. هدف ما امروز پیروزی بود که ما خوشبختانه توانستیم به آن دست یابیم.

وی با اشاره به صحبت‌های یاوری ادامه داد: پیش از بازی هم گفته بودم در این مسابقه یا پاس گل می‌دهم یا گل می‌زنم. برخی‌ها کاری می‌کنند که انرژی‌ام در برخی بازی‌ها چند برابر می‌شود.

صادقیان افزود: حرکت انفرادی خوبی داشتم و خوشحالم که سید‌صالحی توانست آن را به گل تبدیل کند. از گلزنی سید بسیار خوشحال شدم چون تحت فشار بود و خودش را سرزنش می‌کرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اظهار نظر نوری و حسینی بعد بازی ....................

[h=2]نوری: حواشی بازی با سپاهان تاثیری روی ما نداشت/ دنبال صدر‌نشینی هستیم[/h]
214x139xnoori2.jpg.pagespeed.ic.xc90LOpcZq.jpg

پرسپولیس
نیوز : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حواشی بازی هفته قبل برابر سپاهان تاثیری روی ما نداشت.
محمد نوری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر فجر سپاسی در خصوص این بازی اظهار داشت: پیروزی سختی داشتیم و هر دو تیم بسیار خوب بازی کردند. حواشی بازی قبل تاثیری روی ما نگذاشت چرا که دایی با ما صحبت کرده بود تا آن اتفاقات را فراموش کنیم.

وی ادامه داد: فجری‌ها با11 بازیکن دفاع می‌کردند اما ما توانستیم در دقایق پایانی مزد زحمات خود را بگیریم. در ادامه مسابقات هم تلاش می‌کنیم پیروز شویم تا خود را به صدر جدول نزدیک کنیم.

[h=2]میثم حسینی: فجر با دو لایه دفاعی به میدان آمده بود[/h]
207x138xm.hoseyni.jpg.pagespeed.ic.fUz2kmICWc.jpg

پرسپولیس
نیوز : میثم حسینی گفت تیمش خیلی سخت بازی را از فجرسپاسی برده است.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی این تیم برابر فجر سپاسی اظهار کرد: فجر تیمی است که در هفته‌های گذشته کمی بهتر شده بود. البته این تیم در این فصل چندان نتایج خوبی نگرفته و طبیعی بود که در تهران برای گرفتن مساوی به مصاف پرسپولیس بیاید.

وی ادامه داد: این تیم با دو لایه دفاعی برابر ما به میدان آمده بود و خدا را شکر که صادقیان در اواخر بازی آن حرکت خوب را انجام داد و تیم توانست با پاس گل او سه امتیاز را به دست بیاورد. با توجه به نتیجه هفته گذشته اگر امروز مساوی می‌کردیم وارد یک بحران می‌شدیم اما خوشبختانه این اتفاق نیفتاد.

حسینی درباره‌ی تبدیل کارت قرمز او در بازی سپاهان به کارت زرد، گفت: این‌که این تصمیم باعث شد من فقط یک بازی را از دست بدهم خیلی خوب است اما همه دیدند که در بازی مقابل سپاهان چه اتفاقاتی رخ داد. من هیچ وقت به داوری اعتراض نمی‌کنم و همیشه به داوران احترام می‌گذارم، امیدوارم تصمیم‌های آنها درست باشد.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
سید صالحی با حرکات عرضی و دویدنهای بدون هدف تیم رو به عقب میکشه ،.امیدوارم نیم فصل دوم دایی یه فکری به حال این پست بکنه...
اگه از حرکت فوق العاده صادقیان نبود شاید این گل رو هم نمیتونستیم بزنیم!

مجبور بود عزیز... ما در میانه میدان ضعیف بودیم. هم در توپ گیری و هم در تغذیه فوروارد ها. سیدصالحی یه فوروارد تقه زنه. چهارچوب رو میشناسه... باید تغذیه بشه. نباید ازش توقع داشته باشید که خودش برگرده توپ بیره و موقعیت بسازه و گل بزنه. این وظیفه هافبکهای وسط و کناریه... امروز ما در میانه میدان مشکل اساسی داشتیم درنتیجه سیدصالحی برمیگشت عقب...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

مصاحبه بعد بازی دایی ................

xthumb-fp-daei-conference-7c23c9a4658ae6328f669b235887c7a9.jpg.pagespeed.ic.QwBaxhBI9H.jpg

دایی:من در اردبیل با توپ پلاستیکی بازی می‌کردم کرانچار فوتبالیست بود/ حرف‌هایی بزند که به درد فوتبال ما بخورد

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این ذات طبیعت است که زمانی که من در اردبیل با توپ پلاستیکی بازی می‌کردم کرانچار فوتبالیست بود.

xthumb-fp-hoseyni-e650aed7ec19f6000122ddc3cb7fc564.jpg.pagespeed.ic.5_QdwTcyC-.jpg

حسینی: فکر نمی کردیم فجر این گونه بازی کند

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر نمی کردیم فجر این گونه خوب و پرتلاش بازی کند.

xthumb-fp-seyedsalehi2-856f340f9e29dfc8fe6b975a31bcb484.jpg.pagespeed.ic.2YwnDk-qJz.jpg

دانلود ویدئوی گل پرسپولیس برابر فجرسپاسی

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس با یک گل برابر فجرسپاسی شیراز پیروز شد. گل پرسپولیس را می توانید از اینجا دانلود کنید

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
مجبور بود عزیز... ما در میانه میدان ضعیف بودیم. هم در توپ گیری و هم در تغذیه فوروارد ها. سیدصالحی یه فوروارد تقه زنه. چهارچوب رو میشناسه... باید تغذیه بشه. نباید ازش توقع داشته باشید که خودش برگرده توپ بیره و موقعیت بسازه و گل بزنه. این وظیفه هافبکهای وسط و کناریه... امروز ما در میانه میدان مشکل اساسی داشتیم درنتیجه سیدصالحی برمیگشت عقب...

البته سید دو موقعیت خوب سرزنی هم داشت ...اگه باهوشتر عمل میکرد و گل زده بود ..........با این یه گلی هم که زد ......میتونست عملکرد عالی داشته باشه ................تازه این درحالیه که مشکل میانه میدان انکار ناپذیر بود!..........

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
کلا تو این وضعیت تنها راه رو به جلو بازی کردن تیم بازی صادقیان به عنوان هافبک بازیساز هست و خلعت و عالیشاه باید تو دو گوش بازی کنن ما میلاد غریبی بنده خدا رو هم داریم که به سکو میخ کردنش بنده خدا تو تیم قبلیش کم بازیکنی نبود الانشم نیست من نمی دونم چرا ازش استفاده نمی کنه یعنی رضایی کیفیت تعویض شدن با خلعت بری رو داره ولی غریبی نداره بد نیست گاهی هم دایی به جای بازی با یک مهاجم از سیستم هایی استفاده کنه که دو مهاجمه باشه مهاجم خوب کم نداریم یکی از عوامل کند بودن تیم همین چینش بازیکنا با سیستم 4-2-3-1 هست تو ازادی دیگه تیم باید کمی هجومی تر چیده بشه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بنده همونطور که گفتم متاسفانه بازی رو ندیدم اما این برد رو تبریک میگم
واقعا این 3 امتیاز برامون حیاتی بود هنوزم میتونیم برای کسب قهرمانی نیم فصل امید داشته باشیم

بزرگترین مشکل پرسپولیس تا اینجای فصل به نظرمن نداشتن یک فورواد کلاسیکه
تو سیستم 4-2-3-1 مهاجم بایدخودخواه باشه و رو به جلو و تو عمق دفاع حریف حرکت کنه
سید صالحی با حرکات عرضی و دویدنهای بدون هدف تیم رو به عقب میکشه ،.امیدوارم نیم فصل دوم دایی یه فکری به حال این پست بکنه...
اگه از حرکت فوق العاده صادقیان نبود شاید این گل رو هم نمیتونستیم بزنیم!

صحبت های شما رو قبول دارم سید صالحی فقط یه تمام کننده هست به نظرم اگه عباس زاده یا خلعتبری به جاش بازی کنن تیم بهتر میتونه نتیجه بگیره:)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بچه ها راستی یمی بیاد بگه مفشگری چجوری بازی کرد؟ مفید بود؟:)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
فولاد با ملوان تو انزلی بازی داره که خدا کنه حداقل مساوی بشه
دربی اصفهان هم که به نظرم مساوی میشه ولی دوست دارم ذوب آهن ببره ایشالله :دی
نفت هم تو تبریز بازی داره که احتمالا تراکتور میبره و مشکلی نیست.
با باخت فولاد و سپاهان و تساوی بازی تبریز بهترین نتیجه برای ما رقم خواهد خورد
ولی
نتیجه مساوی در همه بازی ها هم مطلوبه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

دایی جوابشو داد ................... "حرفهایی بزند که به درد فوتبال ما بخورد!!!":happy:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
فزدا یه مقدار جدول روی خوش نشون بده ........همون بالا میمونیم ....................... به امید پیروزی در بازیهای اینده .....................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

مهدی و بنگر و محمد دایی و نیلسون بعد از باری چه گفتند؟....................

xthumb-fp-seyedsalehi-702b69f1c5253f19f0180d3d89997100.jpg.pagespeed.ic._8jVcnlizq.jpg

سیدصالحی: عددی نیستم، فقط عنایت خدا شامل حالم شد/آمده‌ام دینم را به پرسپولیس ادا کنم

پرسپولیس نیوز : سیدصالحی: عددی نیستم، فقط عنایت خدا شامل حالم شد/آمده‌ام دینم را به پرسپولیس ادا کنم .

تیتر حماسی از بنگر .... روی زانوهایمان می‌میریم!!

بنگر: هیچ چیز نمی‌تواند پرسپولیس را زمین بزند/ روی زانوهایمان می‌میریم

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آنقدر در زمین خوب بازی می‌کنیم تا هیچ حاشیه‌ای نتواند ما را با مشکل مواجه کند.

xthumb-fp-mohammaddaei2-87e9ffeb526a73d3ed16ffb02ef241d8.jpg.pagespeed.ic.aBSRLnMso5.jpg

[h=2]دایی: فجرسپاسی به دنبال ضد حمله بود/ تاکتیک‌مان دقایق پایانی جواب داد[/h]پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فجرسپاسی چشم به ضد حمله‌ها داشت و خدا را شکر تاکتیک‌مان در دقیقه 85 جواب داد.

xthumb-fp-nilson3-241994b27e8ad2de284c59534a2dd92c.jpg.pagespeed.ic.a-lTL0i_u_.jpg

[h=2]نیلسون: خوشحالم هواداران با شادمانی ورزشگاه را ترک کردند/نمی دانم قهرمان می شویم یا نه[/h]پرسپولیس نیوز : دروازه بان تیم پرسپولیس گفت:مدافعان ما خیلی خوب و قوی کار می کنند و با تلاش آنها و سایر بازیکنان است که به موفقیت می رسیم.

saeed kabinet

Registered User
لایک‌ها
501
خوشحالیم بیشتر به خاطر علی دائیه:lol: چون بعد از یک هفته پر از استرس و فشار عصبی:eek: حقانیت خودش رو دوباره به دشمناش :hmm:ثابت کرد، وقتی تیم گل می زنه و علی دائی جفت دستاش رو به سوی آسمون چندین بار تکون می ده می شه دقیقا تو نگاش تو فریادش تو بغضش تو خشم فرو خوردش به خیلی از چیزها پی برد...........

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
هم بازی با فجر و هم گسترش .......تیمهایی رو بردیم که در قواره ی تیم بازنده نبودن ............. تو تهران همه از دم تیغ میگذرن :medieval:................. رو خارج خونه هم باید بیشتر کار کنیم ..............

saeed kabinet

Registered User
لایک‌ها
501
برادرم با وجود اینکه استقلالیه و مخالف صد درصد دائی بود پارسال بعد از این که دکورهای ام دی اف رختکن پرسپولیس رو طراحی و نصب کرد بعد از چند بار ملاقات با علی دائی به یکباره شیفته شخصیت علی دائی شده می گه خیلی آقاس و طرفدارش شده

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
فزدا یه مقدار جدول روی خوش نشون بده ........همون بالا میمونیم ....................... به امید پیروزی در بازیهای اینده .....................

یک سوم لیگ گذشته و موقعیت خوبی داریم. با یه کم دقت میتونستیم خیلی بهتر باشیم. باختها (نفت و سایپا) و مساوی (ذئب آهن) دادیم که شرایطش مثل بازی امروز بود. از این دست خطاها نباید تکرار بشه. حریفان آینده ما تا نیم فصل تیمهایی هستن که همین لول رو دارن. واقعا حتی یک امتیاز هدر دادن برابرشون غیر قابل چشم پوشیه...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بازیکن خوبیه و آینده داره
ولی حقیقتا کلاه پرسپولیس براش بزرگه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

صحبتهای مدیر عامل بعد از بازی ........................

xthumb-fp-rooyanian-a466dde76671bdba88df9cece03fff4b.jpg.pagespeed.ic.nYWp81xC6U.jpg

رویانیان: خوشحالم داور تحت تاثیر اتفاقات هفته اخیر قرار نگرفت/ پرسپولیس با ادامه این روند به روزهای اوج خود باز می‌گردد

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ضمن تبریک به اعضای تیم پرسپولیس و هواداران خوشحالم که داور جوان مسابقه تحت تاثیر فشارها و جو حاکم قرار نگرفت.

...........رویانیان در پاسخ به این سوال که روند تیم پرسپولیس را چگونه می بینید گفت: با مدیریت و تدابیر کادرفنی و تلاش و همت بازیکنان و حمایت همه جانبه هواداران خوشبختانه تا اینجای کار نتایج مطلوبی کسب شده و روند تیم نیز حکایت از آن دارد که پرسپولیس در مسیر خوبی قرار گرفته است. تیم ما با 5 گل خورده بهترین خط دفاعی لیگ را دارد و سیستم دفاعی تیم از انسجام و استحکام بسیار خوبی برخوردار است. در فاز حمله نیز ایمان دارم که با درایت کادرفنی و بازیکنان خوبی که در خط میانی و حمله داریم می توانیم شاهد گلزنی های هرچه بیشتر اعضای تیم باشیم. در مجموع امیدوارم که تیم پرسپولیس بتواند انتظارات بحق هوادارانش را برآورده کرده و امسال به روزهای اوج خود بازگردد.

بالا