• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دوست عزیز شما و دوستانی که حرف شما رو میزنن کلا سطح رضایتشون از فوتبال پایینه به نظرم
وقتی به همین راضی هستید معلومه تیم بهتر نمیشه

دوست عزیز چند وقته میان تاپیک پرسپولیس؟؟؟
بنده رو اینجا اکثرا میشناسن چندانم راضی نیستم امااااااااا ناراضی هم نیستم
والا به نظر من نسبت به تمام بازیا این فصل بهتر بودیم

hj_therock

Registered User
لایک‌ها
36
سید صالحی در نقش مدافع گل
سید صالحی در نقش زننده ی گل
............................
اگر گل نمیزد ، امشب از عذاب وژدان خوابش نمیبرد
واقعا فقط بخاطر جدش این کلا رو میزنه وگرنه این توپهای مفت جلوی پایه توپ جمع کن هم بیفته گل میزنه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
دقت کردین بازی هایی که گل میخوریم گل های عجیبی میخوریم. الان نشستم گل صبا رو دیدم این گل امکان زدنش خیلی کمه از اون زاویه چرخش گردن و گوش دروازه. یکم گلهایی که میخوریم عجیبه. از نتیجه راضی نیستم اصلا و ترس از این دارم که تیمی اگه دفاعش قوی تر از صبا باشه چطوری میخوایم جبران کنیم. یکی از ضعیف ترین خطوط دفاعی لیگ رو داشتند. برعکس ما یکی از ضعیف ترین خطوط حمله رو داریم متاسفانه. نمیدونم کی میتونم یه بازی رو راحت و بدون استرس ببینم. فقط جلوی فولاد عالی بودیم ولی بقیه بازی ها اصلا خوب نبودیم. ربطی به بازیکن نداره، به نظر من دانش دایی تا همین حده.

hj_therock

Registered User
لایک‌ها
36
دوست عزیز چند وقته میان تاپیک پرسپولیس؟؟؟
بنده رو اینجا اکثرا میشناسن چندانم راضی نیستم امااااااااا ناراضی هم نیستم
والا به نظر من نسبت به تمام بازیا این فصل بهتر بودیم

صرف ننوشتن پست داخل یه تاپیک نمیتونید بگید کسی از اون بی خبره و مطالب رو دنبال نمیکنه
چند درصد گلهای تیم چند بازی اخیر حساب شده و تاکتیکی گل شد که میگید بهتر شده ؟
سید صالحی شاید خوب باشه ولی نه برای پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
صرف ننوشتن پست داخل یه تاپیک نمیتونید بگید کسی از اون بی خبره و مطالب رو دنبال نمیکنه
چند درصد گلهای تیم چند بازی اخیر حساب شده و تاکتیکی گل شد که میگید بهتر شده ؟
سید صالحی شاید خوب باشه ولی نه برای پرسپولیس
نظر شما و همه دوستان محترمه
واقعا خوشحالم که از تیم محبوبم راضیم

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
من نظر خودمو میگم . بازی که افتضاح بود . و گلمون هم رو یک اتفاق زده شد . عالیشاه افتضاح و صادقیان از عالیشاه هم بدتر . این دو نفر باید زودتر تعویض میشدن . اما برعکس ممد نوری و غلام اومدن تو بازی یه مقدار بازی قشنگتر شد و به نظرم ممد خوب بود تو این بازی تو اون چند دقیقه ای که بازی کرد . سید صالحی که توپ رو مثل یک مدافع دور کرد ... در کل ما به غیر از آزادی مثل اینکه مشکل داریم تو زمین های حریف . با این بازی من هم اعتقاد دارم ما فوقش سوم یا چهارم بشیم . حیف اون پولی که برای خلعت دادن .

راستی دیدین گفتم مساوی میشه . اونم یک یک . :cool:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
چند بازی رو مدیون سید صالحی هستیم
دیگه بی انصافی نکنیم
بازی خوب بود ولی سید جلال و پیام یکم باید خونسردی خودشونو حفظ کنن
قاسم دهنوی هم قدره موقعیتها رو بهتر بدونه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دقت کردین بازی هایی که گل میخوریم گل های عجیبی میخوریم. الان نشستم گل صبا رو دیدم این گل امکان زدنش خیلی کمه از اون زاویه چرخش گردن و گوش دروازه. یکم گلهایی که میخوریم عجیبه. از نتیجه راضی نیستم اصلا و ترس از این دارم که تیمی اگه دفاعش قوی تر از صبا باشه چطوری میخوایم جبران کنیم. یکی از ضعیف ترین خطوط دفاعی لیگ رو داشتند. برعکس ما یکی از ضعیف ترین خطوط حمله رو داریم متاسفانه. نمیدونم کی میتونم یه بازی رو راحت و بدون استرس ببینم. فقط جلوی فولاد عالی بودیم ولی بقیه بازی ها اصلا خوب نبودیم. ربطی به بازیکن نداره، به نظر من دانش دایی تا همین حده.

دقیقا گل بدی خوردیم
دفاع ضعیف عمل کرد

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
واقعا فقط بخاطر جدش این کلا رو میزنه وگرنه این توپهای مفت جلوی پایه توپ جمع کن هم بیفته گل میزنه
میدونی سبک بازی سید صالحی منو یاد کی میندازه
خــــــودمـــــ
چون منم وقتی فوتبال بازی میکردم انقدر دفاعم خوب بود که سره اینکه تو کدوم تیم رضا وایسته دعوا میشد
حالا همین رضا اگه از وسط زمین جلوتر میرفت هیچی بلد نبود
یک توپهایی رو خراب میکردم که هیچ کس باورش نمیشد .....
به نظرم سید صالحی تموم کننده ی خوبیه ولی ضعفهای زیادی هم داره....
مثلا پارسال تو تراکتور سازی ترکونده بود و از این فصل بهتر بازی میکرد و اگه مثل پارسال به روزهای اوجش تو تراکتور برسه خوب میشه.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

تا حد زیادی باهات موافقم آقا رحمان عزیز. واقعا گلهایی که میخوریم کمتر پیش میاد که قابلیت تکرار شدن داشته باشن! از طرفی من نمیدونم چرا دایی همش کنار زمینه! چرا با مربیها مشورت نمیکنه؟! بابا یکم برو رو نیمکت بشین نظر مربیها رو هم بپرس. شاید هم مربیها کلا نظری ندارن!! امیدوارن یک مربی خوب خارجی که هم آنالیزور خوبی باشه و هم تمرین دهنده خوبی باشه، به تیم اضافه شه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - پرسپولیس در دقیقه 90 از شکست گریخت/ سقوط 2 پله‌ای شاگردان دایی

خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - استیلی تشویق شد، پرسپولیس گل زد/ سیدصالحی و عنایتی بهترین‌ها زمین شدند

خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - به هیچ عنوان مستحق مساوی نبودیم

سیدصالحی بهترین بازیکن و عنایتی مرد اخلاق شد/ واکنش مرد اخلاق بازی به پرسپولیسی‌ها
برای دوم شدن به در بسته خوردیم/ نگرانی‌هایمان را نمی‌توانیم علنی کنیم دایی: دو بار مایلی‌کهن را محکوم کردم/ باید در ۱۰ دقیقه اول سه گل می

خبر بد:
[url=http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920712000791]حاشیه دیدار صبای قم ـ پرسپولیس بنگر بازی با داماش را از دست داد/ اعتراض دایی به نوروزی

یه خبر که باید زودتر از اینا منتشر میشد:
ایسنا - "نمرده من را زیر خاک کردند"/محرمی مدیر فنی تیم‌های پایه پرسپولیس می‌شود

امیدوارم پیشکسوت هایی که عاشق پیشرفت پرسپولیسن بیان و تیم رو جلو ببرن ، منظورم اینه افرادی مثل ***** فرد که آب تو آسیاب دشمن میریزه از این قضیه جداست

آره آقا سید راست میگی،همه چیز دست خداست:
سیدصالحی:تا خدا نخواهد برگی از درختی نمی افتد/حق ما پیروزی بود - Perspolisnews.Com

Last edited by a moderator:

hj_therock

Registered User
لایک‌ها
36
نظر شما و همه دوستان محترمه
واقعا خوشحالم که از تیم محبوبم راضیم

بله , انشالا که با اين نحوه بازى نظر بقيه طرفدار هاى تيم محبوبمون هم مثبت بشه و منجر به سرافکندگى هوادارا نشه

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705

داداش بکش بیرون از این حرفا یه سره جدش جدش میکنی،بی خیال شو دیگه :hmm:

نظر من اینه که تیم خوب نبود،بازیساز نداریم،اینو باید به کی بگیم آخه؟:(

نوروزی شده عذاب ما تو این دنیا،دستش درد نکنه تو یه مقطعی خوب بازی می کرد برامون اما الان فقط حرص میده

دهنوی رو چیزی نگم بهتره،چرا به ماهینی بازی نداد؟محروم بود؟

در پایان هم بیرون کشیدن صادقیان اشتباه بود

سید صالحی هم دیگه بدبخت باید چیکار بکنه؟هافبکا تغذیه میکن اش که گل بزنه؟تو بازی قبلی دیدیم یه توپ خوب گیرش اومد گلش کرد

بالا