• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
مهم اینه که پرسپولیس خوب بازی می کنه.:)

حالا هر چقدر که می خوان امتیاز کم کنن.:eek:

همین کارا رو می کنن که برندهای معروف ایرانی مثل ایرانسل توی فوتبال سرمایه گذاری نمی کنن :hmm:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
مهم اینه که پرسپولیس خوب بازی می کنه.:)

حالا هر چقدر که می خوان امتیاز کم کنن.:eek:

همین کارا رو می کنن که برندهای معروف ایرانی مثل ایرانسل توی فوتبال سرمایه گذاری نمی کنن :hmm:

حرف دوست عزیزمون تایید میشه
هر کار کنن نمیتونن جلوی خوب بازی کردن پرسپولیس رو بگیرن:)

زنده باد پرسپولیس و پرسپولیسی

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
شروط پرسپولیسی‌شدن مسلمان - shahrkhabar.ir|شهرخبر
باشگاه ذوب آهن اصفهان به دنبال برخی گمانه زنی ها و خبرها درباره خواسته این باشگاه برای موافقت با انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس که با درخواست محمد رویانیان بوده، شرایط خود را برای پذیرش این انتقال بدین شرح اعلام کرد: جابجایی محسن مسلمان با میلاد غریبی و محمد خانزاده، دریافت مبلغ 500 میلیون تومان و دریافت 20 درصد از حق انتقال محمد قاضی و 20 درصد از حق انتقال پیام صادقیان به پرسپولیس.

باشگاه ذوب آهن اعلام کرده که تنها در صورت پذیرش کامل این پیشنهاد حاضر به موافقت با انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس است.

این ذوبی ها پیش خودشون چی فکر کردن قیمت خانزاده و غریبی رو هم 2 میلیارده و 500 میلیون هم که سر می خوان 20 درصد حق ترانسفر صادقیان و قاضی هم اگه بشه 500 میلیون یعنی برا انتقال یه مسلمان 3 میلیارد بدیم این مبلغ رو بدیم و فقط یه بازیکن بگیریم اینطوری که نصف این پولو خرج کنه پرسپولیس یه هافبک بازیساز اروپایی خوب می تونه بیاره پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
مخالفت پرسپوليس با درخواست ذوب‌آهن

مسئولان باشگاه پرسپوليس با درخواست باشگاه ذوب‌آهن براي تعويض بازيکنان مخالفت کردند.
00026785.jpg

مسئولان باشگاه ذوب‌آهن در نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس در خصوص پيشنهاد قرمزپوشان مبني بر حضور محسن مسلمان و حتي قاسم حدادي‌فر در اين تيم شرايطي را اعلام کردند.

به گزارش فارس‌، ذوب‌آهني‌ها درخواست داشتند در صورتي مسلمان را به پرسپوليس مي‌دهند که ميلاد غريبي، خانزاده و مبلغي پول به آنها داده شود و حتي خواستار حضور خلعتبري در اصفهان شدند اما مسئولان باشگاه پرسپوليس با اين پيشنهاد ذوب‌آهني‌ها مخالفت کردند و اعلام کردند حاضر نيستند
خلعتبري، غريبي، خانزاده و مبلغي پول که گفته مي‌شود حدود 450 ميليون تومان است را براي تعويض بازيکنان بدهند.

البته پرسپوليسي‌ها با توجه به اتمام قرارداد حدادي‌فر و مسلمان به دنبال اين هستند تا از طريق ديگر حضور آنها را در جمع‌ قرمزپوشان قطعي کنند.

_______
پ.ن :blink::blink::blink::blink:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]رويانيان: مي‌خواستند ما را بمباران کنند[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: معتقدم اين حکمي که صادر شده حکم نيست و مي‌خواستند ما را بمباران کنند.[/h]
00938434.jpg

محمد رويانيان اظهار داشت: دوست نداشتم درباره حکم کميته انضباطي صحبت کنم اما پس از ناراحتي هواداران و بازيکنانمان معتقدم حکم کميته انضباطي حکم نبود بلکه مي خواستند ما را بمباران کنند.

به گزارش فارس ، وي افزود: آقايان مي‌خواستند ما، پرسپوليس و دايي را خفه کنند و به همين دليل احکام کميته انضباطي را بسيار عجيب صادر کردند. ما از احکام انضباطي هميشه استقبال مي‌کنيم ولي کسي حق ندارد از اين احکام استفاده‌هاي سياسي و ابزاري کند به همين دليل احکام غيرحرفه‌اي را اصلا و ابدا تحمل نمي‌کنيم.

رويانيان ادامه داد: در يک حکم انضباطي دو جلسه محروميت، کسر امتياز، جريمه مالي و همه را يکي کرده‌اند و اصلا معلوم نيست کدام جريمه متعلق به کدام بازي است. اين يک بمباران عليه پرسپوليس و سرمربي است تا ما را فاسد کنند چون فقط حق را گفته‌ايم.

مديرعامل پرسپوليس خاطرنشان کرد: آقايان اين حکم اصلا درست نيست. ما جنبه آراء کميته انضباطي را داريم اما اين حکم سراپا اشتباه است و هرگز عادلانه نيست .تا موقعي که هيئت‌مديره تکليف اين موضوع را روشن نکند نمي‌توانم احساس کنم که مديرعامل باشگاه هستم و به همين دليل به باشگاه نمي‌روم.

وي افزود: اگر هيئت‌مديره اين موضوع را حل نکرد و مسئولين آن را پيگيري نکردند ادامه همکاري من با پرسپوليس با اين وضعيت ممکن نيست. من فقط حق باشگاه را مي‌خواهم و به دنبال اين نيستم تا براي خودم بازار‌گرمي کنم.

مديرعامل قرمز‌پوشان تاکيد کرد: من محکوم نشدم که اين تصميم را به خاطر خودم بگيرم. من اين تصميم را به خاطر 35 ميليون هوادار که به آنها توهين شده مي‌گيريم و هيچ حرفي هم ندارم چون بايد پرسپوليس سربلند باشد و اين حق‌خوري‌ها را تحمل نمي‌کنم.

وي يادآور شد: وقتي به آقاي کفاشيان اين موضوع را مي‌گويند مي‌خندد و مي‌گويد از تيم‌هاي ديگر امتياز کم کردند و حالا هم از پرسپوليس. صحبت اين آقا در نوع خودش جالب است، يعني سوال 35 ميليون هوادار باشگاه را با خنده جواب مي‌دهد. ما اين حکم را اصلا قبول نداريم و معتقديم آقايان مي‌خواهند با ما مقابله کنند و به همين دليل زير بار حرف زور نمي‌رويم.

وي افزود: تخلف دايي که شايد اصلا درست هم نبوده يک ماه پيش اتفاق افتاده اما 48 ساعت بعد از بازي با داماش احکام صادر مي‌شود. ما تخلفي نکرديم و خود آقايان تخلف کرده‌اند. چند جريمه را در يک ماه به يکباره صادر کردند. با کدام قانون و ادله؟ من صد در صد به اين احکام اعتراض دارم و اگر هيئت‌مديره رسيدگي نکند از حرف خودم پايين نمي‌آيم و با وجود احترامي که براي همه قائلم به باشگاه نمي‌روم. من بايد حق 35 ميليون هوادار را بگيرم و از هيئت مديره مي‌خواهم که پيگير اين موضوع باشد. ولي آقايان مطمئن باشند حرف حق هميشه پايدار باشد و نمي‌توانند حق را خفه کنند. اين تصميم من احساسي نيست و به خاطر توهين به 35 ميليون هوادار پرسپوليس است.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
گفتم که این یارو میره وضع بهتر میشه که شد و تیمهای درپیت به سزای اعمالشون رسیدن تا این لحظه
ولی باقیمونده ها و این میراث به ارث گذاشته اشو چیکار کنیم؟! لامصب کینه شتری باید عوض بشه بگن کینه الف نونی!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
گفتم که این یارو میره وضع بهتر میشه که شد و تیمهای درپیت به سزای اعمالشون رسیدن تا این لحظه
ولی باقیمونده ها و این میراث به ارث گذاشته اشو چیکار کنیم؟! لامصب کینه شتری باید عوض بشه بگن کینه الف نونی!
داداش منظورت از یارو کیه من نگرفتم :blink: میشه یه خورده توضیح بدی درباره کدوم قضیه صحبت می کنی اینقدر این اواخر حاشیه برا پرسپولیس پیش اومده که نمی دونیم چی به چیه:D

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868

منظورت کیه؟؟؟

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
با اصفهانی جماعت نمیشه معامله کرد بخدا
شروط پرسپولیسی‌شدن مسلمان - shahrkhabar.ir|شهرخبر
باشگاه ذوب آهن اصفهان به دنبال برخی گمانه زنی ها و خبرها درباره خواسته این باشگاه برای موافقت با انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس که با درخواست محمد رویانیان بوده، شرایط خود را برای پذیرش این انتقال بدین شرح اعلام کرد: جابجایی محسن مسلمان با میلاد غریبی و محمد خانزاده، دریافت مبلغ 500 میلیون تومان و دریافت 20 درصد از حق انتقال محمد قاضی و 20 درصد از حق انتقال پیام صادقیان به پرسپولیس.

باشگاه ذوب آهن اعلام کرده که تنها در صورت پذیرش کامل این پیشنهاد حاضر به موافقت با انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس است.

این ذوبی ها پیش خودشون چی فکر کردن قیمت خانزاده و غریبی رو هم 2 میلیارده و 500 میلیون هم که سر می خوان 20 درصد حق ترانسفر صادقیان و قاضی هم اگه بشه 500 میلیون یعنی برا انتقال یه مسلمان 3 میلیارد بدیم این مبلغ رو بدیم و فقط یه بازیکن بگیریم اینطوری که نصف این پولو خرج کنه پرسپولیس یه هافبک بازیساز اروپایی خوب می تونه بیاره پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]بررسي استعفاي رويانيان در هفته آينده[/h]
[h=2]جلسه هيئت‌مديره باشگاه پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که تصميم‌گيري درباره استعفاي رويانيان به هفته آينده موکول شد.[/h]
00945457.jpg

جلسه امروز هيئت‌مديره باشگاه پرسپوليس با حضور کليه اعضا و در غياب محمد رويانيان برگزار شد. در پايان هيئت‌مديره تصميم گرفت در خصوص استعفاي محمد رويانيان هفته آينده سه‌شنبه در جلسه‌اي تصميم نهايي را پس از صحبت‌هاي مديرعامل باشگاه پرسپوليس بگيرد. همچنين مقرر شد اعتراض رسمي از طرف باشگاه پرسپوليس به فدراسيون فوتبال در خصوص آراي کميته انضباطي شود.

به گزارش فارس، جلسه هيئت مديره امروز در شرايطي برگزار شد که نيروي انتظامي نيز براي حفظ نظم و انضباط مقابل باشگاه بود و از هرگونه ازدحام غيرضروري جلوگيري مي‌کرد.

_______
پ.ن کی استعفا داده؟؟؟ دشمنا مافیا دقیقا همینو میخواد. یعنی رفتن رویانیان.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]اکبري:رويانيان امورات باشگاه را فعلا برعهده دارد[/h]
[h=2]رئيس هيئت‌مديره باشگاه پرسپوليس گفت: ما با هرگونه جار و جنجال که تمرکز تيم و مسئولان باشگاه به هم بخورد مخالفيم اما راي کميته انضباطي را قانوني پيگيري مي‌کنيم.[/h]
00944748.jpg

محمد‌صادق اکبري در مورد استعفاي رويانيان اظهار داشت: با توجه به اتفاقي که افتاده ما بايد صحبت‌هاي رويانيان را بيشتر بشنويم تا در جريان خواسته‌ها و اتفاقات اخير قرار بگيريم.

به گزارش فارس،وي افزود: متن استعفاي رويانيان بين اعضاي هيئت مديره امروز خوانده شد اما از آنجايي که نظر به اين بود تا خود ايشان بايد در جلسه باشد و ابعاد مختلف و تلاش‌ها و اتفاقات اخير بررسي شود به همين دليل تصميم گرفتيم تا در جلسه بعدي درباره استعفاي رويانيان تصميم بگيريم.

اکبري ادامه داد: رويانيان بايد حرف هايش را به ما بزند. او بالاخره تلاش هاي زيادي براي باشگاه داشته و امروز هم به دليل کسالت در جلسه حضور نداشت. انشاءالله در جلسه هيئت‌مديره سه‌شنبه هفته آينده پس از اينکه صحبت‌هاي رويانيان را شنيديم و بررسي‌هاي لازم انجام شد درباره اين موضوع تصميم مي‌گيريم.

وي در خصوص آراي کميته انضباطي نيز گفت: ابتدا با نظر هيئت‌مديره از زحمات علي دايي و کادر فني بابت نتايج خوبش تقدير و تشکر ويژه‌اي داريم و انشاءالله اين موفقيت‌ها تداوم داشته باشد. به نظر من پرسپوليس هرچه آرامش داشته باشد راحت‌تر مي تواند به هدفش برسد.

رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس افزود: راي کميته انضباطي ضربه بدي به ما زده اما با توجه به اينکه به دنبال اخلاق‌مداري هستيم و از هرگونه جار و جنجال بيزاريم سعي مي‌کنيم اين موضوع را از طريق قانون، مراجع ذيربط و خود فدراسيون فوتبال پيگيري کنيم و مي خواهيم از هرگونه حاشيه‌سازي پرهيز شود. ما معتقديم که محروميت سرمربي تيممان و کسر امتياز نبايد شامل پرسپوليس مي‌شد و قطعا با جلوگيري از هرگونه حاشيه‌سازي و پرهيز از هرگونه جار و جنجال سعي خواهيم کرد با آرامش کار خود را دنبال و مسائل را قانوني از خود فدراسيون و مراجع ذيربطش پيگيري کنيم.

اکبري در پاسخ به اين سوال که امورات باشگاه چه مي‌شود گفت: تا هفته آينده که صحبت‌هاي خود آقاي رويانيان را بشنويم تمام امورات در دست خود رويانيان است و با قدرت کار را جلو مي برد.

رئيس هيئت‌مديره پرسپوليس در پايان خاطرنشان کرد: من به عنوان مسئول هيئت مديره از طرف تمام اعضا از بازيکنان و مسئولان باشگاه مي‌خواهم با آرامش کار خود را دنبال کنند تا انشاءالله در دو هفته مانده تا نيم‌فصل و بازي جام حذفي بتوانيم با خيال راحت به نتايج دلخواه برسيم و در پايان فصل نيز دل هوادارانمان را شاد کنيم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]اعتراض پرسپوليس روي ميز کميته انضباطي[/h]
[h=2]رئيس کميته حقوقي باشگاه پرسپوليس نامه اعتراض اين باشگاه به حکم کميته انضباطي را پس از جلسه هيئت مديره به فدراسيون فوتبال برد.[/h]
00940161.jpg

محمود سالارکيا در اواسط جلسه هيئت مديره باشگاه پرسپوليس جلسه را ترک کرد و براي بردن اعتراض کتبي باشگاه نسبت به حکم کميته انضباطي به فدراسيون فوتبال رفت.

به گزارش تسنيم،باشگاه پرسپوليس در اعتراض به حکم کميته انضباطي که يک امتياز از اين تيم کسر و علي دايي 2 جلسه محروم شده است، نامه‌اي را تنظيم کرده و قرار است اين موضوع پيگيري شود.

همچنين اين حکم که دو روز پيش در رسانه‌ها اعلام شد، تا شب گذشته به باشگاه پرسپوليس ابلاغ نشده بود و اين موضوع از سوي کميته انضباطي فقط در رسانه‌ها اعلام شده بود.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
داداش منظورت از یارو کیه من نگرفتم :blink: میشه یه خورده توضیح بدی درباره کدوم قضیه صحبت می کنی اینقدر این اواخر حاشیه برا پرسپولیس پیش اومده که نمی دونیم چی به چیه:D

منظورت کیه؟؟؟

منظور خیلی واضحه!! چطور رییس جمهور مردمی، مهرورز و عدالت محور رو متوجه نشدین؟!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]دايي:درجام حذفي مي‌خواهيم قهرمان شويم[/h]
[h=2]سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تلاش مي‌کنيم در ليگ برتر جايگاه مناسبي به دست آوريم و در جام حذفي هم براي کسب عنوان قهرماني تلاش خواهيم کرد.[/h]
00943846.jpg

علي دايي در نشست خبري پيش از بازي با پديده مشهد در جام حذفي گفت: مطمئنم هيچکدام از بازي‌هاي ما آسان نيست. فردا هم بازي سختي خواهيم داشت. بازي با تيم‌هاي ليگ يکي سخت‌تر از ليگ برتري هست زيرا ما از تيم‌هاي ليگ برتري شناخت داريم اما از تيم‌هالي ليگ يکي شناختي نداريم.

به گزارش فارس،وي ادامه داد:‌ بازي با چنين تيم‌هايي که شايد در طول فصل فقط يکبار شانس بازي پخش مستقيم دارند سخت است زيرا آنها مي‌خواهند خودشان را نشان بدهند و شايستگي‌شان را ثابت کنند. آنها مي‌خواهند از همه چيز مايه بگذارند و ما هم سعي مي‌کنيم در اين بازي پيروز شويم و به مرحله بعد صعود کنيم.

دايي تصريح کرد: در ليگ برتر مي‌خواهيم جايگاه خوبي به دست آوريم و در جام حذفي نيز در حد اعلايش به قهرماني برسيم. ان‌شاءلله بتوانيم خوب بازي کنيم و خواسته طرفداران‌مان را برآورده کنيم.

وي در مورد اينکه فردا محروم هست يا نه و بحث استعفاي رويانيان چقدر روي بازي بازيکنان تأثير مي‌گذارد گفت: مطمئناً اين مسائل تأثيرگذار است. البته من خودم هم نمي‌دانم که فردا مي‌توانم روي نيمکت بنشينم يا نمي‌توانم. کسي چيزي به من نگفته‌ است از دست من هم در مورد اين مسائل کاري بر نمي‌آيد هرچه قانون مي‌گويد بايد گوش کنيم. تمرکز بازيکنان ما ممکن است تحت تأثير اين مسائل قرار بگيرد اما از لحاظ فوتبالي بازيکنان ما کاملاً عاقل هستند و از آنها خواسته‌ام که اين مسائل را در بازي دخالت ندهند. مطمئناً آنها نيز غيرت دارند و با وجود همه مسائل سعي و تلاش‌شان را بيشتر مي‌کنند تا از اين مراحل سخت بگذريم. همه اين اتفاقات در فوتبال رخ مي‌دهد و بايد با آنها بسازيم اما مطمئن باشيد بازيکنانم از اصلي که به آن باور دارند دور نمي‌شوند و با قدرت کار خود را دنبال مي‌کنند.

وي در مورد بازيکنان مصدوم پرسپوليس گفت: خوشبختانه بازيکن مصدوم نداريم و يکي دو بازيکن ما مشکل کوچکي دارند که بايد ببينيم از چه کساني مي‌توانيم بيشتر استفاده کنيم.

به گزارش فارس، خبرنگاران در نشست خبري از پرسيدن سؤالهاي حاشيه‌اي خودداري کردند و ترجيح دادند فقط در مورد مسائل فني با سرمربي تيم پرسپوليس صحبت کنند که اين مسئله باعث تعجب علي دايي هم شد.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]سرپرست پرسپوليس هم ساز جدايي کوک کرد[/h]
[h=2]سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس در پي تصميم مديرعامل اين باشگاه ساز جدايي کوک کرده است.[/h]
00940409.jpg

سعيد شيريني در خصوص کناره‌گيري رويانيان و عدم حضورش در باشگاه اظهار داشت: با وجود تلاشي که داشتم هنوز نتوانستم رويانيان را پيدا کنم اما دليل عصبانيت سردار را کاملا درک مي‌کنم.سردار رويانيان چقدر بايد براي مسائل حاشيه‌اي که از بيرون به ما تحميل مي‌شود وقت بگذارد؟ رويانيان چقدر بايد عذاب بکشد و عذاب کشيدن پرسپوليس را به خاطر بي‌عدالتي‌هاي اخير به چشم ببيند؟

به گزارش فارس،شيريني ادامه داد: رويانيان چقدر بايد انرژي بگذارد و عليه مسائل پشت پرده فوتبال مصاحبه کند و به جايي نرسد؟ او خوب فهميده وقتي هم حرف بزند روزگار پرسپوليس را سياه مي‌کنند. پس به خاطر نجات پرسپوليس چنين پيام فداکارانه‌اي داده که کار هر کسي نيست.

سرپرست قرمزپوشان تاکيد کرد: در دوره‌اي از ورزش که خيلي‌ها به ميز و صندلي‌شان چسبيده‌اند رويانيان به خاطر عذابي که هواداران مي کشند چنين تصميمي گرفته و اميدوارم عزيزان هيئت مديره مثل هميشه او را حمايت کرده و پيگير احکام کميته انضباطي با جديت باشند.

شريني در پايان تصريح کرد: به شخصه مثل هميشه در کنار رويانيان هستم و با توجه به اعتمادي که به صداقت، سلامت و رفاقت سردار دارم در صورت جدايي احتمالي ايشان من هم کنار خواهم رفت.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]اولتيماتوم روسونري‌ها به پرسپوليسي‌ها[/h]
[h=2]مسئولان باشگاه ميلان در تماسي با پرسپوليسي‌ها اعلام کردند اگر تا يک هفته آينده زمان بازي مشخص نشود بازي با ستارگان لغو خواهد شد.[/h]
00942058.jpg

مسئولان باشگاه ميلان ايتاليا براي حضور ستارگانش در ايران براي برگزاري يک بازي تدارکاتي به توافق رسيدند اما بر سر زمان مسابقه به دليل ايام عاشورا و تاسوعاي حسيني به مشکل برخوردند که قرار شد پرسپوليسي‌ها پس از مذاکرات نهايي تاريخ جديدي را براي اين بازي آماده و اعلام کنند.

به گزارش فارس،با توجه به گذشت چند مدت و حضور ستارگان ميلان براي يک بازي نمادين در يکي از کشورهاي حوزه خليج هميشه فارس مسئولان امور بين‌الملل باشگاه ميلان در آخرين تماس خود به پرسپوليسي‌ها اعلام کردند که در صورتي که تا يک هفته آينده زمان اين بازي را مشخص نکنند اين ديدار لغو خواهد شد.

گفتني است که پرسپوليسي‌ها مذاکراتي را با مجموعه ورزشي آزادي براي در اختيار گرفتن و برگزاري اين بازي داشته‌اند اما به توافقي سر زمان بازي نرسيده‌اند.

بالا