• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]دايي مقابل پديده نمي‌تواندروي نيمکت بنشيند[/h]
[h=2]تيم فوتبال پرسپوليس در شرايطي فردا مقابل پديده شانديز در اولين بازي خود در چارچوب جام حذفي به ميدان خواهد رفت که علي دايي روي نيمکت حضور ندارد.[/h]
00034578.jpg

به گزارش فارس، کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در جديدترين احکام خود باشگاه پرسپوليس را علاوه بر جريمه نقدي، يک امتياز هم از اين تيم کسر کرد و علي دايي را 2 جلسه از همراهي قرمزپوشان محروم کرد. پس از اين راي حرف و حديث زيادي مبني بر زمان محروميت دايي مطرح شد. دايي حتي خودش اعلام کرده که نمي‌داند او فردا مقابل پديده شانديز روي نيمکت مي‌نشيند يا خير، اما پس از پيگيري‌هاي خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس از رئيس کميته انضباطي مشخص شد که دايي از فردا يعني اولين بازي خود مقابل پديده شانديز در چارچوب جام حذفي و بازي مقابل راه آهن در هفته 14 ليگ برتر روي نيمکت قرمزپوشان حضور نخواهد داشت تا دو جلسه محروميتش تمام شود.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
عابدینی: رویانیان پس از استعفایم با من تماس گرفت و گفت به پرسپولیس بیا / از او می خواهم بماند - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل داماش گفت: رویانیان از من خواست که به پرسپولیس بیایم.

وی در خصوص استعفای محمد رویانیان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: باید به رویانیان بگویم که روزی فدراسیون فوتبال 6 بازیکن پرسپولیس را به همراه من محروم کرد اما ما سال پس از آن پرسپولیس را قهرمان کردیم. رویانیان بداند که این مسائل در فوتبال پیش می‌آید.

مدیر عامل داماش ادامه داد: از رویانیان می‌خواهم استعفا ندهد و با قدرت به کارش ادامه دهد چون او شرایط پرسپولیس را بهینه کرده است. حیف است که از پرسپولیس برود. اگر رویانیان با من مشورت می‌کرد مطمئنا به او می‌گفتم از پرسپولیس نرود.

عابدینی در مورد شایعه مدیرعاملی‌اش در پرسپولیس عنوان کرد: اصلا از این خبرها نیست. بدبختی فوتبال ما این است که من از داماش استعفا می‌دهم و رویانیان از پرسپولیس و سپس می‌بینیم که این صحبت‌ها مطرح می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: رویانیان پس از استعفایم از مدیرعاملی داماش با من تماس گرفت و گفت به پرسپولیس بیا چون این تیم خانه تو است. با این حال من با رویانیان تماس می‌گیرم که از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس استعفا ندهد. خیلی از دوستان ممکن است از حرف من دلخور شوند ولی از مدیرعاملی چون رویانیان چه توقعی باید داشت؟ او شرایط خوبی را در پرسپولیس بوجود آورده است.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
اقا رویانیان به طور قطعی رفت؟!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]رويانيان با اصفهاني‌ها به توافق اوليه رسيد[/h]
[h=2] محمد رويانيان در سفري به اصفهان با مسئولان باشگاه ذوب آهن براي پرسپوليسي شدن محسن مسلمان به توافق رسيد.[/h]
00036670.jpg

محمد رويانيان مديرعامل مستعفي تيم فوتبال پرسپوليس بعدازظهر امروز راهي اصفهان شد و در ديداري با آذري مديرعامل اين باشگاه شرکت کرد.

به گزارش فارس، در اين جلسه در خصوص پرسپوليسي شدن محسن مسلمان با ذوب آهني‌ها توافق اوليه شد و به زودي هافبک خوش‌تکنيک اصفهاني‌ها با توافقات انجام شده پرسپوليسي مي‌شود. اين اتفاق در نيم‌فصل مي‌افتد.

رويانيان امروز به دليل برخي مشکلات از مديرعاملي پرسپوليس استعفا کرده بود.

وي اظهار داشت: پس از صحبت‌هاي انجام شده و با توجه به سياست‌هاي تيم امروز جلسه بسيار خوبي را با مسئولان ذوب آهن داشتم و در خصوص مسائل مختلف در اين جلسه با يکديگر گفت‌وگو کرديم.

وي افزود: يکي از بحث‌هاي اين جلسه تبادل در خصوص جابجايي بازيکنان بود که خوشبختانه براي حضور بازيکنان مدنظر در پرسپوليس به توافقات بسيار خوبي رسيديم و من حتي امروز در نشستم با آذري چيزها و مسائل زيادي را ياد گرفتم که اميدوارم در آينده تعاملات بيشتر و بهتري بين تيم خوب اصفهاني و باشگاه پرسپوليس انجام شود.

هر دو تيم اهداف خاصي را داشتند که ان‌شاءالله با رابطه خوبي که بين طرفين وجود دارد در آينده اين رابطه‌ها گسترده‌تر خواهد شد.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
اولا از سردار خوش نمیومد ! شاید چون خیلی افراطی به یاد زمانی بودم که در درگیری های 88 جوون هامون رو درو کرد !

اما الان دوسش دارم ! داره کمک میکنه به یه تیم مردمی . این نشون میده تو هر جایگاهی باشه کارش رو خوب انجام میده .

فقط خدا کنه بعد از مدیر عاملی جلاد نشه ! :D

ولی دمش گرمممممممممممممممممم . برای اولین بار تو این چند سال اخیر ، به قهرمانی تیم امیدوارم ...................... بزن به افتخارششششششششششش

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
با اون سرعتی که پیام میدوه چجوری میشه مشکل قلبی داشته باشه؟

اگه واقعا چنین مشکلی رو داشته باشه که عمرا بتونه اینجوری بدوه.

کلا وقتی کسی مشکل قلبی داشته باشه با اینجور دویدن 100% تا الان 1000 بار زمین میافتاد یا استفاق بدی واسش می افتاد.

100% شایعست.

برای اینکه قهرمان نشیم دست به چه کارهایی که نمی زنن ;)

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

کلا وقتی کسی مشکل قلبی داشته باشه با اینجور دویدن 100% تا الان 1000 بار زمین میافتاد یا استفاق بدی واسش می افتاد.

100% شایعست.

عزیز من مشکل قلبی ارثی داره یعنی ممکنه الان حالش خوب باشه ولی فوتبال بازی کردن ممکنه روند عود کردن بیماری رو تسریع کنه و بیماری خودشو نشون بده البته من شک دارم که این خبر درست باشه چون این بازیکن در تمام رده های سنی تیم ملی بازی کرده حتی اگه باشگاه ها به خاطر پولی که دادن صداشو در نیارن دیگه پزشک تیم ملی که ساکت نمی مونه مطمئنا جلو بازی کردنشو می گرفتن

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
حالا انشالله که شایعه هست
ولی کسی که مشکل قلبی داره فوتبال و دویدن براش سمه خدایی نکرده باعث سکته یا ایست قلبی میشه
چه بسا بودن کسانی که تو بازی ایست قلبی کردن و فوت شدن
انشالله که این فقط شایعه باشه

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

100% شایعست.

به عنوان یه دانشجوی پیزشکی عرض کنم خدمتت دوست گلم که احتمال اینکه پیام مشکل داشته باشه خیلی کمه اما اگرم داشته باشی هرچیم باشه قابل درمانه و همون جور که بارسلونا مسی رو رها نکرد ما هم پیام رو رها نمیکنیم
تقریبا تمام مشکلات قلبی الان قابل درمانه به جز چند مورد خود ایمنی که 100 درصد تو پیام نیست
با توجه به نوع دویدن پیام و اینکه راحت استارت میزنه به نظر من مشکل قلبی حادی غیر ممکنه داشته باشه چون این جور دویدن نیاز به اکسیژن رسانی سریع به عضلات و دفع لاکتیک تولید شده داره که کار قلبه
ایشالا هیچیش نیست چون بنده مطمینم پیام جادوگر بعدی آسیاست

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
[h=1]رويانيان با اصفهاني‌ها به توافق اوليه رسيد[/h]
[h=2] محمد رويانيان در سفري به اصفهان با مسئولان باشگاه ذوب آهن براي پرسپوليسي شدن محسن مسلمان به توافق رسيد.[/h]
00036670.jpg

محمد رويانيان مديرعامل مستعفي تيم فوتبال پرسپوليس بعدازظهر امروز راهي اصفهان شد و در ديداري با آذري مديرعامل اين باشگاه شرکت کرد.

به گزارش فارس، در اين جلسه در خصوص پرسپوليسي شدن محسن مسلمان با ذوب آهني‌ها توافق اوليه شد و به زودي هافبک خوش‌تکنيک اصفهاني‌ها با توافقات انجام شده پرسپوليسي مي‌شود. اين اتفاق در نيم‌فصل مي‌افتد.

رويانيان امروز به دليل برخي مشکلات از مديرعاملي پرسپوليس استعفا کرده بود.

وي اظهار داشت: پس از صحبت‌هاي انجام شده و با توجه به سياست‌هاي تيم امروز جلسه بسيار خوبي را با مسئولان ذوب آهن داشتم و در خصوص مسائل مختلف در اين جلسه با يکديگر گفت‌وگو کرديم.

وي افزود: يکي از بحث‌هاي اين جلسه تبادل در خصوص جابجايي بازيکنان بود که خوشبختانه براي حضور بازيکنان مدنظر در پرسپوليس به توافقات بسيار خوبي رسيديم و من حتي امروز در نشستم با آذري چيزها و مسائل زيادي را ياد گرفتم که اميدوارم در آينده تعاملات بيشتر و بهتري بين تيم خوب اصفهاني و باشگاه پرسپوليس انجام شود.

هر دو تيم اهداف خاصي را داشتند که ان‌شاءالله با رابطه خوبي که بين طرفين وجود دارد در آينده اين رابطه‌ها گسترده‌تر خواهد شد.

milad-70

Registered User
لایک‌ها
257
تيم بر خلاف گذشته خيلى خوب بازى ميكنه بازيكنى نداريم بگيم راه ميره خط ميگيره على دايى تيم خوبى ساخته

ولى چرا اين همه كم ميان استاديوم ؟ بالاى جدوليما زشته

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
تيم بر خلاف گذشته خيلى خوب بازى ميكنه بازيكنى نداريم بگيم راه ميره خط ميگيره على دايى تيم خوبى ساخته

ولى چرا اين همه كم ميان استاديوم ؟ بالاى جدوليما زشته

کاش تیم یه استادیوم اختصاصی داشت!در حد 60 هزار نفر
عالی میشد!

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
امروز هوادارا کجا هستن پســــــــــ

بالا