• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
مهدوی کیا هم داشت بازی میکرد :)))

خلعتو بیاره یکی دیگه بزنیم خیالمون راحت شه

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام دوستان

بازی خوبی بود، از این نظر که کنترل بازی و ماکلیت توپ در اکثر دقایق دست پرسپولیس بود و در خلق موقعیت خوب عمل کردند.

بازی می توانست با دست کم دو گل دیگر به پایان برسد.

محمد نوری بازیکن خوبی است، و من معمولا از او طرفداری کرده ام، ایرادش فقط این هست که پر نوسان بازی می کند، اگر نوسان نداشته باشد و بتواند به روزهای خوبش برگردد، به نقطه قوت تیم تبدیل خواهد شد.

موفق باشید.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]حقيقي بازيکن فني و انصافي بازيکن اخلاق شدند[/h]
[h=2]هافبک پرسپوليس به عنوان بازيکن برتر فني و مدافع الوند بازيکن برتر اخلاق ديدار پرسپوليس و الوند همدان انتخاب شدند.[/h]
00945751.jpg

رضا حقيقي به عنوان بازيکن برتر فني و مجتبي انصافي به عنوان بازيکن برتر اخلاق ديدار پرسپوليس و الوند همدان انتخاب شدند.

پرسپوليس در اين بازي دو بر صفر الوند همدان را شکست داد و به مرحله يک چهارم جام حذفي صعود کرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]محمد نوري: بايد تيم را تقويت کنيم[/h]
[h=2]هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: الوند همدان بازي بسيار خوبي انجام داد ولي اسير بازيکنان و تجربه نفرات پرسپوليس شد.[/h]
00035444.jpg

محمد نوري پس از پيروزي دو بر صفر پرسپوليس مقابل الوند همدان گفت: بازي خوبي انجام داديم. پرسپوليس توانست به مرحله بعد صعود کند. بايد تيممان را تقويت کنيم تا بتوانيم در نيم‌فصل دوم روند خوبمان را ادامه دهيم.

به گزارش فارس، وي افزود: الوند تيم بسيار خوبي بود. آنها عملکرد خوبي داشتند و معلوم بود مربي اين تيم با بازيکنان خيلي خوب کار کرده است البته الوند همدان اسير تجربه بازيکنان ما شد. اگر در اين بازي قدر موقعيت‌هايمان را مي‌دانستيم مي‌توانستيم حريف را دو رقمي کنيم.

بازيکن
پرسپوليس در مورد اينکه وقتي وارد زمين مي‌شود بازوبند را از سيد‌جلال حسيني قبول نمي‌کند تاکيد کرد: به سيد‌جلال گفته‌ام هر موقع به عنوان يار جانشين وارد زمين شدم بازوبند را خودش تا آخر بازي بر دست ببندد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]بنگر: استعفاي رويانيان به من ربط ندارد[/h]
[h=2]مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: همينکه توانستيم الوند همدان را شکست دهيم و مصدومي نداديم بسيار خوب است.[/h]
00941902.jpg

محسن بنگر در مورد پيروزي دو بر صفر پرسپوليس در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي گفت: بازي بسيار خوبي کرديم. موقعيت‌هاي زيادي داشتيم و مي‌خواستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم. همين که برديم و مصدومي نداديم بسيار خوب است.

به گزارش فارس، وي افزود: به الوندي‌ها تبريک مي‌گويم. آنها تيم خوبي بودند که به خوبي به يکديگر پاس مي‌دهند. نسبت به تيم‌هاي ليگ يکي الوند بازي بسيار خوبي انجام داد.

مدافع پرسپوليس در مورد استعفاي محمد رويانيان خاطرنشان کرد: من بازيکنم و اين مسائل ربطي به من ندارد. کار من در زمين است و ساير مسائل ارتباطي به بنده ندارد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]سيد‌صالحي:دوست نداشتم به زمين بروم[/h]
[h=2]مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اينکه مي‌گويم قسمت نبود تکيه کلام من است و اعتقاد دارم تا خدا نخواهد برگي از درخت نمي‌افتد.[/h]
00945302.jpg

سيد‌مهدي سيد‌صالحي در مورد پيروزي دو بر صفر پرسپوليس مقابل الوند همدان و اينکه هنگام ورودش به زمين پرسپوليس گل زد تا او نتواند در اين ديدار به ميدان برود خاطرنشان کرد: خدا شاهد است وقتي داشتم به زمين مي‌رفتم از خدا خواستم توپ به گل برود و من به زمين نروم. هميشه وقتي به ميدان مي‌روم هرچه دارم مي‌گذارم و الوند همدان نيز تيم بسيار خوبي بود.

به نقل از فارس، وي افزود: خوشحال شدم که محمد عباس‌زاده در اين بازي به ميدان رفت. مطمئن باشيد او يکي از مهاجمان خوب ايران مي‌شود و در سالهاي آينده حرفهاي زيادي براي گفتن دارد. اينکه من به زمين نرفتم قسمت نبود.

مهاجم
پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که چرا هر اتفاقي که مي‌افتد مي‌گويد قسمت نبود تاکيد کرد: اين مسئله ايرادي ندارد و تکه کلام من است. هرچه دارم از صدقه سري و لطف پروردگار است و يکي از کوچکترين‌ها هستم. تا خدا نخواهد برگي از درخت نمي‌افتد و باز هم مي‌گويم قسمت نبود که امروز بازي کنم.

بالا