• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
بله کاملا موافقم
نیلسون واقعا یه لیدر تمام عیاره برا تیمو واقعا حتی به نظر من کاپیتان تیم هم میتونه باشه
حیفه از دستش بدیم

یه خبر خوب هم دارم براتون اونم اختصاصی : ایشالا قراره با کمک هدایتی یه هافبک بزرگ خارجی نیم فصل بیاد ( بازیکنی در حد نام پرسپولیس و نامدار)

با من که صحبتی نشده هنوز !!! :D

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
راستی برا بازی با میلان قاتل 6تایی هم دعوته؟
(زاید)

ایمون بیاد من به عشق اون میرم ورزشگاه :)

اصلا این بشر نمیدونم دعا نویس بود چی بود ! :D عجیب تو دل هوادار جاکرد خودش رو .... :D

Last edited:

che226

Registered User
لایک‌ها
419
[h=2]رکورد جالب علی دایی در جام حذفی؛ [/h]تیم پرسپولیس تحت سرمربیگری علی دایی سه و چهار سال پیش قهرمان جام حذفی شد
و تمام دیدارهای خود را برنده از زمین خارج شدند و امسال نیز دو برد در این جام بدست آورده است .

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

ساعت دیدار پرسپولیس با استقلال خوزستان تغییر کرد!

سازمان لیگ برتر زمان دیدار دو تیم
پرسپولیس تهران و استقلال صنعتی خوزستان در هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران را اعلام کرد.

با توجه به همزمانی مراسم افتتاحیه همایش بین المللی علم و فوتبال و دیدار دو تیم
پرسپولیس تهران با استقلال خوزستان در ساعت 17:30 روز چهارشنبه 92/8/15،سازمان لیگ برتر از برگزاری این دیداراز سری رقابتهای لیگ برتر در هفته پانزدهم در ساعت 15:15 روز چهارشنبه 15 آبان ماه خبر داد.

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
[h=2]رکورد جالب علی دایی در جام حذفی؛ [/h]تیم پرسپولیس تحت سرمربیگری علی دایی سه و چهار سال پیش قهرمان جام حذفی شد
و تمام دیدارهای خود را برنده از زمین خارج شدند و امسال نیز دو برد در این جام بدست آورده است .

خب این الان غیب بود ؟ : )))))
اگه نمیبرد همشو که قهرمان نمیشد :|
اصلا داریم ملت ؟ دی:

Send From My Galaxy SIII Using Tapatalk

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]مسلمان: هفته آینده معلوم می شود به پرسپولیس می روم یا نه[/h]

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن می گوید منتظر پایان نیم فصل است تا وضعیتش برای پیوستن به پرسپولیس مشخص شود.

محسن مسلمان در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت پیوستن خود به پرسپولیس اظهار کرد: هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و منتظرم که نیم فصل تمام شود و ببینم نتایج مذاکرات دو باشگاه چگونه می شود. فردا با راه آهن بازی داریم و جمعه هم باید در جام حذفی به میدان برویم.

او ادامه داد: با آذری هم صحبت کرده ام اما همانطور که گفتم خبری نشده و بعد از بازی ما در جام حذفی ان شاءالله وضعیتم برای رفتن به پرسپولیس مشخص می شود. خودم خیلی دوست دارم به این تیم بروم و باید ببینم شرایط چگونه می شود.

مسلمان درباره شرایط خود در ذوب آهن گفت: بوناچیچ در این چند وقت اخیر به من بازی نمی داد و در کنفرانس های خبری هم می گفت که فکر مسلمان تهران است.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پولادی: در تست آمادگی جسمانی ام مشکلی نداشتم/ آماده ام تا به میدان برگردم

مدافع تیم فوتبال
پرسپولیس گفت: خوشبختانه در تستی که توسط مسئولان دانشگاه علوم پزشکی از من گرفته شد هیچ مشکلی نداشتم.

مهرداد پولادی در گفت وگویی در مورد آخرین وضعیت خودش اظهار داشت: خوشبختانه شرایطم خیلی خوب است. روزانه دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرین می کنم و از کادر فنی
پرسپولیس و تیم ملی تشکر می کنم که به من کمک کردند.

وی افزود: در یک تست که در دانشگاه علوم پزشکی انجام شد که خوشبختانه هیچ مشکلی هم در این تست نداشتم و آماده ام که هرچه سریع تر به زمین سبز برگردم.

پولادی ادامه داد: خوشبختانه پا به توپ هم شده ام و روزانه 35 دقیقه تمرین می کنم و مشکل خاصی پایم ندارد. تیم برایم جای خوشبختی بسیار زیادی و حتی خوشحالی دارد.

مدافع قرمز پوشان در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم دیگر برای حضور در میادین مشکلی ندارم و فقط به دنبال بدنسازی و شرایط ایده آل بدنی برای بازگشت به میادین هستم. امیدوارم که این مشکل هم برطرف شود تا ظرف چند روز آینده کارم را شروع کنم. برای حضور در میادین لحظه شماری می کنم تا بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

گزارش تمرین صبح پرسپولیس/ جلسه نیلسون با مسئولان باشگاه

تمرین امروز پرسپولیس در شرایطی در هوای بارانی برگزار شد که علی دایی نیز با خودرویی جدید در تمرین حضور پیدا کرد.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 11 صبح امروز در ورزشگاه درفشی فر دنبال شد.

در این تمرین بازیکنان اصلی در دیدار روز گذشته 35 دقیقه ریکاوری کردند و بازیکنان ذخیره نیز به مرور کارهای تاکتیکی تمرینات حفظ توپ و پرسینگ زیر هوای بارانی پرداختند.

*مهرداد پولادی از ساعت 9 و 5 دقیقه در درفشی فر حضور پیدا کرد و تمرینات اختصاصی خود را در دستور کار داشت.

*نوری 20 دقیقه اول تمرین گروهی بود و سپس با باقری تمرینات اختصاصی خود را انجام داد.

*علی دایی در تمرین امروز با خودروی جدید خود که یک دستگاه پورشه است در محل تمرین حضور پیدا کرد.

*محرمی، شیرینی و پنجعلی در تمرین امروز غایب بودند.

*فیلم بازی پرسپولیس و الوند همدان به بازیکنان داده شد.

*با توجه به ناراحتی نیلسون از عدم دریافت مطالباتش گفته می شود این بازیکن طی امروز و فردا جلسه ای را در باشگاه با مسئولین دارد.

*به دلیل بارش باران امروز تعداد کمی هوادار در درفشی فر حضور داشت.

*مولایی مربی قرمز پوشان پس از سفر به مشهد امروز به تهران بازگشت و در تمرینات شرکت کرد.

*جلسه کادر فنی نیز امروز در رختکن قرمز پوشان برگزار و طرفین در خصوص مسائل مختلف با همدیگر گفت وگو کردند.

*دایی در تمرین امروز دقایقی اختصاصی با نیلسون نیز به گفت وگو پرداخت.

*دروازه بانان ابتدا جداگانه تمرین کردند و سپس در تمرین گروهی به میدان رفتند.

*دایی در تمرین امروز با لباس شخصی حضور داشت.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]انصاري‌فرد: حرفي درباره مهاجمان پرسپوليس نزدم[/h]
[h=2]مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: واقعاً متأسفم، من هيچ حرفي در مورد مهاجمان و بازيکنان پرسپوليس نزدم تا بخواهم انتقاد کنم.[/h]
00945972.jpg

کريم انصاري‌فرد اظهار داشت: متأسفانه در روزهايي که براي کمک به تراکتورسازي تمام تمرکزم را به تيم و تمرينات مشغول کرده‌ام حرف‌هايي را از قول من مي‌نويسند که واقعاً‌ تعجب مي‌کنم.

به گزارش فارس، وي افزود: من هميشه به خبرنگاران و رسانه‌ها احترام مي‌گذارم اما متأسفانه برخي از آنها مطالبي را مي‌نويسند که خودشان مي‌زنند و خداي خودشان.

انصاري‌فرد ادامه داد: به همه پرسپوليسي‌هاي عزيز هم اين موضوع را مي‌گويم که من در مورد بازيکنان، کادر فني و تيم پرسپوليس هرگز صحبت و مسئله‌اي که درباره اين تيم باشد را به زبان نياورده‌ام و از همه مي‌خواهم اگر مي‌خواهند جوابي بدهند حداقل از صحت و سقم يک مصاحبه با خبر بشوند. من پرسپوليس را دوست دارم اما الآن تمام تمرکزم خدمت به تراکتورسازي و موفقيت در بازي آينده است تا دل تک‌تک هواداران را شاد کنيم.

وي در پاسخ به سؤالي که برخي‌ها اعلام کردند تو به مهاجمان پرسپوليس قصد کنايه زدن داشتي،‌ گفت: من دنبال اين حرف‌ها نيستم به خاطر اين مسائل نيز نمي‌خواهم هر روز مصاحبه کنم و اين حرف و آن حرف را تکذيب کنم چون سرم به کار خودم است و بايد در اين شرايط حساس فقط به موفقيت تراکتور فکر کنم. من اين حرف‌ها را نزدم و اميدوارم اين ماجرا تمام شود. خيلي هم دوست دارم اگر کسي مطلبي اينچنيني مي‌شنود اول از ماجرا اطلاع کاملي داشته باشد و سپس درباره‌اش صحبت کند. من به هيچکس بي‌احترامي نکردم و نخواهم کرد و تمام تمرکزم به موفقيت تراکتورسازي است چون اهل کري ‌خواندن نيستم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
فرصت 10 روزه نيلسون به پرسپوليس

جلسه دروازه‌بان ناراضي پرسپوليس با مسئولان اين باشگاه برگزار شد.
00945880.jpg

نيلسون اين روزها به دليل عدم پرداخت مطالباتش از دست مسئولان باشگاه پرسپوليس ناراحت است و حتي در مصاحبه‌اي اعلام کرد که احتمال جدايي از جمع قرمزپوشان را در نيم فصل دارد.

به گزارش فارس، از همين رو مسئولان باشگاه پرسپوليس جلسه‌اي را با نيلسون برگزار کردند و در خصوص مصاحبه‌هايش و اتفاقات اخير با وي به گفت‌وگو پرداختند در نهايت مسئولان باشگاه پرسپوليس از نيلسون خواستند تا 10 روز ديگر به آنها براي پرداخت بخشي از مطالباتش فرصت دهد که او نيز با وجود ناراحتي با اين درخواست موافقت کرد اما نيلسون اعلام کرده در صورتي که قرمزپوشان به وعده خود عمل نکنند تصميم ديگري خواهد گرفت.

راست میگه دیگه . هرکی باشه میره . بازیکن خارجی شرایطش با ایرانی خیلییییییییییییی فرق میکنه . باید پول داشته باشه برای مخارج خودش و کاراش و ...

به جای اینکه هواپیما بخریم ! پول بازیکنای امتیاز آوری چون نیلسون رو بدیم که با انگیزه تر بازی کنن .... :eek:

بله کاملا موافقم
نیلسون واقعا یه لیدر تمام عیاره برا تیمو واقعا حتی به نظر من کاپیتان تیم هم میتونه باشه
حیفه از دستش بدیم

یه خبر خوب هم دارم براتون اونم اختصاصی : ایشالا قراره با کمک هدایتی یه هافبک بزرگ خارجی نیم فصل بیاد ( بازیکنی در حد نام پرسپولیس و نامدار)

[h=1]جلسه رويانيان با مدير برنامه‌هاي نيلسون[/h]
[h=2]جلسه مدير برنامه‌هاي نيلسون با محمد رويانيان با رسيدن به توافقي کامل برگزار شد.[/h]
00945880.jpg

مدير برنامه‌هاي نيلسون بعد از ظهر امروز با محمد رويانيان پس از اتفاقات و ناراحتي اخير ديدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش فارس، در اين ديدار بيات مدير برنامه‌هاي نيلسون درباره آخرين شرايط دروازه‌بان قرمزپوشان با رويانيان گفت‌وگو کرد که رويانيان نيز با شنيدن مشکلات دروازه‌بان برزيلي پرسپوليس اعلام کرد که به زودي و تا سه روز آينده مشکل او را حل خواهد کرد.

اين جلسه توافقات کاملي بين طرفين داشت و مشخص است که مشکلات چند روز گذشته برطرف شده است.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پرسپولیس جایی نیست که ضرب‌الاجل برایش بگذارند رویانیان: نیلسون می‌تواند نیم‌فصل از پرسپولیس جدا شود/مشکلات مالی که نباید رسانه‌ای شود

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت نیلسون و جلسه با مدیر برنامه‌های او گفت: من به برخی مسائل کاری ندارم اما صحبت‌های خوبی پس از اینکه مصاحبه نیلسون را دیدم به خاطر اینکه شرایط او را بپرسم با مدیر برنامه‌هایش داشتم.

وی افزود: مدیر برنامه‌های ایشان به من اعلام کرد که ضرب‌الاجلی برای ما و شرطی نگذاشته و فقط نیلسون می‌خواهد مشکل مالی‌اش حل شود، البته خودتان می‌دانید هیچکس نمی‌تواند برای پرسپولیس شرط یا ضرب‌الاجل بگذارد.

وی افزود: پس شرطی در کار نبوده، ایشان فقط در خصوص برخی از مسائل مالی صحبت کرد که من هم معتقدم که مسائل مالی که می‌شود در خانواده آن را حل کرد نباید رسانه‌ای شود و جای این حرف‌ها در رسانه نیست. مگر بقیه بازیکنان ما شرایط‌شان مانند نیلسون نیست؟ اما قدم به قدم در حال حل کردن آنها هستیم.

رویانیان ادامه داد: من به شدت مخالف مسائلی اینچنینی هستم که یک بازیکن بخواهد باشگاه را از طریق رسانه‌ها تهدید کند اما این موضوع را اعلام می‌کنم علی‌رغم اینکه نیلسون برای پرسپولیس زحمت کشیده و بازیکن مؤثری مانند تمام بازیکنان ما در بازی‌های اخیر بوده ،اگر دوست دارد نیم‌فصل از ما جدا شود، ما هم حرفی نداریم و می‌تواند این کار را انجام دهد. این حرف من است چون من با تهدید و شرط و شروع مخالفم.

وی افزود: من از دریافتی‌های دقیق نیلسون اطلاعات کافی نداشتم اما امروز این اطلاعات را گرفتم و متوجه شدم که ایشان طلبکار است اما معتقدم هرگز نباید یک بازیکن به خود اجازه بدهد تا در این شرایط آن هم در پرسپولیس تیم را به حاشیه ببرد. در همین تیم بازیکنانی با روح بزرگ و با تعصب علی‌رغم اینکه شاید مشکل مالی داشتند برای تیم جنگیدند چون می‌دانستند مسائل مالی مطرح کردنش جایش در رسانه‌ها نیست و راستش را بخواهید از این نوع برخورد نیلسون با توجه به اخلاق حرفه‌ای‌اش که خیلی هم دوستش دارم، تعجب کردم. اما مطمئن باشید من اجازه نمی‌دهم کسی برای پرسپولیس شرط و شروط بگذارد.

وی در پایان یادآور شد: من همیشه به بازیکنانم افتخار می‌کنم که با غیرت و تعصب به دستورات کادر فنی گوش کردند و تا الآن هم مزد زحمات خود را با صدرنشینی در لیگ برتر و صعود در جام حذفی به مراحل بالاتر گرفته‌اند. خیلی از این بازیکنان با تعصب و غیرتی که دارند وارد زمین شده‌اند ما همه چیز را زیر نظر داریم اما اجازه نمی‌دهیم کسی برای باشگاه بزرگ پرسپولیس شرط و شروط بگذارد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

رویانیان: نیلسون می‌تواند نیم‌فصل از پرسپولیس جدا شود

19.jpg

پرسپولیس جایی نیست که ضرب‌الاجل برایش بگذارند

پرسپولیسیها :
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نیلسون برای پرسپولیس زحمت کشیده و طلبکار هم است اما اگر اصرار دارد می‌تواند نیم‌فصل از پرسپولیس جدا شود.

محمد رویانیان در مورد آخرین وضعیت نیلسون و جلسه با مدیر برنامه‌های او گفت: من به برخی مسائل کاری ندارم اما صحبت‌های خوبی پس از اینکه مصاحبه نیلسون را دیدم به خاطر اینکه شرایط او را بپرسم با مدیر برنامه‌هایش داشتم.

وی افزود: مدیر برنامه‌های ایشان به من اعلام کرد که ضرب‌الاجلی برای ما و شرطی نگذاشته و فقط نیلسون می‌خواهد مشکل مالی‌اش حل شود، البته خودتان می‌دانید هیچکس نمی‌تواند برای پرسپولیس شرط یا ضرب‌الاجل بگذارد.

وی افزود: پس شرطی در کار نبوده، ایشان فقط در خصوص برخی از مسائل مالی صحبت کرد که من هم معتقدم که مسائل مالی که می‌شود

در خانواده آن را حل کرد نباید رسانه‌ای شود و جای این حرف‌ها در رسانه نیست. مگر بقیه بازیکنان ما شرایط‌شان مانند نیلسون نیست؟

اما قدم به قدم در حال حل کردن آنها هستیم.
رویانیان ادامه داد: من به شدت مخالف مسائلی اینچنینی هستم که یک بازیکن بخواهد باشگاه را از طریق رسانه‌ها تهدید کند

اما این موضوع را اعلام می‌کنم علی‌رغم اینکه نیلسون برای
پرسپولیس زحمت کشیده و بازیکن مؤثری مانند تمام بازیکنان ما در بازی‌های اخیر بوده ،

اگر دوست دارد نیم‌فصل از ما جدا شود، ما هم حرفی نداریم و می‌تواند این کار را انجام دهد. این حرف من است چون من با تهدید و شرط و شروع مخالفم.
وی افزود:

من از دریافتی‌های دقیق نیلسون اطلاعات کافی نداشتم اما امروز این اطلاعات را گرفتم و متوجه شدم که ایشان طلبکار است اما معتقدم هرگز نباید یک بازیکن به خود اجازه بدهد

تا در این شرایط آن هم در
پرسپولیس تیم را به حاشیه ببرد. در همین تیم بازیکنانی با روح بزرگ و با تعصب علی‌رغم اینکه شاید مشکل مالی داشتند

برای تیم جنگیدند چون می‌دانستند مسائل مالی مطرح کردنش جایش در رسانه‌ها نیست و راستش را بخواهید از این نوع برخورد نیلسون با توجه به اخلاق حرفه‌ای‌اش

که خیلی هم دوستش دارم، تعجب کردم. اما مطمئن باشید من اجازه نمی‌دهم کسی برای
پرسپولیس شرط و شروط بگذارد.وی در پایان یادآور شد:

من همیشه به بازیکنانم افتخار می‌کنم که با غیرت و تعصب به دستورات کادر فنی گوش کردند و تا الآن هم مزد زحمات خود را با صدرنشینی

در لیگ برتر و صعود در جام حذفی به مراحل بالاتر گرفته‌اند.

خیلی از این بازیکنان با تعصب و غیرتی که دارند وارد زمین شده‌اند ما همه چیز را زیر نظر داریم اما اجازه نمی‌دهیم کسی برای باشگاه بزرگ
پرسپولیس شرط و شروط بگذارد.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873

رویانیان: نیلسون می‌تواند نیم‌فصل از پرسپولیس جدا شود

19.jpg

پرسپولیس جایی نیست که ضرب‌الاجل برایش بگذارند

پرسپولیسیها :
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نیلسون برای پرسپولیس زحمت کشیده و طلبکار هم است اما اگر اصرار دارد می‌تواند نیم‌فصل از پرسپولیس جدا شود.

محمد رویانیان در مورد آخرین وضعیت نیلسون و جلسه با مدیر برنامه‌های او گفت: من به برخی مسائل کاری ندارم اما صحبت‌های خوبی پس از اینکه مصاحبه نیلسون را دیدم به خاطر اینکه شرایط او را بپرسم با مدیر برنامه‌هایش داشتم.

وی افزود: پس شرطی در کار نبوده، ایشان فقط در خصوص برخی از مسائل مالی صحبت کرد که من هم معتقدم که مسائل مالی که می‌شود

در خانواده آن را حل کرد نباید رسانه‌ای شود و جای این حرف‌ها در رسانه نیست. مگر بقیه بازیکنان ما شرایط‌شان مانند نیلسون نیست؟

اما قدم به قدم در حال حل کردن آنها هستیم.
رویانیان ادامه داد: من به شدت مخالف مسائلی اینچنینی هستم که یک بازیکن بخواهد باشگاه را از طریق رسانه‌ها تهدید کند

اما این موضوع را اعلام می‌کنم علی‌رغم اینکه نیلسون برای
پرسپولیس زحمت کشیده و بازیکن مؤثری مانند تمام بازیکنان ما در بازی‌های اخیر بوده ،

اگر دوست دارد نیم‌فصل از ما جدا شود، ما هم حرفی نداریم و می‌تواند این کار را انجام دهد. این حرف من است چون من با تهدید و شرط و شروع مخالفم.
وی افزود:

من از دریافتی‌های دقیق نیلسون اطلاعات کافی نداشتم اما امروز این اطلاعات را گرفتم و متوجه شدم که ایشان طلبکار است اما معتقدم هرگز نباید یک بازیکن به خود اجازه بدهد

تا در این شرایط آن هم در
پرسپولیس تیم را به حاشیه ببرد. در همین تیم بازیکنانی با روح بزرگ و با تعصب علی‌رغم اینکه شاید مشکل مالی داشتند

برای تیم جنگیدند چون می‌دانستند مسائل مالی مطرح کردنش جایش در رسانه‌ها نیست و راستش را بخواهید از این نوع برخورد نیلسون با توجه به اخلاق حرفه‌ای‌اش

که خیلی هم دوستش دارم، تعجب کردم. اما مطمئن باشید من اجازه نمی‌دهم کسی برای
پرسپولیس شرط و شروط بگذارد.وی در پایان یادآور شد:

من همیشه به بازیکنانم افتخار می‌کنم که با غیرت و تعصب به دستورات کادر فنی گوش کردند و تا الآن هم مزد زحمات خود را با صدرنشینی

در لیگ برتر و صعود در جام حذفی به مراحل بالاتر گرفته‌اند.

خیلی از این بازیکنان با تعصب و غیرتی که دارند وارد زمین شده‌اند ما همه چیز را زیر نظر داریم اما اجازه نمی‌دهیم کسی برای باشگاه بزرگ

اه اه اه !!! :hmm:

چطور بازیکن های قرطی ایرانی رو نازشون رو میکشی بعد این بیچاره از اول فصل یه بار صداش در اومد اینجوری میکنی باهاش ؟ :eek:

واقعا مدیریت این آقا زیر صفره ! شکر خدا که نیلسون حرفه ای هست ، و گرنه اگه الان لج میکرد و میرفت میشدیم دوباره تیم فصول قبل . چون تو این چند ساله فقط از دروازه خوردیم ! :wacko:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

چطور بازیکن های قرطی ایرانی رو نازشون رو میکشی بعد این بیچاره از اول فصل یه بار صداش در اومد اینجوری میکنی باهاش ؟ :eek:

واقعا مدیریت این آقا زیر صفره ! شکر خدا که نیلسون حرفه ای هست ، و گرنه اگه الان لج میکرد و میرفت میشدیم دوباره تیم فصول قبل . چون تو این چند ساله فقط از دروازه خوردیم ! :wacko:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
این چه صحبتی بوده که مدیر عامل ما کرده بابا یه ذره عقلتو به کار بندازی میگه رفتم پول قرض کردم ... تو کشور دیگه ... نمیفهمه این آقا . همون کم مونده نیم فصل بره . برمیگردیم تو رده های 5 الی 6 .

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893

حرف سردار کاملا درسته.
جباری استقلال یادتون نره .
پرسپولیس با نیلسون و امثال اون پرسپولیس نشده .
بره هم رفته و نره بهتره اما موند شان پرسپولیس حفظ بشه.

Send From My Galaxy SIII Using Tapatalk

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
هیچم اینطوری نیست امسال و پارسال نیلسون بود که تیم گند نزد .پدر تیمو این حقیقی درآورد .

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
نیلسون یابد از روش درس دنبال مطالباتش باشه .... شلوغ باری درنیاره ...... پولو ندین چنین میکنم چنان میکنم معنی نداره ............... از خارجی جماعت توقع نداشتیم ...................

• Like
Reactions: usl
بالا