• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
خیلی از این بازیکنان با تعصب و غیرتی که دارند وارد زمین شده‌اند ما همه چیز را زیر نظر داریم اما اجازه نمی‌دهیم کسی برای باشگاه بزرگ
پرسپولیس شرط و شروط بگذارد.

صلوات !!!

جمله زیبای خودتون رو باید اینجوری تصحیح کنید که ما اجازه نمیدهیم بعضی افراد برای باشگاه شرط و شروط بگذارند !!!

خیلی ها برای پرسپولیس شرط و شروط گزاشتن صدای هیچ کدومتون در نیومد
الان که نیلسون حق و حقوقش رو میخواد و آقای سردار مدیریت جالب خودش رو به رخ دیگران میکشه و میگه میتونه نیم فصل جدا بشه
این حرف رو میزنین ؟!!!

ایرانی هستیم ! طبیعیه !

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
نیلسون یابد از روش درس دنبال مطالباتش باشه .... شلوغ باری درنیاره ...... پولو ندین چنین میکنم چنان میکنم معنی نداره ............... از خارجی جماعت توقع نداشتیم ...................

این جوری هم که شما میگی نگفته که اتفاقن اینا خیلی حرفه ای ترن . امیدوارم با این حرفاشون آقایون ...

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
... در همین تیم بازیکنانی با روح بزرگ و با تعصب علی‌رغم اینکه شاید مشکل مالی داشتند برای تیم جنگیدند چون می‌دانستند مسائل مالی مطرح کردنش جایش در رسانه‌ها نیست و راستش را بخواهید از این نوع برخورد نیلسون با توجه به اخلاق حرفه‌ای‌اش که خیلی هم دوستش دارم، تعجب کردم.

فقط فرقش این هست که مملکت ما برای نیلسون غربت محسوب می شود و برای بقیه خیر؛ در نتیجه احتمالا (!) نیلسون بیشتر از بقیه نیاز مالی دارد ...!

پ.ن: جلوگیری از بازیکن سالاری یک بحث هست، مدیریت هزینه ها و الاهم و فی الاهم کردن بحثی دیگر... رویانیان باید نیلسون رو راضی کنه، چون برای حفظ ثبات تیم مجبور به این کار هست.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
هیچم اینطوری نیست امسال و پارسال نیلسون بود که تیم گند نزد .پدر تیمو این حقیقی درآورد .

مگه میشه منکر زحمات نیلسون شد؟

موضوع اینه که باید بدونه نو پرسپولیس ضربالعجل نداریم ........... نهدید که جای خود داره! با دو تا مصاحبه و تشویق خودشو گم کرده .... سردار خودش کارا رو راس و ریس میکنه .....

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
پرسپولیس متشکل از یک فصل و دو فصل نیست.
پرسپولیس شان داره.منزلت داره و ...
حالا شاید باج داده شده اما هروقت جلو ضرر و بگیری منفعته.
زیاد نیلسون رو دست بالا نگیرید و بالای 40سال سن داره و میدونه جایی جاش نیست جز همین ایران و تیمی جز پرسپولیس هم باشه = مرگ تدریجی نیلسون ..
حساس نشید نیلسون این فصل هست .

Send From My Galaxy SIII Using Tapatalk

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مگه میشه منکر زحمات نیلسون شد؟

موضوع اینه که باید بدونه نو پرسپولیس ضربالعجل نداریم ........... نهدید که جای خود داره! با دو تا مصاحبه و تشویق خودشو گم کرده .... سردار خودش کارا رو راس و ریس میکنه .....

تهدید کرده ؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
رویانیان ادامه داد: من به شدت مخالف مسائلی اینچنینی هستم که یک بازیکن بخواهد باشگاه را از طریق رسانه‌ها تهدید کند

نیلسون برای پرسپولیس زحمت کشیده و بازیکن مؤثری مانند تمام بازیکنان ما در بازی‌های اخیر بوده ،اگر دوست دارد نیم‌فصل از ما جدا شود، ما هم حرفی نداریم و می‌تواند این کار را انجام دهد. این حرف من است چون من با تهدید و شرط و شروع مخالفم.

جلسه دروازهبان ناراضي پرسپوليس با مسئولان اين باشگاه برگزار شد.
00945880.jpg

نيلسون اين روزها به دليل عدم پرداخت مطالباتش از دست مسئولان باشگاه پرسپوليس ناراحت است و حتي در مصاحبهاي اعلام کرد که احتمال جدايي از جمع قرمزپوشان را در نيم فصل دارد.

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مدیر برنامه‌های ایشان به من اعلام کرد که ضرب‌الاجلی برای ما و شرطی نگذاشته و فقط نیلسون می‌خواهد مشکل مالی‌اش حل شود، البته خودتان می‌دانید

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
نيلسون کوريا اظهار داشت:‌ متأسفانه در چند وقت اخير سوءتفاهم کوچکي بين من و پرسپوليس حضور داشت اما هرگز اجازه نمي‌دهم اين مشکلات کوچک‌ترين لطمه‌اي به تمرکز من در داخل زمين بزند.

به گزارش فارس، وي افزود:‌ من هميشه با تمام وجودم براي پرسپوليس بازي کرده‌ام و الآن هم با تمام تلاش و وجودم تا انتهاي فصل براي پرسپوليس بازي مي‌کنم تا بتوانم به هدفم برسم.

نيلسون ادامه داد: درباره گذشته حرفي نمي‌زنم و به رويانيان و باشگاه پرسپوليس علاقه دارم حتي اين موضوع را پارسال هم طبق وظيفه‌ام ثابت کردم. من مي‌توانستم در ابتداي فصل به خاطر اينکه قرارداد جديد امضاء ‌کنم، قرارداد قبلي‌ام را کامل بگيريم اما به خاطر رويانيان، پرسپوليس و کادر فني‌اش قراردادم را امضاء ‌کردم. الآن هم که مي‌بينيد مشکل کوچکي پيش آمده و درباره آن حرف زدم به خاطر اين بود که من در ايران تنها نيستم و به مشکلات مالي خوردم، من دوست ندارم اين مشکل در زمين فوتبال من را اذيت کند و به خاطر اينکه تنها نيستم سعي کردم تا بتوانم زندگي‌ام را اداره کنم. الآن زن و بچه من هم در ايران هستند و مي‌خواهم با آرامش کارم را دنبال کنم.

نيلسون در پايان خاطرنشان کرد:‌ من قطعاً‌ تا انتهاي فصل در خدمت پرسپوليس هستم چون اين تيم و مسئولانش، به همراه کادر فني و حتي بازيکنانش را دوست دارم.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
به نظر من نیلسون حق داره اعتراض کنه هر چی نباشه حق و حقوقشو می خواد نمیشه که مجانی بازی کرد ولی متاسفانه از راه درست وارد نشده ولی این اصل قضیه که باید پول بازیکن ها به موقع پرداخت بشه رو عوض نمی کنه و دوستانی هم که می گن نیلسون اگه از پرسپولیس بره با این سن و سال تیم براش پیدا نمیشه محض اطلاع بگم حداقل 4-5 تا تیم تو همین لیگ خودمون هستن که دندون براش تیز کردن حاضرن دو برابر پرسپولیس هم بهش پول بدن دیگه اسم نمی برم که مدیر محترم پاک نکنه
از طرفی دروازبانی مهمترین پست در زمین فوتبال هست که بیشترین تمرکز رو نیاز داره یه مهاجم می تونه 10 تا موقیت گل صد در صد رو خراب کنه ولی یه دروازبان یه بار اشتباه کنه تیم می بازه اون وقت چطوری انتظار دارید بازیکنی که با فکر مشکلات مالی تو زمین میاد بتونه با تمام توانش دروازبانی کنه
حالا خداییش تمام اینا به کنار من حاضرم شرط ببندم سر هرچی خواستید که نیلسون تا الان بالای 10 بار در خفا و پنهانی بدون اینکه رسانه ها بفهمند رفته پیش رویانیان پول بگیره ولی خداییش کلاتونو قاضی کنید بالا سر ایرانی جماعت زور نباشه یک قرون پول قرارداد بازیکن ها رو می دن دیگه فکر این نیلسون که بازیکن حرفه ای هست این همه سابقه داره به کجاش رسیده که چنین حرکت اماتوری کرده

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
به نظر من نیلسون حق داره اعتراض کنه هر چی نباشه حق و حقوقشو می خواد نمیشه که مجانی بازی کرد ولی متاسفانه از راه درست وارد نشده

++++++++++++

درسته ...... نباید این موضوع رسانه ای میشد .... یه سری هم منتظر سو استفاده هستن ............ مشکل راحت حل میشه ............... حتی من حاظرم بهش پول قرض بدم تا مشکلش با باشگاه حل بشه ....................

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
به نظر من نیلسون حق داره اعتراض کنه هر چی نباشه حق و حقوقشو می خواد نمیشه که مجانی بازی کرد ولی متاسفانه از راه درست وارد نشده ولی این اصل قضیه که باید پول بازیکن ها به موقع پرداخت بشه رو عوض نمی کنه و دوستانی هم که می گن نیلسون اگه از پرسپولیس بره با این سن و سال تیم براش پیدا نمیشه محض اطلاع بگم حداقل 4-5 تا تیم تو همین لیگ خودمون هستن که دندون براش تیز کردن حاضرن دو برابر پرسپولیس هم بهش پول بدن دیگه اسم نمی برم که مدیر محترم پاک نکنه
از طرفی دروازبانی مهمترین پست در زمین فوتبال هست که بیشترین تمرکز رو نیاز داره یه مهاجم می تونه 10 تا موقیت گل صد در صد رو خراب کنه ولی یه دروازبان یه بار اشتباه کنه تیم می بازه اون وقت چطوری انتظار دارید بازیکنی که با فکر مشکلات مالی تو زمین میاد بتونه با تمام توانش دروازبانی کنه
حالا خداییش تمام اینا به کنار من حاضرم شرط ببندم سر هرچی خواستید که نیلسون تا الان بالای 10 بار در خفا و پنهانی بدون اینکه رسانه ها بفهمند رفته پیش رویانیان پول بگیره ولی خداییش کلاتونو قاضی کنید بالا سر ایرانی جماعت زور نباشه یک قرون پول قرارداد بازیکن ها رو می دن دیگه فکر این نیلسون که بازیکن حرفه ای هست این همه سابقه داره به کجاش رسیده که چنین حرکت اماتوری کرده

خدا خیرت بده . دقیقن منم همینو میخواستم بگم اینا دیدن این بنده خدا هیچی نمیگه گفتن پول اینو نمیدیم حالا . برای چی انقدر بازیکن های خارجی از باشگاه شکایت میکنن به فیفا به خاطر اینکه ما ها ... فکر کنم یگانه کشور تو این کره خاکی باشیم که خودمون رو هم خوب نمیتونیم بشناسیم . این گفته نیلسون که میگه من اینجا تنها نیستم زن و و بچه هم اینجان خیلی حرف توش هست منتها ماها فقط حرف غیرت میزنیم اگر نه هیچی حرف حرف حرف .

امیدوارم پولشو بدن . تو این چند سال با غیرت ترین بازیکنی بود که دیدم . <3

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
++++++++++++

درسته ...... نباید این موضوع رسانه ای میشد .... یه سری هم منتظر سو استفاده هستن ............ مشکل راحت حل میشه ............... حتی من حاظرم بهش پول قرض بدم تا مشکلش با باشگاه حل بشه ....................

من حاضرم بهش پول بدم ولی قرض نباشه برای خودش باشه . نگاه کن تو رو خدا بدبخت به کجا رسیده داره پول قرض میکنه خودش هم گفت آخه :) بنده خدا . متاسفم.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]نيلسون: پرسپوليس را قلبا دوست دارم[/h]
[h=2] دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با تمام وجودم تا انتهاي فصل براي پرسپوليس بازي مي‌کنم.[/h]
00941551.jpg

نيلسون کوريا اظهار داشت:‌ متأسفانه در چند وقت اخير سوءتفاهم کوچکي بين من و پرسپوليس حضور داشت اما هرگز اجازه نمي‌دهم اين مشکلات کوچک‌ترين لطمه‌اي به تمرکز من در داخل زمين بزند.

به گزارش فارس، وي افزود:‌ من هميشه با تمام وجودم براي پرسپوليس بازي کرده‌ام و الآن هم با تمام تلاش و وجودم تا انتهاي فصل براي پرسپوليس بازي مي‌کنم تا بتوانم به هدفم برسم.

نيلسون ادامه داد: درباره گذشته حرفي نمي‌زنم و به رويانيان و باشگاه پرسپوليس علاقه دارم حتي اين موضوع را پارسال هم طبق وظيفه‌ام ثابت کردم. من مي‌توانستم در ابتداي فصل به خاطر اينکه قرارداد جديد امضاء ‌کنم، قرارداد قبلي‌ام را کامل بگيريم اما به خاطر رويانيان، پرسپوليس و کادر فني‌اش قراردادم را امضاء ‌کردم. الآن هم که مي‌بينيد مشکل کوچکي پيش آمده و درباره آن حرف زدم به خاطر اين بود که من در ايران تنها نيستم و به مشکلات مالي خوردم، من دوست ندارم اين مشکل در زمين فوتبال من را اذيت کند و به خاطر اينکه تنها نيستم سعي کردم تا بتوانم زندگي‌ام را اداره کنم. الآن زن و بچه من هم در ايران هستند و مي‌خواهم با آرامش کارم را دنبال کنم.

نيلسون در پايان خاطرنشان کرد:‌ من قطعاً‌ تا انتهاي فصل در خدمت پرسپوليس هستم چون اين تيم و مسئولانش، به همراه کادر فني و حتي بازيکنانش را دوست دارم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من حاضرم بهش پول بدم ولی قرض نباشه برای خودش باشه . نگاه کن تو رو خدا بدبخت به کجا رسیده داره پول قرض میکنه خودش هم گفت آخه :) بنده خدا . متاسفم.

دادا فعلا 60 ....70 .... تومن بهش بدیم کارش راه بیفته ....................................... ولی بعدا پس بده!................................. نمیشه که پس نگیریم ...........:wacko:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
نيلسون: پرسپوليس را قلبا دوست دارم

دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با تمام وجودم تا انتهاي فصل براي پرسپوليس بازي مي‌کنم.

اینم نتیجه حرف سردار ..................... آفرین به نیلسون ................ Think Pro....................

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
حرف سردار کاملا درسته.
جباری استقلال یادتون نره .
پرسپولیس با نیلسون و امثال اون پرسپولیس نشده .
بره هم رفته و نره بهتره اما موند شان پرسپولیس حفظ بشه.

Send From My Galaxy SIII Using Tapatalk

شعار میدی چرا داداش ؟ یادت رفته از رده ی هشتم لیگ بالاتر نمیتونستیم بیایم ؟ یادته هر چی میرفت سمت دروازه گل میشد !!! ;)

بیخیال داداش . اینکه میبینی استقلال با جباری اون کارو کرد و بعدش به شکر خوردن افتاده !!! باید برای ما درس عبرت بشه .

تازه استقلال میتونه کاری که با جباری کرد رو با رحمتی کنه ؟!!!

دروازبان پست فوق العاده حساسی داره ، ما دیگه این رو با دل و جون درک میکنیم چرا که چندین ساله از دروازبان های ضعیف میخوریم !

پرسپولیس بدون بازیکن خوب هیچ قدرتی نداره و به درد آلبوم یادگاری میخوره ! ، مثل کشورمون که یه زمانی همه ی دنیا دستمون بود و الان هر کس و ناکسی برای ما شاخ و شونه میکشه . اینم به خاطر همینه که انسان

های بی کفایتی اومدن و گفتند ! ایران با کورش و خشایار شاه و نادر و ... ایران نشده ! و ....

ما مردم شعاریممممممممممممممممم !!! :eek:

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
اینم نتیجه حرف سردار ..................... آفرین به نیلسون ................ Think Pro....................

نتیجه ی حرف سردار ؟ :D

بیخیال داداش . این نتیجه ی پولی هست که 2 دستی تقدیم مدیر برنامه های نیلسون شده ! یادمون نره که سردار قبل از اینکه ورزشی باشه سیاسی هست ! و مثل سایر سیاسی ها .... ;)

بالا