• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
به نظرتون حاتمی تو بازی دربی به استقلال گل میزنه؟؟

محمدی هم که قرار بود بره مثل اینکه پشیمون شده و دوباره به تمرینای تیم برگشته
عالیشاه هم امروز تو تمرین ها بوده و تو بازی هفته دیگه میتونه بازی کنه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
حبیب کاشانی و عباس انصاری فرد در کنار پیشکسوتان / علی پروین 8 بازیکن دیگر به تیم ستارگان پرسپولیس اضافه کرد - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : بنابر اعلام علی پروین: حبیب کاشانی و عباس انصاری فرد مدیران سابق باشگاه پرسپولیس و 8 بازیکن جدید در تیم ستارگان پرسپولیس حضور خواهند یافت.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس علی پروین که پس از مشورت و تبادل نظر با بزرگان دهه 40 و 50 پرسپولیس اسامی همراهان ، حامیان و بازیکنان تیم ستارگان پرسپولیس را دیروز اعلام کرده بود امروز در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس از حضور حبیب کاشانی و عباس انصاری فرد مدیران سابق باشگاه پرسپولیس در تمرینات تیم ستارگان پرسپولیس خبر داد.

پروین تاکید کرد: بر اساس گفتگو هایی که داشتیم آقایان حبیب کاشانی و عباس انصاری فرد انشاالله در تمرینات تیم ستارگان پرسپولیس حضور خواهند یافت و در کنار پیشکسوتان پرسپولیس خواهند بود.

همچنین گروه بازرگانی سبحان با مدیریت آقای ابراهیم احمدی نیز در کنار تیم قرار خواهند گرفت.

ما نام یک سری افراد را از اقلم انداخته بودیم که امروز اسامی 8 بازیکن را اضافه کردیم.

پروین تصریح کرد: غلامرضا فتح آبادی ، جمشید شاه محمدی ، حمید مطهری ، لیث نوبری ، یونس باهنر ، بهنام سراج ، علی باغمیشه و محمد بزرگر نفراتی هستند که در تمرینات تیم ستارگان حضور خواهند یافت. همچنین دکتر زرینه که سال ها پزشک تیم پرسپولیس بود نیز ما را همراهی خواهد کرد.

پروین در ادامه گفت: تمرینات تیم فوتبال ستارگان پرسپولیس از روز شنبه در ورزشگاه کارگران آغاز خواهد شد. ما سه جلسه در روزهای شنبه ، یکشنبه و سه شنبه در ساعت 15 تمرین خواهیم کرد و روز چهارشنبه اسامی بازیکنانی که قرار است در این دیدار به میدان بروند را مشخص می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ستارگان پرسپولیس در پایان گفت: در تمرین روز یکشنبه مهمانان ویژه ای خواهیم داشت که پس از قطعی شدن نام آنها را اعلام خواهیم کرد. این عزیزان و بزرگان در تمرینات روز یکشنبه کنار پیشکسوتان خواهند بود.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
فرزاد حاتمي: عاشق علي دايي هستم / تیم "ما" شخصیت دارد و می تواند قهرمان شود/ می خواهم زیرآب بنگر را بزنم و حنیف را به پرسپولیس بیاورم! - Goal.com

بارها در صحبت‌هاي خودماني گفته بود عاشق علي دايي است. دايي را الگوي خود مي‌دانست تا اينكه ديروز به آرزويش رسيد. فرزاد حاتمي در چرخشي 180 درجه‌اي، جاي استقلال به پرسپوليس رفت تا به آرزوي ديرينه خود برسد. بازي زير نظر علي دايي و البته حضور در تيمي بزرگ و مدعي به نام پرسپوليس. فرزاد، ديروز، روز شلوغي را پشت سر گذاشت. شماره 40 سابق فولاد، از پيشنهاد استقلال دل كند و پرسپوليسي شد. براي او كه رفقايي چون محسن بنگر را در پرسپوليس دارد، پوشيدن پيراهن قرمز خوشايند است. البته جز روز دربي كه شايد استقلالي‌ها از خجالت او در بيايند. با فرزاد حاتمي گپ زديم. بيشتر در مورد پرسپوليس و چگونگي حضورش در اين تيم. والبته استقلال و چگونگي منتفي شدن حضورش در لباس آبي. اين گپ و گفت پيش رويتان است. بعد از خواندن مصاحبه شايد به اين نكته برسيد كه چرا حاتمي به استقلال نرفت و پرسپوليسي شد.

چه شد كه بين اين همه پيشنهاد، پرسپوليس را انتخاب كردي؟

من پيشنهادهاي زيادي داشتم. با تمركز خاصي فكر مي‌كرد، تا بهترين پيشنهاد را انتخاب كنم. دوست نداشتم بعد از فولاد به باشگاهي ضعيف‌تر از اين باشگاه بروم. در سال جام جهاني دوست داشتم تا در تيمي باشخصيت بازي كنم. تيمي كه براي قهرماني بجنگد و مدعي باشد. در نهايت و با نظر علي دايي، پرسپوليس را انتخاب كردم.

اما تو با استقلالي‌ها مذاكره كردي، حتي به دفتر فتح‌ا...زاده رفتي و در نهايت پرسپوليسي شدي. اين اتفاق به نظر خودت خوشايند است؟

من رفتم دفتر فتح‌ا...زاده كه آشتي كنم. اميرخان به من گفت برو و اتفاقات فصل قبل را از دل حاجي در بياور. من هم رفتم تا كدورت‌ها را برطرف كنم. به خاطر امير قلعه‌نويي هم رفتم. آن زمان مهدي رحمتي كنارم بود و مي‌تواند شهادت بدهد كه استقلالي‌ها گفتند برو و با علي اميري قرارداد ببند.

تو چه گفتي؟

گفتم اگر مرا خواستيد و دوست داشتيد به استقلال بيايم، با خودتان قرارداد مي‌بندم. اين را به فتح‌ا...زاده گفتم كه گفت تماس مي‌گيرم. چند روز منتظر ماندم اما تماسي برقرار نشد. من هم دوست نداشتم بيشتر از اين صبر كنم. پيشنهادهاي ديگر را بررسي كردم كه يكي از آنها، پيشنهاد يك تيم بلژيكي بود. در همين حين بود كه از باشگاه پرسپوليس تماس گرفتند و گفتند تو را مي‌خواهيم. من هم در جواب گفتم با كمال ميل حاضرم شاگرد علي دايي شوم و اينگونه شد كه با پرسپوليس قرارداد بستم.

هميشه در صحبت‌هاي خودماني ات با من مي‌گفتي كه علي دايي را خيلي دوست داري. حالا به آرزويت رسيده اي؟ چه احساسي داري؟

خوب است كه شما يادتان است. زماني كه در استقلال هم بودم مي‌گفتم كه دايي الگوي من است. از بچگي دايي را خيلي قبول داشتم و هميشه سعي كردم مثل او بازي كنم. عاشق دايي بودم و هستم و او براي من خيلي عزيز است.

در جواني با او برخوردي هم داشتي؟ مثلا اينكه دايي را ببيني و حرفي با او بزني؟

19 سالم بود كه براي راه‌آهن بازي مي‌كردم. دايي هم مهاجم سايپا بود. به‌عنوان يك بازيكن جوان، رفتم و از او راهنمايي خواستم. دايي هم با احترام كامل جواب مرا داد و وقتش را در اختيار من قرار داد.

تو يك ركورد جالب هم داري...

چه ركوردي؟

در تمام تيم‌هاي مطرح ايران يك چرخ زده اي...

اتفاقا همين موضوع را به رويانيان مي‌گفتم. گفتم 27 سالم است اما در 5 تيم مطرح ايران بازي كرده ام. استقلال، سپاهان، تراكتورسازي، فولاد و حالا پرسپوليس. 2 قهرماني و 2 نايب قهرماني كسب كرده‌ام و اگر با پرسپوليس هم قهرمان شوم يك ركورد جديد ثبت مي‌كنم.

با پرسپوليس مي‌تواني قهرمان شوي؟

چرا كه نه. تيم ما شخصيت دارد و الان هم كه صدر جدول است. با حفظ تمركز مي‌توانيم پس از سالها قهرماني را به هواداران پرسپوليس هديه كنيم.

يك نكته جالب ديگر در مورد تو. هر تيمي كه مي‌روي سيدصالحي هم آنجا حضور دارد...

(مي‌خندد) يا من سرجهازي او هستم و يا او سرجهازي من. جدا از شوخي بايد بگويم خوشحالم كه دوباره با او همبازي مي‌شوم. در سپاهان، تراكتورسازي و حالا در پرسپوليس. با سيدصالحي هم رقابت مي‌كنم و هم رفاقت و سعي مي‌كنم از تجربيات او هم استفاده كنم چون از من بزرگتر است و بيشتر تجربه اندوخته.

نمي‌ترسي با وجود سيدصالحي، كمتر بازي به تو برسد؟

ترس كه ندارم، چون علي دايي نشان داده هر بازيكني كه آماده باشد را بازي مي‌دهد. از نظر دايي، بازيكن لايق وارد زمين مي‌شود و اين مي‌تواند يك اتفاق خوب براي من در پرسپوليس باشد.

به دربي هم فكر كرده اي. بازي مقابل استقلال و ناسزاهاي احتمالي هواداران اين تيم؟

من يك قهرماني با استقلال تجربه كردم و بازيكن بدي هم براي اين تيم نبودم. فكر نمي‌كنم به من بي حرمتي شود، چون من به دفتر فتح‌ا...زاده هم رفتم تا قرارداد ببندم اما از آنها خبري نشد. هواداران اينها را مي‌دانند و اميدوارم كه در دربي هم مشكلي براي من به‌وجود نياورند.

حالا از ته دل بگو استقلالي هستي يا پرسپوليسي؟

اين سوال را هيچ‌وقت جواب نمي‌دهم. فقط اين را مي‌گويم كه دايي هايم پرسپوليسي هستند!

و البته حسن خانمحمدي كه پسرخاله تو است...

بله. حسن زنگ زد و ضمن تبريك به من گفت انتخابت خيلي خوب بود.

حتما حنيف هم تماس گرفت؟

قبل از شما با من تماس گرفت. مي‌خواهم زير آب محسن بنگر را بزنم و حنيف را به پرسپوليس بياورم.

به نظر مي‌رسد دوستان تو در استقلال، به خصوص مهدي رحمتي از دستت شاكي شوند كه با پرسپوليس قرارداد بسته اي. اينطور نيست؟

فكر نمي‌كنم اينطور باشد. مهدي رحمتي و ساير دوستانم در استقلال مي‌دانند كه براي پيشرفتم اين تصميم را گرفتم و به همين دليل ناراحت نمي‌شوند. آنها مرا درك مي‌كنند و من هم اميدوارم در پرسپوليس هم مثل استقلال گل بزنم و جواب محبت هواداران را بدهم.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
محمدی هم که قرار بود بره مثل اینکه پشیمون شده و دوباره به تمرینای تیم برگشته

خیلی جاها خوندم که محمدی به این دلیل به تیم برگشته چون احتمالا حقیقی از تیم کنار گذاشته شده. راست یا دروغش رو نمیدونم ولی خیلی از سایتها دیروز تیتر زدن که حقیقی تو بازی با راه آهن و بعد از تعویضش که 15 دقیقه بعد از حضورش در زمین اتفاق افتاده به رختکن رفته و بعد هم جواب شیرینی و علی دایی رو داده. بعضیها هم گفتن علت تعویض مصدومیتش بوده! حالا چی شده معلوم نیست! بعضی سایتها هم امروز تیتر زدن که حقیقی از پرسپولیس اخراج شده ولی کسی جرات بیان این خبر رو نداره!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
علیرضا حقیقی به حالت قهر به رختکن رفت - Goal.com

سایت گل – علیرضا حقیقی در نیمه دوم بازی تدارکاتی با راه آهن در ترکیب تیمش قرار گرفت اما در کمال تعجب بعد از 15 دقیقه بدون اینکه مصدوم شود از سوی دایی تعویض شد تا دوباره نیلسون درون دروازه بایستد.

حقیقی قبل از اینکه تعویض شود دو بار با گفتن کلمه «منم» مدافعان را هوشیار کرد تا بیرون بیاید و توپ را جمع کند اما این کار را انجام نداد که به نظر می رسد دایی به همین خاطر تعویضش کرده باشد.

بعد از این حقیقی روی نیمکت هم ننشست و به حالت قهر به رختکن رفت.

از طرفی ظاهرا حقیقی به خاطر پوشش در این بازی مورد شماتت دایی قرار گرفته است.مثل اینکه حقیقی با کاپشن درون دروازه می ایستد و حتی بعد از اینکه دایی از او می خواهد این لباس را عوض کند می گوید:«راحتم».

بعد از پایان بازی با راه آهن شنیده می شد موضوع حقیقی بالا گرفته و شاید او در تمرینات حاضر نشود.

پ ن : امروز هم ظاهرا نرفته تمرین ...

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
فرزاد حاتمي: عاشق علي دايي هستم / تیم "ما" شخصیت دارد و می تواند قهرمان شود/ می خواهم زیرآب بنگر را بزنم و حنیف را به پرسپولیس بیاورم! - Goal.com

بارها در صحبت‌هاي خودماني گفته بود عاشق علي دايي است. دايي را الگوي خود مي‌دانست تا اينكه ديروز به آرزويش رسيد. فرزاد حاتمي در چرخشي 180 درجه‌اي، جاي استقلال به پرسپوليس رفت تا به آرزوي ديرينه خود برسد. بازي زير نظر علي دايي و البته حضور در تيمي بزرگ و مدعي به نام پرسپوليس. فرزاد، ديروز، روز شلوغي را پشت سر گذاشت. شماره 40 سابق فولاد، از پيشنهاد استقلال دل كند و پرسپوليسي شد. براي او كه رفقايي چون محسن بنگر را در پرسپوليس دارد، پوشيدن پيراهن قرمز خوشايند است. البته جز روز دربي كه شايد استقلالي‌ها از خجالت او در بيايند. با فرزاد حاتمي گپ زديم. بيشتر در مورد پرسپوليس و چگونگي حضورش در اين تيم. والبته استقلال و چگونگي منتفي شدن حضورش در لباس آبي. اين گپ و گفت پيش رويتان است. بعد از خواندن مصاحبه شايد به اين نكته برسيد كه چرا حاتمي به استقلال نرفت و پرسپوليسي شد.

چه شد كه بين اين همه پيشنهاد، پرسپوليس را انتخاب كردي؟

من پيشنهادهاي زيادي داشتم. با تمركز خاصي فكر مي‌كرد، تا بهترين پيشنهاد را انتخاب كنم. دوست نداشتم بعد از فولاد به باشگاهي ضعيف‌تر از اين باشگاه بروم. در سال جام جهاني دوست داشتم تا در تيمي باشخصيت بازي كنم. تيمي كه براي قهرماني بجنگد و مدعي باشد. در نهايت و با نظر علي دايي، پرسپوليس را انتخاب كردم.

اما تو با استقلالي‌ها مذاكره كردي، حتي به دفتر فتح‌ا...زاده رفتي و در نهايت پرسپوليسي شدي. اين اتفاق به نظر خودت خوشايند است؟

من رفتم دفتر فتح‌ا...زاده كه آشتي كنم. اميرخان به من گفت برو و اتفاقات فصل قبل را از دل حاجي در بياور. من هم رفتم تا كدورت‌ها را برطرف كنم. به خاطر امير قلعه‌نويي هم رفتم. آن زمان مهدي رحمتي كنارم بود و مي‌تواند شهادت بدهد كه استقلالي‌ها گفتند برو و با علي اميري قرارداد ببند.

تو چه گفتي؟

گفتم اگر مرا خواستيد و دوست داشتيد به استقلال بيايم، با خودتان قرارداد مي‌بندم. اين را به فتح‌ا...زاده گفتم كه گفت تماس مي‌گيرم. چند روز منتظر ماندم اما تماسي برقرار نشد. من هم دوست نداشتم بيشتر از اين صبر كنم. پيشنهادهاي ديگر را بررسي كردم كه يكي از آنها، پيشنهاد يك تيم بلژيكي بود. در همين حين بود كه از باشگاه پرسپوليس تماس گرفتند و گفتند تو را مي‌خواهيم. من هم در جواب گفتم با كمال ميل حاضرم شاگرد علي دايي شوم و اينگونه شد كه با پرسپوليس قرارداد بستم.

هميشه در صحبت‌هاي خودماني ات با من مي‌گفتي كه علي دايي را خيلي دوست داري. حالا به آرزويت رسيده اي؟ چه احساسي داري؟

خوب است كه شما يادتان است. زماني كه در استقلال هم بودم مي‌گفتم كه دايي الگوي من است. از بچگي دايي را خيلي قبول داشتم و هميشه سعي كردم مثل او بازي كنم. عاشق دايي بودم و هستم و او براي من خيلي عزيز است.

در جواني با او برخوردي هم داشتي؟ مثلا اينكه دايي را ببيني و حرفي با او بزني؟

19 سالم بود كه براي راه‌آهن بازي مي‌كردم. دايي هم مهاجم سايپا بود. به‌عنوان يك بازيكن جوان، رفتم و از او راهنمايي خواستم. دايي هم با احترام كامل جواب مرا داد و وقتش را در اختيار من قرار داد.

تو يك ركورد جالب هم داري...

چه ركوردي؟

در تمام تيم‌هاي مطرح ايران يك چرخ زده اي...

اتفاقا همين موضوع را به رويانيان مي‌گفتم. گفتم 27 سالم است اما در 5 تيم مطرح ايران بازي كرده ام. استقلال، سپاهان، تراكتورسازي، فولاد و حالا پرسپوليس. 2 قهرماني و 2 نايب قهرماني كسب كرده‌ام و اگر با پرسپوليس هم قهرمان شوم يك ركورد جديد ثبت مي‌كنم.

با پرسپوليس مي‌تواني قهرمان شوي؟

چرا كه نه. تيم ما شخصيت دارد و الان هم كه صدر جدول است. با حفظ تمركز مي‌توانيم پس از سالها قهرماني را به هواداران پرسپوليس هديه كنيم.

يك نكته جالب ديگر در مورد تو. هر تيمي كه مي‌روي سيدصالحي هم آنجا حضور دارد...

(مي‌خندد) يا من سرجهازي او هستم و يا او سرجهازي من. جدا از شوخي بايد بگويم خوشحالم كه دوباره با او همبازي مي‌شوم. در سپاهان، تراكتورسازي و حالا در پرسپوليس. با سيدصالحي هم رقابت مي‌كنم و هم رفاقت و سعي مي‌كنم از تجربيات او هم استفاده كنم چون از من بزرگتر است و بيشتر تجربه اندوخته.

نمي‌ترسي با وجود سيدصالحي، كمتر بازي به تو برسد؟

ترس كه ندارم، چون علي دايي نشان داده هر بازيكني كه آماده باشد را بازي مي‌دهد. از نظر دايي، بازيكن لايق وارد زمين مي‌شود و اين مي‌تواند يك اتفاق خوب براي من در پرسپوليس باشد.

به دربي هم فكر كرده اي. بازي مقابل استقلال و ناسزاهاي احتمالي هواداران اين تيم؟

من يك قهرماني با استقلال تجربه كردم و بازيكن بدي هم براي اين تيم نبودم. فكر نمي‌كنم به من بي حرمتي شود، چون من به دفتر فتح‌ا...زاده هم رفتم تا قرارداد ببندم اما از آنها خبري نشد. هواداران اينها را مي‌دانند و اميدوارم كه در دربي هم مشكلي براي من به‌وجود نياورند.

حالا از ته دل بگو استقلالي هستي يا پرسپوليسي؟

اين سوال را هيچ‌وقت جواب نمي‌دهم. فقط اين را مي‌گويم كه دايي هايم پرسپوليسي هستند!

و البته حسن خانمحمدي كه پسرخاله تو است...

بله. حسن زنگ زد و ضمن تبريك به من گفت انتخابت خيلي خوب بود.

حتما حنيف هم تماس گرفت؟

قبل از شما با من تماس گرفت. مي‌خواهم زير آب محسن بنگر را بزنم و حنيف را به پرسپوليس بياورم.

به نظر مي‌رسد دوستان تو در استقلال، به خصوص مهدي رحمتي از دستت شاكي شوند كه با پرسپوليس قرارداد بسته اي. اينطور نيست؟

فكر نمي‌كنم اينطور باشد. مهدي رحمتي و ساير دوستانم در استقلال مي‌دانند كه براي پيشرفتم اين تصميم را گرفتم و به همين دليل ناراحت نمي‌شوند. آنها مرا درك مي‌كنند و من هم اميدوارم در پرسپوليس هم مثل استقلال گل بزنم و جواب محبت هواداران را بدهم.

آخی چه نازه ... مث مادر بزرگ من میمونه
نه قرمز نه آبی .. طرفدار تیم ملیه

Sent from my HTC ONE using Tapatalk 2

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز : معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت:علیرضا حقیقی فعلا در تمرین پرسپولیس شرکت نمی کند.

محمود سالارکیا درباره وضعیت علیرضا حقیقی پس از اتفاقات رخ داده در بازی دوستانه پرسپولیس مقابل سورینت عنوان کرد:متاسفانه برخوردی از سوی دروازه بان پرسپولیس در این بازی انجام شد که موجبات تکدر خاطر علی دایی را فراهم کرده است.به همین دلیل،حقیقی در اختیار باشگاه قرار گرفته است تا درباره وی تصمیم گیری شود.

وی ادامه داد:هنوز دایی گزارش مربوط به تخلف حقیقی را به صورت مکتوب در اختیار کمیته انضباطی قرار نداده است اما به طور حتم این گزارش را از او دریافت می کنیم و پس از آن حداکثر تا روز یکشنبه جلسه انضباطی را با حضور بازیکن برگزار خواهیم کرد تا تصمیمات لازم دراین باره گرفته شود..

سالارکیا افزود:بر این اساس حقیقی فعلا در تمرین پرسپولیس شرکت نخواهد کرد.به طور حتم باشگاه در بحث های انضباطی جدی و مصر است و بنابراین به دنبال این خواهیم بود که بتوانیم آرامش را به طور کامل حاکم کنیم.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
اخ که چقد زورم میاد سیدصالحی کم بود که اینم اضافه شد اخه کجای فوت ماله ایران به حرفه ای گری میخوره که اینم باب کردیم من به عنوان یه پرسپولیسیه شیش اتیشه اصلا خوش ندارم سیدصالحی و حاتمی و دهنوی لباس تیمم تنشون باشه چون اصلا وابدا پرسپولیسی نبوده ونیستن دقیقا همین نظرو قبلا درمورد باوو و پولادی هم داشتم دایی هم جای اینکه خط میانی قوی کنه محاجم میگیره خوب عباس زاده رو فیکسش کن وسیدصالحی رو هم ذخیره تویضی چون باتوجه به سیسی که داری بعید میدونم دوتا محاجم نک بزاری !!!

Sent from my X10i using Tapatalk 2

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]سالار‌کيا:درباره‌حقيقي از کادر‌فني گزارش‌خواستم[/h]
[h=2] رئيس کميته انضباطي باشگاه پرسپوليس گفت: با توجه به درخواست دايي، عليرضا حقيقي به کميته انضباطي باشگاه دعوت شد.[/h]
00944576.jpg

محمود سالار‌کيا درباره وضعيت عليرضا حقيقي اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتي که پيرامون اين بازيکن در بازي دوستانه اتفاق افتاده بود کادر فني ايشان را در اختيار باشگاه قرار داد و ما هم از سرپرست و کادر فني گزارشي درباره عليرضا حقيقي خواسته‌ايم تا بتوانيم پرونده را بررسي کنيم.

به گزارش فارس، وي افزود: روز يکشنبه جلسه کميته انضباطي باشگاه پرسپوليس تشکيل خواهد شد و در اين جلسه در خصوص حقيقي و البته پس از شنيدن صحبت‌هاي خودش تصميم‌گيري لازم را خواهيم کرد. فعلا چيزي مبني بر اخراج و اين مسائل مطرح نيست و پس از جلسه کميته انضباطي تکليف را روشن خواهيم کرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
هاشميان:
نمي‌توانم براي ديدار پرسپوليس-ميلان بيايم

وحيد هاشميان با ابراز تاسف اعلام کرد که نمي‌تواند در بازي تيم‌هاي پيشکسوتان پرسپوليس و ميلان حضور داشته باشد.
00942707.jpg

به نقل از مجله اينترنتي جهان و ورزش، وحيد هاشميان سرمربي تيم فوتبال «تي اس وي نيندورفر» با انتشار نامه‌اي اعلام کرد که به دليل مشغله کاري قادر به همراهي تيم پيشکسوتان پرسپوليس در بازي مقابل ميلان نخواهد بود.

متن نامه وحيد هاشميان به شرح زير است:

«با تشکر از پيشکسوتان
پرسپوليس که من را براي اين بازي دعوت کردند و به ياد من بودند و تشکر و تقدير از باشگاه پرسپوليس که شرايط برگزاري اين بازي را فراهم آورد، متاسفانه با توجه به در پيش بودن بازي‌ها و تمرينات تيم تي اس وي نيندورفر، نمي‌توانم در اين بازي شما را همراهي کنم. بدين‌وسيله براي‌تان آرزوي روزي شاد، لذتبخش و خاطره‌انگيز را دارم.»

با سپاس از پيشکسوتان و باشگاه بزرگ
پرسپوليس

پرسپولیس به داشتن همچین بازیکنایی افتخار میکنه ...........

حقیقی و پیام و سیدصالح میخوان بشن پیشکسوت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]دایی بهترین گلزن تاریخ مقدماتی جام جهانی؛ رکورد فوق العاده کریم باقری‎[/h]

مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 با تساوی بدون گل اروگوئه و اردن به پایان رسید، اما هیچ بازیکنی به رکورد نتوانست نزدیک شود. علی دایی با 35 گل زده در 51 بازی بهترین گلزن تاریخ مسابقات مقدماتی جام جهانی است.

اما در رده دوم بهترین گلزنان تاریخ مقدماتی جام جهانی نام کریم باقری به چشم می خورد. او در 29 بازی موفق به زدن 28 گل شده است که با میانگین 97/0 گل در هر بازی یک رکورد استشنایی از خود بر جای گذاشته است.

کازو میورای ژاپنی نیز با 27 گل زده در رده سوم قرار دارد. کارلوس روئیز بازیکن تیم ملی گواتمالا تنها کسی بود که می توانست رکورد دایی را تهدید کند،

اما او در این دوره فقط 3 گل زد و با مجموع 27 گل زده بعید است که در دوره آینده این مسابقات با 38 سال سن حاضر شود.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
این امارو فیفا میده یا ما ایرانیهای عزیز خودمون دنباال هیجانیم!!!
بازیکن هم بازیکنهای ژاپن مثلا همین کیسوکه هوندا عجب بازیکنیه ای کاش روزی بیاد که ماهم بتونیم هلند وبلژیکو لوله کنیم

من امیدواربودم وایه نیم فصل هافبک بازی ساز بگیریم که متاسفانه ...

Sent from my ... using Tapatalk 2

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
این امارو فیفا میده یا ما ایرانیهای عزیز خودمون دنباال هیجانیم!!!
بازیکن هم بازیکنهای ژاپن مثلا همین کیسوکه هوندا عجب بازیکنیه ای کاش روزی بیاد که ماهم بتونیم هلند وبلژیکو لوله کنیم

من امیدواربودم وایه نیم فصل هافبک بازی ساز بگیریم که متاسفانه ...

Sent from my ... using Tapatalk 2

مسلمان رو گرفتیم دیگه. از این بازیساز تر میخوای؟؟؟

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]رويانيان: به برخي بازيکنان بدهکاريم[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس وضعيت مالي و پرداختي به بازيکنان را به صورت ويژه بررسي کرد.[/h]
00944502.jpg

محمد رويانيان، مديرعامل باشگاه پرسپوليس در نيم فصل فرصتي پيش آمد تا وضعيت پرداختي به بازيکنان را به صورت دقيق مورد بررسي قرار دهد.

وي در اين باره به فارس گفت: با توجه به فرصتي که در دو روز گذشته به دست آورديم وضعيت مالي پرداختي‌ها در فصل جديد را به دقت با کمک دوستان‌مان در باشگاه مورد بررسي قرار داديم.

رويانيان افزود: خوشبختانه همه چيز را طبق بررسي‌هاي لازم متوجه شديم و برخي‌ها از بازيکنان ما در دريافتي‌هاي خود کم گرفته‌اند.

وي تاکيد کرد: به همين دليل برنامه‌ريزي‌هاي خودمان را براي يکسان سازي و مساوي بودن پرداختي‌ها به بازيکنان آغاز کرديم و انشاءالله هر چه سريع‌تر کاري خواهيم کرد که کليه بازيکنان ما دريافتي‌شان يکسان شود.

رويانيان ادامه داد: با توجه به بررسي‌هاي انجام شده برخي از بازيکنان ما مخصوصا ملي‌پوشان دريافتي‌هاي کمي داشتند و من از آنها تشکر مي‌کنم که شجاعانه براي پرسپوليس به ميدان رفتند و مسائل پولي برايشان در درجه دوم اهميت داشت. آنها همه به فکر موفقيت پرسپوليس بودند که خدا را شکر در نيم فصل به آن رسيدند. من هم وظيفه خودم مي‌دانم که پرداختي‌ها را طبق قراردادها يکسان و تکميل کنم و بچه‌هاي پرسپوليس مطمئن باشند حق‌شان را حتما خواهم داد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: ما مشکلات مالي داريم ولي با توجه به اينکه به برخي بازيکنان مخصوصا بعضي از ملي‌پوشان بدهکار هستيم و اين بازيکنان درصد کمي گرفته‌اند و برخي‌ها بيشتر انشاءالله سعي خواهيم کرد از روز شنبه اين موضوع را پيگيري و پرداختي‌ها را مساوي و تا نيم فصل طبق قولي که داديم عمل کنيم تا اين بازيکنان هم دچار مشکل نشوند. با توجه به بررسي‌هايي که داشتيم من قبول دارم برخي بازيکنان ما در دريافتي‌هاي خود از ما بسيار صبور بودند و ما به آنها بدهکار هستيم اما باز هم مي‌گويم با تمام وجود تلاش مي‌کنم تا هر چه سريع‌تر اين مشکل حل شود و از اينکه اين بازيکنان صبور بودند و به اين مسائل توجه نکردند نيز تشکر مي‌کنم. مطمئن باشيد انشاءالله مشکل برخي بازيکنان طبق بررسي‌هايي که به صورت دقيق داشتيم به زودي حل خواهد شد.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
الان حاتمی رو گرفتیم،سبک بازیش خیلی شبیه سید صالحی هست،نیازی بود بهش آیا؟اصلا مگه ما تو پست مهاجم نوک مشکلی داشتیم؟مشکل ما بازی سازی بود که با آوردن مسلمان امیدوارم بهبود پیدا کنه

واقعا هر جور که فکر میکنم تیم کاملی داریم الان،دفاع که فولادی هست،فقط تو رسوندن توپ به حمله امون مشکل داشتیم که اونم اگه مسلمان بتونه حل کنه قهرمانی فصل بی برو برگرد برای خودمونه

بالا