• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
الان حاتمی رو گرفتیم،سبک بازیش خیلی شبیه سید صالحی هست،نیازی بود بهش آیا؟اصلا مگه ما تو پست مهاجم نوک مشکلی داشتیم؟مشکل ما بازی سازی بود که با آوردن مسلمان امیدوارم بهبود پیدا کنه

واقعا هر جور که فکر میکنم تیم کاملی داریم الان،دفاع که فولادی هست،فقط تو رسوندن توپ به حمله امون مشکل داشتیم که اونم اگه مسلمان بتونه حل کنه قهرمانی فصل بی برو برگرد برای خودمونه
همه این کار رو مسلمان نمیتونه بکنه به کسی مثل حدادی فر نیاز داریم و اگه حقیقی و نوری هم درست بازی کنن عالی میشه

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
همه این کار رو مسلمان نمیتونه بکنه به کسی مثل حدادی فر نیاز داریم و اگه حقیقی و نوری هم درست بازی کنن عالی میشه

مسئله مالیه،اگه بتونن حدادی فر رو بیارن که خوبه،موضوع منوط به اینه که پول خوبی باید بهش بدن تا بیاد
نوری رو دیگه خداییش من ازش انتظار زیادی ندارم،عمر خودش رو کرده دیگه:D،اما رو حقیقی اگه بتونه اون بازی که قبلا میکرد رو در ادامه از خودش ارائه بده خیلی امیدوارم

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
مسئله مالیه،اگه بتونن حدادی فر رو بیارن که خوبه،موضوع منوط به اینه که پول خوبی باید بهش بدن تا بیاد
نوری رو دیگه خداییش من ازش انتظار زیادی ندارم،عمر خودش رو کرده دیگه:D،اما رو حقیقی اگه بتونه اون بازی که قبلا میکرد رو در ادامه از خودش ارائه بده خیلی امیدوارم

من میگم به احتمال 80 درصد حدادی فر میاد پرسپولیس
نوری درسته عمرش رو به پایانه ولی از دهنوی که بهتره:)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
برا پیروزی تیم والیبال دعا کنین

دیگه دعا نکنین باختیم:(

:D :D :D :D :D دکتر آرمان گرامی .....این دو تا پستت جالب بود !......خیلیم حرف توش بود!:happy:........ احتمالا دعای مردم ( خداپرست ) روسیه بیشتر از دعای ما پیش خدا ارزش داشته! که اونا بردن ..........:blink:

ضمنا .............. اینکه بازیکنای تازه برای بهتر شدن تیم آورده میشن ........ در جای خودش خوب ........... ولی دهنوی و حقیقی هم بازیکنایی بودن که با امید و آرزو !!!!!!!!! اومدن ولی در اندازه خودشون به تیم کمک نکردن! یا اصلا کمک نکردن!!

اول باید یه فکری به حال بازیکنای ندرخشیده بگیرن! ...اینکه بازیکن با بوق و کرنا از تیمش میاد اینجا بعد نمیتونه نصف تیم قبلیش مفید باشه! ...بعد هم مواظب باشن اینایی که الان دارن میارن ،به سرنوشت اونایی که قبلا اومدن ،دچار نشن ................

رفقا در پست های بالایی خوب و به جا اشاره کردن ..........چندین بازیکن الان حتی تو ارائه یه بازی استاندارد هم مشکل دارن !............ برای موفقیت قطعی باید بازیکنا در حد خودشون بدرخشن و چند بازیکن هم بیش از حد خودشون ظاهر بشن! که تیم اوج بگیره ..................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خدا رو شکر حقیقی اخراج شده مثل اینکه قطعی .

این بچه!!! کورسوی امید برای استارت مجددِ خودشم از بیم میبره ! .......... واقعا بزرگ شدن و از اون مهم تر پیشرفت ظرفیت میخواد ......که در ایشون متاسفانه چیزی یافت نمیشه!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
مثل اینکه غیر از پرسپولیس و پرسپولیسی بقیه محلی از مضراب ندارن!!!!!!!!!!!!!

[h=1]دعوت از مهدوي‌کيا براي مراسم برترين‌هاي آسيا[/h]
[h=2]مهدي مهدوي‌کيا براي شرکت در مراسم برترين‌هاي فوتبال آسيا از سوي AFC به مالزي دعوت شد.[/h]
00944704.jpg

مهدي مهدوي‌کيا که هم اکنون به عنوان مدير فني تيم فوتبال جوانان در ايتاليا به سر مي‌برد براي شرکت در مراسم برترين‌هاي فوتبال آسيا به مالزي دعوت شد.

به نقل از تسنيم، مدير فني تيم فوتبال جوانان قرار است براي شرکت در مراسم برترين‌هاي فوتبال آسيا که ايران در 6 بخش نماينده دارد، حضور پيدا کند و يکي از ميهمانان ويژه اين مراسم باشد. براي سفر مهدوي‌کيا به مالزي، AFC کارهاي او را انجام داده و قرار است بازيکن پيشين تيم ملي کشورمان روز دوشنبه 4 آذر از شهر رم ايتاليا به کوالالامپور برود و بعد از مراسم نيز سه‌شنبه 5 آذر به تهران بيايد.

مهدوي‌کيا قرار است پنجشنبه 7 آذر در بازي ستارگان ميلان و پرسپوليس حضور پيدا کند تا مراسم بازي خداحافظي‌اش انجام شود. به همين دليل وي سه‌شنبه به تهران مي‌رسد و پنجشنبه نيز در ورزشگاه آزادي برابر ستارگان ميلان به صورت نمادين از دنياي فوتبال خداحافظي مي‌کند.

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840

ﻋﺠﺐ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺧﻮﺑﯽ ﺍﺳﺖ ...

ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺩﺭ ﺻﺪﺭ، ﺳﺮﺩﺍﺭ ﺑﺎﻼﯼ ﺳﺮ ﺗﯿﻢ، ﻋﻠﯽ ﺩﺍﯾﯽ ﺭﻭﯼ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﻣﺮﺑﯿﮕﺮﯼ،
ﮐﺮﯾﻢ ﺑﺎﻗﺮﯼ ﺩﺳﺘﯿﺎﺭﺵ، ﻋﻠﯽ ﭘﺮﻭﯾﻦ ﺩﺭ ﻫﯿﺌﺖﻣﺪﯾﺮﻩ، ﺣﻤﯿﺪ ﺍﺳﺘﯿﻠﯽ ﻭ ﺳﺎﯾﺮ ﭘﯿﺸﮑﺴﻮﺗﺎﻥ ﺩﺭ ﺁﮐﺎﺩﻣﯽ،
ﺻﺤﺒﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺑﺎ ﻋﻘﺎﺏ ﺁﺳﯿﺎ ﺍﺣﻤﺪﺭﺿﺎ ﻋﺎﺑﺪﺯﺍﺩﻩ، ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺎ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ ﻣﯿﻼﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻈﯽ ﺑﺎﺷﮑﻮﻩ ﺍﺳﻄﻮﺭﻩ ﺍﺧﻼﻕ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺍﯾﺮﺍﻥ
ﻣﻬﺪﯼ ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎ ﻭ ﻭﺣﯿﺪ ﻫﺎﺷﻤﯿﺎﻥ ﻭ ...
ﺍﻣﺎ ﻧﻪ، ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﮐﺎﺭ ﺍﺷﮑﺎﻝ ﺩﺍﺭﺩ ...
ﺑﺎﺯﻭﺑﻨﺪ ﺑﺮ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﻧﻮﺭﯼ ﻭ ﺳﯿﺪ ﺟﻼﻝ ﻗﺸﻨﮓ ﺍﺳﺖ ولی ﺳﺎﺩﻩ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯿﻢ، ﺩﻟﻤﺎﻥ ﺩﺍﺵ ﻋﻠﯽ ﺭﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﺪ، ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺳﻄﻮﺭﻩ ﻫﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯿﻢ ...
ﺍﻣﺎ ﯾﺎﺩﻣﺎﻥ ﻧﺮﻭﺩ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺍﺯ ﺑﺮﺧﯽ ﺣﺮﻑ ﻫﺎ ﻭ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺍﺳﻄﻮﺭﻩ ﻫﺎﯾﻤﺎﻥ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻣﯽ ﺷﻮﯾﻢ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺟﺰﺋﯽ ﺍﺯ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﯿﻢ ...
ﺷﻬﺮﯾﺎﺭ ... ﺟﺎﺩﻭﮔﺮ ...
ﺑﺨﺎﻃﺮ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ، ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍﻥ ﻣﺘﺤﺪ ﺷﻮﯾﺪ ...
ﺍﺭﺯﺵ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﻭ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍﻧﺶ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺯﯾﺎﺩ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺁﻧﻬﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺭﺍ ﮐﻨﺎﺭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺗﺮﯾﻦ
ﻭ ﭘﺮﺍﻓﺘﺨﺎﺭﺗﺮﯾﻦ ﺗﯿﻢ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻘﺎﻡ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮﺳﺎﻧﯿﺪ ...
ﺳﺮﺩﺍﺭ ﺭﻭﯾﺎﻧﯿﺎﻥ، ﻋﻠﯽ ﭘﺮﻭﯾﻦ، ﮐﺮﯾﻢ ﺑﺎﻗﺮﯼ، ﻣﻬﺪﯼ ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎ، ﺣﻤﯿﺪ ﺍﺳﺘﯿﻠﯽ ﻭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﭘﯿﺸﮑﺴﻮﺗﺎﻥ ﻭ ﺯﺣﻤﺘﮑﺸﺎﻥ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ،
ﺁﺷﺘﯽ ﺷﻬﺮﯾﺎﺭ ﻭ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮ ﻭﻇﯿﻔﻪ ﺷﻤﺎﺳﺖ ...

ﻣﮕﺮ ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺍﺯ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍﻥ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ؟ ﭘﺲ ﻣﺘﺤﺪ ﺷﻮﯾﺪ ﻭ ﺩﻝ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺷﺎﺩ ﮐﻨﯿﺪ ...
ﺩﺍﯾﯽ ﻫﺎ، ﮐﺮﯾﻤﯽ ﻫﺎ، ﭘﺮﻭﯾﻦ ﻫﺎ، ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎﻫﺎ، ﺑﺎﻗﺮﯼ ﻫﺎ، ﺍﺳﺘﯿﻠﯽ ﻫﺎ، ﻋﺎﺑﺪﺯﺍﺩﻩ ﻫﺎ ﻭ ... ﺑﻪ ﻧﺪﺭﺕ ﺩﺭ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ، ﻧﮕﺬﺍﺭﯾﻢ ﺍﺳﻄﻮﺭﻩ ﻫﺎﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺩﺭ ﭘﯿﺮﺍﻫﻨﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﺯ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﺮﻭﻧﺪ ...
ﻧﮕﺬﺍﺭﯾﻢ

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

95320326475066198101.jpg

حضور پرشور هواداران هم خداحافظی باشکوهی برای اسطوره اخلاق میتونه باشه

هم وجهه بین الملی پرسپولیس که همیشه به داشتن هواداران یشمار معروف بوده حفظ بشه.

perspolis1.gif
perspolis1.gif
perspolis1.gif
perspolis1.gif
perspolis1.gif

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پرسپولیس تو چند مرحله آوردش ...بهش بها داد ....... میتونست پیشرفت کنه و بالا بره ...در هر صورت از فرصتش نتونست استفاده کنه ....... الانم بازیکنا که از این طرف به اون طرف یا برعکس میرن .باید رعایت کنن ......... اینکه اولادی برا تیم جدیدش میخواد مثمر ثمر باشه ..........

طبیعیه! .ولی چه جوری بیانش کنه! ............... حواسش باید جم باشه ..............

و یادش نره که نون و نمک پرسپولیسو خورده ........... و یادش باشه که با 50 میلیون هوادار سرخ سر شاخ نشه! ....... کم کم اینکه فک کنیم بازم مهدویکیا و باقری تو تیممون پیدا بشن داره به آرزوی محال تبدیل میشه!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

محمدخانی: با این سن‌وسال برای میلان کری نمی‌خوانم/ بازی پرگل می‌شود

196x125xakhbar.jpg.pagespeed.ic.VsvApCxadS.jpg

مهاجم پیشین پرسپولیس گفت: برای میلان کری نمی‌خوانم چون دیگر جوان نیستم و بدنم هم آماده نیست.
ناصر محمدخانی با اشاره به دیدار 7 آذر پیشکسوتان پرسپولیس و میلان گفت:

سال‌ها به عشق مردم در پرسپولیس بازی کردم و پس از آویختن کفش‌هایم 9 سال مربی پرسپولیس بودم.

در مجموع 21 سال در این تیم پرطرفدار و مردمی حضور داشتم و حالا هم انتظار دارم که مردم بیایند تا با آنها لذت‌مان را از بازی با میلان تقسیم کنیم.

وی عنوان کرد: در چنین بازی‌هایی برد و باخت ملاک نیست اما من فکر می‌کنم بازی پرسپولیس و میلان پرگل شود. برای میلان هم کری نمی‌خوانم چون دیگر جوان نیستم و بدنم هم آماده نیست.

محمدخانی خاطرنشان کرد: خوشحالم که پس از سال‌ها خدمت در پرسپولیس در لیست دعوت شدگان هستم.

در واقع انتظار دیگری هم جز این نداشتم اما به هرحال افتخار می‌کنم که پروین و بقیه مرا هم برای دیدار با میلان دعوت کردند تا پس از بیش از 20 سال با پیراهن تیم محبوبم مقابل میلان بازی کنم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]پرونده نقل و انتقالات قرمزپوشان بسته شد[/h]
[h=2]کالادزه مدافع سابق تيم ملي گرجستان و باشگاه ميلان ايتاليا همراه با ستارگان اين تيم به تهران مي‌آيد.[/h]
00946088.jpg

مسئولان تيم فوتبال ستارگان ميلان شب گذشته نام يک بازيکن ديگر خود را به ليست 17 نفرشان اضافه کردند از همين رو کاکا کالادزه که سابقه زيادي در ميلان دارد و در حال حاضر يکي از مسئولان سياسي گرجستان است قرار است همراه با ستارگان ميلان به ايران سفرکند.

به گزاش فارس، همچنين پس از اينکه اعلام شد بليت فروشي بازي پيشکسوتان پرسپوليس و ستارگان ميلان به صورت الکترونيکي خواهد بود، هواداران استقبال گرمي از اين بليت فروشي داشتند.

خبر ديگر از قرمزپوشان اينکه پس از جلسه‌اي که بين دايي و رويانيان برگزار شد پرونده فصل نقل و انتقالات قرمزپوشان بسته شد. پرسپوليس در نيم فصل حاتمي و محسن مسلمان را به خدمت گرفت و بازيکناني چون نوروزي، غريبي، خانزاده، غلامرضا رضايي و يک دروازه بان را که قرار است به زودي مشخص شود به تيم‌هاي ديگر واگذار کرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
کریمی رو جا انداختی آقا داوود

علی جان اگه به من بود .......... حتی نمیزاشتم کریمی یک ثانیه بره تیم دیگه! ........... تا دایی نگفته بود " مگه کریمی خداحافظی نکرده؟" ....خود کریمی هم نمیدونست میره یه تیم دیگه!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
اینا دارن چیکار می کنن هر یه ساعت یه خبر رو خروجی رسانه ها میاد که 4-5 بازیکن جدید برا بازی با ستارگان اضافه شدن چه مسخره بازی اینا دارن در میارن تا الان نزدیک 60 نفر شدن جنبه هم خوب چیزیه به خدا این که دیگه نمیشه بازی فکرشو بکنین اگه قراره به همه بازی برسه هر 15 دقیقه هر 11 تا بازیکن زمین باید یه جا برن بیرون 11 تا دیگه بیان باور کنین الان مسولان میلان هم شاخ دارن در میارن و هم خندشون گرفته

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
حالا تو تاریخ باشگاه هر کی برا تیم بازی کرده توقع هم داره ........... بیشتر یه نوع اخلاق ایرانیه! ........... فقط امیدوارم این بازی اسباب دلخوری و حاشیه رو فراهم نکنه .................!

پ . ن همه چیمون به همه چیمون باید بیاد!

بالا