• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خبر مصدومیت کریمی کم کم تو تمام سایتهای هواداری اومد بالا! .............. ولی خبرگزاریهای مثلا اساسی هنوز مخابره نکردن خبرو ........ببینیم چی میشه!...................

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

[h=1]جلسه رويانيان و عابديني به تعويق افتاد[/h]
[h=2] جلسه محمد رويانيان با مديرعامل باشگاه داماش به تعويق افتاد.[/h]
00942733.gif

محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس روز چهارشنبه در گفت‌وگويي از عابديني خواست تا در نيم‌فصل دوم به سرخپوشان اضافه شود و در امور مديريتي به او کمک کند.

به نقل از فارس، مديرعامل باشگاه داماش نيز قرار شد جواب رويانيان را بدهد و جلسه‌اي که قرار بود شنبه شب برگزار شود و تصميم نهايي درباره همکاري عابديني با پرسپوليسي‌ها گرفته شود اما به دليل کارهاي زياد ديدار با آث‌ميلان اين جلسه امشب برگزار نشد و به تعويق افتاد.

قرار است در جلسه‌اي که ظرف چند روز آينده برگزار مي‌شود نحوه همکاري عابديني با پرسپوليسي‌ها مشخص و سپس تصميم‌گيري لازم در آن خصوص انجام شود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]تغيير ساعت‌بازي پرسپوليس و ستارگان‌ميلان[/h]
[h=2]با تصميم مسئولان برگزاري ساعت بازي پرسپوليس و ستارگان ميلان تغيير پيدا کرد.[/h]
00942058.jpg

با تصويب مسئولان باشگاه پرسپوليس و عوامل اجرايي مسابقه پيشکسوتان پرسپوليس و ستارگان ميلان ساعت برگزاري اين بازي در روز پنجشنبه 7 آذر از ساعت 15 به 17 و 30 دقيقه تغيير کرد.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
داداش عجیب کلید کردی رو هاشمی نسب (نصب یا نثب:D) حالا بنده خدا یه شکری خورد باز به قول علی پروین نمک خورد و نمک دون شکست ولی مصاحبه جنجالی پشت پرسپولیس نکرد و شاخ و شونه نکشید (البته با توجه به اطلاعات ناقص من شاید کشید ما خبر نداریم) اما چی بگم از یکی مثل اولادی اولین مصاحبش این بود که یه گل برا پرسپولیس کنار گذاشتم واقعا بعضی بازیکنا بویی از تصب و قدرشناسی نبردن

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
داداش عجیب کلید کردی رو هاشمی نسب (نصب یا نثب:D) حالا بنده خدا یه شکری خورد باز به قول علی پروین نمک خورد و نمک دون شکست ولی مصاحبه جنجالی پشت پرسپولیس نکرد و شاخ و شونه نکشید (البته با توجه به اطلاعات ناقص من شاید کشید ما خبر نداریم) اما چی بگم از یکی مثل اولادی اولین مصاحبش این بود که یه گل برا پرسپولیس کنار گذاشتم واقعا بعضی بازیکنا بویی از تصب و قدرشناسی نبردن

مصاحبه کرد برادر... اونم سفت و سخت... موندم با نفرتی که از ما بروز میداد چطور دوباره این لباس مقدس رو پوشیده... سلطان هم نمیتونه درفشانی های این نمک نشناس رو لاپوشانی کنه... یه غلط کردم درست و حسابی بدهکاره...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
منم وافقم که این هاشمی نصب لیاقت پوشیدن این لباس رو نداره
اون هم بعد اون سیاه بازی هایی که بعد رفتنش کرده بود و اون شعارهایی که تو استادیوم واسش میفرستادیم و کار رو به لج و لج بازی کشوند اون موقع ، و بد جوری هواداران رو به هاشیه برده بود...انصافا خودم هم اون موقع ها خوشم نمیومد ازش و یعنی خوشم میومد..ولی وقتی کاری که نباید میکرد رو کرد دیگه از چشمم و چشم خیلی هواداری دیگه افتاد...
دیگه کسی که به بار تو پرسپولیس بوده و یه بار هم تو استقلال بهش نمیشه گفت بازیکن تعصبی و غیرتی با حتی بازیکن ریشه دار تیم...
این بازیکن ریشه نداره و ریشش تو هر جایی رشد میکرد که منافعش اونجا بود...
هیچ موقع اون صحنه ی این بازیکن رو یادم نمیره::::::
تازه از تیم جدا شده بود و رفته بود تو تیم استقلال و تو همون اولین دربی هم به تیممون با ضربه ی سر گل زد...و از خوشحالیش دیگه نتونست بازی کنه و سریع اعلام کرد که من رو تعویض کنید که دارم میمیرم از خوشحالی و تو پوستم نمیگنجم و بزارید برم تو رختکن بگنجم....
اصلا از این تریپ بازیکن ها خوشم نمیاد میخواد هر کی با هر خاطره ای برای تیم باشه....

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
منم وافقم که این هاشمی نصب لیاقت پوشیدن این لباس رو نداره
اون هم بعد اون سیاه بازی هایی که بعد رفتنش کرده بود و اون شعارهایی که تو استادیوم واسش میفرستادیم و کار رو به لج و لج بازی کشوند اون موقع ، و بد جوری هواداران رو به هاشیه برده بود...انصافا خودم هم اون موقع ها خوشم نمیومد ازش و یعنی خوشم میومد..ولی وقتی کاری که نباید میکرد رو کرد دیگه از چشمم و چشم خیلی هواداری دیگه افتاد...
دیگه کسی که به بار تو پرسپولیس بوده و یه بار هم تو استقلال بهش نمیشه گفت بازیکن تعصبی و غیرتی با حتی بازیکن ریشه دار تیم...
این بازیکن ریشه نداره و ریشش تو هر جایی رشد میکرد که منافعش اونجا بود...
هیچ موقع اون صحنه ی این بازیکن رو یادم نمیره::::::
تازه از تیم جدا شده بود و رفته بود تو تیم استقلال و تو همون اولین دربی هم به تیممون با ضربه ی سر گل زد...و از خوشحالیش دیگه نتونست بازی کنه و سریع اعلام کرد که من رو تعویض کنید که دارم میمیرم از خوشحالی و تو پوستم نمیگنجم و بزارید برم تو رختکن بگنجم....
اصلا از این تریپ بازیکن ها خوشم نمیاد میخواد هر کی با هر خاطره ای برای تیم باشه....

با این بند از حرفت موافق نیستم . عابدزاده تو استقلال بود . میتونی بهش بگی بی تعصب. این موارد فقط برای بازیکنایی گفته میشه که تاپ باشن و تیم رو بزارن برن تیم رقیب. مثل نیکبخت واحدی که تو اوج اومد پرسپولیس.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
با این بند از حرفت موافق نیستم . عابدزاده تو استقلال بود . میتونی بهش بگی بی تعصب. این موارد فقط برای بازیکنایی گفته میشه که تاپ باشن و تیم رو بزارن برن تیم رقیب. مثل نیکبخت واحدی که تو اوج اومد پرسپولیس.

عابدزاده میخواست بیاد پرسپولیس... پروین قبولش نکرد. گفت قلیچ بهتره. اون هم رفت استقلال تا خودش رو به پروین ثابت کنه که کرد... درست مثل مجید نامجومطلق...
عابدزاده مصدوم شد... استقلال توجهی نکرد... به سپاهان رفت... اونجا هم همینطور. عابدینی به پرسپولیس آورد و درمانش کرد... درست مثل مجید نامجومطلق...

پس، اولا عابدزاده بت آبیها نشده بود، مصدوم و حاشیه نشین بود و ضمنا از تیم رقیب مستقیم نیامد. مواردی که درباره هاشمی نسب کاملا تفاوت میکرد. لطفا این دوتا رو با هم مقایسه نکنید. ضمن اینکه در تمام مدت احترام تیمهای سابقش رو حفظ کرد...

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
عابدزاده میخواست بیاد پرسپولیس... پروین قبولش نکرد. گفت قلیچ بهتره. اون هم رفت استقلال تا خودش رو به پروین ثابت کنه که کرد... درست مثل مجید نامجومطلق...
عابدزاده مصدوم شد... استقلال توجهی نکرد... به سپاهان رفت... اونجا هم همینطور. عابدینی به پرسپولیس آورد و درمانش کرد... درست مثل مجید نامجومطلق...

پس، اولا عابدزاده بت آبیها نشده بود، مصدوم و حاشیه نشین بود و ضمنا از تیم رقیب مستقیم نیامد. مواردی که درباره هاشمی نسب کاملا تفاوت میکرد. لطفا این دوتا رو با هم مقایسه نکنید. ضمن اینکه در تمام مدت احترام تیمهای سابقش رو حفظ کرد...

بله کاملا درست میفرمایید هاشمی نسب بعد گلی که به پرسپولیس زد غش کرد که خوشهالی بیش از حدشو نشون میده این ادمو نباید اصلا به سکوی تماشاگرای پرسپولیس راه بدن چ برسه به تمرین مگه کم بازیکن داشتیم که خودشونو مدیون پرسپولیس میدونستن و ب تیم های دیگه رفتن و گل زدن ب پرسپولیس کدومشون مثل این آغا غش کرد

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
خبر مصدومیت کریمی کم کم تو تمام سایتهای هواداری اومد بالا! .............. ولی خبرگزاریهای مثلا اساسی هنوز مخابره نکردن خبرو ........ببینیم چی میشه!...................

[h=1]کريمي مشکلي براي بازي با پرسپوليس ندارد[/h]
[h=2]معاون پزشکي باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: علي کريمي مشکلي براي بازي روز جمعه با پرسپوليس ندارد و با تشخيص خودش مي‌تواند به ميدان برود.[/h]
00946103.jpg

دکتر صادق در مورد آخرين وضعيت علي کريمي گفت: مصدوميت کريمي مشکل سابقش است و او از ناحيه پشت ران پاي راستش دچار کشيدگي عضلات شده و مشکل ديگري ندارد.

به گزارش تسنيم ، وي افزود: کريمي اکنون تمريناتش را همراه با فيزيوتراپي انجام مي‌دهد و مشکل چنداني ندارد. خودش هم به صورت اختصاصي تمريناتش را ادامه مي‌دهد تا براي بازي با پرسپوليس آماده شود.

معاون پزشکي باشگاه تراکتورسازي درباره اينکه کريمي به بازي حساس روز جمعه با پرسپوليس مي‌رسد يا نه، عنوان کرد: کريمي به بازي با پرسپوليس مي‌رسد. او از نظر پزشکي مشکل چنداني ندارد و با تشخيص شخصي خودش و اگر درد نداشته باشد مي‌تواند در مسابقه روز جمعه بازي کند.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
رویانیان: پرسپولیس همیشه خانه کریمی است/به احساس مسئولیت دایی آفرین می‌گویم/یکی دو روز آینده تکلیف حقیقی روشن می‌شود - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد بازی پرسپولیس و ستارگان میلان صحبت‌های‌ تازه‌ای مطرح کرد.

محمد رویانیان در خصوص تعامل با صدا و سیما برای برگزاری بازی پرسپولیس و ستارگان میلان در روز پنج‌شنبه اظهار داشت: به لطف خدا صدا و سیما رویکرد بسیار خوبی به بازی پرسپولیس و ستارگان میلان دارد و این برای ما بسیار جالب و مثال‌زدنی است.

وی افزود: طبق جلساتی که با مسئولین صدا و سیما داشتیم آنها بازی پرسپولیس و ستارگان میلان را یک رویکرد فرهنگی، اجتماعی و سیاسی می‌دانند و این را حرکت شایسته و احیای پیشکسوتان و بزرگان فوتبال دانستند.

رویانیان ادامه داد: خیلی خوشحالم که صدا و سیما با قدرت برای کمک و الگوسازی به ما آماده‌باش داد تا در این کار بزرگ مثل همیشه سهم بزرگی به گردن فوتبال داشته باشد. بالاخره این بازی در روحیه مردم تأثیر زیادی دارد و خیلی‌ها آرزو دارند یک بار دیگر موسفیدان و بزرگان پرسپولیس را در زمین ببینند که زیبایی‌ها را صد چندان می‌کند. خدا را شکر صدا و سیما به ما اعلام کرد با تمام توان برنامه‌هایش را برای کمک به ما آماده می‌کند. جا دارد از تمام بزرگوارانی که در این کار ملی یار باشگاه پرسپولیس بودند تقدیر و تشکر ویژه‌ای کنم.

وی در خصوص احتمال عدم حضور برخی بزرگان نیز در این بازی گفت: اولین بزرگی که دوست دارم در این بازی باشد، احمدرضا عابدزاده است. پروین با او صحبت کرده و من هم با عابدزاده صحبت می‌کنم تا عقاب آسیا سایه‌اش دوباره بر روی ورزشگاه آزادی بیفتد البته ما بزرگانی مثل کریم باقری و برخی بازیکنان با مرام، با معرفت و بزرگی دیگر را داریم که قطعا سعی می‌کنیم با حضور آنان در زمین بازی خاطرات گذشته زنده شود. کریم باقری همان بازیکن بی‌ادعایی است که سالها برای پرسپولیس و تیم ملی جنگید و به این تیم کمک کرد. باور کنید آرزو داشتم تا یک طوری از زحمات باقری، مهدوی‌کیا و تمام مو سفیدان پرسپولیس تقدیر کنم که امیدوارم بازی پنج‌شنبه بستری برای این اتفاق باشد.

رویانیان خاطر نشان کرد: خداحافظی مهدوی‌کیا نیز در این بازی می‌تواند بسیار جالب باشد. مهدی با انگیزه و با غیرت قطعا در یک روز باشکوه از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند و هواداران می‌توانند با حضور در آن بازی یک بار دیگر بزرگان پرسپولیس را تشویق کنند و آنها را بدرقه کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت علیرضا حقیقی نیز گفت: قرار است ظرف یکی دو روز آینده با حقیقی دیداری داشته باشم و تکلیف او را روشن خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که کریمی اعلام کرده در این بازی نمی‌تواند حضور داشته باشد، یادآور شد: پرسپولیس همیشه خانه کریمی است و امثال او. من از همه مخالف یا موافقانم می‌خواهم پنج‌شنبه یک خانواده باشند آن هم پرسپولیس. ما همه اعضای یک خانواده‌ایم البته من فقط خدمتگزار هستم. اینها سرمایه‌های پرسپولیس‌اند که مردم آنها را دوست دارند. من باز هم می‌گویم از هر کسی که با من مخالف یا موافق است می‌خواهم به ما در این راه کمک کند. هر کس با من قهر است و حتی من را قبول ندارد در این صحنه ورود پیدا کند و ستارگان پرسپولیس را تنها نگذارد. پرسپولیس مال رویانیان نیست همه باید همکاری و حمایت کنند و من هم یک خدمتگزارم که نیازمند همدلی و کمک همه بزرگان هستم چه آنهایی که با من خوبند و یا از من خوششان نمی‌آید.

مدیرعامل قرمزپوشان ضمن تقدیر از علی دایی نیز گفت: باور کنید هر دفعه که با دایی دیدار می‌کنم روحیه‌ام چند برابر بالا می‌رود. من از دایی و پروین روحیه زیادی گرفتم مخصوصا از پروین که مردانه قبول کرد فرمانده مو سفیدان پرسپولیس شود و همه را از دهه‌های مختلف جمع کرد تا مردم یک بار دیگر ستارگانی درخشان در آسمان پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی ببینند. از پروین تشکر می‌کنم و به او خسته نباشید می‌گویم و همچنین برای چندمین بار از بزرگانی مثل پیروانی، شاهرودی، پیوس و همه بزرگان دیگر می‌خواهم که در این بین ورود کنند و به ما کمک کنند.

وی افزود: البته هر چند علی دایی در این بازی حضور ندارد اما مهم این است که او هم با تمام وجود به این بازی فکر می‌کند و باید مراقب تیم خود در تبریز باشد. من به این احساس مسئولیت او واقعا آفرین می‌گویم و امیدوارم که روز جمعه دست پر زمین را ترک کند و به جای او به نظرم کریم باقری که سالها در این فوتبال و پرسپولیس زحمت کشیده به نمایندگی از کادر فنی حضور پیدا خواهد کرد تا انشاء‌الله از شوت‌های 40 متری که تور دروازه‌ها را به لرزه درمی‌آورد استفاده کنیم.

رویانیان در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس نیز گفت: خود هواداران می‌دانند که مو سفیدانی که قرار است پنج شنبه مقابل ستارگان میلان قرار بگیرند چه حق آب و گلی نسبت به باشگاه دارند. توقع داریم هواداران بیایند تا ایتالیایی‌ها به ابهت پرسپولیس پی ببرند. توقع داریم هواداران بیایند و با فریادهای بلندشان عقاب آسیا، مالدینی ایران، سلطان و خیلی از لقب‌های بزرگان پرسپولیس را فریاد بزنند و با موشک فوتبال ایران خداحافظی کنند که من امیدوارم این اتفاق بیفتد چون انشاء‌الله باز هم برای آینده برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
این هاشمی نسب قشی ! اینجا چی میخواد ؟!!! بره گمشه همون جای که براشون قش کرد !!!

...... ( فحش های رکیک داور پسند ! ) :D

والا به خدا ! با این نوناشون ! :D

علی پروینم انگار از تخم مرغ شانسی در اومده ! از هیچی خبر نداره ! :blink:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
هاشمی نسب: زمان برگردد باز هم به استقلال می روم/ برای راحتی خانواده ام این کار را کردم/ طرفدار هر دو تیم هستم! - Goal.com

سایت گل- شاید یکی از عجیب ترین انتخاب های علی پروین برای تیم ستاره های پرسپولیس مهدی هاشمی نسب بود. مدافع یاغی پرسپولیس که در آن زمان با مبلغ قابل توجهی به استقلال پیوست و البته هیچ گاه از سوی پرسپولیسی ها بخشیده نشد. حالا هاشمی نسب در تمرینات تیم ستارگان حضور می یابد و حسابی از سوی پروین نیز تحویل گرفته می شود. هاشمی نسب پس از پایان تمرین ستارگان پرسپولیس درباره گذشته ی خود و انتقال به استقلال صحبت کرده است که در زیر می توانید بخوانید:

دلیل حضورت در استقلال؟! چرا!؟

تصمیم من برای انتقال به استقلال برای راحتی خانواده ام بود. من همیشه به هواداران پرسپولیس احترام می گذارم اما احساسات و راحتی پدر و مادرم برایم از هر چیزی واجب تر است و به همین خاطر آن تصمیم را گرفتم. شاید خیلی ها بگویند که اشتباه کردم اما همین که الان پدر ومادرم در شرایط خوب و راحتی زندگی می کنند از هر چیزی مهم تر است. درباره علت استقلالی شدنم از علی پروین سوال کنید و ببینید او چه جوابی می دهد. هر جوابی پروین بدهد من همان پاسخ را به عنوان پاسخ خودم قبول دارم.

فکر کنیم که زمان به عقب برگردد؛ آیا باز هم به استقلال می روی؟!

در آن زمان تصمیم سختی گرفتم. آن تصمیم متعلق به شرایط آن لحظه بود اما شاید اگر به عقب برگردم بازهم همان تصمیم را بگیرم.

تا حالا زیاد گفته شده که استقلال بوده ای یا پرسپولیسی؛ خودت واقعیتش را بگو...

هیچگاه نگفته ام که پرسپولیسی هستم یا استقلالی. زمانی که به پرسپولیس رفتم گفتم که ازبچگی عاشق این تیم بودم وهنوزهم می گویم که ازبچگی عاشق پرسپولیس بودم ولی الان با توجه به اینکه احساسات هواداران دو تیم را دیده ام، برای هر دو تیم گلزنی کرده ام و غم و شادی هر دو تیم را دیده ام، هر دو هوادار را دوست دارم و برایم قابل احترام هستند.

اگر استقلال هم تیم ستارگان بدهد در این تیم بازی می کنی؟!

هفته گذشته در تیم پیشکسوتان استقلال به مناسبت یادبود ناصر حجازی تشکیل شده بود بازی کردم. برایم فرقی نمی کند پیراهن کدام تیم را بپوشم . من به احترام هواداران و برای دیدن دوستان قدیمی ام به تمرین پرسپولیس می روم و خوشحالم که پیشکسوتان هر دو تیم با آغوش باز از من استقبال کرده اند.

و پروین هم حسابی در تمرین تحویلت گرفت..!

علی پروین همیشه به من لطف داشته است. شاید در یک مقطعی اختلافی بین ما پیش آمده بود اما حتی زمانی که از پرسپولیس رفتم هم خود پروین می داند هیچ مشکلی با او نداشتم.اگر می خواستم به پروین ثابت کنم که دوستش دارم این کار را نه با زبان که در زمین فوتبال ثابت کردم. فکر می کنم در این چند سال پروین هم به این مسئله پی برده است که رفقای واقعی اش چه کسانی هستند.

و پرسپولیسی ها نیز همچنان از تو شاکی اند..!

من همیشه به هواداران پرسپولیس احترام گذاشته ام و این موضوع را در سه سالی که پیراهن این تیم را بر تن می کردم به آنها نشان دادم. این کار را نه فقط با زبان که با فوتبالم به آنها ثابت کردم.

پ ن : سلطان! روی چی حساب کردی؟ دنیای کوچک هاشمی نسب یا دل بزرگ هوادارها؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
هاشمی نسب: زمان برگردد باز هم به استقلال می روم/ برای راحتی خانواده ام این کار را کردم/ طرفدار هر دو تیم هستم! - Goal.com

دلیل حضورت در استقلال؟! چرا!؟

تصمیم من برای انتقال به استقلال برای راحتی خانواده ام بود. من همیشه به هواداران پرسپولیس احترام می گذارم اما احساسات و راحتی پدر و مادرم برایم از هر چیزی واجب تر است و به همین خاطر آن تصمیم را گرفتم. شاید خیلی ها بگویند که اشتباه کردم اما همین که الان پدر ومادرم در شرایط خوب و راحتی زندگی می کنند از هر چیزی مهم تر است. درباره علت استقلالی شدنم از علی پروین سوال کنید و ببینید او چه جوابی می دهد. هر جوابی پروین بدهد من همان پاسخ را به عنوان پاسخ خودم قبول دارم.

هاشمی نسب: گل من به پرسپولیس به اندازه تمام گلهایی که به استقلال زدم ارزش داشت / پرسپولیس در وجودم مرده است - Goal.com

مهدی هاشمی نسب این روزها استقلالی است یا پرسپولیسی؟

این سوال را بارها جواب داده ام.

یعنی...؟

مکث نکن.من استقلالی ام.استقلالی خداحافظی کرده ام و استقلالی می میرم.

تا حالا زیاد گفته شده که استقلال بوده ای یا پرسپولیسی؛ خودت واقعیتش را بگو...

هیچگاه نگفته ام که پرسپولیسی هستم یا استقلالی. زمانی که به پرسپولیس رفتم گفتم که ازبچگی عاشق این تیم بودم وهنوزهم می گویم که ازبچگی عاشق پرسپولیس بودم ولی الان با توجه به اینکه احساسات هواداران دو تیم را دیده ام، برای هر دو تیم گلزنی کرده ام و غم و شادی هر دو تیم را دیده ام، هر دو هوادار را دوست دارم و برایم قابل احترام هستند.

نه ، اما رفتن تو از پرسپولیس به استقلال، با همه این رفتن‌ها فرق داشت.مثل انتقال شاهرخ بیانی از استقلال به پرسپولیس بود.شاید هم کمی با جار و جنجال بیشتر.

می خواهید یک جمله بگویم قال قضیه را بکنم؟آقا اصلا عشقم کشید بروم استقلال.من استقلالی بودم و می خواستم دینم را ادا کنم.

اما هم می دانند که از زمان کودکی تو پرسپولیسی بودی...

باشد.باشد.باشد. من بچه بودم، خواهرم استقلالی بود و من پرسپولیسی. در یکی از داربی‌ها با هم کری‌خوانی داشتیم. پرسپولیس به استقلال باخت و من از داغ دل، خواهرم را آن‌قدر کتک زدم که دندان‌هایش شکست.

و پروین هم حسابی در تمرین تحویلت گرفت..!

علی پروین همیشه به من لطف داشته است. شاید در یک مقطعی اختلافی بین ما پیش آمده بود اما حتی زمانی که از پرسپولیس رفتم هم خود پروین می داند هیچ مشکلی با او نداشتم.اگر می خواستم به پروین ثابت کنم که دوستش دارم این کار را نه با زبان که در زمین فوتبال ثابت کردم. فکر می کنم در این چند سال پروین هم به این مسئله پی برده است که رفقای واقعی اش چه کسانی هستند.

اما همه می دانند که تو در مقابل پروین ایستادی...

بدانند.من یک سوال دارم.چطور می‌شود در جام باشگاه‌های آسیا، پرسپولیس در دو بازی، به دو تساوی صفر بر صفر می‌رسد و در بازی آخر مرحله مقدماتی، تنها در صورتی به چهار تیم نهایی صعود می‌کند که بازی را ببرد، اما بازی تا دقیقه 75، صفر بر صفر بود و پرسپولیسِ در آستانه حذف است. مهدی هاشمی‌نسب در دقیقه 70 گل پیروزی‌بخش و صعود پرسپولیس را در بازی سوم به ثمر می‌رساند و بعد کنار گذاشته می شود؟

اصلاح کن.بعد علی پروین، مهدی هاشمی‌نسب را نمی‌خواهد. این را باید هواداران پرسپولیس بهتر بدانند...

اصلا رفتن من به استقلال، به هیچ بنی‌بشری ربط ندارد. من قراردادم به پایان رسید و به استقلال رفتم.همین.

و پرسپولیسی ها نیز همچنان از تو شاکی اند..!

من همیشه به هواداران پرسپولیس احترام گذاشته ام و این موضوع را در سه سالی که پیراهن این تیم را بر تن می کردم به آنها نشان دادم. این کار را نه فقط با زبان که با فوتبالم به آنها ثابت کردم.

یک پرسپولیسی دو آتشه مثل هاشمی نسب چطور می تواند بدون درگیری با علی پریون حالا بر سر هر ماجرایی به استقلال برود؟

ببینید. من از پرسپولیس به استقلال رفتم تا همه اشک‌هایی را که برای بردن استقلال و شادکردن دل هواداران پرسپولیس ریخته بودم، جمع کنم و روز داربی مقابل پرسپولیس با گلی که به پرسپولیس زدم، اشک را در چشم تک تک هواداران پرسپولیس بگذارم چون داغ داشتم.همه هم می دانند چرا به استقلال رفتم.هیچ احتیاجی به واگویی اش هم ندارم. زمانی که من به استقلال گل می‌زدم، هواداران استقلال به ان صورت به من توهین نمی کردند، اما زمانی که به پرسپولیس گل زدم، پرسپولیسی‌ها برایم شعار رکیک ساختند. می‌گفتند مهدی هاشمی‌نسب (...)بی‌اصل و نصب.

پ ن : حماقت عده ای کوته بین رو به پای همه پرسپولیسیها نوشتی... دل میلیونها نفر رو بخاطر جسارت و بلاهت عده ای معدود شکستی، عرف فوتبال آماتور ایران رو شکستی و ساکت نموندی... بدترین توهینها رو نثارشون کردی... دروغ نگو استاد... لااقل حرمت دندانهایی که از خواهرت شکستی نگه دار... دندانهای جرم گیری شده پرسپولیسیها پیشکش...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
محمدخانی:بعد از 20 سال روی چمن آزادی بازی می‌کنم/از آن دریبل‌های معروف می‌زنم تا هواداران را شاد کنم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ناصر محمدخانی ستاره اسبق پرسپولیس و تیم ملی که روزگاری با حرکات انفجاری اش سکوهای ورزشگاه آزادی را به وجد می آورد، پس از سال ها دوباره در این استادیوم پا به توپ خواهد شد. او بدون شک یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است ولی بعد از دوران بازیگری اتفاقات تلخی در زندگی اش افتاد تا از فوتبال ایران فاصله بگیرد. با این حال دوستدارن محمدخانی یک بار دیگر می توانند در بازی پرسپولیس و ستاره های میلان او را ببیند. محمدخانی از اینکه پس از سال ها قرار است به استادیوم آزادی بیاید خوشحال است، او در خصوص تقابل با ستاره های میلان و مسائل مختلف دیگر به سوالات خبرآنلاین پاسخ می دهد.

از اینکه قرار است پس از سال ها به ورزشگاه آزادی بیایید چه احساسی دارید؟

وقتی در این مورد از من سوال می شود یاد دوران جوانی و آن قدیم ها می افتم که در همین ورزشگاه بازی می کردم. آن زمان برای شاد کردن دل مردم همه کار می کردیم. فکر می کنم سال 73 بود که از فوتبال خداحافظی کردم و حالا حدودا پس از 20 سال قرار است روی چمن آزادی بازی کنم. البته این استادیوم نسبت به آن سال ها خیلی شیک تر شده و فرق کرده است.

شما در این چند سال گفتید که قرار است به فوتبال برگردید ولی همچنان از این فوتبال دور هستید، چرا؟

به هر حال قسمت این بود و نمی توان کاری کرد. البته من مدیریت یک ورزشگاه ورزشی را برعهده دارم و هر از چندگاهی با پیشکسوتان و دوستان قدیمی تمرین می کنیم.

در مورد تقابل با ستاره های قدیم میلان مثل مالدینی و بارسی چه صحبتی دارید؟

به هر حال آنها بازیکنان تراز اول دنیا بودند که همچنان سرشناس و مطرح هستند. آن زمان بازی آنها را می دیدم و الان هم جالب است مقابل چنین ستاره هایی بازی کنیم.

آن قدیم ها کدام بازیکن میلان را دوست داشتید؟

من آن تیمی که فان باستن، گولیت و ریکارد در آن بازی می کردند را دوست داشتم و واقعا تیم پرقدرتی بود. یادم می آید آن زمان در لیگ قطر بازی می کردم و دوران طلایی میلان را به یاد می آورم. آن موقع که تلویزیون بازی ها را نشان می داد، بعضی مسابقات را از طریق ویدئو ضبط می کردیم تا بعدا نگاه کنیم.

در اروپا طرفدار کدام باشگاه هستید؟

من از قدیم بایرن مونیخ را دوست داشتم و حالا بارسلونا را هم دوست دارم. بایرن مونیخ یک زمان افت کرد ولی در این چند سال دوباره به اوج رسید.

راستی فکر می کنید امسال کدام بازیکن به عنوان بهترین فوتبالیست دنیا انتخاب شود؟

از نظر من مسی بهترین فوتبالیست دنیاست و هیچ حرفی باقی نمی ماند. شما می بینید که او در این سال ها هیچ وقت افت نکرد و بزرگترین بدشانسی اش مصدومیتی بود که درچند ماه اخیر دچارش شد. رونالدو هم یک سال خیلی خوب را پشت سر گذاشت ولی به نظر من مسی بهتر از رونالدو است و افتخارات فردی و تیمی این دو نفر نشان می دهد کدامیک بهتر است. مسی فوتبالیست حاشیه داری نیست و غرور هم ندارد. او با فقر و بیماری بزرگ شده و حالا به خیلی ها کمک می کند. همین موضوع باعث شده که خدا همیشه مسی را کمک کند.

از بازی با میلان فاصله نگیریم. آمادگی بدنی خودتان در چه حد است؟

این بازی آمادگی بدنی نمی خواهد چون قرار نیست بازیکنان پرسپولیس مدت زمان زیادی را در زمین مسابقه باشند. به هر حال قرار است به هر بازیکنی 10 دقیقه فرصت بازی برسد. خیلی از این نفرات توانایی گذشته را ندارند چون فرصتی وجود ندارد که به طور مداوم تمرین کنیم.

حرکات انفجاری و دریبل های فوق العاده شما از یاد هواداران نسبتا قدیمی پرسپولیس نرفته است. آیا در بازی این هفته آن حرکات را از شما خواهیم دید؟

اگر بتوانم سه شنبه از آن دریبل های معروف می زنم چون دوست دارم هواداران پرسپولیس را همیشه خوشحال کنم. البته باید بگویم که دیگر مثل گذشته ها نمی توانم باشم.

در مورد پرسپولیس چه صحبتی دارید، آیا امسال می تواند قهرمان شود؟

پرسپولیس امسال جوان شده و علی دایی اعتقاد خاصی به استفاده از بازیکنان جوان دارد. پرسپولیس امسال شاداب و با انگیزه است و امیدوارم قهرمان شود.

پ ن : پرسپولیس رو امثال ناصر ساختن.. ویترین پرسپولیس جای قرمزهای اوریجینالی مثل ناصر محمدخانیه. نه اسامی تقلبی و فصلی...

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
اين پروين چرا نمي فهمه مردم اين //// و اون /// انصاريان رو نمي خوان بابا بازي خداحافظي اسطورمون رو خراب نكن اقاي پروين اخه موشك بعد اين همه سال اقايي تو فوتبال بايد كنار اينها خداحافظي كنه؟؟؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk now Free

Last edited by a moderator:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این هاشمی نسب قشی ! اینجا چی میخواد ؟!!! بره گمشه همون جای که براشون قش کرد !!!

...... ( فحش های رکیک داور پسند ! ) :D

والا به خدا ! با این نوناشون ! :D

علی پروینم انگار از تخم مرغ شانسی در اومده ! از هیچی خبر نداره ! :blink:

به مهدی همه جوره عنایت! شده بود !!!!!!:blink: ..........معروفترین کارشم همون قش کردنش بود!.... ولی قشی رو تا حالا نشنیده بودم .......... جدا قشیه!:lol:

امیدوارم اینقدر رشد کرده باشه که برای بازی ،بدونه با تماشاگر چطور رفتار کنه .....و الان چه عملی باید ازش سر نزنه!....... و بازی رو به گند نکشه ............... البته مهدی رشد کرده باشه؟! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited:
بالا