• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
اینم رای استیناف:

کمیته استیناف به استناد بند 2 ماده 23 آیین نامه انضباطی و بند 1 ماده 17 آن ، ضمن رد اعتراض مشار الیه ، وی را علاوه بر پرداخت مبلغ هفتاد میلیون (70/000/000) ريال جریمه نقدی مقرر در رای کمیته محترم انضباطی ، به دو (2) جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی نیز محکوم می نماید.

مشار الیه : سرمربی پرسپولیس

به قول یکی از بچه ها :

صادقیان پا به توپ میشه و...و علی دایی محروم شد

و یه موقعیت برای سید صالحی ... و پرپولیس 200ملیون جریمه شد

خلعتبری و توی دروازه........

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
به قول یکی از بچه ها :

صادقیان پا به توپ میشه و...و علی دایی محروم شد

و یه موقعیت برای سید صالحی ... و پرپولیس 200ملیون جریمه شد

خلعتبری و توی دروازه........

این تیمی که من 5 شنبه دیدم بدون مربی هم میتونه بترکونه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
با این بازی که جمعه انجام دادیم پرسپولیس به عنوان تیم هفته انتخاب شد
دایی هم به عنوان سرمربی هفته انتخاب شد...
حالا ببینم بازم میتونن جلوی پرسپولیس رو بگیرن

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
این هفته هم باید از سایپا تو خونه خودمون انتقام بگیریم
بازی رفت خیلی مفت بهشون باختیم:(
اره کلا این فصل خیلی مفت باخت میدیدم باید سایپا رو هم شیش تایی کنیم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این هفته هم باید از سایپا تو خونه خودمون انتقام بگیریم
بازی رفت خیلی مفت بهشون باختیم:(

اره کلا این فصل خیلی مفت باخت میدیدم باید سایپا رو هم شیش تایی کنیم

بچه ها باید باهوش باشن و پرونده بازی با مس رو کلن ببندن بزارن کنار......غرور بی غرور!...... بازی با سایپا کاملا با اون بازی فرق میکنه ...............

3 تا بازی برامون انتقامیه ! سایپا ..........نفت ............سپاهان ................ والبته بازی با "اسمشو نیار" که بعید میدونم تو بازی برگشت از دستمون بتونه جون سالم بدر ببره........................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

برای دیدار مقابل سایپا؛ شرایط دایی سه شنبه مشخص می شود

درحالیکه کمیته استیناف درحال بررسی اعتراض علی دایی به حکم محرومیت دو جلسه ای است، این کمیته روز سه شنبه نظر خود را درخصوص حضور این مربی در دیدار روز پنجشنبه هفته جاری پرسپولیس و سایپا اعلام خواهد کرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]نیلسون پیشتاز کلین شیت لیگ[/h]

نیلسون که در حال حاضر از بهترین دروازه بان های حاضر در لیگ برتر خوانده می شود، روز جمعه با یازدهمین کلین شیت برتری خود در این بخش را حفظ کرد.

پس از نیلسون، رحمان احمدی دروازه بان پیشین پرسپولیس و سنگربان حال حاضر سپاهان و تیم ملی با 10 کلین شیت قرار دارد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]هر 22/5 دقیقه یک گل بعد از 225 دقیقه گل نزدن[/h]

سرخپوشان تهران در شرایطی در دو بازی اخیر خود با به ثمر رساندن هشت گل چهره متفاوتی از خود را ترسیم کرده اند که میانگین زدن یک گل به ازای هر 22/5 دقیقه در این دو بازی بعد از 225 دقیقه گل نزدن رقم خورده است.

آخرین گل به ثمر رسیده توسط سرخپوشان قبل از بازی با ذوب آهن به دقیقه 46 بازی با راه آهن و ضربه کاشته زیبای محمدرضا خلعتبری بر می گشت.

در حال حاصر خط آتش پرسپولیس با گل زده برابر است به تیم های ملوان و داماش گیلان در مکان چهارم قرار داد و میانگین زدن یک گل در هر 77 دقیقه و 8 ثانیه را به خود اختصاص داده است.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
نیلسون پیشتاز کلین شیت لیگ

نیلسون که در حال حاضر از بهترین دروازه بان های حاضر در لیگ برتر خوانده می شود، روز جمعه با یازدهمین کلین شیت برتری خود در این بخش را حفظ کرد.

پس از نیلسون، رحمان احمدی دروازه بان پیشین پرسپولیس و سنگربان حال حاضر سپاهان و تیم ملی با 10 کلین شیت قرار دارد.
دروازبانی تیم ملی برزیل حقشه خیلی کمک کرد به پرسپولیس دمش گرم

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
[h=1]واکنش مالديني به فروش پيراهنش در ايران[/h]
[h=2] کاپيتان سابق تيم ميلان به فروش پيراهنش در ايران واکنش نشان داد.[/h]
00008298.jpg

نماينده مشترک باشگاه ميلان و پرسپوليس توسط خانم خبرنگاري که همراه کاروان ميلان به تهران آمده بود خبر فروش خيريه پيراهن پائولو مالديني به مبلغ نزديک به 300 ميليون تومان (70هزار يورو) را به اطلاع مدافع پيشين ميلان رسانده و گفته اين پيراهن قرار است در موزه نگهداري شود.

به گزارش تسنيم،پائولو مالديني پس از شنيدن اين خبر گفت: خوشحالم اين افراد از پيراهن من در کار خيريه استفاده کردند. فلسفه تيم ما انجام کارهاي خيرخواهانه است و از اين جهت خوشحالم که پيراهن من نقش ويژه‌اي را در اين کار خير ايفا کرده است. خوشبختانه همه چيز در ايران خوب بود و اين کشور مردم خونگرمي دارد که ميلان را بسيار دوست داشتند. بازهم از اين اتفاق ابراز خوشحالي مي‌کنم.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
دروازبانی تیم ملی برزیل حقشه خیلی کمک کرد به پرسپولیس دمش گرم

البته همین جا بودند دوستانی که نیلسون را بابت دریافت دو گل از زاویه بسته در فینال جام حذفی فصل گذشته در برابر سپاهان آماج حملات شدیدی قرار دادند ...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
البته همین جا بودند دوستانی که نیلسون را بابت دریافت دو گل از زاویه بسته در فینال جام حذفی فصل گذشته در برابر سپاهان آماج حملات شدیدی قرار دادند ...

اره یادمه
ولی من جزء اونا نبودم ها .... خب بالاخره دوستان هم توی اون شرایط حق داشتن
ولی دیگه به نظرم برای فصل بعدی یا نیم فصل بعدی باید به فکر یکی دیگه باشیم
نیلسون الان توی 39 ساله

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
اره یادمه
ولی من جزء اونا نبودم ها .... خب بالاخره دوستان هم توی اون شرایط حق داشتن
ولی دیگه به نظرم برای فصل بعدی یا نیم فصل بعدی باید به فکر یکی دیگه باشیم
نیلسون الان توی 39 ساله

نیلسون حداقل یه فصل دیگه میتونه برامون بازی کنه
دروازبانی پستیه که تا 40-41 سالگی میشه تو اوج بود

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
رویانیان: از دوره احمدی‌نژاد تا‌کنون برخی در هیئت‌مدیره مرا می‌زنند/ نمی‌گذارند کارهای اقتصادی برای باشگاه انجام دهم

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از جلوگیری افتتاح برخی از کارهای اقتصادی‌اش اظهار داشت: متاسفانه چند ماهی است هیچ کس من را همراهی نمی‌کند و حتی در داخل هیئت مدیره پرسپولیس می‌خواهد من را بزنند که مانده‌ام دلیل این کارها چیست.

وی افزود: در جلسه آتی هیئت مدیره سوال‌هایی خواهم داشت که همه آنها را باید شفاف به من جواب دهند. می‌گویم وزارت ورزش شما که دو الی سه ماه هیچ کاری برای باشگاه پرسپولیس نکرده‌اید اگر با من مشکل دارید من را بردارید تا پرسپولیس ضربه نخورد. در دو ماه گذشته در بحرانی‌ترین شرایط ممکن بودیم. هجمه زیادی به سرمربی، باشگاه و بچه‌های ما وارد شد اما نه هیئت مدیره و نه وزارت ورزش از ما حمایت نکرد و فدراسیون هم حق ما را نمی‌دهد.

رویانیان ادامه داد: بر عکس این موارد برخی در خود هیئت مدیره 6 ماه تلاش کردند تا چهره ما را خراب کنند. یعنی از خودمان ضربه خوردیم. این کار را در دوران احمدی‌نژاد انجام دادند و تا زمان روحانی هم دست بردار نیستند.

مدیرعامل قرمزپوشان خاطرنشان کرد: آقایان هر روز خود را دوست ما اعلام کردند اما هر وزیری که آمد علیه ما مقابل او زدند. آقایانِ هیئت مدیره،‌ وزارت ورزش پرسپولیس عشق 30 میلیون هوادار است و بچه سرراهی است.

وی در پاسخ به این سؤال که منظور شما چه کسی است، گفت: خودشان می‌دانند! عده‌ای معلوم نیست این همه هجمه داخلی و خارجی برای چه می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند. یک ماه تقاضا کردیم از سوی هیئت مدیره آقای وزیر را ببینیم اما در اتاق ایشان باز نشد. بعد متوجه شدیم که از دوستان خودمان کارهایی کردند که به ما ضربه بزنند. باز هم هر کاری لازم بود تا در اتاق باز شود را انجام دادیم. اما هیچ اتفاقی نیفتاد و حتی رئیس هیئت مدیره اکبری نیز با وجود درخواست راه به جایی نبرد مگر ما زیرمجموعه وزارت ورزش نیستیم؟ پس چرا نباید به ما کمک شود؟ به نظرم این روند خوب نیست. البته من به گودرزی حق می‌دهم چون جریاناتی به او اطلاعات اشتباه دادند اما اگر ما مدیرعاملیم باید به ما اعتماد شود در غیر این صورت چند بار گفتم بگذارید من بروم تا دست از سر پرسپولیس بردارند.

وی افزود: من چند بار استعفا کردم و پاسخی نشنیدم فقط به من گفتند بمان. حالا که مانده‌ام این بلاها را سر پرسپولیس می‌آورند. به خدا تحمل این مشکلات را ندارم. اگر با من مشکل دارید من را زودتر بردارید و اگر ندارید چرا این طور به ما حمله می‌کنید؟

رویانیان ادامه داد: نه فدراسیون و نه وزارت ورزش پول ما را نمی‌دهند که هیچ در کارهای ما نیز مشکل ایجاد می‌کنند. 2 ماه است علیه سرمربی و باشگاه همه کارها را تعطیل کرده‌اند و هجمه درست کرده‌اند. چرا از هیئت مدیره کسی در این باره حرفی نمی‌زند. هر جا می‌روم کار اقتصادی کنم می‌گویند تو زیرمجموعه وزارت ورزش هستی و باید وزارت و هیئت دولت کارهای تو را تصویب و تائید کنند پس من چطور باید برای این باشگاه درآمدزایی کنم؟ نه حمایت می‌کنند نه پول می‌دهند و نه می‌گذارند کارمان را انجام دهیم. تازه تا آنجا که بتوانند ما را می‌زنند.

رویانیان تصریح کرد: واقعا مانده‌ایم که چه کاری باید انجام دهیم. این سؤال‌هایی است که باید هیئت مدیره به من جواب دهد، تا من هم تکلیف خودم را بدانم و بدانم چرا برخی‌ که در هیئت مدیره هستند می‌خواهند ما را این طور بزنند. امیدوارم که جواب قانع‌کننده‌ای داشته باشند. الیته این در شرایطی است که وزارت ورزش معلوم نیست ما را قبول دارد یا ندارد. اما نمی‌دانم چرا با سکوتش می‌خواهد به پرسپولیس لطمه وارد شود.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
نیلسون حداقل یه فصل دیگه میتونه برامون بازی کنه
دروازبانی پستیه که تا 40-41 سالگی میشه تو اوج بود

نیسلون اون دو تا گل بخاظر حماقت گلزنهاش خورد
چون پیش خودش گفت این توپ باید به دست من برسه، ولی در کمال ناباوری رفت تو گل. نمونش تو دنیا کمه سانتر میکنی بجای فرود اومدن رو سر بازیکن میره تو گل. طرف هم بعدش مصاحبه میکنه بلی بلی من خواستم گل بزنم هدفم سانتر نبود . . . .
دروازه بان ایرانی بود میگرفت

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
ایول زائد

اون گلی که تو فینال جام حذفی خورد مقصر دفاع (ماهینی) بود

اخر بازی هم که رضا حقیقی پنالتی خراب کرد
--

اینا مهم نیت.امسال لیگ قهرمان میشیم!

امسال هم نیلسون هم حقیقی و هم مایهینی جزء بهترینا هستند! و اشتباه فصل گذشته رو جبران کردن
همین کافیه!

بالا