• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

محسن این عکسو گذاشته تو اینستاگرامش و از این عکس به عنوان مثلث برمودا یاد کرده !....................

IMG09033416.jpg

کاش بشه محسن فصل بعد قرار داد دو ساله ببنده با پرسپولیس

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
کاش میشد احمد رضا بیاد تو کادر فنی ، آخه غلام پور چی میتونه به نیلسون یاد بده ؟!!!

کلا بدم میومد ازش ، از وقتی هم که برای هوادار کوری خوند ، حالم ازش بهم میخوره .... :hmm:

مرتیکه ی .... :eek:

خیلی باحال بود این بخواد به نیلسون یاد بده نیلسون خودش ستارست یه ستاره یه تیم یه **** یه بارگ یه پرسپولیسی 6 آتیشه انشالله تا 50 سالگی تو تیممون باشه و سکانداری کنه رخیلی دوستش دارم غلام پور هم از اون خرس خاله های فوتبالمونه احمد رضا رو باهاش مقایسه کردن جفائیست بس نابخشودنی

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
خیلی باحال بود این بخواد به نیلسون یاد بده نیلسون خودش ستارست یه ستاره یه تیم یه **** یه بارگ یه پرسپولیسی 6 آتیشه انشالله تا 50 سالگی تو تیممون باشه و سکانداری کنه رخیلی دوستش دارم غلام پور هم از اون خرس خاله های فوتبالمونه احمد رضا رو باهاش مقایسه کردن جفائیست بس نابخشودنی
غلامپور هر جا پول باشه همونجاست زیاد جدی نگیرینش احمد رضا هم الان آمریکاست اونجا فک کنم مدرسه فوتبالی یک همچین چیزی داره اگه اشتباه نکنم

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
عابدزاده با دایی کار نخواهد کرد... نیلسون هم در مصاحبه اش از توان فنی غلامپور تعریف کرده...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
بنده خدا نیلسون اونم با فوتبال ما آشنا شده دیگه

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اولین شکایت دوران ورزشی سلطان!/ پروین از شافعی شکایت کرد! - Goal.com

سایت گل- پس از انتقادات محمود شافعی از علی پروین پس از دیدار پرسپولیس و میلان علی پروین برای اولین بار در طول کارنامه ی ورزشی اش دست به شکایت برد.

پس از ديدار پيشکسوتان پرسپوليس با ستارگان ميلان، محمود شافعي انتقاد و اتهام‌هايي را عليه علي پروين مطرح کرد. سرمربي سابق پرسپوليس و عضو کنوني هيات مديره اين باشگاه نيز به اين موضوع واکنش نشان داد و امروز از شاگرد سابق خود به دادسرا شکايت کرد.

علي پروين در حالي از شافعي به دادگاه شکايت برد که اين کار را براي نخستين بار در طول دوران ورزشي‌اش انجام داده است. شکايت پروين قضايي بوده و به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال شکايت نکرده است.

پروین: چون تهمت زدند آستینم را برای شکایت بالا می‌زنم

منتقمی: پروین با خنده از باشگاه بیرون رفت/ احترام به مو سفیدان باید در دستور کار ما باشد

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]رويانيان: علي دايي قدرت عذرخواهي دارد[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: من از کميته استيناف عذرخواهي کردم و علي دايي هم قدرت عذرخواهي دارد.[/h]
00938434.jpg

محمد رويانيان پس از حضور در جلسه کميته استيناف در جمع خبرنگاران گفت: کميته استيناف جايگاه بسيار رفيع و بالايي دارد و اگر آنها احساس کردند جايگاهشان خدشه‌دار شده است از آنها عذرخواهي مي‌کنم و در کميته استيناف هم عذرخواهي کردم. از آنها خواهش کردم در حکم محروميت دايي تخفيف بدهند و مشکل ما را حل کنند زيرا محروميت‌هاي پي در پي به تيم ما ضربه مي‌زند.

به نقل از فارس،وي ادامه داد: فکر مي‌کنم نظر دايي هم نسبت به کميته استيناف همين باشد. اگر کميته استيناف احساس کرده اهانتي به آنها شده علي دايي هم قدرت عذرخواهي دارد و نظرش با نظر من يکي است و درخواست بخشش دارم و اميدوارم اين دو جلسه محروميت بخشيده شود.

وي در مورد اينکه عليپور گفته است محروميت دايي قابل خريد است، گفت: من حرفم را زدم.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2]تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که نمازي و مارکار آقاجانيان ميهمان قرمزپوشان بودند.[/h]
00946088.jpg

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 15 و 20 دقيقه امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين که بازيکنان آخرين مرور کارهاي تاکتيکي را در دستور کار خود قرار دادند ميهمان‌هاي ويژه‌اي نيز حضور داشتند.

به گزارش فارس،مارکار آقاجانيان و نمازي مربيان تيم ملي در تمرين امروز حضور داشتند و در خصوص آخرين وضعيت ملي‌پوشان با دايي و برخي برنامه‌هاي تيم ملي به گفت‌وگو پرداختند.

*رضا نورمحمدي در تمرين امروز بدون مشکل تمرين کرد.

*مسئولان ورزشگاه دستجردي ميهمان ويژه تمرين امروز بودند.

*اميد عاليشاه اختصاصي تمرين کرد.

*در انتهاي تمرين دايي با حاتمي و خلعتبري در رقابتي سه‌جانبه شرکت کردند اين سه نفر با کاشتن آدمک از پشت محوطه 18 قدم به سمت دروازه ضربات کاشته مي‌زدند که خوشحالي‌هاي عجيب دايي پس از گلزني‌هايش در نوع خود جالب بود. در يک صحنه حاتمي ضربه زيباي کاشته‌اش به تير دروزاه برخورد کرد که دروازه‌بان‌ها معتقد بودند توپ وارد دروازه نشده اما حاتمي معتقد بود که توپ به گل تبديل شده است و به همين دليل سر و صداي زيادي در تمرين ايجاد شد.

*مهرداد پولادي نيز از امروز تمرينات خود را در چمن زير نظر دکتر عليپور آغاز کرد.

به دليل سرماي شديد هوا، دايي پس از تمرين از بازيکنان مي‌خواست تا تجهيزات گرمايشي بيشتر پس از تمرين به سمت منزل بروند تا دچار سرماخوردگي نشوند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

نیلسون پایدارترین خارجی لیگ

امسال تعداد بازیکنان خارجی حاضر در مسابقات لیگ برتر افت قابل توجهی کرده است و حدود 25-20 در این مسابقات حاضر شده اند

در این میان نیلسون کوریا دروازه بان 37 ساله و برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس در 18 بازی گذشته در همه دقایق برای پرسپولیس بازی کرده و با حضور 1820 دقیقه ای بدون حتی یک دقیقه تعویض پایدارترین

مرد خارجی امسال لیگ برتر شناخته می شود. او در 18 بازی 8 گل دریافت کرده است. 4 بازیکن خارجی دیگر که بعد از نیلسون مردان پایدار لیگ هستند عبارتند از لوسیانو پریرا مرد برزیلی فولاد،

پاشنکو مرد کروات ملوان، ادینهو فوتبالیست برزیلی مس و ادریسیا ترائوره بازیکن مالیایی تیم اس..... خوزستان حضور دارند.

در ادوار گذشته بازیکنان بزرگی مثل فابیو جانواریو از برزیل، لئون استپانیان و آرمناک پطروسیان از ارمنستان و ابراهیم توره از سنگال مصادیق بازیکنان شایسته خارجی هسئگال مصادیق بازیکنان شایسته خارجی هستند که در ایران حضور دارند.

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389

/اختصاصی فارس/
تغییرات در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس؛ هدایتی و پروین می‌آیند، رویانیان می‌رود
طبق آخرین شنیده‌ها از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس علی پروین و هدایتی به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب می‌شوند.

13910411000495_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، استعفاهای پی در پی رویانیان در چند وقت اخیر و برخی مشکلات باعث شد تا مسئولان وزارت ورزش تصمیم به تغییراتی در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بگیرد.
طبق آخرین شواهد که حتی در جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مطرح شد علی پروین به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب و حسین هدایتی نیز به عنوان عضو جدید هیئت مدیره باشگاه معرفی شده است.
این در شرایطی است که رویانیان از سمت مدیرعاملی باشگاه برکنار شده اما احتمال دارد عضو هیئت مدیره باقی بماند اما هنوز این موضوع تایید نشده است.
این اتفاق امشب در حالی رخ داده که وزارت ورزش قرار است تا 2 روز آینده لیست نهایی هیئت مدیره باشگاه را معرفی کند.
- See more at: /اختصاصی فارس/ تغییرات در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس؛ هدایتی و پروین می‌آیند، رویانیان می‌رود

وای وای بد بخت شدیم علی پروین بیاد بد بخت میشیم

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
این خبر چیه یکی دو ساعته پخش شده؟ صحت داره؟
یعنی رویانیان داره میره؟ اونم توی این برهه از زمان؟
واقعا اگه درست باشه مسئولین ما خیلی بی فکرن

بالا