• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
Last edited:

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
امیدوارم تو بازی فردا هوادارا انچنان علیه پروین شعار بدن که خودش بفهمه چه اشتباهی کرده !
hitler.gif

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
هرکی اومد باید حمایت کنین اینو من نگفتم یکی از کاربرا خیلی میگفت .

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
اگه کسی که اومد بخواد هرچی سردار سازماندهی کرده رو خراب کنه و گند بزنه به این همه دستاورد باید حمایت بشه ؟؟!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بدی این تعویض مدیر اینه که باید جو عمومی آماده بشه و چه کاری بهتر از بازوندن تیم ؟!
خدا کنه اینطور نشه
من ریشه هاشو تو مافیای این لهجه خوشمزه ها میدونم

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
هرچی میشه فقط پرسپولیس و این وضعیت خوبش خراب نشه چون اگه بشه ازشون نمیگذریم./ کاش میذاشتن بعد از اتمام لیگ و حذفی این تغییر انجام میشد تا آسیبی به تیم وارد نشه./ ولی صحنه گردونای این ماجرا بهترین زمان رو واسه ضربه زدن به تیم انتخاب کردن و چه زمانی بهتر از الان که تیم تو اوجه!

sunflower2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
محمود شافعی هافبک سال‌های دور پرسپولیس در گفت‌وگو با برخی روزنامه‌های ورزشی خطاب به علی پروین عنوان کرده بود: "آقای علی پروین! شما همان کسی هستی که در دوبی به علی کریمی التماس می‌کردی به باشگاهش بگوید 150 هزار دلار هم به تو بدهند چون مربی او بودی. خدا را شکر برای این ادعا شاهد هم دارم. شان شما این قدر پائین است که برای پول حاضری به هر کسی التماس کنی." شافعی همچنین گفته بود: "من برای پرسپولیس متاسفم که علی پروین به عنوان سمبل این باشگاه شناخته می‌شود، چون این آقا مثل یک اختاپوس روی این باشگاه افتاده و میلیارد میلیارد از قِبل این تیم برده و سیری‌ناپذیر است. او باز هم دست از سر پرسپولیس برنمی‌دارد."

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520

اون سرمربی بود که میگفتن وقتی انتخاب شده حتی اگه مخالف هستید از تیم حمایت کنید ...

نه اینکه شاهد یک پروسه ی قدیمی برای نابودی عشقمون باشیم و هیچی نگیم . همه میدونیم رویانیان یکی از بهترین مدیر عاملای تاریخ پرسپولیس بوده و اگه 5سال دیگه به کارش ادامه بده یک باشگاه سازمان یافته در همه ی زمینه ها و مطرح در آسیا میشیم نه اینکه فقط اسما پر طرفدارترین تیم فوتبال آسیا باشم .
اونوقت جایگزین هم علی پروین باشه که بازم بر کسی پوشیده نیست منفعت طلبیش و عدم تواناییش در مدیریت

فقط باید مثل دفعه قبل یک اتحاد بین هوادارا تشکیل بشه و جلوی این اتفاق رو بگیرن .
هرچند خود من بعید میدونم پروین قبول کنه ولی در کمال تعجب انگار واقعا میخواد این اتفاق بیفته .
اینجا مثل همیشه ما هوادارا باید فرقمون با بقیه تیم ها نشون بدیم و با حمایت از رویانیان در بازی با سایپا و اعتراض جلوی وزارت ورزش نذاریم این اتفاق بیفته .
امیدوارم ختم به خیر بشه .

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]پروين: رويانيان مديرعامل باشگاه است[/h]
[h=2] عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: رويانيان همچنان مديرعامل باشگاه پرسپوليس است.[/h]
00944006.jpg

علي پروين اظهار داشت: همه پرسپوليسي‌ها از کوچک تا بزرگ و اعضاي هيئت مديره هدفشان موفقيت پرسپوليس بزرگ است و هيچ چيزي نمي‌تواند اين تيم را وارد حاشيه کند.

به گزارش فارس ، وي افزود: بازي بسيار حساسي را مقابل سايپا داريم و بيشتر از هر چيزي بايد به حمايت از پرسپوليس بپردازيم تا چيزهاي ديگر مخصوصا در اين شرايط حساس. رويانيان همچنان مديرعامل باشگاه پرسپوليس است و کار خودش را فعلا دنبال مي‌کند.

وي خاطرنشان کرد: من فقط در اين شرايط حساس از هواداران جوان و قديمي مي‌خواهم تيم دايي و بچه‌ها را تنها نگذارند و با يک هجوم همگاني به ورزشگاه آزادي ثابت کنند که ورزشگاه‌ها شايد براي تيم‌هاي ديگر خالي باشد اما براي تيم دايي و پرسپوليس خالي نيست. مطمئن باشيد کوچکترين مشکلي در بازي با سايپا پيش نخواهد آمد و همه با هم سه امتياز حساس اين بازي را کسب خواهند کرد چون تيم ما الان در بهترين شرايط ممکن است و خوشبختانه کادر فني‌اش در حال حاضر زحمات خود را به عينه در حال ديدن است.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
امیدوارم تو بازی فردا هوادارا انچنان علیه پروین شعار بدن که خودش بفهمه چه اشتباهی کرده !
hitler.gif

این هم اشتباهه... همون حمایت از رویانیان شامل پاسخ به خیلی هاست. درسته که ما دستمون نمیرسه و در نهایت اون اتفاقی که باید بیفته می افته اما دست کم نقش و تاثیر هوادار رو نشون میده و ممکنه جهت تصمیمات رو تغییر بده. علی پروین روی چشم ماست اما به عنوان سمبل باشگاه نه مدیر عامل...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اون سرمربی بود که میگفتن وقتی انتخاب شده حتی اگه مخالف هستید از تیم حمایت کنید ...

نه اینکه شاهد یک پروسه ی قدیمی برای نابودی عشقمون باشیم و هیچی نگیم . همه میدونیم رویانیان یکی از بهترین مدیر عاملای تاریخ پرسپولیس بوده و اگه 5سال دیگه به کارش ادامه بده یک باشگاه سازمان یافته در همه ی زمینه ها و مطرح در آسیا میشیم نه اینکه فقط اسما پر طرفدارترین تیم فوتبال آسیا باشم .
اونوقت جایگزین هم علی پروین باشه که بازم بر کسی پوشیده نیست منفعت طلبیش و عدم تواناییش در مدیریت

فقط باید مثل دفعه قبل یک اتحاد بین هوادارا تشکیل بشه و جلوی این اتفاق رو بگیرن .
هرچند خود من بعید میدونم پروین قبول کنه ولی در کمال تعجب انگار واقعا میخواد این اتفاق بیفته .
اینجا مثل همیشه ما هوادارا باید فرقمون با بقیه تیم ها نشون بدیم و با حمایت از رویانیان در بازی با سایپا و اعتراض جلوی وزارت ورزش نذاریم این اتفاق بیفته .
امیدوارم ختم به خیر بشه .

آقا پروین نمیاد .رویانیان تا ابد که نیست این هم بالاخره رفتنیه .

بالا