• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
حاشيه‌هاي ورود پرسپوليسي‌ها به اهواز

کاروان تيم فوتبال پرسپوليس در شرايطي وارد خوزستان شد که يک اتوبوس براي بردن قرمزپوشان به هتل وارد باند فرودگاه شد تا اعضاي تيم را فرودگاه خارج کند.
00002767.jpg

کاروان تيم فوتبال پرسپوليس براي ديدار مقابل فولاد خوزستان ساعت 20:15 امروز وارد اهواز شد.

به گزارش فارس، با توجه به اينکه حدود 500 هوادار مقابل فرودگاه منتظر قرمزپوشان بودند، پرسپوليسي‌ها براي خروج از فرودگاه دچار دردسر شدند و ابتدا مي‌خواستند از در اصلي خارج شوند اما با ازدحام هواداران مواجه شدند و سپس مي‌خواستند از در پشتي خارج شوند که باز هم با ازدحام شديد هواداران مواجه شدند.

هواداران به شدت بازيکنان پرسپوليس از جمله سيدجلال حسيني را تشويق مي‌کردند و حتي عليه قلعه‌نويي نيز شعارهايي دادند.

با توجه به ازدحام شديد، اتوبوسي که قرار بود پرسپوليسي‌ها را به هتل ببرد،‌10 دقيقه از مقابل فرودگاه فاصله گرفت تا هواداران پراکنده شوند اما اين موضوع هم فايده‌اي نداشت و هواداران با حضور مقابل فرودگاه به جشن و شادي و شعار عليه استقلال و قلعه‌نويي پرداختند. همين موضوع باعث تا پس از 20 دقيقه اتوبوس وارد باند فرودگاه شود و بازيکنان را سوار کند.

هواداران پرسپوليس با شعارهايي از بازيکنان مي‌خواستند که با آن‌ها عکس يادگاري گرفته شود اما کادر فني و بازيکنان از هواداران به دليل ازدحام شديد عذرخواهي کردند که درگيري‌هاي کوچکي هم پيش آمد که با خاموش کردن برق فرودگاه، هواداران، فرودگاه را ترک کردند.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
براي اولين بار دلم ميخواد تيم افتضاح هم بازي كرد كرد ولي در اين باز فقط ببره هر جور شده فقط ببره !

با اين تركيب احتمالي هم بعيد ميدونم بازي قشنگي رو ببينيم !
اتفاقا من میگم فردا بازیه قشنگی میشه اگه ترکیب همونی که میخوام بشه:
صادقیان و مسلمان و عالیشاه هر سه شون توی ترکیب اصلی باشند بازی خیلی قشنگ میشه

Last edited:

namvari

Registered User
لایک‌ها
192
اتفاقا من میگم فردا بازیه قشنگی میشه اگه ترکیب همونی که میخوام بشه:
صادقیان و مسلمان و عالیشاه هر سه شون توی ترکیب اصلی باشند بازی خیلی قشنگ میشه
البته اگه خلعتبری میبود، فولاد رو میترکوند
فقط امیدوارم برای بازی بعدی 3اخطاره ندیدم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
هر چی که هست تو این روز مبارک شانس به کمک ما بیاد و فولادو بزنیم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
راستی من یه پستی دادم حذف شد. متاسفانه. اسمی هم نبردم ولی اینجا به جز دوستان خودمون که جمعشون به 20 هم نمیرسه کسی دیگه مگه میخونه؟! که حالا به عده ای بربخوره یا نخوره . . .
امروز تو خبر رادیو هم گفت که سرپرست یه تیمی به جد دنبال محرومیت صادقیان و مسلمانه. مختار هستید به حذف ولی صحت داره

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
بله ، خبر انگار زرد نیست !
سرپرست یه تیمی دنبال محرومیت صادقیان و مسلمان هست.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
راستی من یه پستی دادم حذف شد. متاسفانه. اسمی هم نبردم ولی اینجا به جز دوستان خودمون که جمعشون به 20 هم نمیرسه کسی دیگه مگه میخونه؟! که حالا به عده ای بربخوره یا نخوره . . .
امروز تو خبر رادیو هم گفت که سرپرست یه تیمی به جد دنبال محرومیت صادقیان و مسلمانه. مختار هستید به حذف ولی صحت داره
دنبال محروم کردن صادقیان و پیام توی بازی های لیگ برتر هست؟

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
به نظرتون نفعی برای کسی داره از تیم ملی محروم شن؟

بالا