• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
بعضی ها اشک اون پسررو تو برنامه 90 یادشون نره گریه میکرد میگفت استقلالیم اما تا ... بقیش خودتون دیدید دیگه نیازی نیست بگم .
ما 90 رونمیبینیم ... میشه بقیش رو بگی بدونیم چی گفته ؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
پیگیری‌های علی دایی از شرایط بازیکنانش در کیش و پاسخ مدیر هتل

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از اینکه مدیر کافی‌شاپ هتل ارم کیش در برنامه 90 اعلام کرد که برخی بازیکنان و کادر فنی در حاشیه اردوی تیم ملی امید نسبت به کشیدن قلیان و ندادن پول آن در کافی‌شاپ هتل ارم اقدام کرده‌اند تلفن‌های زیادی به این هتل برای به دست آوردن نام بازیکنان مورد نظر شد.

از همین رو قاسمی مدیر این کافی‌شاپ که با برنامه 90 نیز گفت‌وگو کرد، در گفـت‌وگو با فارس گفت: من هرگز دوست ندارم دیگر راجع به آن موضوع صحبت کنم اما به دلیل پیگیری‌های انجام شده توسط دایی و پرسپولیسی‌ها باید این را بگویم که بازیکنان پرسپولیس جزو آن بازیکنانی که در رستوران گردان قلیان کشیده‌اند نبودند و منظور من آن دو بازیکن نیست. چون خود پرسپولیسی‌ها می خواستند با بازیکنان‌شان برخورد کنند.

وی افزود: من فقط راجع به پرسپولیسی‌ها می‌خواهم صحبت کنم چون تماس‌های زیادی را گرفته‌اند و خدای ناکرده نمی‌خواستم این بازیکنان دچار مشکل شوند. به همین دلیل می‌گویم که بازیکنان پرسپولیس منظور من نبودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باور کنید پشیمان شدم که در برنامه 90 آن حرف را زدم. فقط به خاطر یک مسئله این کار را کردم آن هم یک بنده خدا به جای حساب کردن صورتحساب کافی‌شاپ، گفت تیم ملی مگر پول قلیان و این حرف‌ها را می‌دهد شما باید آرزویتان باشد بازیکنان تیم ملی اینجا بیایند. به همین دلیل من هم خواستم با حرف زدن در 90 فقط جواب آنها را بدهم.

گفتنی است فایل صوتی گفت‌وگوی قاسمی با فارس موجود است.
ممنون علی آقا بخاطر این پست. خودم میخواستم این موضوع رو توی تاپیک قرار بدم که دیدم شما گذاشتینش. سر این موضوع هم میخواستن به پرسپولیس ضربه بزنن و میگفتن که سردسته قلیان کشها پرسپولیسیها بودن! چندین سایت هم بصورت واضح از صادقیان و مسلمان اسم بردن! واقعا جالبه که برای ضربه زدن به پرسپولیس به هر ترفندی دست میزنن.

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921019000614

ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺣﺎﺷﯿﻪﺳﺎﺯﯼ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ
ﺭﻭﯾﺎﻧﯿﺎﻥ: ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺻﺎﺩﻗﯿﺎﻥ ﻭ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﻫﺴﺘﻢ/ ﺑﺎ ﺗﺨﻠﻒ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﻣﯽﮐﻨﻢ.
ﻣﺪﯾﺮﻋﺎﻣﻞ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﮔﻔﺖ: ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﺪﯾﺮﻋﺎﻣﻞ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﻭ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ
ﺟﻮﺍﻧﻢ ﻫﺴﺘﻢ .
ﻣﺤﻤﺪ ﺭﻭﯾﺎﻧﯿﺎﻥ ﺩﺭ ﮔﻔﺖﻭﮔﻮ ﺑﺎ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ ﻭﺭﺯﺷﯽ
ﺧﺒﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻓﺎﺭﺱ، ﺍﻇﻬﺎﺭ ﺩﺍﺷﺖ: ﻣﺘﺄﺳﻔﺎﻧﻪ ﭘﺲ ﺍﺯ
ﺣﻀﻮﺭ ﭘﯿﺎﻡ ﺻﺎﺩﻗﯿﺎﻥ ﻭ ﻣﺤﺴﻦ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﺩﺭ ﺍﺭﺩﻭﯼ
ﺗﯿﻢ ﺍﻣﯿﺪ ﺩﺭ ﮐﯿﺶ ﺣﺎﺷﯿﻪﻫﺎﯼ ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﯽ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ
ﺩﻭ ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﺟﻮﺍﻥ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺍﻧﺪ، ﺍﻣﺎ ﺍﺯ ﺩﻭ ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﺟﻮﺍﻥ
ﻭ ﺑﺎ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻣﺎ ﻫﻢ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﺭﺍﺿﯽ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﻢ ﺳﺮﻣﺮﺑﯽ ﺗﯿﻢ.
ﻭﯼ ﺍﻓﺰﻭﺩ: ﻣﺘﺄﺳﻔﺎﻧﻪ ﺑﺮﺧﯽﻫﺎ ﻣﯽﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﻭ ﺻﺎﺩﻗﯿﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺷﮑﻠﯽ ﮐﻪ ﺷﺪﻩ ﺗﺨﺮﯾﺐ ﮐﻨﻨﺪ ﺍﻣﺎ
ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻑ ﻗﺎﻃﻌﺎﻧﻪ ﯾﮏﺑﺎﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ
ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻭ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﻣﯽﮔﻮﯾﻢ ﮐﻪ ﺿﻤﻦ ﺩﻓﺎﻉ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ
ﺩﻭ ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﭘﺪﺭ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﺰﺭﮒﺗﺮ ﺍﮔﺮ ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ
ﺗﺨﺮﯾﺒﯽ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﺷﻮﻧﺪ ﭘﺎﺳﺦ ﻗﺎﻃﻌﯽ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ
ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺩﺍﺩ ﻭ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﭘﯿﮕﯿﺮﯼ ﻗﻀﺎﯾﯽ ﻫﻢ ﺍﯾﻦ
ﺑﺎﺭ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ.
ﺭﻭﯾﺎﻧﯿﺎﻥ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺩ : ﺍﯾﻦ ﯾﮏ ﺗﻬﺪﯾﺪ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﻣﺎ ﺗﺼﻤﯿﻢ
ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﻪﺍﻡ . ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺩﺳﺖﻫﺎﯾﯽ ﭘﺸﺖ
ﭘﺮﺩﻩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺟﺮﯾﺎﻧﺎﺕ ﺭﺍ ﻫﺪﺍﯾﺖ ﻣﯽﮐﻨﺪ .
ﻣﻦ ﻫﻮﺷﯿﺎﺭﺍﻧﻪ ﻭ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻧﻢ
ﻣﺮﺍﻗﺒﺖ ﻣﯽﮐﻨﻢ ﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻧﻤﯽﺩﻫﻢ ﮐﻪ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺑﺮﺍﯼ
ﺁﻧﻬﺎ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﺎﯾﺪ،ﺗﺎﺯﻩ ﺍﮔﺮ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﯽ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺗﺨﻠﻒ ﮐﺮﺩ
ﺑﻪ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍﻥ ﻗﻮﻝ ﻣﯽﺩﻫﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ
ﻣﯽﮐﻨﻢ.
ﺭﻭﯾﺎﻧﯿﺎﻥ ﺧﺎﻃﺮﻧﺸﺎﻥ ﮐﺮﺩ : ﺍﻣﺎ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ ﻣﺎ
ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺁﯾﻨﺪﻩﺩﺍﺭ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﻣﺎ ﮐﺎﻣﻼ ﺗﺤﺖ
ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺗﻌﺎﻣﻞ ﺧﻮﺑﯽ ﻫﻢ ﺑﺎ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ
ﺩﺍﺭﻧﺪ. ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻧﻈﺎﺭﺕ ﮐﺎﻓﯽ ﻧﯿﺰ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺍﯾﻦ
ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ ﺍﺳﺖ. ﺑﺮﺧﯽ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ ﺍﺯ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ
ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻣﺎ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﺩﻗﺖ ﺭﺍ
ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻩﺍﯾﻢ ﮐﻪ ﺧﺪﺍﯼ ﻧﺎﮐﺮﺩﻩ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺩﭼﺎﺭ
ﺣﺎﺷﯿﻪ ﻧﺸﻮﺩ . ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎ ﻣﺤﺴﻦ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ، ﭘﯿﺎﻡ
ﺻﺎﺩﻗﯿﺎﻥ ﻭ ﻋﺎﻟﯿﺸﺎﻩ ﻭ ﺟﻮﺍﻥﺗﺮﻫﺎﯼ ﺗﯿﻢ ﺷﺨﺼﺎ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ
ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﺗﻤﺎﺱ ﺗﻠﻔﻨﯽ ﻫﻢ ﻣﯽﮔﯿﺮﻡ ﻭ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﻭﻗﺎﺕ
ﻧﯿﺰ ﺑﻪ ﻣﻨﺰﻝ ﺁﻧﻬﺎ ﻣﯽﺭﻭﻡ ﻭ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ
ﻧﺼﯿﺤﺖ ﻣﯽﮐﻨﻢ . ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﺍﯾﻦ ﻣﺴﺎﺋﻠﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ
ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﯽﺳﺎﺯﻧﺪ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﺨﺮﯾﺐ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﭼﯿﺰ
ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻧﯿﺴﺖ .
ﻭﯼ ﺍﻓﺰﻭﺩ : ﭘﯿﺎﻡ ﺻﺎﺩﻗﯿﺎﻥ ﻭ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﺍﻧﺸﺎﺀﺍﻟﻠﻪ ﺩﺭ
ﺑﺎﺯﯼﻫﺎﯼ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﻪ ﻣﺎ ﮐﻤﮏ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﻫﯿﭻ
ﻣﺤﺮﻭﻣﯿﺘﯽ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﺗﻬﺪﯾﺪ ﻧﻤﯽﮐﻨﺪ . ﺍﻣﺎ
ﺍﺧﺒﺎﺭﯼ ﻣﺘﺄﺳﻔﺎﻧﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺨﺮﯾﺐ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﻣﻨﺘﺸﺮ
ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﺮﺧﻼﻑ ﻣﯿﻞ ﺑﺎﻃﻨﯽﺍﻡ ﺍﺯ ﺩﻭ ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪ
ﺷﮑﺎﯾﺖ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ.
ﺭﻭﯾﺎﻧﯿﺎﻥ ﺩﺭ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺗﺄﮐﯿﺪ ﮐﺮﺩ: ﻣﻦ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﻭﺳﺖ
ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺑﻪ ﺭﺳﺎﻧﻪﻫﺎ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺑﮕﺬﺍﺭﻡ ﺍﻣﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﻟﺒﺘﻪ
ﻣﻦ ﺗﺬﮐﺮﺍﺕ ﻻﺯﻡ ﺭﺍ ﺩﺍﺩﻩﺍﻡ ﺍﻣﺎ ﻓﺮﻗﯽ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﻭ
ﻣﺠﺒﻮﺭ ﺷﺪﻡ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﻢ ﺗﺎ ﻣﻮﻗﻌﯽ ﮐﻪ
ﻣﻦ ﻫﺴﺘﻢ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﺍﺟﺎﺯﻩ
ﻧﻤﯽﺩﻫﻢ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﺳﻮﺍﻝ ﺑﺒﺮﺩ.
پ.ن: بدلیل ارسال پست با موبایل درصورت نامناسب بودن فونت و آرایش خطوط پیشاپیش عذر میخوام.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
این رو باور کنیم :

پیگیری‌های علی دایی از شرایط بازیکنانش در کیش و پاسخ مدیر هتل
گفتنی است فایل صوتی گفت‌وگوی قاسمی با فارس موجود است.

یا این رو ؟

محرومیت صادقیان و مسلمان به خاطر قلیان کشی/ پزشک، آنالیزور و سرپرست هم محروم شدند

پیام صادقیان، محسن مسلمان، ابارشی (پزشک) ، خانبان (آنالیزور) و جوزی (سرپرست) به دلیل قلیان کشی در اردوی کیش تا اطلاع ثانوی محروم شدند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در برخورد جدی با کسانی که در اردوی تیم ملی فوتبال زیر 22 سال اقدام به قلیان کشیدن کرده بودند آن‌ها را از حضور در تیم‌ ملی زیر 22 سال محروم کرد. کسانی که محروم شدند عبارتند از دکتر ابارشی پزشک تیم ملی زیر 22 سال، مهدی خانبان آنالیزور تیم ملی زیر 22 سال و همچنین پیام صادقیان و محسن مسلمان. البته اعلام شده که این بازیکنان می‌توانند برای باشگاه خود یعنی پرسپولیس به میدان بروند. یکی از مقام‌های فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرنگار ایسنا این حکم محرومیت که توسط کمیته اخلاق صادر شده را تایید کرد. حکمی که باید به تایید مسئولان فدراسیون برسد
این حکم محرومیت در حالی برای این دو بازیکن صادر شده که صادقیان و مسلمان هر دو کشیدن قلیان را تکذیب کرده بودند.
همچنین رسول جوزی سرپرست تیم ملی زیر 22 سال هم به دلیل اینکه مسئولیت کادر تیم را بر عهده داشته از سمتش برکنار شد.
به گزارش ایسنا این افراد طبیعتا همراه با تیم ملی زیر 22 سال به بازی‌های قهرمانی آسیا در عمان اعزام نمی‌شوند. صادقیان و مسلمان که محروم شده جزو لیست 23 نفره نهایی تیم ملی زیر 22 سال نیستند.
با توجه به اینکه اسامی تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی و سرپرستی تیم‌ها در AFC ثبت شده‌ است، فدراسیون نمی‌تواند افراد جدیدی را در مسئولیت‌های فوق جایگزین آن‌ها کند. اگرچه تیم ایران بدون پزشک فردا راهی عمان می‌شود اما دو فیزیوتراپ همراه این تیم هستند.
همچنین سید هادی آیت‌اللهی نایب رییس اول فدراسیون که پیش از این قرار بود برای یک مسابقه از بازی‌های تیم ملی در عمان به این کشور سفر کند مسئولیت کاروان تیم ایران را در کل زمان حضور در عمان بر عهده خواهد داشت.
بر اساس این حکم، این بازیکنان فقط از حضور در تیم‌های ملی محروم شده‌اند و می‌توانند برای باشگاه‌های خود بازی کنند. همچنین از کارلوس کی‌روش نیز خواسته شده است تا اطلاع ثانوی این بازیکنان را به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت نکند.
http://isna.ir/fa/news/92101910819/محرومیت-صادقیان-و-مسلمان-به-خاطر-قلیان-کشی

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
مگه معلوم شده که این دو نفر قلیون کشیدن؟
اول که خبر تو ورزش 3 خوندم فک کردم از بازی تو پرسپولیس محروم شدن

• Like
Reactions: usl

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
به خدا دیگه شورش رو در آوردن! من نمی دونم تا کی می خوان ادامه بدن ولی چیزی رو که من و مطمئنا سایر هواداران می خوان اینه که رویانیان و سایر عوامل باشگاه بیشتر از این ساکت نشینن و یه شکایتی چیزی بکنن بالاخزه باید یه مرجع قانونی وجود داشته باشه که از حق ما دفاع کنه
ماشالله هر روز هم یه حاشیه جدید درست می کنن

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
روایت متفاوت از فارس :

سرپرست، آنالیزور و پزشک تیم زیر22 سال ممنوع‌الفعالیت شدند
حجت‌الاسلام علیرضا علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار رشته خبرگزاری فارس، در مورد ماجرای قلیان‌ کشیدن چند بازیکن تیم زیر 22 سال در اردوی کیش گفت: بعد از بررسی‌ها و تحقیقات لازم این هیات و دستور اکید علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال مبنی بر برخورد با متخلفین، بدون هیچگونه اغماض، در نهایت هیئت رسیدگی به تخلفات به این نتیجه رسید که سرپرست، آنالیزور و پزشک تیم زیر 22سال از این تیم کنار گذاشته شوند و همراه تیم به عمان سفر نخواهند کرد. این افراد حتی تا اطلاع ثانوی حق فعالیت در تیم باشگاهی را هم نخواهند داشت.

دبیر هیات رسیدگی به تخلفات در مورد وضعیت بازیکنان این تیم گفت: پرونده در مورد بازیکنان همچنان باز است و تحقیقات ادامه دارد و پس از بازگشت تیم از مسابقات آسیایی، وضعیت بازیکنان متخلف مشخص خواهد شد.

به گزارش فارس، چند بازیکن تیم زیر 22 سال در اردوی آماده‌سازی این تیم در جزیره کیش در کافی‌شاپ هتل مشغول قلیان‌کشیدن بودند که رأی امروز مربوط به همین اتفاق است.

پ ن : ایسنا علم غیب داشت؟ خبر فارس دروغه؟ اینا چرا بی هوا اسم میبرن؟ امروز میلاد غریبی مصاحبه کرده و گفته 5تا بازیکن شامل خودش و محسن و پیام اون شب به تهران برگشته بودن... توهم توطئه جایز هست یا خیر؟

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
فعلا باید منتظر موند ببینیم رای نهایی چی اعلام میشه:)
نمیدونم چرا همیشه قبل دربی ها انقد حاشیه درست میشه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بابا صادقيان.بازی ندید خب؟ طفلی چقدر ترس داره خبر نداشتیم

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
سوال من اینه که عایا قلیون فقط برای تیم امید بده یا یه سری بازیکنان خاص؟؟؟؟؟

d75baf6e20567b991.jpg

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بچه ها این سردار آزمون هست؟ اینجا چی کار می کنه؟
large
بله سردار آزمون هست
الان تعطیلات نیم فصل روسیه هست و اومده ایران و برای اینکه امادگی بدنیش حفظ بشه تو تمرینات پرسپولیس شرکت میکنه:)

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
والا قلیون بده ولی نه به اندازه سیگار ... دیدم که میگم
حداقل جنوب (بوشهر) ی که ما هستیم تقریبا تعداد افراد قلیونی بسیار زیاده و عار هم نیست !
تازه اینا قلیون میوه ای بوده و ضررش 100هزار بار کمتره ...

بازیکن های حرفه ای وقتی عکسی با سیگار ازشون منتشر میشه خودشون شرمنده میشن و دیگه سمتش نمیره حداقل تو ملا عام !
ولی این کار که بیای جریمه کنی واقعا یه افتضاح دیگه به کارنامه فدراسیونه و بس !

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
چه خبره تو اخبار !!!
مواد كه نكشيدن قليون زدن تفريحي چيزي كه مجوز داره چه اشكال داره ! يجوري عنوان ميكنند انگار قتل انجام دادن ! كشيدن كه كشيدن كجاي قانون گفته كي قليون بكشه كي نكشه !

بالا