• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
ایول به ازمون یه پرسپولیسیه به تمام معناست
امیدوارم یه روزی تو پرسپولیس کنار پیام و بقیه ببینمش:)

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
ایول به ازمون یه پرسپولیسیه به تمام معناست
امیدوارم یه روزی تو پرسپولیس کنار پیام و بقیه ببینمش:)
بسیار بعیده... امیدوارم در فوتبال اروپا رشد کنه...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بسیار بعیده... امیدوارم در فوتبال اروپا رشد کنه...

چرا بعدی باشه؟ از لحاظ اینکه ممکنه تو ایران بازیش اُفت کنه میگین؟
1052.gif

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
چرا بعدی باشه؟ از لحاظ اینکه ممکنه تو ایران بازیش اُفت کنه میگین؟
برنامه ای برای ایران نداره. خاطرم هست پدرش خلیل آزمون یکبار در مصاحبه ای گفت اجازه نمیده پسرش در محیط آلوده فوتبال ایران حضور داشته باشه. دو سه سال پیش سپاهان چندتا از بازیکنهای تیم ملی نوجوانان مثل سردار آزمون شهریار شیروند و جلال الدین علی محمدی رو برد توی تیمهای پایه خودش تا بعدها از اونها استفاده کنه. بماند که اونجا هیچ رشدی نکردن و رفتن اما همونجا بود که خلیل آزمون گفت به پسرش اجازه ادامه فوتبال در ایران رو نخواهد داد...

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
بچه نه نه شنيده بوديم ولى ديگه بچه بابا نديده بوديم!
خدايى فكر كنم بدون اجازه پدرش آب هم نميخوره يعنى پدرش اجازه نميده

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پدرش مدیر برنامه هاش هم هست. ضمن اینکه آزمون ترکمن هست و ترکمنها جامعه پدرسالاری دارن...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
سردار در درفشی فر / آزمون در تمرین پرسپولیس

آنهایی که امروز در محل تمرین پرسپولیس حاضر بودند با یک چهره جدید و آشنا روبه رو شدند: سردار آزمون

سایت گل - تمرین امروز پرسپولیس یک مهمان ویژه دارد. سردار آزمون مهاجم جوان تیم روبین کازان روسیه که در تعطیلات لیگ این کشور به ایران آمده، از امروز در تمرینات پرسپولیس شرکت می کند.
سردار چند روز قبل از پرسپولیسی ها درخواست کرده بود که در تمرینات این تیم شرکت کند و بعد از هماهنگی رویانیان با دایی، سردار اجازه حضور در تمرین این تیم را پیدا کرد.

http://www.goal.com/iran/news/1825/...درفشی-فر-آزمون-در-تمرین-پرسپولیس?ICID=HP_BN_1

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
ازمون اگه به همین روندش ادامه بده و براش حاشیه درست نشه در سال های اینده به بازیکنی تبدیل میشه که فوتبال اسیا بهش افتخار کنه
نثل طلایی بعدی فوتبال مارو ازمون جهانبخش و اسماعیل زاده و صادقیان و مسلمان و بیرانوند و کاوه رضایی و بختیار رحمانی و... هستند اگه کمی فقط کمی لیگمون از نظر سخت افزاری و مدیریتی حتی به لیگ امارات هم نزدیک بود الان تمام این بازیکن ها تو اروپا بودن همین تیم زیر 23 سال منصوریان جمع کرده بود حداقل 8-9 تاشون قابلیت بازی تو اروپا رو دارن

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
جوک برتر نیم فصل توسط پژمان منتظری: به ام صلال رفتم تا پیشرفت کنم و حضورم در جام جهانی تثبیت شود!!!
وضعیت ام صلال : 13 بازی و 1 برد، رتبه ی آخر لیگ قطر در پایان نیم فصل!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
گزارش تمرين پرسپوليس

هواداران پرسپوليس نسبت به جدايي احتمالي جواد نکونام از استقلال در آستانه دربي واکنش نشان دادند.
00946088.jpg

پرسپوليس از ساعت 11 صبح روز سه شنبه در حضور حدود 20 نفر در مجموعه درفشي فر به تمرينات خود ادامه دادند.

به گزارش اوج نيوز،علي دايي با لباس شخصي در تمرين حضور يافت.

*پيام صادقيان که روز دوشنبه به دليل سرماخوردگي در تمرين حضور نداشت،در اين تمرين در کنار سرخپوشان تمرين کرد.وي در حالي به تمرين پرداخت که به دليل سرماي هوا کلاهي بر سر داشت.

*حميد زوهاني،مهاجم پيشين صباباتري در تمرين پرسپوليس حضور يافت.وي در زماني در صبا حضور داشت که علي دايي هم در اين تيم بود.

*امير عابدزاده و مهرداد کفشگري در تمرين حضور نداشتند.

*سعيد شيريني و محمد پنجعلي تماشاگر تمرين سرخپوشان بودند.

*محمد رضا مولايي،مربي بدنساز پرسپوليس در تمرين حضور نداشت.

*نيلسون و رضا محمدي زير نظر بهزاد غلامپور تمرين کردند.اين در حالي است که خبري از دروازه بان 15 ساله تستي که روز دوشنبه در تمرين حضور داشت نبود.

*سردار آزمون در اين تمرين از آمادگي خوبي برخوردار بود.

*هواداران پرسپوليس از خبر جدايي احتمالي جواد نکونام ابراز خوشحالي کردند.آنها اين اتفاق را در آستانه دربي يک شوک منفي به مجموعه آبي ها دانستند.

*شوتزني به دروازه يکي از بخش هاي اصلي تمرين روز سه شنبه پرسپوليس بود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
توضیح حقیقی در رابطه با رفتارش با نیلسون :

برخوردت با نیلسون دلیلش چه بود، آیا اختلافی با یکدیگر دارید؟
نیلسون یکی از بازیکنانی است که واقعا او را دوست دارم. اگر بحثی آن زمان پیش آمد فقط به خاطر شرایط بازی بود و اگر نیلسون از دست من ناراحت شده است به خودش هم گفتم آنقدر شهامت دارم که از او عذرخواهی کنم اما قلبا او را دوست دارم و واقعا این مسئله در جریان بازی بود که پیش آمد. توپی که من در آن صحنه گرفتم وظیفه من نبود ولی به خاطر خطری که روی دروازه بود من ریسک کردم و وارد ماجرا شدم و بازیکن نفت مرا به خوبی تحت فشار قرار داده بود. نیلسون هم مدام می گفت توپ را به او بدهم اما نمی توانستم و به خاطر داد و بیداد تحت فشار بودنم آن مسئله پیش آمد که باز هم من نباید چنین کاری را می کردم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
آخرین خبر ها از محرومان و مصدومان بازیکنان پرسپولیس در دو دیدار آینده

خلعتبری:محروم در مقابل فولاد خوزستان/حضور در دربی 78.

حقیقی:محروم در مقابل فولاد خوزستان/حضور در دربی 78.

نوری:در صورت بازی در مقابل فولاد و مصدوم نشدن در این دیدار و کارت نگرفتن در مقابل حریف برای دربی مشکلی ندارد.

عسکر:در صورت بازی در مقابل فولاد و مصدوم نشدن در این دیدار و کارت نگرفتن در مقابل حریف برای دربی مشکلی ندارد.

پولادی:احتمال حضور در مقابل فولاد /حضور در دربی 78.

کفشگری:مصدوم / محروم شدن از بازی در برابر تیم های لیگ برتر و حذفی تا اطلاع ثانوی...(مدت دوری 4 تا 6 هفته).

عالیشاه: مصدومیت او کامل برطرف شده و در اختیار کادرفنی قرار دارد اما به گفته پزشک تیم پرسپولیس در روز پنحشنبه هم برای سونوگرافی یا MRIاقدام می‌کنیم تا بررسی نهایی صورت بگیرد./او دو اخطاره است. اگر در مقابل فولاد کارت نگیرد برای دربی مشکلی ندارد.

بنگر:بنگر فردا برای تایید رفع کامل مصدومیت به MIR می‌رود.

عباس‌زاده: محمد عباس‌زاده مهاجم پرسپولیس در تمرین امروز پرسپولیس دچار مصدومیت جدی شد/وضعیت نامعلوم.

ماهینی: او دو اخطاره است/ اگر در مقابل فولاد کارت نگیرد برای دربی مشکلی ندارد.

مسلمان:او دو اخطاره است/اگر در مقابل فولاد کارت نگیرد برای دربی مشکلی ندارد.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
اوه اوه چه بازی هایی
خدا به دادمون برسه.
نامردا چرا اینطوری برنامه ریختن؟
خوبه حالا وسطش یه بازی راحت با استقلال داریم:cool:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
وای چه اوضا بدی همه بازیکنامونو یه حاله ای از ابهام گرفته خداکنه اتفاقات به نفع تیم بشه محروم مصدوم یعنی ۴هفته سخت ونفس گیر عجب سیس تخیلی چیدن نامردا

Sent from my GT-I9505

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
وای چه اوضا بدی همه بازیکنامونو یه حاله ای از ابهام گرفته خداکنه اتفاقات به نفع تیم بشه محروم مصدوم یعنی ۴هفته سخت ونفس گیر عجب سیس تخیلی چیدن نامردا

Sent from my GT-I9505
از اونطرف هم 5 6 تا بازیکن استقلال دو کارته هستن:)

Last edited:
بالا