• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
وظیفشونو خوب انجام میدن!!!!

متاسفانه از 3 بازی درمقابل مدعی ها فقط 1 امتیاز گرفتیم و این میتونه برامون گرون تموم شه
داوود جان نیم فصل پیش هم در مقابل همین 3 تا تیم یه برد یه باخت و یه مساوی داشتیم
توی این نیم فصل هم فعلا دو تاشو به دست آوردیم و بازیه بعدی نوبت برد ماست:)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
داوود جان نیم فصل پیش هم در مقابل همین 3 تا تیم یه برد یه باخت و یه مساوی داشتیم
توی این نیم فصل هم فعلا دو تاشو به دست آوردیم و بازیه بعدی نوبت برد ماست:)
هیچی بهتر از این نمیشه ..............

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
نیلسون کوریا پس از شکست پرسپولیس که به سمت داور حرکت کرده بود خطاب به داور بازی گفت: همه دیدند که توپ به دست آرش افشین خورد. همه ایران این صحنه را دیدند اما نمی دانم چرا شما این صحنه را ندید.

وی پس از اینکه درگیری لفظی با داور پیدا کرد، گفت: من درگیری لفظی پیدا نکردم فقط یکی از فولادی ها به من گفت برو دهنت را ببند، باختی. من هم به او اعتراض کردم چون از طرز صحبتش خوشم نیامد. به همین دلیل به او اعتراض کردم. من جنبه باخت دارم.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
چقدر جالبه! قانون کسر امتیاز که فکر کنم دیگه خبری ازش نباشه یا لااقل برای تیمهایی که اسمشون پرسپولیس نیست نباشه! چون سر مظفری زاده تو بازی فولاد-سپاهان شکست و از هیچ تیمی امتیاز کسر نشد! از اینطرف پیام بدلیل خطا دور از چشم داور و به لطف برنامه 90 یک جلسه محروم شد که امروز تیموریان هم با دست زد تو سر بازیکن حریف و مجری هم گفت این حرکت عمدی بوده و البته داور ندید، امیدوارم سینه چاکان عدالت اینجور صحنه ها رو ببینن، مخصوصا عادل فردوسی پور و کمیته انضباطی.
راجع به هند افشین هم احتمالا کارشناس این هفته 90 فنایی هستش!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
نیلسون کوریا پس از شکست پرسپولیس که به سمت داور حرکت کرده بود خطاب به داور بازی گفت: همه دیدند که توپ به دست آرش افشین خورد. همه ایران این صحنه را دیدند اما نمی دانم چرا شما این صحنه را ندید.

وی پس از اینکه درگیری لفظی با داور پیدا کرد، گفت: من درگیری لفظی پیدا نکردم فقط یکی از فولادی ها به من گفت برو دهنت را ببند، باختی. من هم به او اعتراض کردم چون از طرز صحبتش خوشم نیامد. به همین دلیل به او اعتراض کردم. من جنبه باخت دارم.
نیلسون واقعا کارش درسته ;) دمش گرم

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
یه سوال !

اگه بعدا تو برنامه تلویزیونی معلوم بشه که گل فولاد هند بوده ؛ مثل ماجرای پیام صادقیان امکان تجدید نظر و برگردوندن امتیاز هست یا اینجور قوانین یکبار و اونم فقط برای پرسپولیس اجرا میشه؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
یه سوال !

اگه بعدا تو برنامه تلویزیونی معلوم بشه که گل فولاد هند بوده ؛ مثل ماجرای پیام صادقیان امکان تجدید نظر و برگردوندن امتیاز هست یا اینجور قوانین یکبار و اونم فقط برای پرسپولیس اجرا میشه؟
امکان تجدید نظر تو نتیجه نیست. توی کارت زرد و قرمز هست. توی محرومیت بازیکنان هم هست که این یکی به بازیکنان پرسپولیس اختصاص داره!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
4.jpg

بعد از پایان دیدار اس... و اس... خوزستان شایعه عدم حضور نیلسون در دربی مطرح شد.

بعد از به صدا در آمدن سوت بازی، شایعه اخراج نیلسون دروازه‌بان پرسپولیس پس از پایان بازی با فولاد و عدم حضور او در دربی مطرح شد.

پس از باری شایعه‌ای مطرح شد مبنی بر اینکه نیلسون کوریا، دروازه‌بان پرسپولیس در پایان این بازی به علت اعتراض به داور با کارت قرمز روبه‌رو شده است.

اسماعیل صفیری، ناظر داوری بازی فولاد خوزستان - پرسپولیس در واکنش به این شایعه به خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: در پایان این دیدار آقای جهانبازی به هیچکدام از بازیکنان 2 تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس از جمله نیلسون

کارت قرمز نشان نداد و در گزارش او کارت قرمز به هیچ بازیکنی دیده نمی‌شود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
هوادار به پا خیز !نکند درگیر حواشی آقایان شوی و دربی از دست برود ، ما بهتریم ، ما می بریم ! به این تیم رویایی شک نکن !

هیچ تیمی حتی با سر کشیدن بطری نیروزا هم نمی توانند نود دقیقه جلوی پرسپولیس دوام بیاورند. ادعا نیست ،کافی است لحظه ای بازیکنان دو تیم را با هم مقایسه کنی !!!:)

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
4.jpg

بعد از پایان دیدار اس... و اس... خوزستان شایعه عدم حضور نیلسون در دربی مطرح شد.

بعد از به صدا در آمدن سوت بازی، شایعه اخراج نیلسون دروازه‌بان پرسپولیس پس از پایان بازی با فولاد و عدم حضور او در دربی مطرح شد.

پس از باری شایعه‌ای مطرح شد مبنی بر اینکه نیلسون کوریا، دروازه‌بان پرسپولیس در پایان این بازی به علت اعتراض به داور با کارت قرمز روبه‌رو شده است.

اسماعیل صفیری، ناظر داوری بازی فولاد خوزستان - پرسپولیس در واکنش به این شایعه به خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: در پایان این دیدار آقای جهانبازی به هیچکدام از بازیکنان 2 تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس از جمله نیلسون

کارت قرمز نشان نداد و در گزارش او کارت قرمز به هیچ بازیکنی دیده نمی‌شود.

خوب خدارو شکر که شایعه بوده. البته یهو ممکنه کمیته انضباطی با دیدن فیلم بازی خودش دست بکار بشه و نیلسون رو محروم کنه!

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
امکان تجدید نظر تو نتیجه نیست. توی کارت زرد و قرمز هست. توی محرومیت بازیکنان هم هست که این یکی به بازیکنان پرسپولیس اختصاص داره!

همونطور که اشاره کردید، نتیجه بازی بعد از سوت پایان توسط داور غیر قابل تغییر هست؛ اما با توجه به قوانینی که البته من تا دو هفته پیش از اون بی اطلاع بودم! از روی تصاویر تلوزیونی هم می شه، شدت احکام صادره را برای بازیکن/مربی و ... تغییر داد.

امیدوارم برای بازی هفته آینده، شاهد یک داوری بدون مساله و مشکل تاثیر گذار در نتیجه بازی باشیم. ضمنا یک بازی قابل قبول به لحاظ فنی! که یک طرفش برد باشه! (آنهم برد پرسپولیس!) ببینیم.

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
محرومیت از روی فیلم هم بی سابقه بوده !

شاید بشه با کولی بازی و داد و بیداد کاری کرد ( نه برای برگردوندن نتیجه ؛ بلکه برای اثبات آبکی بودن این تصمیمات )

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
اظهار نظر سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس پس از بازی با فولاد
علـــــی دایـــــی:
* قضاوت را به عهده مردم شریف میذارم. بازیکن فولاد توپ را با دست کنترل کرد.
* همین داور در بازی با تراکتورسازی هم دو پنالتی برای ما نگرفت.
* به من شیشه پرتاب کردن ولی فقط از ما امتیاز کم میکنن!
* چرا به قهرمانی امید نداشته باشیم؟

محمــد رویانیــان:
* یدالله جهانبازی در 2 بازی 6 امتیازی پرسپولیس مقابل فولاد و تراکتورسازی با اشتباهات خود معادلات صدر جدول را تغییر داده و بازی زیبای پرسپولیس و فولاد را با حق کشی به زشتی کشاند.
* نگرانی خود را به کمیته داوران انتقال داده بودیم.
* ایمان دارم بازیکنان غیرتمند و کادرفنی با درایت پرسپولیس با کسب یک نتیجه ایده‌آل در دربی دل هواداران را شاد خواهند کرد.

هوشنگ نصیر زاده: گل دوم فولاد صد در صد هند بود
محمد فنایی: داور در صحنه گل دوم فولاد اشتباه کرد، گل سالم نبود
پرویز سیار: برخورد دست ارش افشین با توپ کاملا هند بود

بازی با سپاهان >>> 3 امتیاز با داوری برای سپاهان
بازی با تراکتور >>> 3 امتیاز با داوری برای تراکتور
بازی با فولاد >>> 3 امتیاز با داوری برای فولاد

تا اینجا کمیته داوران 9 - 0 پرسپولیس
بزن کف قشنگه رو به افتخار پاک بودن فوتبالمون

Last edited:

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
قبل از اینکه بیام تاپیکو بخونم خیلی اعصابم داغون بود ، به همه چی فحش می دادم ، ولی الان با خوندن پست ها آروم تر شدم.
پیش به سوی دربی ...

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
اگر این فصل قهرمان بشیم... به لطف خدا و همت همین بازیکنها... یکی از جذاب ترین خاطرات فوتبالی من خواهد شد... اگر بشه و بگذارند البته...

اگه قهرمان نشیم پس عدالت خدا کجا می ره؟؟

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
ولی واقعا من به شخصه به شدت از این گزارشگر های شهرستانی متنفرم! انقدر جانبدارانه گزارش می کنن که آدم حاش به هم می خوره! سر صحنه ای که سید جلال کارت زرد گرفت این گزارشگر انقدر با قاطعیت کارشناسی کرد که کارگردان مجبور شد به خاطر این که گزارشگر ضایع نشه صحنه آهسته رو نشون نده

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بالا