• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بعد از اینکه 2000 امین پستم رو اینجا جشن گرفتم حالا 3000 امین پستم رو میخوام اینجا جشن بگیرم :D

بعد از صدور رای محرومیت ۱۰ ساله و در آستانه دربی ۷۸ / سوال روز: مرتضی کریمی در دربی ۶۹ تخلف کرد یا اشتباه؟
230x146xoffside.jpg.pagespeed.ic.0DbV3hGo5e.jpg

پرسپولیس نیوز : حال که کمیته انضباطی، کمک داور متخلف فوتبال کشور را به محرومیتی بی‌سابقه محکوم کرده، سوال مهمی در اذهان اهالی فوتبالی شکل می‌گیرد.

سرانجام و پس از کش و قوس فراوان رای پرونده تخلف محسن قهرمانی که ابعاد گسترده‌ای هم پیدا کرده بود اعلام شد و در کنار صدور آرای مختلف برای تخلفات صورت گرفته، آنچه جلب توجه می‌کند محرومیت 10 ساله «مرتضی کریمی» کمک داور پیشین فوتبال کشورمان است که یکی از سنگین‌ترین احکام انضباطی تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.

صدور حکم محرومیت 10 ساله برای یک کمک داور نشان از تخلفات متعدد او دارد و گویای پرونده حجیمی است که در این رابطه برای وی تشکیل شده است.

مرتضی کریمی همان کمک داوری است که در دربی 69 گل سالم دقیقه 7 محمد نوری هافبک پرسپولیس را مردود اعلام کرد و جنجال‌ساز شد. این بازی که در تاریخ 23 مهر 1389 برگزار شد در نهایت با پیروزی یک بر صفر استقلال خاتمه یافت. پرویز مظلومی و علی دایی سرمربیان استقلال و پرسپولیس در آن مسابقه بودند.

با توجه به رای اخیر، و در آستانه دربی 78 این سوال مطرح می‌شود که مردود اعلام شدن گل نوری در دربی 69 جزو اشتباهات مرتضی کریمی بوده یا تخلفاتش؟

قضاوت با وجدان جامعه.
محمد نوری:

این بار طوری گل می زنیم که با فوتوشاپ هم مردود نشود !

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
یادمه اولین باری که اومدم تو این تاپیک اولین پستی رو که خونده بودم شما پست داده بودی که فلان بازی رو ببریم من شیرنی می دم از قضا بردیم اون موقع یکی دوتا پست داشتیم به من چیزی نماسید:(:D
بردمون که حتمیه اصلا بحثی توش نیست ولی اگه ایندفه به من چیزی نرسه خون به پا می کنم:eek:
مگه شیرینیش چیه؟:D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
یادمه اولین باری که اومدم تو این تاپیک اولین پستی رو که خونده بودم شما پست داده بودی که فلان بازی رو ببریم من شیرنی می دم از قضا بردیم اون موقع یکی دوتا پست داشتیم به من چیزی نماسید:(:D
بردمون که حتمیه اصلا بحثی توش نیست ولی اگه ایندفه به من چیزی نرسه خون به پا می کنم:eek:
اینبار دیگه برا منه :D

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
والا من اون موقع بردیم به بچه هایی که میشناختم بهشون هدیه دادم . دوستانی که نگرفتن تازه اومده بودن یا از تایپیک های دیگه اومده بودن . اونموقع یادم میاد گفتم دوستان عزیزی که تازه اومدن یه مقدار بیشتر پیش ما بمونن تیمشون رو حمایت کنن چشم رو چشمامون . اما آقای maskot شما که تاج سر ما هستی اولین نفر شما هستی . علی کریمی هم دوست داری دیگه اصلن هیچی نگم بهتره . :) من به 25 نفر شارژ دادم :)

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
والا من اون موقع بردیم به بچه هایی که میشناختم بهشون هدیه دادم . دوستانی که نگرفتن تازه اومده بودن یا از تایپیک های دیگه اومده بودن . اونموقع یادم میاد گفتم دوستان عزیزی که تازه اومدن یه مقدار بیشتر پیش ما بمونن تیمشون رو حمایت کنن چشم رو چشمامون . اما آقای maskot شما که تاج سر ما هستی اولین نفر شما هستی . علی کریمی هم دوست داری دیگه اصلن هیچی نگم بهتره . :) من به 25 نفر شارژ دادم :)
منم شیرینی میخوام :D

البته ایشون نه ;)
uploadfromtaptalk1389557448971.jpg

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مسئولان باشگاه پرسپولیس به کمیته استیناف می‌روند
پرسپولیس نیوز : مسئولان باشگاه پرسپولیس در اعتراض به بخشی از آرای پرونده قهرمانی به کمیته استیناف می‌روند.
آرای پرونده قهرمانی داور جنجالی فدراسیون فوتبال بالاخره پس از وقفه‌ای طولانی امروز صادر شد.

از همین رو مسئولان باشگاه پرسپولیس که بخشی از این احکام را قبول ندارند، قرار است در لایحه‌ای در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال این پرونده را پیگیری کنند و آرای صادر شده به ضرر خود را کمتر کنند.
http://www.perspolisnews.com/index....e&id=58172:11867&catid=38:clubnews&Itemid=841

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
کارت شارژ هزاری هم قبوله:D
داداش یه حرف زدی همه روت حساب باز کردنا:D
مطمئن باش من سر حرفم هستم دفعه قبل همونطور که گفتم ... پرسپولیسی جماعت شاد باشه انگار دنیا رو به من دادن اینکه چیزی نیست قابل هیچ یک از بچه های اینجا رو نداره فقط شادیش مهم هست .

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
مطمئن باش من سر حرفم هستم دفعه قبل همونطور که گفتم ... پرسپولیسی جماعت شاد باشه انگار دنیا رو به من دادن اینکه چیزی نیست قابل هیچ یک از بچه های اینجا رو نداره فقط شادیش مهم هست .
بابا شوخی میکنیم بابا این چه حرفیه ما سلامتی شمارو میخوایم کوچیکتیم داداش
شیرینی ما خودش برده

راستی بچه ها رفتن نکونام به نظرتون به نفعمونه؟

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
من هنوز تو شوکم مگه قهرمانی مرخصی زایمان میخواست بگيره 8 ماه گفتن دور باش؟!

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
جمعه میبریم...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

فایل های ضمیمه

• uploadfromtaptalk1389565269391.jpg
    uploadfromtaptalk1389565269391.jpg
    27.7 KB · نمایش ها: 14
  • Like
Reactions: usl

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
یکی از بزرگترین اشتباهات رویانیان اوردن دایی بود با این تیم باید با 9 امتیاز بالاتر صدر بودیم این اقا انقدر حاشیه ساخت انقدر با داورا بد رفتار کرد دودش میره تو چشمون
مربی فقط امپراطور :تگر میبری مثل مرد ببر اگر میبازی مثل مرد بباز هیشکی با داور دعوا نمیکنه هیشکی حرف نمیزنه میریم فقط بازی میکنیم الان کاش بود

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
راستی پولادی به دربی میرسه یانه انشالله مثلث طلایی عالیترین بازیشونو بکنن دلم برا غریبی طفلی میسوزه همچنین امید که بازی رفت سه کارته بود اینبارم از اوج افتاده

Sent from my GT-I9505

بالا