• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
اقا قبول کنید مربی به درد نخور داریم دیگه این اقا مشکل داره چرا مسلمان رو بازی نداد ؟ بد بخت حاتمی پخت انقدر گرم کرد مشکل داری بازیش نمیدی اینم ارنجت این 4231 مارو نابود کرده استقلال با تجربه بود و امتیاز گرفت

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
اقا قبول کنید مربی به درد نخور داریم دیگه این اقا مشکل داره چرا مسلمان رو بازی نداد ؟ بد بخت حاتمی پخت انقدر گرم کرد مشکل داری بازیش نمیدی اینم ارنجت این 4231 مارو نابود کرده استقلال با تجربه بود و امتیاز گرفت

مربی به درد نخور داریم؟!
دو سه سال اخیر تو لیگ چندم شده بودیم؟

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
مربی به درد نخور داریم؟!
دو سه سال اخیر تو لیگ چندم شده بودیم؟
دو سه سال اخیر این بازیکنارو داشتیم دو سه سال اخیر مربی ها ثبات داشتن تو تیم دو 3 سال اخیر سکوها بر علیه مربی نبودن ؟منطقی باش عزیز بد بخت یحی 1 باخت داد پارسال عوضش کردن ما که خر نیستیم میبینیم اقا بهترین تیم لیگ رو داره نمیتونه درست ارنج کنه من تو استادیوم هر کی استقلالی بود میگفت پرسپولیس 1.0 2.0 میزنه قوی تره ....

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دو سه سال اخیر این بازیکنارو داشتیم دو سه سال اخیر مربی ها ثبات داشتن تو تیم دو 3 سال اخیر سکوها بر علیه مربی نبودن ؟منطقی باش عزیز بد بخت یحی 1 باخت داد پارسال عوضش کردن ما که خر نیستیم میبینیم اقا بهترین تیم لیگ رو داره نمیتونه درست ارنج کنه من تو استادیوم هر کی استقلالی بود میگفت پرسپولیس 1.0 2.0 میزنه قوی تره ....

خدا پدرتو بیامورزه حرف دل ما رو زدی

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
مهم نتیجه س که آخر فصل معلوم میشه.مربی ها رتبه شون تو جدول دهمم نبود بایدم اخراج میشدن!
این بازیکنای جدیدم امسال دایی گرفته.نرفته مثل پارسال بازیکن اسمی بگیره.چنتا بازیکن جوون و بااستعداد گرفته.من خیلی راضی ام از تیم امسال حتی اگه دوم سوم بشه.

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
اولا بگم وفعا متاسفم:mad:
بعدشم من بازی رو ندیدم و داشتم از رادیو گوش می کردم اقا من نمی دونم این گزارشگر چه اصراری به با کیفیت بودن بازی داشت هیچ کی خبر نداشت فکر می کرد داره بارسا و رئال رو گزارش می کنه :D
بر اساس اون چیزایی که از رادیو شنیدم (البته به حرف اون گزارشگره اعتمادی نیست ) دقیقا بازی داشت اینطوری گزارش می شد حقیقی -خلعتبری خطا مسلمان -عالیشاه خطا عالیشه مسلمان خطا ......
جالب ترین قسمت قضیه این بود که یکی از شبکه های ژاپن هم داشت از این دربی مستند می ساخت یه ربع از این بازی رو تو پخش کنن استقلال قهرمان اسیاست یعنی تیم ملی راگبی امریکا هم این بازی رو ببینن می ترسن :)
از مسائل فنی هم حرفی نمی زنم چون منکه از تفکرات دایی چیزی سردر نیاوردم اگه این فصل قهرمان بشیم فکر کنم یه شیوه جدید مربی گری به اسم دایی به ثبت برسونن تو جدید ترین کلاس های ارتقای مربی گری فیفا اموزشش بدن
البته مسلمان تو بازی نبود اشتباه به سمع شما رسوندن

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840

یعنی چی? یعنی شما بیشتر از علی دایی از مربیگری سرت می شه???? آخه به نظرت مربی با همه بازی کنا مشکل شخصی داشته???? خود شما همونی نبودی که بازی با نفت می گفتی حاتمی هیچ کاری انجام نداد و مربی بده که بازیش داد???????

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840

اگر شما سلاحیت اینو دارین که بگین فلان مربی خوب ارنج می کنی و اون یکی نه, پس چرا نمیرین مدرک مربیگریتونو بگیرین

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مهم نتیجه س که آخر فصل معلوم میشه.مربی ها رتبه شون تو جدول دهمم نبود بایدم اخراج میشدن!
این بازیکنای جدیدم امسال دایی گرفته.نرفته مثل پارسال بازیکن اسمی بگیره.چنتا بازیکن جوون و بااستعداد گرفته.من خیلی راضی ام از تیم امسال حتی اگه دوم سوم بشه.
میشه چند نفر از اون بازیکن های اسمی که گفتین رو بگید . البته به غیر از یه نفر ما تو 2 سال قبل چیزی ندیدیم .

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
میشه چند نفر از اون بازیکن های اسمی که گفتین رو بگید . البته به غیر از یه نفر ما تو 2 سال قبل چیزی ندیدیم .
انصاری فرد-قاضی!
البته باید میگفتم بازیکن اسمی+تعدادی بازیکن به درد نخور!
رفتن معدنچی و کاظمیان خریدن!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
البته مسلمان تو بازی نبود اشتباه به سمع شما رسوندن

منظورم صادقیان بود اشتباه نوشتم مسلمان شاید باورتون نشه یه لحظه پرسپولیس داشت دو سه تا حمله پشت هم می کرد دیدم گزارشگره رو چو گرفته داره می گه حالا قوچان نژاد خود قوچان نژاد یه نفرو جا می زاره ..... یه لحظه چشام حلقه شد طرف خودش هنگ کرد عذر خواهی کرد گفت عالیشاه رو اشتاباه گرفته با قوچان نژاد:eek:o_O:confused:

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
انصاری فرد-قاضی!
البته باید میگفتم بازیکن اسمی+تعدادی بازیکن به درد نخور!
رفتن معدنچی و کاظمیان خریدن!

خوب ديگه همه ديدم كه به خصوص اين دو نفر تو پرسپوليس چه جورى بودن! يعنى فقط اسم بودن نه چيز ديگه

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دوستان الان دنبال هیجانید دىگه ول کنىد بیخیال به هرحال چىزى که شده دىگه داىى رو خود من هم قبولش ندارم ىعنى دایى که هىچ تازه اومده تو سیس مربى گرى به طور قطع مربى بزرگ تو فوتبال اماتورى ایران وجود نداره حتی اونایی که بادشون کردن میبینی وقتی کارشون به اسیا میکه عددی حساب نمیشن

Last edited:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
مربی اگه هوایی نمیشد فقط وفقط آری هان بود یادم نمیره تو جام حذفی با ملوان داشتیم توتمرینات چمنو تبدیل به باتلاق کرده بود که بازیکن اگه قراره بازیکنه اول اینجاامتحان پس بده

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
اینکه دایی توانتخاب بازیکناش خلاقیت داشته یکی از مزیتاش هست ولی نباید این موقع دیگه بخوایم تیموببریم توحاشیه من شما نه چون کاره ای نیستیم بازیکن ولیدر و... به هرحال باید به دایی حداقل تا اخرفصل وقت داد ماهم صبورباشیم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
جالبه که بازیکنهای تیم حریف از محبور بودن برای بازی اینطوری بخاطر مربیشون میگن
بعد یک عده خودشونو به نفهمی زدن و از دربی سرد بودن میگن یا دربی بیخود بود. بازیکنها دو زار نمی ارزن . . . حالا غرض و مرضشون چیه خدا میدونه؟ کورن ؟! فوتبال حالیشون نیست؟!
گفته بودم که اگر بکش بکش باشه نمیتونیم کاری از پیش ببریم و تنها شانسی که میتونستیم داشته باشیم گل زدن تو 15 دقیقه اوله و گرنه این بازی با این مربی الی الابد همینطوری ادامه پیدا میکرد

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
یعنی چی? یعنی شما بیشتر از علی دایی از مربیگری سرت می شه???? آخه به نظرت مربی با همه بازی کنا مشکل شخصی داشته???? خود شما همونی نبودی که بازی با نفت می گفتی حاتمی هیچ کاری انجام نداد و مربی بده که بازیش داد???????

چه ربطی داره همه دارن میبنن با این همه ستاره چه جوری تیمش بازی میکنه این همه ستاره بله وقتی سید صالحی نمیتونه راه بره باید تعویض میشد اون طرف علی عسگر سوتی میده راست راست داره بازی میکنه به شمت مربوط نیست من دلم میخواد راجب مربی تیم اظهار نظر کنم پرسپولیس ملک شخصی شما نیست ....

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
چه ربطی داره همه دارن میبنن با این همه ستاره چه جوری تیمش بازی میکنه این همه ستاره بله وقتی سید صالحی نمیتونه راه بره باید تعویض میشد اون طرف علی عسگر سوتی میده راست راست داره بازی میکنه به شمت مربوط نیست من دلم میخواد راجب مربی تیم اظهار نظر کنم پرسپولیس ملک شخصی شما نیست ....

1.پرسپولیس ملک نیست و یه باشگاهه
2. من نگفتم اظهار نظر نکن, سوال پرسیدم که آیا شما از علی دایی, کریم باقری و سایر مربی های تیم بیشتر می فهمی یا نه!

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
1.پرسپولیس ملک نیست و یه باشگاهه
2. من نگفتم اظهار نظر نکن, سوال پرسیدم که آیا شما از علی دایی, کریم باقری و سایر مربی های تیم بیشتر می فهمی یا نه!

من هم گفتم نیاز به فهمیدن نداره اگر اونا بارشون میشد که الان صدر بودیم اخه من نمیدونم کریم باقری مربیگری سرش میشه اقای شیرینی باید سرپرست باشه یا خوردبین یا زادمهر. اقای دایی بهتره یا دنیزلی یا کرانچار همین استقلال بدون بازیکن داره نتیجه میگیر اقای رویانیان فقط بلده شعار بده مرد حسابی برو یه مربی خوب بیار جای این اقا از زمانی که اومده یه ولایت گرفتیم زمان مدیرعاملی کاشانی 2 جام حذفی و یک قهرمانی لیگ .زمان عابدینی فقط 2 ماه استقلال بالاتر از پرسپولیس بود اقای دایی اگر قهرمان نکنی تیم رو باید همیشه قید پرسپولیس رو بزنی پرسپولیس موش ازمایشگاهی شما نیست من نمیدونم چرا 4.3.3 نمیزاری و باید 4.2.3.1 باشه این جا راه اهن نیست برادر لطف کن بدون کجا مربی هستی

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
کرانچار رو با علی دایی مقایسه میکنی واقعا زمانی که مربی مقدونیه بود رفت توانگیلیس 1.1 کرد با ایتالیا بازی کرد 2.1 برد اینارو نمبینی زمانی که تو پرسپولیس بود چه قدر بهش وقت دادن این دایی چی کار کرده این بهترین پرسپولیس 5 سال اخیر و دیگر هم چین تیمی نمیبینیم سید جلال میره صادقیان میره مسلمان میره پولادی میره سید صالحی میره و تیم نابود میشه

Last edited by a moderator:
بالا