• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
باز هم صفر صفر و وضعیت فنی زیر صفر!
بیشتر از این نمی شود در باره فوتبال ارایه شده و این بازی حرف زد.

این همه هیاهو، جنجال رسانه ای، پول ریختن از بیت المال به حساب یک عده ادا اطواری، تماشای راگبی به جای فوتبال و ... برای هیچ!

پ.ن:
یک نکته را لازم هست گوشزد کنم:
اظهار نظر و انتقاد از بازیکن /سرمربی/ مدیر عامل حق طبیعی کاربر است؛ اما نحوه اظهار نظر و تکرار چندین و چندباره که در آن منطقی دیده نشود، قابل قبول نیست. بنابراین مجددا تاکید می شود در صورت مشاهده عبور از قوانین تاپیک های هواداری، برخورد صورت می گیرد و توضیح دیگری هم لازم نیست.

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
کرانچار رو با علی دایی مقایسه میکنی واقعا زمانی که مربی مقدونیه بود رفت توانگیلیس 1.1 کرد با ایتالیا بازی کرد 2.1 برد اینارو نمبینی زمانی که تو پرسپولیس بود چه قدر بهش وقت دادن این دایی چی کار کرده این بهترین پرسپولیس 5 سال اخیر و دیگر هم چین تیمی نمیبینیم سید جلال میره صادقیان میره مسلمان میره پولادی میره سید صالحی میره و تیم نابود میشه بعد عزت خان میره راه اهن 3 مت 4 متر بعد از هر گل به پرسپولیس میپره و حاشیه میسازه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

اگه این تیم بهترین پرسپولیسه, کی این تیمو بسته? نکنه کرانچار یا دنیزلی?? بیشتر این بازیکنا فقط به خاطر دایی اومدن اگه اون نبود هیچ وقت نمیومدن پرسپولیس

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
همین فرکی رو ببیند تیمش مهره ان چنانی نداره اما دوم هست پس بر میگرده به مربی تو این این چند ساله اصلا شنیدین فولاد حاشیه داشته باشه نه شنیدیدن اقا همه ی اینا ربط به مدیریت اقای دایی داره ایشون باید تو همون تیم هایی مثل راه اهن تو وسطای جدول دست و پا بزنن تو پرسپولیس باید مربیانی باشند امثال قطبی و دنیزلی

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
یعنی واقعا شما اشتباهات داوری رو نمی بینی یا نمی خوای ببینی?
حد اقلش اینه که ۲ امتیاز از سپاهات, تراکتور و فولاد کم کن و ۱ امتیاز به پرسپولیس اضافه کن بعد جدولو ببین. وقتی نخوان بزارن شما فرگوسن هم بیاری پرسپولیس همینی می شه که هست

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
جناب Apple lob الان فرصت ندارم، ولی برای بحث های شما هم جواب هست.

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
دوست من ربطی به دیدن دم نداره اما بهتر بود کمی با داور ها و فدراسیون اهسته و پیوسته رفتار میکرد ته این که یهو بگه همه مافیان ایشون علاوه بر نداشتن بار فنی درمدیریت نیز ضعیف هست

اونجا کار درست رو انجام دادو همه هم رسوا شدن

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
بعضی دوستان واقعا قدر نشناس هستن یادشون رفته 4 فصل اخیر جایگاه پرسپولیس کجا بود حتی در حد مدعی گرفتن سهمیه اسیا هم نبودیم چه برسه قهرمانی بیش از 70 درصد بازیکن های پرسپولیس دو زار هم تمی ارزیدن پروسه خارج کردنشون از تیم زمان بر بود وقتی فقط میشه 6 بازیکن لیگ برتری جذب کرد نمیشه یه جا 15-16 تا بازیکن رو انداخت بیرون اگه تمام پست های منو از اول فصل تا الان یه نگاه بندازین حتی ذره ای به مربی گری دایی اعتقاد نداشتم و ندارم ولی دیگه بی نمک هم نیستم تا همین جا پرسپولیس دوباره داره امیدواری رو به ما بر می گردونه با همین مدیریت و کادر فنی هنوز تو بعضی خطوط دارای مشکل هستیم مخصوصا خط هافبک جایی که یه زمانی بهترین بازیکن های ایران رو داشتیم ولی الان هیچ کس رو نداریم و به نظر من اصلی دلیل نتیجه نگرفتن امسال پرسپولیس نداشتن هافبک های دفاعی و میانی ششدانگ هست
خواهشا دوستان هم کمی حمایت داشته باشن نسبت به تیم دیگه چه بخوایم چه نخوایم باید با همین داشته ها فصل رو به اتمام برسونیم

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
به گزارش نامه نیوز به نقل از بانک ورزش ، یکی از دردسرهای علی دایی در هفته‌های اخیر مصدومیتی است که گریبانگیر محسن مسلمان هافبک قرمزپوشان شده است. او هر وقت در تمرینات پرسپولیس فشار زیادی به زانویش می‌آورد ناگهان با ورم‌های عجیبی از ناحیه زانو مواجه می‌شود به همین دلیل محسن مسلمان به دیدار دو متخصص رفت و در خصوص وضعیت خود با این متخصصان به گفت وگو پرداخت. فعلا قرار است که مسلمان با استراحت، زدن آمپول و استفاده از برخی قرص‌ها کار خود را دنبال کند و به احتمال فراوان مسلمان باید پای خود را به تیغ جراحان بسپارد. البته در صورتی که مسلمان باز هم دچار مشکلات بیشتری شود امکان دارد خیلی زودتر از پایان لیگ، پای خود را به تیغ جراحان بسپارد.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
جناب آقای Apple lob ...
تعداد افرادی که مثل شما نشستن تا با ناکامی پرسپولیس به میدان بیان و فریاد بزنن : "دیدی گفتم..." کم نیست. شما فرقتون اینه که "بگم... بگم..." هم راه انداختید.
بحثی نیست. شما برای ابراز عقیده تون آزادید. اما شرطش اینه که روی اعصاب بقیه پیاده روی نکنید. بسیار خوب... همه فهمیدن که اگر پرسپولیس به جایی برسه از بخت و اقباله و اگر نرسه تقصیر داییه... باور کنید همه نظرتون رو فهمیدن... لطفا اینقدر تلاش نکنید که ثابت کنید درست میگید.
شما و سایر دوستانی که مثل شما فکر میکنید و عقایدتون بسیار محترم. به شرط اینکه به سایرین هم احترام بذارید...

Last edited:

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
، بنابر اعلام کادر پزشکی پرسپولیس درباره وضعیت مصدومان؛ محسن مسلمان $ مانند بازی دربی $ برای بازی مقابل گسترس فولاد مشکل نخواهد داشت. این بازیکن مانند سایر نفرات با بروز کوچکترین مساله زیر نظر متخصصین قرار دارد. آسیب‌دیدگی او هم موردی نیست که مانع از بازی وی شود و درمان‌های نگاهدارنده انجام می‌شود.
.

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
همین فرکی رو ببیند تیمش مهره ان چنانی نداره اما دوم هست پس بر میگرده به مربی تو این این چند ساله اصلا شنیدین فولاد حاشیه داشته باشه نه شنیدیدن اقا همه ی اینا ربط به مدیریت اقای دایی داره ایشون باید تو همون تیم هایی مثل راه اهن تو وسطای جدول دست و پا بزنن تو پرسپولیس باید مربیانی باشند امثال قطبی و دنیزلی

شما داری فولاد رو با پرسپولیس مقایسه میکنی؟
شما انتظار داری تیمی به عظمت پرسپولیس که همیشه تو چشمه حاشیه نداشته باشه ؟
شما اگر همین قطبی هم بیاد 4 بازی ببازه میگن همه چی تقصیره قطبیه میرین استادیوم شعار علی دایی سر میدن
همین علی دایی فعلا خوب از پس همه در اومده اگر فرکی بوده الان تو رتبه 8 دنبال مربی میگشتیم مثل چند سال اخیر
مشکل دیگه ما اینه که از این تیم الان قهرمانی می خوایم تیمی که چند ساله دیگه بالا جدول جای نداشته بالاخره قهرمانی زمان میخواد .
(یحیی یحیی میکنی که میگی همه چی تمومه دقیقه 50 بازی رو دفاعی میکنه باعث باخت پرسپولیس تو فینال میشه مطمن باش اگر این آقا سرمربی بوده با فشار های که روش بود تیم جز 5 تای اولم نمی شد . )

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
الان تو رتبه 8 دنبال مربی میگشتیم مثل همیشه

دغدغه حافظه تاریخی نداشتن رسانه ها کم بود، انگار داره به هوادارها هم سرایت میکنه... برادر من، جز 5 سال اخیر، با همه بازیهایی که سر پرسپولیس درآوردن، ما هرگز مشمول قید "همیشه" شما نبودیم. باور کنید تاریخ فوتبال ایران از آخرین قهرمانی پرسپولیس شروع نمیشه... دقت کنیم گفته هامون برای دشمنان قسم خورده پرسپولیس دست آویز نشه...

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
دغدغه حافظه تاریخی نداشتن رسانه ها کم بود، انگار داره به هوادارها هم سرایت میکنه... برادر من، جز 5 سال اخیر، با همه بازیهایی که سر پرسپولیس درآوردن، ما هرگز مشمول قید "همیشه" شما نبودیم. باور کنید تاریخ فوتبال ایران از آخرین قهرمانی پرسپولیس شروع نمیشه... دقت کنیم گفته هامون برای دشمنان قسم خورده پرسپولیس دست آویز نشه...
بله منظور "همیشه" این چند سال اخیرمون بوده که شما شاهدش بودین 100 درصد
بد منظورمو رسوندم (معذرت )
ویرایش کردم

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
ای بابا یحی چی کارس برو فیلم بازی رو ببین انگار بازی هارو نمیبینی ها ماهینی سوتی میده بنگر میزنه به تیرک نیلسون بد گل میخوره پنالتی هارپ سوت میکنن نکنه تقصیر یحی هست منطق دیگه نیست تو فوتبال؟؟؟!!!

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
عجب..... بازی های اسون مونده
خوب سری بزنیم به بازی های اسون
پرسپولیس-سپاهان:p چه اسونه:eek::eek:
گسترش فولاد تبریز چه اسون بازی تو تبریز تو تهران ۱۰ تا زدیم:eek::eek:
پرسپولیس-استقلال خوزستان در اهواز ااااااا ۸ تا زدیم تو تهران :rolleyes::rolleyes:
پرسپولیس داماش در گیلان اصلا مثل اب خوردنه :D:D
پرسپولیس صبای قم بازی رفت پرسپولیس ۵ صفر بازی رو برد احسنت توجه نکردم چه قدر بازی ها راحته!!!:oops::oops::oops:
با احترام صحبت کنید تا احترامتون رو نگه دارم ;)

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مسلمان: دوستان فدراسیون آبروی مان را برده اند/ هر جا می رویم به ما می گویند قلیانی!
سایت گل- محسن مسلمان در اولین مصاحبه اش پس از اتفاقات ردوی تیم ملی به شدت از دست مسئولان فدراسیون ناراحت بود و عنوان کرد آبرویش همه جا رفته است. وی درمصاحبه ای که با فارس داشته است درباره ی اتفاقات هفته های پیش صحبت کرده که در زیر می توانید آن را بخوانید:

همه کاسه کوزه ها را سر من و پیام شکستند

خودتان دیدید که چه حرف‌هایی زدند و چه بلایی سر من و پیام آوردند. سکوت کردیم اما دلمان گرفته بود، سکوت کردیم اما از داخل خودمان را می‌خوردیم، به نظر شما اتفاقات و
حرف‌هایی که درباره ما بعد از اردوی تیم‌ملی امید زدند درست بود؟

همه‌چیز را آقایان سر من و پیام خالی کردند ما که گفتیم هر کسی فیلمی دارد مدارکی دارد آن را نشان دهد اما همه‌جا اسم ما را مطرح کردند و اتفاقاتی برای ما افتاد که واقعا باید بگویم متاسفم. ما که اصلا در آن ماجرا نه بودیم و نه می‌دانیم ماجرا چیست، سکوت کردیم تا خدایی نکرده برای تیم حاشیه به وجود نیاید اما چرا فدراسیونی‌ها از ما حمایت نکردند.

هر کس مدرکی دارد بیاورد
ما گفتیم و باز هم می‌گویم هرکسی عکسی دارد، مدرکی دارد نشان دهد اما تو را به خدا با آبروی بازیکنان اینطور بازی نکنید. نمی‌دانم چرا آقایان از داخل فدراسیون که در برنامه‌های تلویزیونی نیز اعلام شد فقط اسم ما دو نفر را مطرح کردند؟ دو هفته بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و ای کاش همه در اهواز بودند و آن شعارها را می‌شنیدند.

واقعا سخت بود در بازی فولاد خوزستان چرا هیچ‌کس نپرسید من و پیام چرا خوب نبودیم، 90 دقیقه تا توپ را به توپ ضربه می‌زدیم به ما می‌گفتند قلیانی، برای ما که این حرف‌ها را درآوردند اما آرزو می‌کنم که هیچ‌وقت برای هیچ ورزشکاری این اتفاق پیش نیاید. چرا بدون مدارک لازم اسم ما را اینطور بر سر زبان‌ها انداختند.

آبرویمان رفته است

الان دارم این حرف‌ها را در قالب یک درد و دل می‌گویم تا مردم همه‌چیز را بدانند. هرجا می‌رویم روی ما اسم قلیانی گذاشتند، خداوکیلی این درست است؟ من برای همه رده‌های تیم‌ملی ۶ الی هفت سال زحمت کشیدم و در لیگ برتر هم بازی کردم اما واقعا درست بود که برخی‌ها از داخل فدراسیون اسم ما را مطرح کنند؟ باور کنید آبروی‌مان رفته، تحت فشار هستیم و وقتی که یکی ما را می‌بیند و این حرف‌ها را می‌زند نمی‌دانم به او چه بگویم. واقعا به نظر من کار آقایان اصلا درست نبود که آبروی ما را اینطور بردند دیگر زیاد دوست ندارم در این‌باره حرف بزنم اما خواهش می‌کنم آبروی ما که رفت برای دیگران این کار را نکنید
من اصلا چیزی نمی‌دانم که چه کسی این کار را کرده یا قصد داشت این کار را انجام دهد. ولی همه کاسه کوزه‌ها را سر من و پیام شکستند و این هم لطف آقایان بود. نمی‌دانم چرا با ما این رفتار را کردند اما دو هفته بسیار سخت را پشت سر گذاشتم و به همین دلیل در کیفیت بازی من و پیام نیز این موضوع تاثیر داشت.

http://www.goal.com/iran/news/1825/...را-برده-اند-هر-جا-می-رویم-به-ما-?ICID=HP_HN_2

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
عجب..... بازی های اسون مونده

با احترام صحبت کنید تا احترامتون رو نگه دارم ;)

آقا شما همچنان میخواید با همه کل بندازید و بحث کنید؟ آقا جان حق با شماست... بس کنید لطفا...

بالا