• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پرس: آماده ديدار با پرسپوليس هستيم

رئيس باشگاه رئال مادريد به طور رسمي به پيشنهاد باشگاه پرسپوليس پاسخ داد.

00944039.jpg

فلورنتينو پرس رئيس باشگاه رئال مادريد طي نامه اي رسمي خطاب به محمد رويانيان آمادگي اين باشگاه را براي برگزاري ديداري دوستانه با تيم ايراني در سال 2014 اعلام کرد.

به گزارش ايسنا، ترجمه متن اين نامه بدين شرح است:

مديريت محترم باشگاه پرسپوليس

جناب آقاي محمد رويانيان

نامه شما را دريافت کردم و از سخنان همراه با محبت و تحسين شما درباره باشگاه رئال مادريد تشکر مي کنم.

در رابطه با پيشنهاد شما براي انجام بازي دوستانه بين رئال مادريد و پرسپوليس، بسيار خوشحال مي شويم که اين درخواست را بپذيريم. ما شرايط انجام اين پيشنهاد را با علاقه بسيار بررسي خواهيم کرد تا اين بازي در برنامه هاي تيم رئال مادريد گنجانده شود.

مي خواستم اشاره کنم به اين مطلب که امسال مسابقات جام جهاني فوتبال برزيل برگزار خواهد شد و بسياري از بازيکنان ما در تيم هاي حاضر در اين مسابقات شرکت خواهند داشت. تيم هايي که به طور قطع به مراحل نيمه نهايي و نهايي جام جهاني خواهند رسيد و زماني که بازي ها به پايان رسد، بازيکنان بايد دوره استراحت و تعطيلي خود را داشته باشند.

ما در حال بررسي هستيم که چطور مي توانيم با توجه به تاريخ شروع مسابقات ليگ اسپانيا، اين مسابقه را برنامه ريزي کنيم. با توجه به اين مسائل، تقويم بازي هاي تيم در سال جاري مقداري پيچيده شده، با اين وجود همانطور که پيشتر هم گفتم، ما همه کار خواهيم کرد تا برگزاري اين بازي را براي امسال ممکن کنيم.

در همين رابطه و براي انجام مذاکرات بيشتر، به زودي دعوت نامه شما را جهت سفر به مادريد ارسال خواهيم کرد.

با احترام

فلورنتينو پرس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
فکر کنم همون سال سایپا قهرمان شد و رفت توآسیا از اون فارمرز بانک تایلند مفت باخت و گرنه قهرمان بود

Last edited by a moderator:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
حاشيه‌هاي ورود پرسپوليسي‌ها به تبريز

کاروان تيم فوتبال پرسپوليس در شرايطي وارد تبريز شد که با بازيکنان تراکتورسازي تبريز برخورد کرد.
00946420.jpg

کاروان تيم فوتبال پرسپوليس براي ديدار مقابل گسترش فولاد بعدازظهر امروز وارد تبريز شد.

به گزارش فارس، اين در شرايطي بود که برخلاف خيلي‌ از شهرهاي ديگر فقط 5 هوادار در فرودگاه حضور داشتند اما نکته جالب رويارويي بازيکنان تراکتورسازي که آماده سفر به تهران بودند با بازيکنان پرسپوليس بود.

علي کريمي نيز برخورد گرمي با پرسپوليسي‌ها داشت. کريمي با تک‌تک بازيکنان به خوش و بشي گرم پرداخت. همچنين بازيکنان تراکتورسازي نيز با پرسپوليسي‌ها برخورد بسيار گرمي داشتند.

تيم فوتبال پرسپوليس فردا به مصاف گسترش فولاد تبريز خواهد رفت.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
عابدزاده در بيمارستان آراد بستري شد
سايت گل - احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان محبوب پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز به دلیل سر درد به بیمارستان آراد مراجعه کرد و توسط دکتر عباسیان پزشک حاذقی که وی را تحت عمل جراحی قرار داده بود، معاینه شد.

206501_109676009116791_100002231770237_94930_4473509_n.jpg

به گفته امیر عابدزاده، دکترعباسیان پس از معاینه احمدرضا عابدزاده دستور بستری شدن وی را صادر کرد. احمدرضا قرار است سی تی آنژیوگرافی شده تا وضعیت وی به طور دقیق مشخص شود.

http://www.goal.com/iran/news/1825/...دزاده-در-بيمارستان-آراد-بستري-شد?ICID=HP_HN_1

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پایان رافت در پاسخ به انصاریان: پیراهن پرسپولیس برای تو ارزش ندارد که به استقلال رفتی!
پرسپولیس نیوز : مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس از علی انصاریان به خاطر تمسخر وی در برنامه "90" انتقاد کرد و گفت چرا صدا و سیما باید به اشخاصی مثل وی این فرصت را بدهد تا در یک برنامه سراسری به تحقیر آذری زبانان بپردازند.
علی انصاریان دوشنبه شب در برنامه 90 که به مناسبت دربی 78 تهیه شده بود، با لهجه آذری به موضوع درخواست پایان رافت از پائولو مالدینی برای تعویض پیراهن میلان اشاره کرد که این موضوع دلگیری مهاجم پیشین پرسپولیس را در برداشت.

پایان رافت اظهار داشت: این برای بار دوم است که آقای انصاریان اقدام به این کار می‎کند. بار اول در برنامه "ورزش از نگاه دو" من و آذری زبانان را مسخره کرده بود که خیلی از همشهریانم به من گفتند پاسخش را بدهم اما گفتم جوان است و از انجام این کار صرفنظر کردم. اما در برنامه 90 بار دیگر این کار زشت خود را تکرار و مرا مسخره کرد.

وی در ادامه گفت: من مشغول تماشای برنامه 90 بودم و دیدم که انصاریان مجددا موضوع تعویض پیراهن من با پائولو مالدینی را مسخره می کند. می‎خواهم بگویم آقای انصاریان من با اگر با زبان ترکی، انگلیسی و یا فارسی با ایشان صحبت کردم، منظور مرا متوجه شد. تو با این کارت داری کار باشگاه بزرگ پرسپولیس را کوچک می کنی!

رافت افزود: همه می‎دانند که من پیراهن مالدینی را به یک موسسه خیریه تقدیم کردم و اصلا این چیزی نیست که کسی بخواهد اینقدر به دیده تمسخر به آن نگاه کند. استفاده از کلمات آذری مثل "وئر منه" که به قصد توهین به آذری‎هاست اصلا کار درستی نیست. من به آذری بودنم افتخار می‎کنم و نباید کسی به خودش اجازه بدهد از طریق رسانه ملی به همشهریان من بی‎احترامی کند.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: از زمانی که آقای علی پروین از من دعوت کرد تا برای پرسپولیس بازی کنم با تمام وجود برای این تیم بازی کردم. این پیراهن برای من ارزش دارد و برای تو ارزش ندارد که به استقلال رفتی. چرا به خودت اجازه می‎دهی دیگران را مسخره کنی؟ آقای انصاریان اگر مشکلی داری برو مشکلت را برطرف کن اما کسی را مسخره نکن.

رافت گفت: من همان دیشب به عادل فردوسی پور زنگ زدم و یک نفر دیگر گوشی را برداشت. من می‎خواستم ایشان فرصت یک دقیقه‎ای به من بدهد تا از حق خودم و آذری زبانان دفاع کنم اما ایشان چنین فرصتی را به من ندادند. به نظر من ایشان عدالت را رعایت نکردند و من از این مجری هم گلایه دارم که اجازه می‎دهد چنین برنامه‎هایی روی آنتن برود.
http://www.perspolisnews.com/index....45-08&catid=53:2012-09-25-22-49-22&Itemid=846

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
ترکیب بازی امروز مشخص شد .... چرا مسلمان بازم روی نیمکته؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
باز هم ترکیب بد... بهترین بازیهای پرسپولیس با سیستم 4231 و دو هافبک دفاعی تخصصی بود. بعد از مصدومیت کفشگری هم اون ترکیب به هم خورد و هم فکری جایگزینش نشد... چرا دهنوی بازی نمیکنه؟ فقط خدا میدونه و دایی... وسط زمین رسما خالیه...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
8 تا از بازیکنای گسترش توی محوطه جریمه خودشونن بعد ما چجوری میخوایم گل بزنیم

نوری این بازی اصلا خوب بازی نمیکنه باید مسلمان رو بجاش بیاره نیمه دوم

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
ای کاش از خوابم نزده بودم و این بازی پر هیجان رو نمیدیدم.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
عالیشاه این اواخر غضنفر شده
کلی گل و تک به تک نزده برای چی بازییش میده دایی نمیدونم ولی میدونم که فصل داره تموم میشه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
به غیر از دو سه تا موقعیتی که داشتیم نیمه اول چیزه دیگه ای نداشت
خداکنه مسلمان رو نیمه دوم بیاره تو زمین تا سرعت بازی بالاتر بره

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
موافق نیستم. اونا بهتر جمع میشن و بهتر باز میشن... فاصله خط میانی و فوروارد پرسپولیس بسیار زیاده و این بخاطر تمایل بیش ار حد پرسپولیس به کناره هاست. من مربی نیستم اما به نظرم دهنوی باید بجای عالیشاه و مسلمان بجای نوری بیاد. صادقیان بره چپ و مسلمان جلوی دهنوی و حقیقی بازی کنه... سیدصالحی هم تا دقیقه 60 اگر جواب نداد باید تعوبض بشه... اوضاع خوب نیست...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
دنیزلی با جنازه ی بازیکنا تو یه نیمه 3 تا میزد حالم بهم خورد از بازی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761