• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
کسی نمیگه دلیل این نتیجه همش بدلیل حاشیه های اخیر هستش ولی مطمءنا این حاشیه ها بی تاثیر نبوده و نیست. البته قسمتی از این حاشیه ها هم متاسفانه توسط خود دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس ایجاد شد. از طرفی مطمءنا نمیشه از ضعف تاکتیکی کادر فنی هم چشم پوشی کرد.

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
بهترین مهره ها رو داریم اما دریغ از هدف مشخص و تاکتیک. خداییش دایی فقط برای فریاد زدن خوبه و به قول کریمی هارت و پورت کردن
پرسپوليس يكي رو ميخواد يا هارت و پورت كنه كه همين دايي بدردش ميخوره يا يكي كه دانش داشته باشه كه من تو ايران مربي با دانش نميبينم !!!

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
پرسپوليس يكي رو ميخواد يا هارت و پورت كنه كه همين دايي بدردش ميخوره يا يكي كه دانش داشته باشه كه من تو ايران مربي با دانش نميبينم !!!
هیچ مربی تو ایران با هارت و پورت نتیجه نگرفته. میشه یه نمونه واسم بیاری؟؟؟

namvari

Registered User
لایک‌ها
192
کلا بی تاکتیکی تو تیم موج میزنه
فقط پاس مرده و بی هدف میدن
کار به جایی رسیده که نیلسون میخواست بره اوت پرتاب کنه!

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
هیچ مربی تو ایران با هارت و پورت نتیجه نگرفته. میشه یه نمونه واسم بیاری؟؟؟
من نگفتم با هارت و پورت نتيجه ميگره !
هارت و پورت نباشه بايد دانش فني باشه ادم با دانش ميشناسي تو اين مربيايي داخلي ؟

با دانش كه نيست هارت و پورت هم نباشه تيم ميره رتبه ١٠ به پايين ...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بازی رو باختیم
متاسفم واسه تعویض های دایی .... خلعتبری رو که خبو بازی میکرد کشید بیرون و نوری رو گذاشت بمونه
اخربازی هم که بکش زیرش راه انداختن! من نمیدونم کی با بکش زیرش تیمی برنده شده

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
بعد از اینهمه مدت دایی نمیدونه یا نمیخواد بفهمه که بیشتر تیم های لیگ حتی صدر نشین فعلی میان اوتوبوسی دفاع میکنند؟؟؟ این یعنی بازیکن تکنیکی فایده نداره و نفوذ از جناحین باید بیشتر باشه. تیم اگه از نیمه دوم اینطوری بازی میکرد شک نکنید نتیجه میگرفتیم اما کو درک فوتبالی.

افسوس و صد افسوس

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
با توجه به این باخت فکر کنم شانس قهرمانی رو از دست دادیم. تفکرات اشتباه تاکتیکی کادر فنی کاملا مشخصه که فکر میکنم کسی به جز علی دایی در این تفکرات نقشی نداشته باشه.بنظر من فاصله دو تا هافبک دفاعیمون با 3 بازیکن جلوشون زیاده. و همین موضوع باعث میشه توانایی بازیسازی در جلو دروازه حریف رو نداشته باشیم. نمیدونم چرا تو همه بازیها با تاکتیک 4231 بازی کردیم در حالی که این تاکتیک نشون داد که فقط تو کارهای دفاعی مفید هستش و با تعداد گل زده کم در بازیهایی که انجام دادیم معلومه که تو کارهای تهاجمی موثر نیست. از طرفی دلیل اعتماد بیش از حد دایی به سیدصالحی رو هم درک نمیکنم چون تا حالا عملکرد قابل قبولی نداشته.

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
تا وقتي رويانيان باشه و با افكار مردم و شوهاي تبليغاتي احساسات مردم رو به طرف خودش بكشه همين اش و همين كاسه !

همه ميگفتن علي كريمي مشكل بود، مشكل جاي ديگه هست !

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
واقعا خاک تو سر تمام عوامل پرسپولیس از تمام بازیکن ها بگیر تا همون شیرینی و دایی
از تیمی که 9-10 جدول هستش باختی حتی نتونستی مساوی بگیری .
بعد میخوان با رئال بازی کنن . از سپاهان هم میبازیم .
خداحافظ قهرمانی .

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
با این روحیه میخوایم بریم جلوی سپاهان؟
فک کنم نوری برای بازیه بعد محروم باشه .... اگه از همون اول مسلما نرو وسط میزاشت وضعمون این نبود

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
نه من موندم اینایی که علی دایی علی دایی میگفتن کجان . به جای اینکه بری برنامه بریزی با رئال بازی کنیم نمیخواد آقا این تیمای معمولی رو ببر نمیخواهیم بازی با رئال رو .

به جان خودم قسم میخورم مثل روز برام روشن بود نیم فصل دوم هیچی نمیشیم////

Last edited by a moderator:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
بابا دهنمون رسما اسفالت شد دیگه خداییش بعضی اوقات دایی هیچ جایی برا حمایت باقی نمیزاره این عزیز چه 3 سال بهش مهلت بدیم چه 100 سال مربی بشو نیست که نیست خوب به بازی نگاه کنید فرق این تیم با اون تیمی که داشتیم تو هر بازی 4 تا 4تا گل می خورد فقط در داشتن مدافع بهتر و در نتیجه گل کمتر خوردنه
یعنی خدایا نمیشه باز یه داور به یه سمت غش کنه دایی رو از کنار زمین اخراج کنن یا رییس کمیته انظباطی شب پشه نیشش بزنه بد خواب بشه کله صبحی یه 3-4 جلسه دایی رو محروم کنه تو این فصل هر موقع دایی محروم بود رو نیمکت نبود هم بازی رو بردیم و هم بازی زیبا انجام دادیم

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
بابا دهنمون رسما اسفالت شد دیگه خداییش بعضی اوقات دایی هیچ جایی برا حمایت باقی نمیزاره این عزیز چه 3 سال بهش مهلت بدیم چه 100 سال مربی بشو نیست که نیست خوب به بازی نگاه کنید فرق این تیم با اون تیمی که داشتیم تو هر بازی 4 تا 4تا گل می خورد فقط در داشتن مدافع بهتر و در نتیجه گل کمتر خوردنه
یعنی خدایا نمیشه باز یه داور به یه سمت غش کنه دایی رو از کنار زمین اخراج کنن یا رییس کمیته انظباطی شب پشه نیشش بزنه بد خواب بشه کله صبحی یه 3-4 جلسه دایی رو محروم کنه تو این فصل هر موقع دایی محروم بود رو نیمکت نبود هم بازی رو بردیم و هم بازی زیبا انجام دادیم
خوب شما حمایت میکردی که چی شد ؟؟؟؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
یکی مثل محمد دایی رو نیمکت باشه همینه دیگه اونوقت بعضیا بیان اینجا بگن . حمایت کنید مهم پرسپولیسه . همین مونده بود از تیمی مثل گسترش فولاد ببازیم .

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
خوب شما حمایت میکردی که چی شد ؟؟؟؟

عزیز دل من از دایی حمایت نمی کردم از تیم حمایت می کردم وگرنه همه می دونن از اولین روزی که دایی سرمربی شد اصلا ایشون رو قبول نداشتم ولی برا صلاح تیم و اوضاع نسبتا خوب تیم حمایت می کردیم ولی بعضی اوقات کارد می رسه به استخون

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
صدرجدول رو کم کم از دست میدیم ... ولی پرسپولیس از ریشه مشکل داره ... تقصیرکار اصلی دایی نیست ... تیمی که چند سال نتیجه نگرفته رو نمیشه یه شبه قهرمان کرد ...
یکم صبر نیاز هست ...

من هم مثل دوستان دایی رو در حد نام پرسپولیس نمیدونم البته فقط در سمت سرمربی وگرنه علی دایی حقش بیشتر از این چیزاست ...
سرمربی پرسپولیس باید کارکشته باشه ... دنیا دیده ... حرفه ای ... با نظم و ساکت !

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
جنازه ی انصاریفرد میرزه به صالحی یه اقایی استخاره گرفت نیوند

بالا