• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب شما حمایت میکردی که چی شد ؟؟؟؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
دوست عزیز حمایت اگه بوده از تیم پرسپولیس بوده نه شخص خاص. مثلا کامنتهای من هم توی تاپیک هست و میتونید بهش رجوع کنید. من گفتم در فصل حاضر دایی ممکنه نفر اول از لحاظ فنی برای پرسپولیس نباشه ولی از لحاظ مدیریت بنظر من نفر اول هست. تیم پرسپولیس تیم بزرگ و با حواشی خاص خودش هست و هر مربی از عهده این حواشی برنمیاد. مثال هم زدم که مانوءل ژوزه مطمءنا از لحاظ فنی حرفهایی واسه گفتن داشت ولی وقتی به پرسپولیس اومد اصلا موفق نبود. بنظر من اگه دایی بالای سر این تیم نبود با توجه به حواشی فصلهای اخیر تا همین جا هم بالا نمیومدیم و تا حالا هزاران بار بازیکنها بخاطر پول نگرفتن مصاحبه و قهر کرده بودن. هممون فصل گذشته یادمونه که کلی ستاره خریدیم و خیلی بیشتر از امسال هزینه کردیم ولی چی شد؟! متاسفانه خیلی از حواشی دور و بر پرسپولیس رو خود دست اندرکاران این باشگاه بهش دامن میزنن. در کل تیم امروز اصلا خوب نبود و تفکرات فنی دایی هم اشتباه. کاش تو کادر فنی یک مربی با دانش فنی هم حضور داشت که البته اگه دایی ازش حرف شنوی داشته باشه!
این نکته رو هم خدمت شما بگم دوست عزیز، در هرصورت انتقاد خیلی خوبه و ما هم اینجا هستیم که با هم بحث فنی کنیم و از اطلاعات ورزشی دوستان استفاده کنیم ولی بی احترامی به لهجه یک نفر فکر نمیکنم اسمش انتقاد باشه.

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
رويانيان از پرسپوليس کناره‌گيري کرد

مديرعامل باشگاه پرسپوليس از سمت خود کناره‌گيري کرد.
00944671.jpg

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1034459&title=رويانيان_از_پرسپوليس_کناره‌گيري_کرد

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
سلام
واقعا باخت تلخی بود
ولی یک چیزیو بگم این بازی موقعیت زیاد داشتیم برای گل ولی خدایی شانس نداشتیم گل گسترشم روی شانسو ناهمواری زمین بود خلاصه اینکه امروز فوتبال روی بدشو نشونمون داد .و اما در مورد دایی امروز واقعا بد تعویض کرد و اصلا حاتمی در سطح پرسپولیس نبود با عباس زاده نتیجه بهتری میتونستیم بگیرم و اینکه آوردن علی عسگر با ان سرعت و قد کوتاهش اشتباه محض بود گل رو هم از همون سمت علی عسگر خوردیم

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
مسخرست
ببینید کارمون به کجا رسیده جلوی چه تیمی هایی می بازیم...

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
رويانيان از پرسپوليس کناره‌گيري کرد

مديرعامل باشگاه پرسپوليس از سمت خود کناره‌گيري کرد.
00944671.jpg

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1034459&title=رويانيان_از_پرسپوليس_کناره‌گيري_کرد
بهتره بزارن ایندفعه بره اینم هی شل کن سفت کن در اورده کارش شده 2-3 تا بازی در میون استعفا بده خدا کنه همون عابدینی جاش بیاد البته بعید می دونم باز میرن یه سیاسی از همه جا بی خبر میارن سر تیم حالا ببینید کی گفتم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
... واقعا پرسپولیس با اینهمه حواشی در چند فصل اخیر اداره کردنش کار هر کسی نیست. مثلا همین یحیی گل محمدی، ایشون نمیگم تو پرسپولیس بد نتیجه گرفت ولی واقعا الان که سرمربی نفت هست و تیمش بدون حاشیه هست تونسته خیلی بهتر توانایی فنی خودش رو نشون بده. متاسفانه پرسپولیس همینجوری کم حاشیه نداره و از اونطرف پیشکسوت، مدیرعامل، سرپرست، کادر فنی هم به این حاشیه ها دامن میزنن و شرایط رو بدتر میکنن.

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
اقای رویانیان جون مادرت این دفعه که خداحافظی کردی برو مرد باش برو

چه فایده ... میره یکی بدتر اون میاد ... قرار نیست که گل و بلبل بیاد

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
... واقعا پرسپولیس با اینهمه حواشی در چند فصل اخیر اداره کردنش کار هر کسی نیست. مثلا همین یحیی گل محمدی، ایشون نمیگم تو پرسپولیس بد نتیجه گرفت ولی واقعا الان که سرمربی نفت هست و تیمش بدون حاشیه هست تونسته خیلی بهتر توانایی فنی خودش رو نشون بده. متاسفانه پرسپولیس همینجوری کم حاشیه نداره و از اونطرف پیشکسوت، مدیرعامل، سرپرست، کادر فنی هم به این حاشیه ها دامن میزنن و شرایط رو بدتر میکنن.
یحیی چوب مهدوی کیا رو خورد درسته بهش بازی نداد ولی حقش نبود چنین برخوردی هم باهاش بشه سرمربی تیم بود تیم رو از ته جدول کشید بالا و نتایج خوبی هم با تیم گرفت و بیشتر از ائن چیزی که حقش بود هم مجازات شد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بهتره بزارن ایندفعه بره اینم هی شل کن سفت کن در اورده کارش شده 2-3 تا بازی در میون استعفا بده خدا کنه همون عابدینی جاش بیاد البته بعید می دونم باز میرن یه سیاسی از همه جا بی خبر میارن سر تیم حالا ببینید کی گفتم

بنظر من هم همین استعفاهای متوالی خودش بنوعی یک حاشیه برای تیم هستش. اگه واقعا رویانیان تو اداره کردن تیم کم آورده و دیگه از توانش خارج شده بهتره از این مسءولیت کنار گذاشته بشه و یکی مثل عابدینی یا دادکان بجای ایشون قرار بگیره. البته سوای از شخصیت فردی و سیاسی شخص رویانیان و با درنظر گرفتن همه کمیها و کاستیهای که ایشون در مدت مدیریتشون داشتن، نمیشه فعالیتهای مثبتی هم که در پرسپولیس انجام داد رو نادیده گرفت.

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
رویانیان که //// ... علی دائی رو هم پرت کنن بیرون عالی میشه. ذره ای فهم و درک مربی گری نداره این علی دائی ..
بندازید بیرون این علی دائی رو هیچی بارش نیست.

Last edited by a moderator:

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
دوستان مشکل پرسپولیس دایی و رویانیان نیست اتفاقا من به رویانیان به عنوان یه مدیری که فوتبالی نبود اما تو پرسپولیس واقعا موفق بود نگاه میکنم
دست رو هر بازیکنی گذاشت جذبش کرد چه خودش چه دایی
اما به نظر من تمام مشکلات پرسپولیس پول نگرفتن بازیکنان هست که وقتی مایه تو حسابشون نمیره تو زمین دل نمیسوزونن
رویانیان هم چکار کنه میگه وزارت ورزش نه میزاره برم , نه پول میده به نظرتون باید چکار کنه ؟ از جیبش خرج کنه ؟
آخه وزیر ورزشی که اصلا موفقیت ورزش باست مهم نیست چرا اومدی وزیر شد ؟ حالا که بهت رای دادن پس چرا پول اینارو نمیدی ؟
اگر هم ندارید بابا شخصیش کنید بره پی کارش اون کسی که میاد سهام رو میخره بلده چجوری خرج کنه که به گسترش فولاد نبازیم !
تمام

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
چرا اقا مگه کاشانی نبود هواپیما و ریال مادرید که قهرمانی نمیشه

یکی از عوامل به گند کشیده شدن پرسپولیس همین اقای کاشانی بوده درسته یه قهرمانی با مدیریت ایشون اوردیم ولی از سال های بعدش کمر پرسپولیس رو ایشون شکست

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
یحیی چوب مهدوی کیا رو خورد درسته بهش بازی نداد ولی حقش نبود چنین برخوردی هم باهاش بشه سرمربی تیم بود تیم رو از ته جدول کشید بالا و نتایج خوبی هم با تیم گرفت و بیشتر از ائن چیزی که حقش بود هم مجازات شد
منم قبول دارم که یحیی با اون تیم بحران زده خوب نتیجه گرفت ولی الان که تو نفت هست بهتر تونسته توانایی فنیش رو نشون بده. از طرفی اول فصل که میخواستن مربی انتخاب کنن نمیدونم کسی از کمیته انتخاب مربی موافق یحیی بود یا نه؟! کلا پرسپولیس در چند سال اخیر از دوست و دشمن کم متضرر نشده.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
یکی از عوامل به گند کشیده شدن پرسپولیس همین اقای کاشانی بوده درسته یه قهرمانی با مدیریت ایشون اوردیم ولی از سال های بعدش کمر پرسپولیس رو ایشون شکست
البته نباید بگذریم که شازده علی دایی تو برنامه 90 نمیومد اون حرفا رو نمیزد . یا به قول بعضیا که برای دیگران میگن حالا که بازیکن ما نیستی حاشیه درست نکن . نمیومد اون حرفا رو نمیزد تا اون همه حاشیه برای بدبخت استیلی پیش نیاد . البته مربی نبود اما میدونی هرچی بود از این مرتیکه پول دوست و ریاست طلب بهتر بود .

بالا