• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
شما تئوری توطئه مثل اینکه خیلی تو ذهنتون هست . این حرفا چیه . چرا جو میدین.
تصمیم نداشتم تحت هیچ شرایطی جواب شخص شما رو بدم. اما این بار رو دوستان بر من ببخشن : شاد باشید. شما و امثال شما که به بادی جهتتون برمیگرده. با داشتن دوستانی مثل شما پرسپولیس به هیچ وجه دشمن نمیخواد...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
بابت رفتن سردار واقعن متاسفم .. بهتره باشگاه رو منحل کنن یا اسمشو عوض کنن خیال هوادار راحت بشه حداقل یه خاطره شیرینی میمونه نه خون دل
بغضی از کارا پایه ای خرابه برا رویانیان هم همین بود یادمه از زمان زم و هدایتی و عابدینی و کاشانی و ..... یه مشت بدهی و گندکاری همینجوری دنبال باشگاه بود .. رویانیان حداقل سه سال زمان میخاست دسته گل های قبلی رو ماله بکشه
به جرات میتونم بگم تنها مدیر عاملی بود که در طول مدیریت نه تبدیل شد به کارشناس و نه با مربی و بازیکن خصومت شخصی پیدا کرد جلب رضایت باشگاه و هواداراش براش از اهداف شخصی مهمتر بود
انصافن تو این مقطع پیدا کردن شخصی که بعد از نشستن پشت میز مدیریت باشگاه به این بزرگی اهدافش همسو با هواداران و مربیو بازیکنا باشه واقعن سخته

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
والا من نمیدونم خود مدیر عامل استعفا داده رفته اونوقت ما بدهکاریم میشه بگین ما هوادارا چیکار کردیم ؟ ما تا الان هیچ حرفی نزدیم فقط حمایت کردیم .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دیر یا زود باید میرفت این مدیر چه امسال چه ده ساله دیگه تا ابد که نمیتونه تو تیم بمونه ! حالا الان که رفته باید ناراحت بشیم یا خودمون رو ببازیم . پس ما چه تیمی داریم آخه ایشالا یه مدیر عامل خوب بیاد . ایشون هم خوب کار کنن .

دوستان من نمیخواستم اینو بگم اما خب من از ایشون شناخت دارم رویانیان . کم و بیش ایشون رو میشناسم از طریق بعضی از دوستان. زیاد خودتون رو ناراحت نکنین برای همچین آدمایی .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
خب وفتی گزینه های مدنظر یا اینکاره نیستن و دوباره باید کار یاد بگیرن و این یعنی فرصت سوزی
و اگر هم گزینه های دیگه نظیر عابدینی باشن خب چیزی که مشخص باهاش خوب نیستن و سنگ اندازی های مجدد
و تنها چیزی که عاید تیم میشه رفتن آرامش و قهرمانی و . . .
همه اینها هم یه بازی ساده است که ما توان مقابله باهاشو نداریم و گرنه حریف کند ذهن تر از این حرفهاس . . . جوانمردی برای وقتی ایکه حریفت هم اینکاره باشه و زمینه هم اینو به عنوان ارزش قبول داشته باشه
جامعه امروزه ما چشم و گوشش بسته است و همین مسخره بازیها رو میخاد پس چرا یکی مثل خودشون نباشیم؟!

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
پروین به خواستش رسید
مبارکش باشه پرسپولیس...
از اولم مشخص بود زیر پای سردار خالی می کنند.

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
اگر با خوشی می رفت ایراد نداشت
اگر مثه قبلی ها کار نمی کرد و می رفت‌ آره
ولی خدایش خوب کار کرد

دیر یا زود باید میرفت این مدیر چه امسال چه ده ساله دیگه تا ابد که نمیتونه تو تیم بمونه ! حالا الان که رفته باید ناراحت بشیم یا خودمون رو ببازیم . پس ما چه تیمی داریم آخه ایشالا یه مدیر عامل خوب بیاد . ایشون هم خوب کار کنن .

دوستان من نمیخواستم اینو بگم اما خب من از ایشون شناخت دارم رویانیان . کم و بیش ایشون رو میشناسم از طریق بعضی از دوستان. زیاد خودتون رو ناراحت نکنین برای همچین آدمایی .

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
چه کسانی به وزیر خط می‌دهند؟

پشت پرده تغییرات در باشگاه پرسپولیس/ مثلث تصمیم‌گیر ساختمان جردن!

خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: باشگاه پرسپولیس با استعفای محمد رویانیان و انتخاب علی پروین به عنوان سرپرست وارد دوره جدیدی از بحران‌ها شد و مشخص نیست در آینده چه اتفاقاتی پیرامون این باشگاه پرطرفدار رخ خواهد داد. در این میان نقش جلسات مخفیانه‌ای که در یکی از ساختمان‌های خیابان جردن با حضور سه مرد تاثیرگذار برگزار می‌شود پررنگ‌تر از سایر عوامل است و به نظر می‌رسد هیات مدیره هم با تصمیم‌سازی همین نفرات انتخاب خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس روزهای پرنوسانی را پشت سر می‌گذارد و شاگردان علی دایی در چهار بازی گذشته تنها دو امتیاز کسب کرده‌اند، استعفای محمد رویانیان و جدایی وی نیز اوضاع این تیم پرطرفدار را بحرانی‌تر از قبل کرد. با این حال هیات مدیره این باشگاه صبح چهارشنبه تشکیل جلسه داد و علی پروین را به عنوان سرپرست این باشگاه انتخاب و به وزارت ورزش و جوانان معرفی کرد.

علی پروین در شرایطی به عنوان سرپرست معرفی شد که چند هفته قبل و پس از اختلافاتی که بین اعضای هیات مدیره و محمد رویانیان بوجود آمده بود، به عنوان گزینه جانشینی رویانیان معرفی شد و حتی در صورتجلسه‌ای که خبرساز شد، نام او به عنوان مدیرعامل باشگاه مطرح شده بود. با این حال رویانیان با ترفندهای خاص خودش توانست از آن مرحله عبور کند اما در نهایت چاره‌ای جز استعفا پیدا نکرد و رفت.

حالا و پس از تصمیم اعضای هیات مدیره مبنی بر معرفی علی پروین به عنوان سرپرست، این پرسش مطرح می‌شود که آیا وزارت ورزش و جوانان که تا به حال به این ماجرا ورود نکرده است، پروین را به عنوان سرپرست باشگاهی که مالکیتش برعهده وزارت ورزش است را تایید می کند؟ آیا محمود گودرزی که رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس به حساب می‌آید از علی پروین برای سرپرستی حمایت خواهد کرد؟

پرسش دیگری که مطرح می‌شود این است که با وجود اینکه وزارت ورزش و جوانان در ماه‌های اخیر به اتفاقات باشگاه پرسپولیس ورود نکرده است، چه کسانی برای این باشگاه تصمیم گرفته‌اند و استراتژی تغییرات را مهندسی کرده‌اند؟ چه کسانی قبل از این با علی پروین جلسه گذاشته بودند و از او به عنوان گزینه جانشینی محمد رویانیان حمایت کرده بودند؟ در تحقیق برای رسیدن به پاسخ این پرسش‌ها به نقش گروهی می‌رسیم که در ساختمانی خارج از وزارت ورزش برای برخی نهادهای زیر مجموعه این وزارتخانه تصمیم‌گیری می‌کنند.

در این مورد گفته می‌شود گروهی از افرادی که قبل از این با وزیر ورزش و جوانان ارتباط خوب و نزدیکی داشتند بدون آنکه حکمی از وی داشته باشند در مورد برخی نهادهای زیر مجموعه وزارت ورزش تصمیم‌گیری می‌کنند. بتازگی یکی از همین افراد در ورزش مسئولیت گرفته است.

نکته تکمیلی این ماجرا و اتفاقات پشت پرده‌ای که برای باشگاه پرسپولیس رخ می‌دهد به ساختمانی در خیابان جردن برمی‌گردد که جلسات این مثلث تصمیم‌ساز در آن برگزار می‌شود. البته بعد از آنکه یکی از این افراد سمت جدیدی را در ورزش گرفت، برخی جلسات نیز در محل دفتر وی برگزار می‌شود. در این مورد گفته می‌شود همین افراد ترکیب آینده هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را نیز خواهند چید.

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
دوستان پرسپولیسی بی سردار شدید !!!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
والا من نمیدونم خود مدیر عامل استعفا داده رفته اونوقت ما بدهکاریم میشه بگین ما هوادارا چیکار کردیم ؟ ما تا الان هیچ حرفی نزدیم فقط حمایت کردیم .
خودش رفته؟! پدرِ صاحابشو دراوردن! بیچارش کردن .... جرمشم هم زحمت کشیدن برا باشگاه بود.... که البته جرم کمی نیست!!! تا اومدیم یه نفس راحت بکشیم ...مافیا وارد عمل شد! ... من بودم انفصال از تمام پستها و خدمات دولتی بهش میدادم تا دفعه دیگه کسی فکر کمک به پرسپولیسم به سرش نزنه!.... قدر شناسی بین مردم از بین رفته این فراگیره و شامل همه میشه!

پ . ن یه رفیق اس اسی دارم سر کار خیلی کل کل میکنیم! وقتی صدر جدول بودیم به من میگفت بد بلایی سرتون میاد!!!!! الان میبینم راست میگفت ... دردسر تازه شروع شده .......!

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين ريکاوري سرخ پوشان ظهر امروز(چهارشنبه) و از ساعت 12:45 در زمين مجموعه ورزشي درفشي‌فر آغاز شد.

00946088.jpg

تمرين امروز پرسپوليس در حالي از ساعت 12 آغاز شد که کادر فني از ساعت 13 به زمين چمن مجموعه درفشي‌فر آمد تا تمرينات را زير نظر بگيرد.

به گزارش تسنيم، حدود 20 هوادار حضور داشتند که در خصوص استعفاي رويانيان و سرپرستي علي پروين صحبت مي‌کردند.

*برخي هواداران معتقد بودند رويانيان بايد چند هفته تحمل مي‌کرد تا فصل به پايان برسد و برخي ديگر مي‌گفتند که او بايد زودتر از اينها پرسپوليس را ترک مي‌کرد.

*بازيکنان اصلي پرسپوليس که روز گذشته مقابل گسترش فولاد بازي کردند، امروز تمرين سبکي داشتند و ريکاوري کردند. ساير بازيکنان زير نظر محمد دايي تمرينات را پيگيري کردند.

*نيلسون، محمدي و عابدزاده زير نظر بهزاد غلامپور تمرينات اختصاصي را پيگيري کردند.

*محمد نوري، سيدجلال حسيني و محسن بنگر سه بازيکن اصلي پرسپوليس پيش از شروع تمرين در سالن بدنسازي حضور داشتند که با تاخير 20 دقيقه‌اي تمرينات را آغاز کردند. رضا نورمحمدي هم همراه اين سه بود.

*سعيد شيريني هم که از سمت خود استعفا داده در تمرين امروز حاضر شد و در کنار علي دايي حضور يافت.

*کفشگري پس از چند هفته مصدوميت از امروز تمرينات گروهي خود را آغاز کرد.

*علي دايي حدود 10 دقيقه با بهمن دهقان نماينده تام الاختيار خود صحبت کرد. وي همچنين جلسه‌اي کوتاه با سيد صالحي، کفشگري و سعيد شيريني داشت.

*مجتبي محرمي در اواخر تمرين در ورزشگاه درفشي‌فر حضور يافت.

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پروين: دايي استعفا نمي‌دهد

سرپرست موقت باشگاه پرسپوليس گفت: دايي با قدرت به کارش ادامه مي‌دهد و استعفا نخواهد داد.

00943006.gif

علي پروين پس از انتخاب به عنوان سرپرست موقت باشگاه پرسپوليس در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه هيات مديره گفت: جلسه خوبي بود که در اين نشست با استعفاي محمد رويانيان موافقت شد چرا که او اصرار به رفتن داشت و ما به زور ايشان را کنار هيات مديره نگاه داشتيم تا دست به دست هم بدهيم و پرسپوليس را به جايگاه اصلي‌اش که همان حضور در بين 4 تيم اول آسياست برسانيم و انشاءالله در جام حذفي هم قهرمان شويم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: در خصوص اهداف و برنامه‌هاي باشگاه بعدا صحبت خواهم کرد.

پروين در پاسخ به اين سوال که گفته مي‌شود علي دايي امروز استعفا مي‌دهد، گفت: دايي استعفا نمي‌دهد و محکم سر کارش حاضر خواهد شد. دايي با تمام قدرت به کارش ادامه مي‌دهد تا پرسپوليس را قهرمان کند.

وي در مورد اينکه گفته مي‌شود پرسپوليس 40 ميليارد بدهي دارد، گفت: اين بحث را من هم شنيده‌‌ام اما گفته مي‌شود که اين مبلغ صحيح نيست و تا يک هفته بعد اين رقم مشخص خواهد شد. ما به عشق هواداران به پرسپوليس آمديم تا کار کنيم و قرار هم نيست به وزرات ورزش بروم و جلسه بگذارم.

پروين ادامه داد:‌ فعلا قرار شده من در اين سمت قرار بگيرم و گويا چند نفر هم به هيات مديره اضافه خواهند شد. رويانيان هم در کنار ماست تا دچار مشکل نشويم و کار اقتصادي‌مان را دنبال کنيم. او براي ما زحمت کشيده و بايد قدرش را بدانيم.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
تبریک به همه دشمنایی که خنک شدن چقداین فوتبال ایران کثیف شده دزدی وبی انصافی ونامردی اشخاصی ضربه خوردیم که خرس خاله های فوتبالمون شدن شخصی که واقعا ابرو وشخصیت فوتبال ایرانو بالامیبرد چه راحت دور زدنش

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
به قول یه بنده خدایی این وزیر ورزش چقدر ضایست !!
قبلا چکاره بوده ؟ مجلس اومد به دوسه نفر رای نداد آخرش به کی رای داد
فقط بدونید دوستان رویانیان حیف شد که رفت اینو بعدا متوجه میشید که چه کارایی کرد و داشت میکرد
اما متاسفانه کاراش باسه خیلی ها که چشم دیدنش رو نداشتن مورد قبول نبود و آخرش هم شد همین که سردار رفت ...
یادش بخیر

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
جواب این سوالو کاپیتان علی بده .....ببینیم نظرش چیه؟
علی جان کجایی؟:D
نه بابا تو رو خدا استعفا نده تو این وضع به نظرم علی دایی باید تا آخر فصل باشه :)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
۴ نفر
دادکان / علی پروین /هدایتی/عابدینی ۴ نفر اصلی هیت مدیره

من نظرم رو هدایتی/دادکان هست