• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دوستان کسی لینک دانلود بازی کامل پرسپولیس سپاهان که با گل دقیقه 96 بردیم رو داره ؟؟

حجمش مهم نیست اصلا کیفیتش خود باشه فقط

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
دوست عزیز من پستای قبلیتم خوندم بهتر نیس بجای خود زنی حمایت کنی از تیم حالا ما فحش بدیم یا اینجا پست بر ضد سرمربی بدین تیم درست میشه دیگه هر چی که هست دایی الان سرمربیه منم از ایشون تو سرمربیگری راضی نیستم چون از تمام توان تیم استفاده نمیکنه ولی چاره ای نیست جز حمایت الان با این پستا طرفدارای رغیبو خوشهال میکنی امیدوارم درک کرده باشی و به بازیهای آینده فکر کنی دیگه نه سه امتیاز گسترش بر میگرده و نه سه امتیاز سپاهان کاریشم نمیشه کرد و رویانیانم دستش درد نکنه زحمت کشید برای پرسپولیس
بعدش پرسپولیس نشون داده فقط تو شرایط سخت نتیجه میگیره ما تو 10 دقیقه 10 نفره 3 تا گل زدیم دیگه 4 امتیاز اختلاف چیزی نیس که هنوز اون تیم بازیهای اصلیش مونده بزار اونام خوش باشن بندگان خدا جوجه رو آخر پاییز میشمارن
استقلال یه بازی کمتر کرده 45 امتیاز داره بازی بعدی رو هم که 100% میبره میشه 48 امتیاز که عمرا بهش برسیم

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
کلانی:دایی هرگز نتوانسته قلعه نویی پرسپولیس باشد

ستاره اسبق قرمزها اعتقاد دارد علی دایی رابطه خوبی با بازیکنان ندارد و نتوانسته قلعه نویی پرسپولیس باشد .

635036183471902732.jpg

به گزارش جام جم ورزشی ، حسین کلانی ستاره سابق پرسپولیس و گلزن قرمزها در دهه های گذشته ، در مصاحبه ای با سایت گل ، از علی دایی سرمربی پرسپولیس به نرمی انتقاد می کند .

کلانی ، در این باره می گوید : مشکل پرسپولیس در نتیجه گیری مربوط به علی دایی است . او آدم بزرگی است اما متاسفانه نتوانسته با بازیکنان ارتباط خوبی برقرار کند و به آنها نزدیک بشود . الان ما در خبرها می خوانیم که مثلا آقای گواردیولا به عنوان یکی از مهمترین مربی های جهان در تیمش چه فضایی ایجاد می کند و چه روابط گرمی با بازیکنان دارد اما در پرسپولیس آقای دایی این مسئله را نمی بینیم .

او ادامه می دهد: آقای قلعه نویی هم مثال خوبی در این زمینه است . البته من دایی را خیلی دوست دارم اما این انتقاد به او وارد است که هرگز نتوانسته احاطه قلعه نویی را به پرسپولیس داشته باشد . قلعه نویی که ظاهرا به نسبت دایی آدم سنتی تری است اما استقلال را با همه مشکلاتش پیش برده و تیم در مشت اوست .

-----------------------------------------------------------

دایی بخاطر هواداران می ماند

رویانیان: از بس مرا زدند بدنم درد می کند!

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید آنقدر او را در پرسپولیس زدند که تمام بدنش درد می‌کند.

635259188682399683.jpg

به گزارش جام جم ورزشی ، محمد رویانیان بعد از قبول استعفایش از سوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بعد از شکست دیروز جلوی گسترش فولاد به صداوسیما رفتم و جلسه ویژه‌ای برای پروژه ملی برای پرسپولیس برگزار کردم. این حرکت در یک شبکه بزرگ فرهنگی اقتصادی صداوسیما اتفاق می‌افتد و گامی بلند به سمت آینده است. مقدمات این کار از سال گذشته آغاز شده البته این حرکت با پخش صداوسیما نیست بلکه با شرکت‌های بازرگانی و مختلف این مرکز است. پس از جلسه نیز با توجه به آنکه پسرم مرا به اینجا رسانده بود با ماشین کرایه‌ای به منزل بازگشتم و بخشی از مسیر را پیاده طی کردم که چند نفر هم برای من بوق زدند و چون شب بود ترسیدم. به هر حال کار بزرگی قرار است رخ دهد.

او در پاسخ به این سوال که آیا علی پروین به او اجازه می‌دهد این پروژه را دنبال کند بیان کرد: ما این مسئله را با پررویی دنبال می‌کنیم.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا رفتنش از مدیرعاملی پرسپولیس به این تیم لطمه نمی‌زند، اظهار کرد: احساس کردم اگر در پرسپولیس بمانم آقایانی که به صورت مستقیم شهامت ندارند صحبت کنند و برای تیم حاشیه درست می‌کنند به کار خود ادامه می‌دهند به همین خاطر کنار کشیدم. مگر ندیدید می‌خواستند به بهرام افشارزاده حکمی بدهند که برق رفت، آب قطع شد و می‌گفتند دبیرخانه تعطیل است و در آخر یک نفر دیگر انتخاب شد.

او در پاسخ به این سوال که علی دایی با رفتن او چه تصمیمی را می‌گیرد، گفت: به خاطر پرسپولیس 30 میلیون هوادار و غیرت علی دایی از او می‌خواهم مقتدرانه بایستد و به کار خود ادامه دهد. من از علی دایی می‌خواهم به خاطر شخصیت، درایت، دیانت و پرسپولیس با قدرت در این تیم باقی بماند و حتی اگر از پرسپولیس هم بیرون باشم باز هم به عنوان مشاور در کنارشان خواهم بود. من را از در بیرون بیندازند از پنجره وارد می‌شوم. من کماکان عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس هستم و پنج طرح دارم که آنها را اعلام خواهم کرد. من اگر در پرسپولیس باقی می‌ماندم این تیم را می‌زدند. از این تیم رفتم تا پرسپولیس آرامش داشته باشد. من با پرسپولیس ادامه فعالیت می‌دهم. من با این تیم ادامه همکاری می‌دهم و فوقش حتی اگر من را هم نخواهند، هر چند کسی نمی‌تواند برای من تعیین تکلیف کند. هواداران پرسپولیس بدانند که من هم مثل آنها هوادار شش آتشه پرسپولیس هستم و نوکر این تیم باقی می‌مانم. اینکه می‌گویند پرسپولیس ۴۰ میلیارد تومان بدهی دارد خالی‌بندی است. انگار خودم باید به کاترین اشتون و بان‌کی‌مون گزارش دهم. من باید از پرسپولیس می‌رفتم و هواداران می دانند که نمی شد در این تیم باقی بمانم. من اگر بخواهم همه چیز را شفاف بگویم گردن من را می‌زنند. همان طور که گردن بقیه را زدند. انقدر من را زدند که همه جای بدنم درد می کند.

رویانیان افزود: من دلخوری از اعضای هیأت مدیره ندارم اما در این تیم تنها بودم و همه این مسائل را به آنها گفتم. من اعلام کردم که رئال مادرید را به تهران می‌آورم و این کار را خواهم کرد اما اگر مدیرعامل بعدی این اتفاق را نمی‌خواهد باید به صورت رسمی آن را اعلام کند. پروژه‌های اقتصادی ما به بار خواهد نشست و من کار خودم را خواهم کرد. من به باشگاه هم نمی‌آیم چرا که خودم دفتر دارم و در آنجا خودم پیگیر کارها هستم. من تا آخر عمر پرسپولیسی می‌مانم و هواداران بدانند که شش آتشه در خدمتشان خواهم بود. دل من از بعضی مسائل گرفته اما تا آخر عمرم در کنار پرسپولیس باقی خواهم ماند. الان هم شرایط تغییر نکرده، فقط من مدیرعامل نیستم. تا جهنم هم در کنار پرسپولیس خواهم ماند همانطور که با بی‌پولی و باپولی این تیم ساختم.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
اینجا ایرانه و گرنه با یک واقع بینی قهرمانی پر بود
ولی از این بردهای 1-0 که چندتایی بیاریم زیاد هم دور از دسترس نیست
لیگ اول یادتونه همه منجمله همین پروین یک هفته زودتر تبریک گفت ولی ورق برگشت
یادمه سرم خورد به سقف!

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
پرسپولیس واسه قهرمانی باید تیمای بالای جدول رو می برد که متاسفانه یاباخت یا مساوی کرد
شاید تو 2 بازی آینده تکلیف قهرمانی امسال هم مشخص شه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اینجا ایرانه و گرنه با یک واقع بینی قهرمانی پر بود
ولی از این بردهای 1-0 که چندتایی بیاریم زیاد هم دور از دسترس نیست
لیگ اول یادتونه همه منجمله همین پروین یک هفته زودتر تبریک گفت ولی ورق برگشت
یادمه سرم خورد به سقف!
عجب بازیییی بود من کاملن یادمه چهقدر اونشب خوش گذشت پارتی گرفتیم .

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
حس و حال پست زدن ندارم ...
فقط خیلی خلاصه بگویم:
پرسپولیس بیشترین ضربه را از حواشی که گاهی خود ساخته است و گاهی هم نه! به اضافه عدم ثبات مدیریت خورده ...

در این مقطع آنچه که باید تغییر کند نه رویانیان و نه دایی و نه ایکس و ایگرگ است، نحوه هواداری همین هواداران باقی مانده است که تدریجا دارد رو به نزول می رود ...

مهنترین دارایی پرسپولیس تا کنون هوادار میلیونی اش بوده؛ اگر خواهان حیات پرسپولیس و اقتدارش هستیم باید این سرمایه ارزشمند را حفظ کنیم و اجازه ندهیم عوامل بیرونی بر این سرمایه مهم اثر منفی بگذارند.

Last edited:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حس و حال پست زدن ندارم ...
فقط خیلی خلاصه بگویم:
پرسپولیس بیشترین ضربه را از حواشی که گاهی خود ساخته است و گاهی هم نه! به اضافه عدم ثبات مدیریت خورده ...

در این مقطع آنچه که باید تغییر کند نه رویانیان و نه دایی و نه ایکس و ایگرگ است، نحوه هواداری همین هواداران باقی مانده است که تدریجا دارد رو به نزول می رود ...

مهنترین دابورایی پرسپولیس تا کنون هوادار میلیونی اش بوده؛ اگر خواهان حیات پرسپولیس و اقتدارش هستیم باید این سرمایه ارزشمند را حفظ کنیم و اجازه ندهیم عوامل بیرونی بر این سرمایه مهم اثر منفی بگذارند.
در مورد هر کی بگین هوادار بی معرفته شاید راست باشه ولی در مورد هوادارای ارتش سرخ واقعا گفتنشم کراهت داره ما 13 جدول بودیم طاقت آوردیم این مشکلات که دیگه چیزی نیست
برا آینده روشن زنده باد پرسپولیس پر افتخار

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
در مورد هر کی بگین هوادار بی معرفته شاید راست باشه ولی در مورد هوادارای ارتش سرخ واقعا گفتنشم کراهت داره ما 13 جدول بودیم طاقت آوردیم این مشکلات که دیگه چیزی نیست
برا آینده روشن زنده باد پرسپولیس پر افتخار
دوست خوبم ما 12 جدول بودیم، 13 جدول واسه دیگرانه ;)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
عابديني: پروين در سطح مديرعاملي نمي تواند موفق باشد/دادكان جلو بيايد و همه كمك كنند خوب مي شود

از امير عابديني به عنوان يكي از گزينه هاي جدي مدير عاملي پرسپوليس نام برده مي شود.عابدني در اين خصوص مي گويد:« تا آنجا كه من شنيده ام من ، دكتر دادكان و علي پروين سه گزينه نهايي هستيم .حالا هيات مديره آقاي پروين را به عنوان سرپرست موقت در راس كار گذاشته اند تا بموقع درباره مدير عامل باشگاه تصميم گيري كنند.»

وي ادامه داد:« واقعيت قضيه اين است كه اگر پيشنهادي بشود من از قبل هم گفته ام بايد خيالم از داماش راحت شود و مشكلات اين باشگاه حل شود كه البته الان در شرف حل شدن است.من استعفايم را از مديريت داماش داده ام و از اين اتفاق هم گذشته است و فرصت رسيدگي به آن هم سپري شده .دوست دارم داماش را به يك جايي كه امين باشد واگذار كنم تا خيالم راحت باشد.احتمالا اين اتفاق به زودي رخ خواهد داد.»

عابديني گفت:« اول بايد مشكل داماش حل شود .من استعفايم را داده ام و در اين باشگاه نمي مانم .آن وقت مي توانم براي
پرسپوليس فكر كنم.البته تازه آن موقع بايد به من بگويند برنامه بده،آماده باش و شرط و شروط شان را مطرح كنند.»

به عابديني مي گوئيم
پرسپوليس 40 تا 50 ميليارد بدهي دارد و در اين شرايط هيچ كس پا پيش نمي گذارد كه وي جواب مي دهد:«فكر نمي كنم . من اين اعداد را قبول ندارم.شايد خيلي بيشتر از آنچه همه فكر مي كنند در خصوص رقم بدهي ها بزرگنمايي شده است و بايد با آقاي رويانيان در اين باره صحبت كنم تا ببينم چه مي گويد .»

به رويانيان مي گوئيم خيلي ها معتقدند شما بهترين مدير
پرسپوليس بعد از انقلاب بوده ايد و بسياري از هواداران دوست دارند شما دوباره مديرعامل باشگاه شويد كه وي جواب مي دهد:« من در اصفهان بودم و اين حرف ها را دوستان در آنجا هم به من گفتند.هر جا مي روم اين حرف را مي شنوم و آنهايي كه تازه به ما رسيده اند و ما را شناخته اند اين حرف ها را مي گويند اما من معتقدم همه اين مديران در 12-10 سال اخير زحمت كشيده اند .به نظر من بايد در پرسپوليس بين تيم و هواداران ايجاد عاطفه شود و توقع آنها جواب داده شود.اين توقع هم فقط با جام جواب داده مي شود و بدون قهرماني هر چه زحمت بكشي فايده اي ندارد.الان هم بچه هاي فوتبالي گزينه مديريت شده اند و اين خيلي خوب است.»

از عابديني مي پرسيم پس با اين حساب شما رقباي گردن كلفتي براي مديريت
پرسپوليس داريد چون دو گزينه ديگر هم فوتبالي هستند.وي جواب مي دهد:« بله، آقاي دادكان كه در مديريت فوتبال هم سابقه خوبي دارند و من از مديريت شان استقبال مي كنم.هر كدام از اين دوستان مدير عامل بشوند من خوشحال خواهم شد.البته اگر آقاي دادكان پا پيش بگذارند و همه به ايشان كمك كنند شرايط بهتري ايجاد مي شود اما آقاي پروين در سطح مديرعاملي نمي توانند موفق باشند.»

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
در اینکه دادکان موفقه شکی نیست
ولی اثراتی از کهولت سن و لجبازی دیده میشه توش و برای همین بعیده قبول کنه شایدم آینده این پست زودگذر که به یه پوست خربزه بنده رو میبینه که عطای این پست رو به لقاش بخشیده.
نمیدونم چی میخواد ولی احتمالا یه استقبال میلیونی باید ترتیب داد تا بیاد . . .

• Like
Reactions: usl

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
قهرمانان ما اینجا بیشتر بازی می‌خورند
تا دیر نشده عابدزاده‌ها را دریابیم...

615.jpg

می‌گویند که اگر می‌خواهی عزیز شوی یا دور شو یا بمیر. این ضرب المثل تلخ، این روز‌ها شده واقعیت زندگی ما. انگار قهرمانان ورزشی ما هم دیگر برای دیده شدن چاره‌ای ندارند جز آنکه از این نسخه پیروی کنند!

ali.000

Registered User
لایک‌ها
17
ســــــــــــــــــــــــــــــــردار خوبی ها . . . :
جدا از تمام حرف و حدیث های آمدن و نیامدن ،رفتن و ماندن سردار محبوب سرخ ها امروز می خواهیم نگاهی هرچند گذرا صرفا جهت اطلاع هوادارن باشگاه پر هوادار پرسپولیس و وزیر محترم دولت تدبیر و امید به آینده ی باشگاه پرسپولیس در صورت حذف سردار و آمدن سلطان حاشیه های پرسپولیس بپردازیم .

به هر حال با خیانت های اطرافیان سردار رفتنی است و این ننگی است دوباره بر پیگر باشگاهی که هیچ گاه قدر مدیر عامل پر تلاش و زحمت کشش را درک نکردند و به جای حمایت از ایشان سکوت کردند تا گرگان درنده بیایند و باشگاه را چپاول کنند .:mad::mad:
هوادارن پرسپولیس که مدت ها بود به خاطر موفقیت های سردار رویانیان شعار به احترامش ایران را خبردار می کردند به یک باره بد جوری رو دست خوردند و با خیانت های شبانه ی آقا گرگه حال باید شعار حیا کن رها کن سر دهند .
با تمام احترامی که برای پولکسوتان و چاپلوسان عزیز قائلیم باید آینده ی باشگاه را بدون سردار یا با سردار فقط برای یاد آوری هوادران میلیونی این باشگاه ترسیم کنیم .
با توجه به سابقه ی کمی که از سردار در ذهن داریم و تلاش های ایشان در صورتی که بالا دستی ها اجازه می دادند و کمک یارش بودند پرسپولیس می توانست در 5 سال آینده از قطب ها ی فوتبال و یکی از پردر آمدترین تیم های این قاره شود .

مدیر عامل محبوب قرمز ها به قدری پرتلاش و خستگی ناپذیر بوده است که هوادران پرسپولیس برای چند سال آینده ی تیمشان ورزشگاهی اختصاصی در رویا می دیدند و با توجه به تلاش های و کارهای زیر ساختی سردار این دور از انتظار نبود .:(

در حالی که بیشتر هوادارن از برگزاری مراسم پیشکسوتان ،دانشگاه پرسپولیس،مدرارس فوتبال پرسپولیس،برند زیبای پرسپولیس،خداحافظی باشکوه مهدوی کیا،قرار داد بستن با ستاره های لیگ،جذب ستاره های جوان ، قرار داد همکاری با باشگاه های بزرگ دنیا و قرار داد با ترافیک برزیل و چندین و چند طرح بزرگ دیگر لذت می بردند!:(

به یکباره لابی ها برای نابودی باشگاه و برکناری سردار از دیزی سرای سر کوچه ی علی آقا آغاز شد . . . . .o_O

ادامه دارد . . . . .

Last edited by a moderator:

ali.000

Registered User
لایک‌ها
17
اما کسانی که تا دیروز شعار حیا کن ،رها کن را به جان می خریدند و برای همیشه از پرسپولیس خداحافظی کرده بودند حال که دیدند با تلاش های سردار می شود از فوتبال بیمار ایران هم در آمدزایی کرد دوباره برگشته اند و دندان تیز کرده اند .
IMG15223153.jpg

دوباره در این باشگاه باید ابراهیمی ها و مایلی ها ببینیم،دوباره باید مدیریت صد و بیست درصد ببینیم،دوباره باید استیل آذین ببینیم ، دوباره باید لیدر و سلطان جنگل ببینیم .شفاف بگویم پرسپولیس جهانی در خواب ببینیم ........

بالا