• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
ممد نوری+ دهنوی رو خدا ازمون نگیره!
دهنوی افت شدیدی کرده ... اینم برمیگرده به مسئولیتی که مربی به بازیکن میده ...
اول فصل رو یادتون هست دیگه ؟ دهنوی یکی از بهترین های تیم بود ولی رفته رفته حاشیه و...
دهنوی اصلا نتونسته با جو پرسپولیس هماهنگ بشه ... کلا احساس غریبی میکنه چون هوادار هم زیاد باهاش راه نیومده
سه بازی دهنوی رو تشویق کنید و اونوقت در موردش قضاوت کنید ...

ممد نوری هم درسته افت کرده ولی باز هم نشون داده چیزایی برا رو کردن داره ... امروز ندیدم اصلا یه دقیقه واسه تیم کم بزاره ...

هافبک هافبک و هافبک ! رمز موفقیت هر تیمی کمربند میانیشه ... بهترین مهره هارو داریم منتهی کسی نیست اینارو به هم وصل کنه ... بازیخونی بهشون یاد بده و...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
این اولین عصبانیت من تو این.فصل بود از دایی
تا الان هم چیزی نگفتم
الانم اومدم پاکش.کنم شما نقل قول کردید
مقصر رو.جای دور.نرید همین داییه با این هنگ.کردن گاه و.بیگاهش

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این نوع مسخره کردن یه جور خود درگیریه ... شما هم سعی نکن به اون جرگه آدم های بپیوندی که سعی دارن به شخصیت پرسپولیس ضربه بزنن...
هر کسی یه جور ضربه میزنه ... شما خودت شاید متوجه نشی ولی مطمئن باش لکه دار کردن نام کسی به پرسپولیس کمک نمیکنه ...
بحث دوستانست امیدوارم به دل نگیری ...
گرامی پست اصلی پاک شده ولی شما نقل قول کردی! شما هم میتونید ادیت کنید

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بنده که میگم. اگه روال فوتبالی بود امثال جلالی و فرکی میتونستند موفق باشن اما مساله اینجاست که فوتبال ما حاشیه اش بیشتر از علمشه. برای همین کسی مثل جلالی با اینکه شایسته هست اما چون توان از بین بردن حاشیه ها رو نداره به مشکل میخوره که نمونه بارزش جلالی تراکتور هست. شما جلالی فولاد رو ببین. یا همین فرکی . فرکی اگه تو تراکتور بود الان شعار حیا کن رها کن پشت سرش بود اما تو فولاد که حاشیه رو مدیرا جمع کردن فکر و ذکرش شده بحث فنی و امسال هم تیمش خوب بازی میکنه هم نتیجه میگیره.

متاسفانه این حاشیه ها و ورود ادم های غیر فوتبالی و ریخت و پاش ها و پول زیاد فوتبال ما رو نابود کرد و حالا حالا ها درست نمیشه.

مهمترین کار این هست که پول رو از فوتبال بیارن بیرون. واقعا یه بازیکن ما در لیگ برتر حقش 1 میلیارد هست ؟ به نظر من 100 میلیون باید سقف لیگ باشه. بیشتر از 100 میلیون واقعا پول دور ریختنه تو این فوتبالی که حتی 2 تا ورزشگاه استاندارد در حد تیمهای درجه 2 اروپا هم نداریم.

وقتی پول رو بیارن بیرون خودبخود دلالها و حاشیه سازها میرن. اونوقت جا برای اونهایی که واقعا سینه سوخته فوتبال هستند باز میشه.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
این اولین عصبانیت من تو این.فصل بود از دایی
تا الان هم چیزی نگفتم
الانم اومدم پاکش.کنم شما نقل قول کردید
مقصر رو.جای دور.نرید همین داییه با این هنگ.کردن گاه و.بیگاهش
دایی تو این بازی اصلا خوب تیمو ارنج نکرده 3 تا مهاجم مینداخت تو زمین باختم مبدادیم دلمون نمیسوخت مشکل اینجاس نمیخاد عقایدشو تغییر بده بابا تو خیلی از صحنه ها سید اگه یکی کنارش بود میتونس خیلی بهتر عمل کنه متاسفانه تو محوطه خیلی خالیه صادقیانم که اصلا خوب بازی نکرد بخصوص اینکه قدرت هوازیشم به شدت اومده پایین که دلیلشم میدونید حیف شد واقعا حیففففففففففففففف

• Like
Reactions: usl

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بنده که میگم. اگه روال فوتبالی بود امثال جلالی و فرکی میتونستند موفق باشن اما مساله اینجاست که فوتبال ما حاشیه اش بیشتر از علمشه. برای همین کسی مثل جلالی با اینکه شایسته هست اما چون توان از بین بردن حاشیه ها رو نداره به مشکل میخوره که نمونه بارزش جلالی تراکتور هست. شما جلالی فولاد رو ببین. یا همین فرکی . فرکی اگه تو تراکتور بود الان شعار حیا کن رها کن پشت سرش بود اما تو فولاد که حاشیه رو مدیرا جمع کردن فکر و ذکرش شده بحث فنی و امسال هم تیمش خوب بازی میکنه هم نتیجه میگیره.

متاسفانه این حاشیه ها و ورود ادم های غیر فوتبالی و ریخت و پاش ها و پول زیاد فوتبال ما رو نابود کرد و حالا حالا ها درست نمیشه.

مهمترین کار این هست که پول رو از فوتبال بیارن بیرون. واقعا یه بازیکن ما در لیگ برتر حقش 1 میلیارد هست ؟ به نظر من 100 میلیون باید سقف لیگ باشه. بیشتر از 100 میلیون واقعا پول دور ریختنه تو این فوتبالی که حتی 2 تا ورزشگاه استاندارد در حد تیمهای درجه 2 اروپا هم نداریم.

وقتی پول رو بیارن بیرون خودبخود دلالها و حاشیه سازها میرن. اونوقت جا برای اونهایی که واقعا سینه سوخته فوتبال هستند باز میشه.
خیلی خوب گفتین آقا مهرداد ;) کاملا با حرفاتون موافقم. اگه کشورهای دیگه هم پول بیشتر بهشون میدن، خوب برن همونجا بازی کنن. البته استارت این ریخت و پاشها در فوتبال ایران رو باشگاههای صنعتی زدن و در ادامه استقلال و پرسپولیس هم مجبور شدن برای عقب نموندن از قافله و اینکه بتونن چندتا بازیکن خوب جذب کنن، دست به هزینه های گزاف بزنن و از اونطرف دولت هم حمایتشون نمیکنه و باعث تجمع بدهیهای میلیاردی این دو باشگاه شده. در کل قیمت بازیکنها در حال حاضر خیلی خیلی بالا رفته و این دستمزدها کاملا غیر واقعی و کاذب هستن. از طرفی همین پولهای میلیاردی خودش باعث کلی حاشیه واسه فوتبالیستها شده و کلا علاقه به پیراهن و غیرت جای خودش رو به پول داده.

• Like
Reactions: usl

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بازیکنایی که قبل از دربی اعتصاب میکنن به خاطر پول عقب افتادشون ..... از این بهتر نمیشن ...... بی غیرتی تا کجا ....؟ الان برا یک سال و نیم 7 میلیارد به جلال میدن ...... مگه ...... داره تو این لیگ عقب مونده با هزار تا حاشیه بمونه فوتبالشو حروم کنه .....

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
علی دایی هم داره خودشو نابود می کنه هم تیمو

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
بابا مربی عوض کنن مدیر عوض کنن بازیکن عوض کنن هیچ فایده ای نداره تا این کفاشیان و دارو دستش کلا از فدراسیون شوت نشن بیرون فوتبال ما به هیچ جا نمیرسه رییس فدراسیونمون به زیر دستش که داره بهش حقوق میده نمی تونه سیاست کنه اونوقت انتظار دارین امور این فوتبال نیفته دست دلال و افراد فاسد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
اگر از من عکس یا فیلم در حال قلیان کشیدن دارید مرا مادام‌العمر محروم کنید
صادقیان: چه هیزم تری فروخته‌ام که با آبرویم بازی می‌کنند؟/حرف نزدم اما بغض داشتم
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌دانم چه هیزم تری فروخته‌ام که برخی‌ها با آبرویم بازی می‌کنند.

13920817000014_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، پیام صادقیان پس از شکست تیم فوتبال پرسپولیس برابر فولاد خوزستان در ضربات پنالتی در خصوص شعار هواداران که وی را قلیانی خطاب می‌کردند، اظهار داشت: من نمی‌دانم چرا می‌خواهند بر سر من بلا بیاورند. چه کسی به علیپور گفته است که من قلیانی هستم؟‌ چرا فقط اسم من و مسلمان را آورده‌اند؟

وی ادامه داد: از کجا می‌دانید که ما دو نفر قلیان کشیده‌ایم؟ چرا زندگی ما را سیاه کرده‌اند؟ با این شرایط چگونه باید سرمان را بلند کنیم؟ متأسفانه برخی‌ها با آبروی ما بازی کردند. پیش از این حرفی نزدم اما بغض داشتم و تحت فشار بودم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: نمی‌دانم به چه دلیل این بلا را سرمان می‌آورند و با کدام سند می‌گویند ما قلیانی هستیم؟ همه دیدند که این موضوع چقدر در فوتبال من و مسلمان تأثیر منفی داشت. سکوت کردم و منتظر بودم اوضاع درست شود اما هر روز بدتر شد.

صادقیان تصریح کرد: اگر از من عکس و فیلم داشتید که در حال قلیان کشیدن بودم، خودم از شما می‌خواهم که آن را علنی کنید. اگر واقعاً‌ چنین سندی دارید آن را در 90 پخش کنید و بگویید صادقیان و مسلمان قلیان کشیده‌‌اند و پس از آن مرا مادام‌العمر محروم کنید.

وی با بیان اینکه چرا با آبروی من بازی می‌کنید، ادامه داد: در خانواده یا در جمع دوستان هر کسی من را می‌بیند از من می‌پرسد که چرا قلیان کشیده‌ام در حالیکه من واقعاً چنین کاری نکرده‌ام. مگر من چند سال سن دارم که این حاشیه‌ها را برایم درست می‌کنند. قبل از بازی با نفت برایم حاشیه‌سازی کرده‌اند. بگذارید خیلی از حرف‌ها در قلبم بماند.

صادقیان گفت: مگر چه هیزم تری فروخته‌ام که این کارها را با من می‌کنند؟ آیا اگر من از پرسپولیس بروم همه راحت می‌شوند؟ برخی‌ها می‌خواهند صادقیان در پرسپولیس نباشد و به همین دلیل با آبرویم بازی می‌کنند. حالا که این حرف‌ها را مطرح کردم به نظر شما چه اتفاقی می‌افتد؟ چه کسی پیگیری می‌کند که آبروی من را برده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: آیا از من مدرکی داشته‌اند که نام مرا برده‌اند. باور کنید آبرو بردن خیلی راحت است اما وقتی مدرکی وجود ندارد می‌شود آش نخورده و دهان سوخته بازی با آبروی افراد خیلی آسان است و من همه چیز را به خدا واگذار می‌کنم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد محرومیتش به دلیل برخی اتفاقات در دربی اظهار داشت: فعلاً نمی‌خواهم در آن مورد صحبت کنم اما در مورد بازی امروز باید بگویم می‌توانستیم در وقت‌های قانونی کار را تمام کنیم اما بازی به ضربات پنالتی کشیده شد، ضربات پنالتی هم 50-50 است و نمی‌توان آن را پیش‌بینی کرد.

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
حمایت کاشانی و هدایتی از مدیرعاملی دادگان

۲۰:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۶کد خبر: ۷۳۴۴۲
جعفر کاشانی و حسین هدایتی با حضور در دفتر دادگان از مدیرعاملی او در پرسپولیس حمایت کردند.در حال حاضر علی پروین با حکم هیات مدیره سرپرست باشگاه شده و به گفته اعضای هیات مدیره قرار است در این هفته مدیرعامل جدید سرخپوشان انتخاب شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از ایسنا، بعد از ظهر امروز (یکشنبه) جعفر کاشانی به همراه حسین هدایتی در دفتر دکتر محمد دادگان حاضر شده و با او درباره شرایط کنونی پرسپولیس صحبت کردند.

در این نشست کاشانی و هدایتی از دادگان خواستند که با توجه به حمایت و علاقه مردم برای حضورش در باشگاه، مدیریت باشگاه را قبول کند. این دو نفر حمایت خود و جمعی از پیشکسوتان باشگاه را هم به دادگان اعلام کرده و به او گفتند در صورتی که این سمت را قبول کند به او کمک خواهند کرد.

در حال حاضر علی پروین با حکم هیات مدیره سرپرست باشگاه شده و به گفته اعضای هیات مدیره قرار است در این هفته مدیرعامل جدید سرخپوشان انتخاب شود.

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
کلا فوتبال بازی کردن در همه سطوح در ایران هردمبیلی، هیچ سیستم و قاعده ای نداره یه موقع میبینی شانسی شانسی بازی بچه ها میگیره به کره جنوبی شش تا میزنن یا باشگاهی هم همینطور، مربی هم ببخشید ببخشید پول مفت میگیره مثلا سیستم پیاده کنه ولی سیستم مسخره ترین کلمه ای که در این فوتبال میشه در موردش حرف زد! اصلا فوتبال بازی کردن هیچ زیبایی نداره و تنها استرس و حرص میده به آدم البته حرص بیشتر چون ابتدایی ترین مسائل را هم بازیکنان میلیاردی در ایران بلد نیستند!!! در مجموع باخت پرسپولیس نمیشه ناراحت شد یا شاد چون هیچ سیستم روش نوع تفکر! استراتژی در هیچ تیم باشگاهی نیست بنابراین مثل قمار میمونه تیم میره تو زمین میزنه زیر توپ یا گل میشه یا نه! پس بهتره طرفادار تیم باشیم ولی بدلایل بالا برای تیم حرص نخوریم چیزی از تیم نه تنها تیم پرسپولیس بلکه سایر تیمها جز یک نام باقی نمانده . درست شدن این تیم پرسپولیس احتیاج به یک دوره حداقل پنجساله ثبات داره و بدلیل وجود منفعتهای شخصی و عدم اخلاق مداری همه سطوح تشکیلاتی باشگاه به نام باشگاه هرگز این اتفاق نمیافته....

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
حالا برين اعتصاب كنيد، تمرين رو تعطيل كنيد تا پولتونو بگيرين!!! هر كى هم دلش با پرسپوليس نيست بره. اتفاق خاصى نمى افته. آره...!!!

rapico

Registered User
لایک‌ها
519
بنظرم جلالی کلا مربی خوبی نیست شاید آنالیزور خوبی باشه ولی سرمربی خوبی نیست! همین فولادو هم که مثال زدین فراموش کردین با همین بازیکنا و جلالی کجای جدول بود و چطور بازی میکرد؟ ولی حالا فرکی کاملا تیمو متحول کرده. فولاد هم خوب بازی میکنه و هم خوب داره نتیجه میگیره
ضمن اینکه حاشیه تو اهواز اگه بیشتر از تبریز نباشه قطعا کمتر هم نیست!

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
چه حرصی میخورید شماها اینجا گور پدر اون بی غیرت ها

اعصاب خودتون رو خرد نکنید

Sent from my qual core 1100 Using Tapatalk Super Full HD

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستانی که می گن حاشیه پرسپولیس از فولاد بیشتره فقط یه سر برن تا خوزستان بیان نظرشون عوض میشه پرسپولیس 30 میلیون هوادار داره ولی تعصبی که خوزستانی ها نسبت به فوتبال دارن و تحمل کمشون نسبت به نتایج بد و حشیه های دیگه کار کردن تو تیم های خوزستانی رو مثل جهنم کرده اگه می بینید فرکی داره تو این ارامش کار می کنه به خاطر مدیریت خوبشه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
هیچی علی جون ...حذف از جام حذفی!.. تیم دیگه یه تیم مطرح و مهم نیست و این موضوع برا سال ششم هست که ادامه داره ولی حتمن یه نام باعث این موضوع نیست که با جابه جا کردنش دوباره بشیم زلزله! نظر شما چیه؟

بالا