• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
ببینید چقدر فشار روی پرسپولیس میزارند بعدش میگند چرا پرسپولیس نتیجه نمیگیره

ماجراهای عجیب،‌ اما واقعی از جنس فوتبال ایران چگونه شب تلخ پرسپولیسی‌ها با داستان شکستن شیشه و لغو پرواز و پول بلیت کامل شد

پرسپولیس نیوز : شب گذشته کاروان پرسپولیس برای بازگشت از اهواز به تهران با اتفاق‌های عجیبی از جنس فوتبال ایرانی روبه‌رو شد تا شب تلخ آنها پس از شکست مقابل فولادخوزستان تکمیل شود.

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی روز گذشته در اهواز مغلوب فولاد خوزستان شد تا وداع تلخی با جام حذفی داشته باشد.

پس از این باخت پرسپولیسی‌ها هنگام بازگشت به سمت فرودگاه ناگهان با تعدادی هوادار نما روبه‌رو شدند که این هواداران با زدن سنگ به شیشه اتوبوس قرمزپوشان دو شیشه را شکستند و برای قرمزپوشان دردسرساز شدند.

به همین دلیل برای حفظ امنیت بازیکنان پرسپولیس به جای نشستن روی صندلی در راهروهای اتوبوس نشستند. اما نکته جالب این بود که پس از اینکه پرسپولیسی‌ها به فرودگاه رسیدند و آماده رفتن به داخل هواپیما برای پرواز تهران شدند ناگهان راننده اتوبوس درهای ماشین خود را قفل کرد و گفت تا زمانی که به او 3 میلیون تومان پول خسارتش را ندهند ساک‌ها بازیکنان را تحویل نمی‌دهد.

این در شرایطی بود که این راننده کم کم قیمت پیشنهادی‌اش را بالا می‌برد و بازیکنان و کادر فنی البته در غیاب دایی که زودتر به تهران آمده بود به این راننده اعتراض داشتند.

این در شرایطی بود که سعید شیرینی سرپرست قرمزپوشان در حال تسویه با هتل قرمزپوشان بود. بالاخره پس از چند ساعت جر و بحث و اعتراض پرسپولیسی‌ها به این راننده که درهای ماشین خود را قفل کرده بود پول این راننده داده شد و او نیز چمدان‌ها را پس داد.

نکته جالب این است که این پول توسط برخی بازیکنان پرسپولیس از جمله سیدجلال حسینی، کریم باقری و برخی بازیکنان دیگر پرداخت شد اما پس از این موضوع اتفاق جالب دیگری در فرودگاه اهواز افتاد. با توجه به اینکه دو پرواز اهواز به تهران بنابر دلایلی کنسل شد ایران ایر یکی از هواپیماهای بزرگ خود را برای جابه‌جا کردن مردم از اهواز به تهران به خوزستان اعزام کرد و آنها اعلام کردند که هر فردی که بخواهد سوار هواپیما شود قویا باید با پرداخت پول نقد بلیت تهیه کند.

پرسپولیسی‌ها که بلیت قبلی‌شان کنسل شده بود این بار برای تهیه بلیت به دلیل نداشتن پول دچار دردسر شدند.

قرمزپوشان که بلیت‌هایشان کنسل شده بود به آنها اعلام شد که پولشان را باید در تهران و شرکت هواپیمایی خود بدهند و باید برای تهیه بلیت پول نقد داشته باشند و به همین دلیل بازیکنان و کریم باقری و بهزاد غلامپور دست به جیب شدند و با توجه به اینکه 20 دقیقه وقت داشتند تا مشکل خود را حل کند بلیت‌های خود تهیه کردند در غیر این صورت قرمزپوشان مجبور بودند در فرودگاه ماندگار شوند.

این در شرایطی بود که سعید شیرینی با توجه به پرداخت هزینه‌های هتل و عدم پرداخت پول از طرف باشگاه به وی برای سفر به اهواز نیز دچار مشکلاتی مالی شده بود.

این اتفاقات در فرودگاه اهواز بسیار عجیب بود و حتی برای هواداران باور کردنی نبود.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
تیم درست نمیشه الا همون درمون اتصال به رسانه ها
کمی از این پولهای مفت رو خرج این چیزها! بکنید عنقریب نتیجشو میبینیم
و گرنه بازیکن از این بهتر هم مگه میشه؟!
مربی هم حمایت باید کرد ولی آقای علی دایی مشکل دارن باهاش و اون هم آدم قدیه باج نمیده اینه که بلاش سر تیم میاد.
ایرانی حماعت از آدم موفق بدش میاد.
داستان زنجانی رو از ابتدا بخونید اینقدر گفتن و گفتن که این رسانه های به جایی رسوندن که جماعت حسود آروزی مرگشو کردن حتی (کاری به خودش ندارم که دزد بود یا فعال اقتصادی!)
دایی هم اینطوریه باید بخوره زمین تا دل بعضیها خنک بشه
چون اکثریت دوست دارن همه مثل هم باشن و کسی بالاتر نباشه

Terova

Registered User
لایک‌ها
813
توقع ها خیلی بالا رفته..! دو سه فصل پیش و بازی های پرسپولیس رو نگاه کنید بعد نظر بدین
تیم کم کم اوج میگیره فصل پیش داشت می رفت دسته یک حالا جزء سه مدعی قهرمانی هست تازه یک مشت جوان اومدن تو تیم

البته نتایج ضعیف پرسپولیس درست از زمان شروع حاشیه ها شروع شد
1- امضاء جمع کردن بر علیه مدیرعامل
2- حاشیه رسانه ای برنامه نود بر علیه صادقیان
3- عدم حمایت وزارت ورزش و استعفایی رویانیان

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بازم خبر بد

مصدوميت عاليشاه بدترين خبر ممكن بعد از محروميت نوري و صادقيان از بازي سپاهان

363367_heroa.jpg

در شرايطي كه پرسپوليس و علي دايي براي بازي با سپاهان صادقيان و محمد نوري را به خاطر محروميت در اختيار ندارند مصدوميت دوباره عاليشاه مي تواند بدترين خبرممكن باشد.

سايت گل – تازه همين دو هفته پيش و قبل از بازي با فولاد در ليگ برتر بود كه اميد عاليشاه يك مصدوميت سخت 6-5 هفته اي را پشت سر گذاشت اما او ديروز باز هم از همان ناحيه مصدوم شد و حالا در شرايطي كه پرسپوليس و علي دايي براي بازي با سپاهان صادقيان و محمد نوري را به خاطر محروميت در اختيار ندارند مصدوميت دوباره عاليشاه مي تواند بدترين خبرممكن باشد.

بنابر اعلام کادر پزشکی پرسپولیس، عالیشاه از ناحیه همسترینگ ابراز درد کرد اما معاینات بالینی نشان از بروز آسیب‌دیدگی جدی نداشت. ضمن آنکه عالیشاه هم ساعاتی بعد از بازی از شرایط خود ابراز رضایت داشت، با این وجود با تصمیم کادر پزشکی، عالیشاه امروز برای MRIاعزام می‌شود تا شرایط او دقیق‌تر مورد بررسی قرار بگیرد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
این هم درد باخت رو کمتر میکنه

اين فولاد حرف ندارد/قهرماني در هر دو جام فقط مستحق تيم فركي است

363371_heroa.jpg

فولاد تنها تيمي است كه امسال خوب فوتبال بازي مي كند و به خاطر همين برتري نبست به تمام مدعيان ليگ و جام حذفي استحقاق كسب هر دو جام را دارد

سايت گل – وقتي در ميانه هاي فصل و هفته هاي آخر نيم فصل اول موتور تيم فركي خاموش شد و از حركت شتابان هفته هاي ابتدايي باز ايستاد خيلي ها گفتند اين تيم فولاد هم مثل تيم يكي دو سال اخيرش كم آورده و در نهايت اگر فركي و بازيكنان جوانش هنر داشته باشند دوباره به سهميه ليگ قهرمانان آسيا مي رسند.

فولاد صدرنشين هفته هاي ابتدايي ليگ برتر بود و در مقطعي به خاطر تساوي هاي پياپي و يكي دو باخت بد تا رده اي پائين رفت كه گمانه زني هاي فوق قوت بگيرد اما اين مجموعه هيجان انگيز دوباره كليد خوشبختي را پيدا كرد و با انجام چند بازي خوب و نتايج بهتر به همان صدري رسيد كه از دستش داده بود.

فولاد ديروز مي توانست در روز رسيدن به نيمه نهايي جام حذفي در ليگ برتر هم صدرنشين بماند اما با كمي بدشانسي اين مهم از دست رفت.

با اين حال نمايش ديروز اين تيم مقابل پرسپوليس كاري كرد تا بار ديگر تيم فركي را ستايش كنيم و با صراحت اين جمله را به زبان بياوريم كه « فولاد تنها تيمي است كه امسال خوب فوتبال بازي مي كند و به خاطر همين برتري نبست به تمام مدعيان ليگ و جام حذفي استحقاق كسب هر دو جام را دارد.»

غول جديد فوتبال ايران فوتبال را تماشايي بازي مي كند و حتي در برخي از بازي هايي كه باخته ( مثل بازي با استقلال در تهران) به شدت شايسته پيروزي بوده است.

فولاد در مجموع بازي 120 دقيقه اي ديروز مقابل پرسپوليس تنها در 15 دقيقه پاياني ضعيف تر از پرسپوليس بود و در بيشتر دقايق مسابقه تيم برتر ميدان بود.فولاد از همان دقيقه يك شروع به حمله كرد و حتي بعد از گل خورده به حملاتش ادامه داد و بر خلاف پرسپوليس بيشتر موقعيت هايش نه از روي ضربات ايستگاهي بلكه با استفاده از كار گروهي و كارهاي تركيبي و تاكتيكي بود.

در اين تيم مهدي بدرلو نمايشي فوق العاده درميانه ميدان ارائه داد و باعث حاكميت مطلق ميزبان در ميانه زمين در بيشتر دقايق بازي بود.مهرداد جماعتي بي نظير بازي كرد و از پيام صادقيان يك بيكاره ساخت تا دايي محل بازي ستاره اش را عوض كند.اسماعيل شريفات مثل هميشه سرحال بود و در كنار غلامرضا رضايي خط دفاع پرسپوليس را باره بهم ريخت.

بختيار رحماني مثل يك فرمانده تيمش را هدايت كرد و به غير از گل زيبايي كه زد نمايشي هيجان انگيز ارائه داد .عبدالله كرمي و ايوب والي در ميانه خط دفاعي فوق العاده بودند و بقيه بازيكنان اين تيم هم روز خوبي را پشت سر گذاشتند كه نمونه اش همان سوشا مكاني مصدوم بود كه در دقيقه 120 دروازه تيمش را نجات داد و در ضربات پنالتي تيمش را برنده كرد.

حالا با اين نمايش همه به احترام حسين فركي و مجموعه يكدست و هيجان انگيزش كلاه از سر برمي دارند و قطعا هر هوادار منطقي پرسپوليس هم از اينكه به تيم فوق العاده اي مثل فولاد باخته زياد ناراحت نيست .با اين فوتبال آنها شايستگي كسب هر دو جام را دارند اما بايد ديد اتفاقات فوتبالي كه در فوتبال ايران بسيار تعيين كننده است فركي و تيمش را حداقل به يك جام مي رساند يا نه.​

• Like
Reactions: usl

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
این قدر هم خوب نبود
دیروز فقط لگد پراکنی داشت که اگر ما نصف این حرکاتو انجام میدادیم حدوداً 3 نفری اخراج میشدن
قدرت رسانه ای و مافیا خیلی زیاده و به آب خوردنی بازیو عوض میکنه و کسی هم متوجه نمیشه.

به نظرم تیم به جز پنالتی زنها خوب بود و موقعیت های زیادی خراب شد چون تو زمین اونها بود
اونا فقط با هوچی گری مساوی گرفتن
یه مشت فوتبال نفهم هم میگن 4 تا خورده! این چه حور حساب کردنه آخه . . .

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
کسی میدونه لباس فلامنت پرسپولیس رو از کدوم فروشگاه اینترنتی میتونم تهیه کنم،مشابه لباس اصلی میخام ?
توی گوگل فروشگاه های زیادی پیداکردم،اما نمیدونم کیفیت لباس کدوم فروشگاه ازهمه بیشتره ؟

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
لباس تیم بارسلونا (از شرکت پریما) که جنسش فلامنت هست و با لباس اصلی هیچ فرقی نداره ، قیمتش توی بازار 20 تومن هست که با شورت ورزشی 30 تومن میفروشن
ایا پرسپولیس لباس کیفیت بالا برای هوادارا میفرشه

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
کسی میدونه لباس فلامنت پرسپولیس رو از کدوم فروشگاه اینترنتی میتونم تهیه کنم،مشابه لباس اصلی میخام ?
توی گوگل فروشگاه های زیادی پیداکردم،اما نمیدونم کیفیت لباس کدوم فروشگاه ازهمه بیشتره ؟
یه سر به منیریه بزن

احتمالا پیدا بشه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تو سایت خود پرسپولیس میفروشه کیفیتش خیلی بالا هست ولی خب گرونه
http://perspolis.yektamas.ir/

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
یه مشکل دیگه هم هست تیمهای روبرو بد بازی میکنن
نمونش صدرنشین قهار! لیگ جلوی ما به غیر از بازی 80 به 20 در دو بازی رفت و برگشت کاری کرد. کاری کرد که حالا از باخت تو پنالتی اینقدر ذوق مرگ هستید؟!
امیدوارم سپاهان رو بزنیم و تا مدتها مهر خاموشی بر بدخواه تیم بزنیم.

Last edited:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اقا من چند روز در جریان اخبار تیم نبودم ..... کی مدیر باشگاه شد؟

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
اخه کی این مسخره بازیهارو درمیاره پروین هم شد مدیر عامل چرا داداکان نباشه پروین که اومد دیگه کلک تیم کندست ببین کی گفتم بازیکنا که میرن هیچ کادر فنی هم پرپر میشه اولیش کریم باقریه اخه پروین اگه مدیر بود که استیل اذینو به ناکجا اباد نمیکشوند اینم یه بدبختیه دیگه

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
علي پروين مديرعامل !
علي دايي سر مربي !
علي كريمي رو هم بيارن دوباره !
مايلي كهن رو هم بيارن فني !

ميشه از اون تيم هاي رويايي ، همه زيربار هم ميرن و همه يك دل تيم رو ميبرن جام جهاني

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
علي پروين مديرعامل !
علي دايي سر مربي !
علي كريمي رو هم بيارن دوباره !
مايلي كهن رو هم بيارن فني !

ميشه از اون تيم هاي رويايي ، همه زيربار هم ميرن و همه يك دل تيم رو ميبرن جام جهاني
به نظر من بهترین ترکیب ممکن اینه

دادکان مدیرعامل

فرکی سرمربی

کریم باقری هم بیارن

محمد تقوی هم بیارن فنی

چی میشششششششششششششششششششششششششششششششه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
یا ابر فرض پروین شد؟ پس چی شد همه میگفتن دادکان میاد

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
یا ابر فرض پروین شد؟ پس چی شد همه میگفتن دادکان میاد
دادكان:مردم بخواهند به روح مادرم مي آيم/بدهي هاي پرسپوليس را بدهند يك ريال هم نمي خواهم / با امضاي گودرزي پرسپوليسي نمي شوم

براي مديريت در پرسپوليس نياز به اين دارم كه اين بدهي تسويه شود.در اين صورت من يك ريال هم براي اداره باشگاه نمي خواهم و طوري پرسپوليس را اداره مي كنم كه همه حظ كنند

سايت گل – از دكتر محمد دادكان به عنوان يكي از گزينه هاي اصلي مديرعاملي پرسپوليس نام برده مي شود.عضو هیئت علمی دانشگاه و مدير اسبق فدراسيون فوتبال كه در دوره رياستش نام نيكي از خود بين اهالي فوتبال بر جاي گذاشت هم سابقه مديريتي پر و پيماني دارد هم از جنس فوتبال و پرسپوليس است اما ظاهرا بدهي ميلياردي مهمترين دليل او براي نپذيرفتن مديريت باشگاه پرسپوليس در اين مقطع ويژه است.

دادكان در اين خصوص به گل مي گويد:« در اين چند روزه تماس هاي زيادي داشته ام كه به پرسپوليس بيايم .اتفاقا خود من هم دوست دارم به باشگاه محبوبم بيايم و شرايط را درست كنم اما نكته مهم همان بحث بدهي هاست.»

وي ادامه مي دهد:« من در اتاق آقاي رويانيان با ايشان صحبت كردم كه رويانيان به من گفت باشگاه 40 ميليارد تومان بدهي دارد .معلوم است كه اگر من بيايم زير بار اين بدهي 40 ميلياردي كمرم خم مي شود .من براي مديريت در پرسپوليس نياز به اين دارم كه اين بدهي تسويه شود.در اين صورت من يك ريال هم براي اداره باشگاه نمي خواهم و طوري پرسپوليس را اداره مي كنم كه همه حظ كنند.»

دادكان ادامه داد:«البته بايد اين را هم بگويم كه من با امضاي افراد دولتي و آقاي گودرزي مديريت پرسپوليس را قبول نمي كنم اما اگر مردم مر بخواهند به روح مادرم مي آيم و خدمت مي كنم.»

وي در پايان گفت:« در كامنت هاي سايت ها و خبرگزاري ها و البته تماس هايي كه داشته ام خيلي حرف ها با من زده شده وخيلي ها به من لطف داشته اند اما اميدوارم در نهايت بهترين اتفاق براي پرسپوليس رخ دهد و اين باشگاه مردمي شرايط با ثباتي داشته باشد.»

مال یه مدت پیشه این خبر البته ولی برای جواب شما مناسبه

دادکان در صورت پرداخت بدهی ها میاد

بالا