• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
برادران انصاری فرد؟ اسطوره؟ بابا بیخیال این واژه بشید تورو خدا... نابود شد از بس به هرکس و ناکسی وصلش کردید...
علی جان به پستم دقت کنی نوشتم پیشکسوت و اسطوره دیگه بنده های خدا پیشکسوت که هستن

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
حسيني: کسي در باشگاه پاسخگو نيست

00946050.jpg

کاپيتان دوم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: درباره رفتنم از پرسپوليس و مشکلات هيچکس جوابگو نيست و اصلا نمي‌دانم با چه کسي بايد صحبت کنم.

سيدجلال حسيني درباره بحث رفتنش از پرسپوليس اظهار داشت: متاسفانه همانطور که بارها اعلام کردم پرسپوليس مشکلاتي دارد و در چند وقت اخير هم بحث يک پيشنهاد خوب از قطر براي من مطرح شده اما باور کنيد نمي‌دانم درباره رفتنم از پرسپوليس و مشکلات با چه کسي بايد در باشگاه صحبت کنم. مگر مي‌شود همه چيز را آقاي دايي انجام دهد؟ او سرمربي تيم است و نبايد فکرش به مسئله ديگر مشغول شود.

به نقل از فارس، وي افزود: مشکلات زيادي داريم اما برخي‌ها مي‌خواهند ما را رو در روي هواداران قرار دهند. به نظرم هيچ هواداري بعيد است بداند چه مسائلي درباره ما پيش آمده اما اين را مي‌گويم که هيچکس نيست که با او حرف بزنيم و درد خود را بگوييم و اصلا نمي‌دانم در باشگاه پرسپوليس چه خبر است.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
جلسه دايي و پروين براي بررسي مشکلات

مديرعامل باشگاه و سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با يکديگر جلسه خواهند داشت.
00944748.jpg

علي دايي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس قرار است پيش از ديدار با سپاهان جلسه‌اي با علي پروين داشته باشد تا در خصوص وضعيت تيم با او صحبت کند.

به نقل از تسنيم، پروين که به تازگي به عنوان مديرعامل باشگاه پرسپوليس انتخاب شده، قرار است در جلسه‌اي که با دايي برگزار مي‌کند در خصوص مسائل مالي و بازي‌هاي پيش روي سرخپوشان بحث و تبادل نظر کند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

گزارش تمرين پرسپوليس

00946088.jpg

هافبک مصدوم پرسپوليس امروز پا به پاي ديگر بازيکنان تمرين کرد.

تمرين امروز پرسپوليس از ساعت 15 در ورزشگاه درفشي‌فر برگزار شد.

به گزارش تسنيم،بازيکنان پرسپوليس پس از صحبت‌هاي اوليه علي دايي به گرم کردن و انجام حرکات کششي پرداختند و سپس در 2 گروه تنيس فوتبال را در دستور کار قرار دادند.

* سعيد شيريني به علت پيگيري سند ماشين برخي از بازيکنان که در چند روز گذشته به مشکل خورده بود در تمرين حضور نداشت.

* پيش از آغاز تمرين نيلسون با کودکاني که در مدرسه فوتبال پرسپوليس عضويت دارند عکس يادگاري انداخت.

* مهرداد پولادي که در بازي پرسپوليس و فولاد دچار مصدوميت شده بود امروز بدون مشکل پا به پاي ديگر بازيکنان تمرين کرد. اميد عاليشاه ديگر بازيکن مصدوم پرسپوليس پيش از آغاز تمرين زير نظر کادر پزشکي مراحل مداواي خود را پشت سر گذاشت. عاليشاه همچنين چند دقيقه‌اي با علي دايي به صحبت پرداخت.

* مهرداد کفشگري و مارکو سپانوويچ حدود يک ساعت به صورت اختصاصي دور زمين دويدند. نکته جالب اينجا بود که مارکو پس از اتمام تمرينش پشت يکي از دروازه‌ها دراز کشيده بود و با نيلسون صحبت مي‌کرد.

* حدود 70 هوادار از نزديک نظاره‌گر تمرين بودند.

* کريم باقري پيش از آغاز تمرين به درفشي‌فر آمد و پس از چند دقيقه محل تمرين سرخپوشان را ترک کرد.

* محمد نوري بعد از 20 دقيقه تمرين کردن با اجازه علي دايي از درفشي‌فر خارج شد.

* تمرين فردا و پنجشنبه پرسپوليس پشت درهاي بسته و بدون حضور خبرنگاران و هواداران برگزار مي‌شود.

* محمد پنجعلي مانند روزهاي گذشته در تمرين امروز هم حضور داشت و دقايقي با دايي گفت‌وگو کرد.

* هيجان بازيکنان پرسپوليس هنگام بازي تنيس فوتبال و سر و صداي آنها باعث شده بود تا علي دايي به دقت عملکرد آنها را زير نظر داشته باشد.

* 3 دروازه‌بان پرسپوليس زير نظر غلامپور تمرينات اختصاصي انجام دادند. مربي دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس چند دقيقه‌اي مشغول سانتر کردن بود و دو دروازه‌بان ديگر وظيفه داشتند تا توپ‌هاي ارسالي او را به گل تبديل کنند همين مسئله باعث شده بود نيلسون، عابدزاده و محمدي هر کدام بعد از باز کردن دروازه به خوشحالي بپردازند. در اين بين حرکات خاص امير عابدزاده بعد از گلزني به نيلسون توجه ديگران را جلب کرده بود.

* در اواخر تمرين خلعتبري وظيفه ارسال توپ روي دروازه و تمرين با دروازه‌بانان را داشت.

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
خوب مدیرای گل منو بن کردن مرسی ازشون یه یه هفته ای به کارو زندگیمون رسیدیم مدیرعامل جدید مبارک باشد که رستگار شویم

اقای دایی میخواد استخاره کنه سید جلال رو بفروشه یا نه !!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اقای دایی میخواد استخاره کنه سید جلال رو بفروشه یا نه !!

از این نوع تریپاش خوشم نمیاد ....ابدا ...... برزیل با دعا و جادو و جمبل و ذکر و غیره..... 5 بار قهرمان جام جهانی نشده که ! شده؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پرسپوليس و دايي بايد فولاد و سپاهان را الگوي خود قرار بدن چون در همان روزها که ارتش سرخ سر به آسمان ليگ مي‌ساييد، سپاهان و فولاد در برزخ ليگ رفتار شده بودن . تماشاگران اهوازي سنگ به سوي حسين فرکي پرتاب کردند و اصفهاني‌ها سوداي برکناري کرانچار را سر داده بودن. اما همين دو تيم که چند هفته نگران کننده با پيروز نشدن بيگانه شده بودند رفته رفته به بازيابي روحي و رواني حود پرداختند و الان رقابت شانه به شانه‌اي براي رسيدن به صدر جدول را با دارند. به نظرم 5 تیم مدعی شانس برابری برای فتح لیگ امسال دارن ..... تیم باید از رقبای خودش درس بگیره و از ناهمهربانیهای فوتبال گذر کنه ....
پروین که خودش سرد و گرم کشیده تیمه باید حمایت همه جانبه از دایی و تیم به عمل بیاره تا تیم بدون دغدغه راهشو پیدا کنه!
حمایت تمام قد پروین + تلاش بیش از حد دایی و تیمش + امیدواری و خودباوری = حرکت به سوی قهرمانی

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
صبح به خیر .به نظرم اگر بتونیم سپاهان رو ببریم به کورس برگشتیم . امیدوارم حسرت این روزها روآخر فصل نخوریم .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
سپاهان خود جنسه
داستان تو سراشیبی قرار گرفتن پرسپولیس از بازی رفت شروع شد
بعیده این بازی نتیجش تو زمین تعیین بشه تا دوستان قهرمانی هستن تایخ تکرار میشه. این بار برای اینکه بگن خودتون تیم نیستید غش کردن کجا بود
ولی امیدوارم بزنیمشون
همه که به ما رسیدن زدن زیر توپ و دو قورت و نیمشون هم باقیه خدا گنه سپاهان اینطوری نباشه

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
اندرانیک هم رفت استقلال بدون بازی کن قهرمان بشه .....

اقایون برید مثل ادم مردونه فوتبال بازی کنید این ۶ تا تیم رو ببرید و قهرمان شید

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
تو بازی با سپاهان محمد نوری و پیام صادقیان رو نداریم. عالیشاه هم مصدوم شده و احتمالا تا آخر فصل دیگه نتونه بازی کنه. نمیدونم کنار خلعتبری و مسلمان قراره از چه بازیکنی استفاده بشه؟! احتمالا علی عسگری.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
به نظرم ما اصلن نباید به تیم دیگه ای نگاه کنیم . ما الان انقدر خودمون مشکلات داریم که ...

namvari

Registered User
لایک‌ها
192
به نظرم ما اصلن نباید به تیم دیگه ای نگاه کنیم . ما الان انقدر خودمون مشکلات داریم که ...
مشکل اصلی ما اینکه نمیتونیم بیرون از خونه نتیجه بگیریم
اگه بتونیم این بازی ببریم دوباره به کورس قهرمانی برمیگردیم

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
احمدرضا عابدزاده به کادر فنی پرسپولیس اضافه شد عقاب خوش امدی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
صحبت های متفاوت محسن بنگر/ به خدا قسم پول خرید پراید هم ندارم/ هوادار پرسپولیس چرا ما را نفرین می‌کند؟

229x150xbengar2.jpg.pagespeed.ic.bSinjKi42n.jpg
پرسپولیس نیوز : مدافع میانی پرسپولیس از رفتار برخی هواداران این تیم دلخور است. او معتقد است که بازیکنان مستحق شنیدن برخی بی‌احترامی‌ها نیستند.

بنگر ابتدا در مورد شرایط پرسپولیس حرف‌هایش را اینگونه آغاز کرد: «در این شرایط زیاد دوست ندارم در مورد اوضاع تیم و اتفاقاتی که در این چند هفته افتاد صحبت کنم. ما از دیدگاه برخی از هواداران پرسپولیس پولکی و بی‌غیرت هستیم. سوال من این است که آنها از کدام پول حرف می‌زنند، مگر می‌شود ما با هیچی بازی کنیم؟ آخرین باری که پول گرفتیم اول فصل بود و بهتر است خیلی‌ها در این مورد خودشان قضاوت کنند و بعد نظر بدهند.»

خیلی‌ها معتقدند بازیکنانی که در تیم‌های مطرح فوتبال ایران بازی می‌کنند مشکل مالی ندارند ولی بنگر در این خصوص گفت: «مگر ما آدم نیستیم، مگر ما زندگی نداریم، مگر ما آینده نداریم؟ یک فوتبالیست نه بیمه است و نه قرار است تا آخر عمر حقوق بازنشستگی بگیرد. این چه تفکری است که خیلی‌ها خیال می‌کنند ما در بهترین برج‌ها زندگی می‌کنیم و بهترین ماشین‌ها را سوار می‌شویم. شاید خیلی‌ها حرف مرا باور نکنند ولی به خدا و به قرآن قسم می‌خورم که 7 ماه است ماشین ندارم و حتی پول ندارم که یک پراید بخرم. آیا ما نباید به فکر آینده خودمان باشیم؟»

مدافع پرسپولیس ادامه داد: «تمامی این مشکلات یک طرف ولی ما حرف‌هایی می‌شنویم که تحملش برای خیلی‌ها سخت است. هوادار پرسپولیس به من می‌گوید انشاالله داغ عزیزت را ببینی و پولی که می‌گیری نوش جانت نباشد. هوادار پرسپولیس چه حقی دارد که این حرف را به من می‌زند. آیا من گناه کردم که برای پرسپولیس بازی می‌کنم. چرا باید برای فوتبال باید به من بگویند داغ عزیزت را ببینی؟ گرت بیل با 100 میلیون یورو به رئال مادرید آمده ولی کار خاصی انجام نداده است، آیا به او هم این حرف‌ها را می‌زنند؟ آیا به او می گویند پولی که گرفتی حرامت باشد؟»

بنگر که نسبت به اتفاقات اخیر ناراحت است در قسمت دیگری از حرف‌هایش گفت: «پرسپولیس در شرایطی به اهواز رفت که شاید برای خیلی‌ها باورکردنی نباشد. ما برای برگشت به تهران پول بلیت هواپیما نداشتیم. سیدجلال حسینی، خلعتبری و آقا کریم پول دادند تا بلیت بگیریم و به اهواز برگردیم، آنجا حتی پول اتوبوس نداشتیم و چرا تیمی که حتی پول اتوبوس ندارد باید قهرمان شود؟ پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد ولی وقتی فکر بازیکن خراب باشد آیا می‌تواند بازی کند.»

بنگر ادامه داد: «تا زمانی که پرسپولیس خوب نتیجه می‌گرفت خیلی‌ها به‌به و چه‌چه می‌کردند ولی بعد از چند باخت حالا باید ناسزا بشنویم و به ما بگویند داغ عزیزانتان را ببینید. آیا واقعا چیزی بدتر از این وجود دارد؟ پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد ولی با این وضعیت هیچ امیدی نداریم. وقتی در سپاهان بودم بابت بردها 200هزارتومان پاداش می‌گرفتیم ولی وقتی سپاهان در مسیر قهرمانی قرار می‌گرفت و رقابت فشرده می‌شد پاداش‌ بردهای ما به 7میلیون می‌رسید. در پرسپولیس اما از اول فصل تا الان هیچ خبری نیست و همه چیز قطع شده است.»

او گفت: «از اول فصل تا الان فقط یک دست لباس تمرین داشتیم، همان لباسی که در فصل بدنسازی به ما دادند و هنوز هم آن را برتن می‌کنیم، این در حالی است که یک تیم محلی حداقل دو، سه دست لباس دارد. متاسفانه رویانیان تنها بود و هیچ کس به او کمک نکرد.»

بنگر با اشاره به اینکه پرسپولیس هنوز هم شانس قهرمانی دارد گفت: «تنها بازی سخت ما مقابل سپاهان است این در حالی است که 4 تیم بالای جدول همه با هم بازی دارند. هنوز هم دیر نشده ولی با این وضعیت هیچ کاری نمی‌توان انجام داد. وقتی اجاره حسین ماهینی 6 ماه عقب می‌افتد او چگونه پشت ضربه پنالتی قرار بگیرد؟ او در تمرین از بازیکنان پول قرض کرد تا صاحب خانه بیرونش نکند. این اتفاقات واقعا ناراحت‌کننده است، من قبول دارم که هوادار وقتی در سرما و گرما و با مشکلات زیاد به استادیوم می‌آید، از باخت پرسپولیس ناراحت می‌شود ولی آیا ارزش دارد به ما بگویند پولی که گرفتید حرامتان باشد و داغ عزیزانتان را ببینید؟»

بنگر در پایان حرف‌هایش تاکید کرد: «خیلی از بازیکنان به پدر و خانواده خودشان پول می‌دهند ولی من از پدرم پول قرض می‌کنم. خیلی چیزهای دیگر وجود دارد که دوست ندارم الان در مورد حرفش بزنم. واقعا از این شرایط خسته شده‌ام و خودتان دیدید که از ابتدای فصل تا الان هیچ صحبتی انجام ندادم ولی صبر و تحمل هم حدی دارد.»

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب با توجه به صحبتهای بنگر، حسینی و ماهینی (که گفته تنها 15% قراردادم رو گرفتم) میشه نتیجه گرفت یا بازیکنها دارن حقیقت رو نمیگن که خیلی بعیده و یا گزارش مالی رویانیان اشتباه باشه که گفته تنها 5 میلیارد بدهی داره. امروز هم رویانیان دنبال درست کردن کار سند ماشین بازیکنها بوده. اینجور که معلومه اوضاع مالی تیم خوب نیست :confused:

بالا