• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
صحبت های متفاوت محسن بنگر/ به خدا قسم پول خرید پراید هم ندارم/ هوادار پرسپولیس چرا ما را نفرین می‌کند؟

229x150xbengar2.jpg.pagespeed.ic.bSinjKi42n.jpg
پرسپولیس نیوز : مدافع میانی پرسپولیس از رفتار برخی هواداران این تیم دلخور است. او معتقد است که بازیکنان مستحق شنیدن برخی بی‌احترامی‌ها نیستند.

بنگر ابتدا در مورد شرایط پرسپولیس حرف‌هایش را اینگونه آغاز کرد: «در این شرایط زیاد دوست ندارم در مورد اوضاع تیم و اتفاقاتی که در این چند هفته افتاد صحبت کنم. ما از دیدگاه برخی از هواداران پرسپولیس پولکی و بی‌غیرت هستیم. سوال من این است که آنها از کدام پول حرف می‌زنند، مگر می‌شود ما با هیچی بازی کنیم؟ آخرین باری که پول گرفتیم اول فصل بود و بهتر است خیلی‌ها در این مورد خودشان قضاوت کنند و بعد نظر بدهند.»

خیلی‌ها معتقدند بازیکنانی که در تیم‌های مطرح فوتبال ایران بازی می‌کنند مشکل مالی ندارند ولی بنگر در این خصوص گفت: «مگر ما آدم نیستیم، مگر ما زندگی نداریم، مگر ما آینده نداریم؟ یک فوتبالیست نه بیمه است و نه قرار است تا آخر عمر حقوق بازنشستگی بگیرد. این چه تفکری است که خیلی‌ها خیال می‌کنند ما در بهترین برج‌ها زندگی می‌کنیم و بهترین ماشین‌ها را سوار می‌شویم. شاید خیلی‌ها حرف مرا باور نکنند ولی به خدا و به قرآن قسم می‌خورم که 7 ماه است ماشین ندارم و حتی پول ندارم که یک پراید بخرم. آیا ما نباید به فکر آینده خودمان باشیم؟»

مدافع پرسپولیس ادامه داد: «تمامی این مشکلات یک طرف ولی ما حرف‌هایی می‌شنویم که تحملش برای خیلی‌ها سخت است. هوادار پرسپولیس به من می‌گوید انشاالله داغ عزیزت را ببینی و پولی که می‌گیری نوش جانت نباشد. هوادار پرسپولیس چه حقی دارد که این حرف را به من می‌زند. آیا من گناه کردم که برای پرسپولیس بازی می‌کنم. چرا باید برای فوتبال باید به من بگویند داغ عزیزت را ببینی؟ گرت بیل با 100 میلیون یورو به رئال مادرید آمده ولی کار خاصی انجام نداده است، آیا به او هم این حرف‌ها را می‌زنند؟ آیا به او می گویند پولی که گرفتی حرامت باشد؟»

بنگر که نسبت به اتفاقات اخیر ناراحت است در قسمت دیگری از حرف‌هایش گفت: «پرسپولیس در شرایطی به اهواز رفت که شاید برای خیلی‌ها باورکردنی نباشد. ما برای برگشت به تهران پول بلیت هواپیما نداشتیم. سیدجلال حسینی، خلعتبری و آقا کریم پول دادند تا بلیت بگیریم و به اهواز برگردیم، آنجا حتی پول اتوبوس نداشتیم و چرا تیمی که حتی پول اتوبوس ندارد باید قهرمان شود؟ پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد ولی وقتی فکر بازیکن خراب باشد آیا می‌تواند بازی کند.»

بنگر ادامه داد: «تا زمانی که پرسپولیس خوب نتیجه می‌گرفت خیلی‌ها به‌به و چه‌چه می‌کردند ولی بعد از چند باخت حالا باید ناسزا بشنویم و به ما بگویند داغ عزیزانتان را ببینید. آیا واقعا چیزی بدتر از این وجود دارد؟ پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد ولی با این وضعیت هیچ امیدی نداریم. وقتی در سپاهان بودم بابت بردها 200هزارتومان پاداش می‌گرفتیم ولی وقتی سپاهان در مسیر قهرمانی قرار می‌گرفت و رقابت فشرده می‌شد پاداش‌ بردهای ما به 7میلیون می‌رسید. در پرسپولیس اما از اول فصل تا الان هیچ خبری نیست و همه چیز قطع شده است.»

او گفت: «از اول فصل تا الان فقط یک دست لباس تمرین داشتیم، همان لباسی که در فصل بدنسازی به ما دادند و هنوز هم آن را برتن می‌کنیم، این در حالی است که یک تیم محلی حداقل دو، سه دست لباس دارد. متاسفانه رویانیان تنها بود و هیچ کس به او کمک نکرد.»

بنگر با اشاره به اینکه پرسپولیس هنوز هم شانس قهرمانی دارد گفت: «تنها بازی سخت ما مقابل سپاهان است این در حالی است که 4 تیم بالای جدول همه با هم بازی دارند. هنوز هم دیر نشده ولی با این وضعیت هیچ کاری نمی‌توان انجام داد. وقتی اجاره حسین ماهینی 6 ماه عقب می‌افتد او چگونه پشت ضربه پنالتی قرار بگیرد؟ او در تمرین از بازیکنان پول قرض کرد تا صاحب خانه بیرونش نکند. این اتفاقات واقعا ناراحت‌کننده است، من قبول دارم که هوادار وقتی در سرما و گرما و با مشکلات زیاد به استادیوم می‌آید، از باخت پرسپولیس ناراحت می‌شود ولی آیا ارزش دارد به ما بگویند پولی که گرفتید حرامتان باشد و داغ عزیزانتان را ببینید؟»

بنگر در پایان حرف‌هایش تاکید کرد: «خیلی از بازیکنان به پدر و خانواده خودشان پول می‌دهند ولی من از پدرم پول قرض می‌کنم. خیلی چیزهای دیگر وجود دارد که دوست ندارم الان در مورد حرفش بزنم. واقعا از این شرایط خسته شده‌ام و خودتان دیدید که از ابتدای فصل تا الان هیچ صحبتی انجام ندادم ولی صبر و تحمل هم حدی دارد.»
بچه ۵ ساله رو ۱۰ تومن بهش بدن جوری پنالتی میزنه تور پاره شه
پارسال کم پول گرفتین کم دروغ ببافید برین مردونه بازی کنید قهرمان شیم

Last edited:

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
علیرضا فغانی داور پرسپولیس سپاهان جای محسن قهرمانی خالی هست برای سپاهان

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: usl

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
جدول لیگ هفتم، هفته ی 27اُم!!
میبینید کجاییم؟ سوم جدول، 7 امتیاز عقب تر از صدرنشین، 6 تا تفاضل کمتر. حالا اینا به کنار، میدونید تو همین هفته چه نتیجه ای گرفتیم؟!
4-1 به استقلال اهواز باختیم! 6 امتیازم ازمون کم کرده بودن، دنیا رو سرمون خراب شده بود، هیچ امیدی نداشتیم، 0 مطلق....
اما پشت تیمو خالی نکردیم، حمایت کردیم، خواستیم و گفتیم میتونیم... میدونید که نتیجش چی شد؟
نتیجش قهرمانی و۱۳ شدن استقلال شد !
1175072_646608738737377_1128015519_n.png

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
ﻓﻘﻂ 4 ﺑﺎﺯﯼﻣﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩﺗﺎ ﻧﯿﻢ ﻓﺼﻞ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪﻣﺎ ﺭﺩﻩ ﯼ ﺳﻮﻡ ﺟﺪﻭﻝ ﺑﻮﺩﯾﻢ ..ﺍﻭﻧﻢ ﺑﺎ 5ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺍﺯ ﺗﯿﻢ ﺻﺪﺭﻧﺸﯿﻦ..ﻋﺮﺽ 4 ﻫﻔﺘﻪ 5 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺍﺯ ﺑﯿﻦﺭﻓﺖ ﻭ ﻣﺎ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﻧﯿﻢ ﻓﺼﻞ ﺷﺪﯾﻢ..
ﺍﻻﻥ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﺑﺎ ﺻﺪﺭ ﻫﻤﻮﻥ 5ﺍﻣﺘﯿﺎﺯﻩ.. ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﮐﻪ ﻣﺎ 6
ﺑﺎﺯﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.. ﺭﻗﯿﺒﺎﻣﻮﻥ ﻫﻤﮕﯽ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﺍﺭﻥ ﻭ ﻣﺎ ﺑﺎ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎﯼ ﺳﺨﺘﻤﻮﻥﺭﻭ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﮔﺬﺍﺷﺘﯿﻢ.. ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺗﻮﯼ
ﻣﺸﺖ ﺧﻮﺩﻣﻮﻧﻪ..ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺭﻭﺣﯿﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ.. ﺑﺎﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﻭ ﺗﺨﺮﯾﺐ ﻭ ﺗﻮﻫﯿﻦ ﺑﻪ ﺗﯿﻢ ﺑﻪﺩﺳﺖ ﻧﻤﯿﺎﺩ..
ﺭﻭﺣﯿﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺭﻭ ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮﯼ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺑﻪ ﺗﯿﻢ ﺗﺰﺭﯾﻖ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ...ﺍﺯ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﺗﻌﻄﯿﻞِ.. ﺗﻮﻫﯿﻦﺗﻌﻄﯿﻞِ... ﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﻌﻄﯿﻞﺣﻤﺎﯾﺖ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺗﺎ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽﻣﯿﺠﻨﮕﯿﻢ ﺗﺎ ﺁﺧﺮﺵ ﻣﺜﻞ شیر

خودم تا بعد بازی با سپاهان فقط حمایت

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
از وزارت ورزش خبر می رسد که گودرزی از عملکرد هیات مدیره پرسپولیس راضی نیست و به زودی تغییراتی اساسی در این هیات مدیره انجام خواهد شد.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد احتمال دارد هیات مدیره آینده مدیرعامل جدید را خیلی زود معرفی کند و شاید نام گزینه نهایی، علی پروین نباشد!

گفته می شود فتح الله زاده نیز در انتهای فصل از استقلال جدا خواهد شد.

• Like

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
ﻓﻘﻂ 4 ﺑﺎﺯﯼﻣﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩﺗﺎ ﻧﯿﻢ ﻓﺼﻞ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪﻣﺎ ﺭﺩﻩ ﯼ ﺳﻮﻡ ﺟﺪﻭﻝ ﺑﻮﺩﯾﻢ ..ﺍﻭﻧﻢ ﺑﺎ 5ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺍﺯ ﺗﯿﻢ ﺻﺪﺭﻧﺸﯿﻦ..ﻋﺮﺽ 4 ﻫﻔﺘﻪ 5 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺍﺯ ﺑﯿﻦﺭﻓﺖ ﻭ ﻣﺎ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﻧﯿﻢ ﻓﺼﻞ ﺷﺪﯾﻢ..
ﺍﻻﻥ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ ﺑﺎ ﺻﺪﺭ ﻫﻤﻮﻥ 5ﺍﻣﺘﯿﺎﺯﻩ.. ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﮐﻪ ﻣﺎ 6
ﺑﺎﺯﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.. ﺭﻗﯿﺒﺎﻣﻮﻥ ﻫﻤﮕﯽ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﺍﺭﻥ ﻭ ﻣﺎ ﺑﺎ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎﯼ ﺳﺨﺘﻤﻮﻥﺭﻭ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﮔﺬﺍﺷﺘﯿﻢ.. ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺗﻮﯼ
ﻣﺸﺖ ﺧﻮﺩﻣﻮﻧﻪ..ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺭﻭﺣﯿﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ.. ﺑﺎﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﻭ ﺗﺨﺮﯾﺐ ﻭ ﺗﻮﻫﯿﻦ ﺑﻪ ﺗﯿﻢ ﺑﻪﺩﺳﺖ ﻧﻤﯿﺎﺩ..
ﺭﻭﺣﯿﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺭﻭ ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮﯼ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺑﻪ ﺗﯿﻢ ﺗﺰﺭﯾﻖ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ...ﺍﺯ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﺗﻌﻄﯿﻞِ.. ﺗﻮﻫﯿﻦﺗﻌﻄﯿﻞِ... ﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﻌﻄﯿﻞﺣﻤﺎﯾﺖ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺗﺎ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽﻣﯿﺠﻨﮕﯿﻢ ﺗﺎ ﺁﺧﺮﺵ ﻣﺜﻞ شیر

خودم تا بعد بازی با سپاهان فقط حمایت
جناب شما همونی نیستی که وقتی من گفتم بازی های سختمون تموم شده نسبت به بقیه تیم ها تک تک تیم هارو به خط کردی طعنه می زدی اینا راحتن چی شد حالا اون بازی سخت ها راحت شدش:D
منم اتفاقا به قهرمانی امسال امیدوارم کلا عادتمون شده با حرص خوردن قهرمان بشیم خوشی و راحتی بهمون نیومده

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
جناب شما همونی نیستی که وقتی من گفتم بازی های سختمون تموم شده نسبت به بقیه تیم ها تک تک تیم هارو به خط کردی طعنه می زدی اینا راحتن چی شد حالا اون بازی سخت ها راحت شدش:D
منم اتفاقا به قهرمانی امسال امیدوارم کلا عادتمون شده با حرص خوردن قهرمان بشیم خوشی و راحتی بهمون نیومده
چاره ای نیست دیگه ان دورفت دیگه ما قهرمانیم البته بازم سخته شرایط چون عالیشاه مصدومه و بی پولی و اقای استاد پروین ....

• Like

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
چه قدر حیف شد کریم انصاریفرد رو نگه نداشتن اقای دایی ما حمایتت میکنم اما فوتبال با استخاره نمیچرخــــــــه

• Like

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
رویانیان: مشکل سند خودروی ۶ بازیکن حل شد/لازم باشد دریافتی بازیکنان را رسانه‌ای می‌کنم

خبرگزاری تسنیم: مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس از حل مشکل سند ۶ خودرو بازیکنان این تیم خبر داد و تاکید کرد که تلاش خود را برای برطرف شدن مشکل ۱۰ خودرو دیگر به کار خواهد بست.
خبرگزاری تسنیم، درباره مشکلات به وجود آمده برای خودرو بازیکنان پرسپولیس عنوان کرد: 16 خودرو که هر کدام بین 100 تا 150 میلیون تومان قیمت دارند با مشکل فقدان سند روبرو بودند که مشکل 6 خودرو حل شد. چند خودرو دیگر نیز به این دلیل که اختلاف حساب وجود دارد هنوز مشکل‌شان برطرف نشده و ابتدا باید ابهامات موجود در این راه برطرف و سپس مشکل سند این خودروها حل شود.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا مشکل سند این خودروها نیز برطرف شود. در جلسه‌ای که امروز با پروین داشتم علاوه بر تاکید حل مشکل خودروها گزارش بدهی‌ها و صورتحساب‌های مالی را نیز ارائه کردم.

مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: در گزارشی که پیش از این درباره هزینه‌های رخ داده در دوران مدیریتم منتشر شد 5 میلیارد بدهی به چشم می‌خورد که مشکل خودروها نیز جزو آن بود. با وجود اینکه تعهدی ندارم و این موضوع جزو بدهی‌های باشگاه بوده اما تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا این موضوع حل شود. در صورتی که که اختلاف حساب 10 خودرو باقی‌مانده نیز برطرف شود مشکلات سند آنها را نیز برطرف خواهم کرد.

رویانیان در مورد اینکه برخی از بازیکنان مدعی هستند که 20 تا 25 درصد از رقم قراردادشان را گرفته‌اند و شما رقمی بالاتر از این را اعلام کرده‌اید اظهار داشت: گزارش‌ میزان دریافتی بازیکنان را فردا به صورت کتبی به علی پروین خواهم داد تا او در جریان این موضوع قرار بگیرد ضمن اینکه این گزارش را به مراجع قانونی ذیربط نیز ارائه می‌دهم و اگر لازم باشد آنها را رسانه‌ای خواهم کرد.

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389

رویانیان: مشکل سند خودروی ۶ بازیکن حل شد/لازم باشد دریافتی بازیکنان را رسانه‌ای می‌کنم

خبرگزاری تسنیم: مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس از حل مشکل سند ۶ خودرو بازیکنان این تیم خبر داد و تاکید کرد که تلاش خود را برای برطرف شدن مشکل ۱۰ خودرو دیگر به کار خواهد بست.
خبرگزاری تسنیم، درباره مشکلات به وجود آمده برای خودرو بازیکنان پرسپولیس عنوان کرد: 16 خودرو که هر کدام بین 100 تا 150 میلیون تومان قیمت دارند با مشکل فقدان سند روبرو بودند که مشکل 6 خودرو حل شد. چند خودرو دیگر نیز به این دلیل که اختلاف حساب وجود دارد هنوز مشکل‌شان برطرف نشده و ابتدا باید ابهامات موجود در این راه برطرف و سپس مشکل سند این خودروها حل شود.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا مشکل سند این خودروها نیز برطرف شود. در جلسه‌ای که امروز با پروین داشتم علاوه بر تاکید حل مشکل خودروها گزارش بدهی‌ها و صورتحساب‌های مالی را نیز ارائه کردم.

مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: در گزارشی که پیش از این درباره هزینه‌های رخ داده در دوران مدیریتم منتشر شد 5 میلیارد بدهی به چشم می‌خورد که مشکل خودروها نیز جزو آن بود. با وجود اینکه تعهدی ندارم و این موضوع جزو بدهی‌های باشگاه بوده اما تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا این موضوع حل شود. در صورتی که که اختلاف حساب 10 خودرو باقی‌مانده نیز برطرف شود مشکلات سند آنها را نیز برطرف خواهم کرد.

رویانیان در مورد اینکه برخی از بازیکنان مدعی هستند که 20 تا 25 درصد از رقم قراردادشان را گرفته‌اند و شما رقمی بالاتر از این را اعلام کرده‌اید اظهار داشت: گزارش‌ میزان دریافتی بازیکنان را فردا به صورت کتبی به علی پروین خواهم داد تا او در جریان این موضوع قرار بگیرد ضمن اینکه این گزارش را به مراجع قانونی ذیربط نیز ارائه می‌دهم و اگر لازم باشد آنها را رسانه‌ای خواهم کرد.
ای بابا حالا این میخواد حاشیه درست کنـــه ول کن دیگه ســردار

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

ای بابا حالا این میخواد حاشیه درست کنـــه ول کن دیگه ســردار
اتفاقا من موافق رسانه ای شدن قرارداد بازیکنان و درصدی که تاحالا گرفتن هستم. چون اینجوری از یکطرف مشخص میشه کی داره راست میگه و از طرف دیگه اگه واقعا درصد عمده قرارداد بازیکنان پرداخت شده باشه، بهونه ای واسشون باقی نمیمونه.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پروین پس از گفت و گوی تلفنی با سید جلال حسینی؛ بعد از دریافت نظر دایی تصمیم می گیریم

علی پروین در گفتگویی درباره پیشنهاد تیم های عربی به سید جلال حسینی گفت: اینکه گفته می شود سید جلال حسینی امروز راهی قطر می شود، صحت ندارد. بنده امروز گفت و گوی تلفنی با سید جلال حسینی داشتم و تاکید کردم جدایی اش در این مقطع به صلاح پرسپولیس نیست و به طور کلی باشگاه در صورت دریافت دعوتنامه تیم های خارجی ابتدا نظر سرمربی تیم را دریافت کرده و پس از آن تصمیم گیری می کند.

پروین تصریح کرد: سید جلال حسینی از یک تیم عربی پیشنهاد خوبی دریافت کرده است. با این وجود این بازیکن رفتاری حرفه ای داشته و خودش هم تلاش زیادی دارد که انشاءا... پرسپولیس با کسب نتایج مطلوب در شش بازی باقی مانده، دل هواداران را شاد کند. ما نیز به سید جلال گفتیم که نظر آقای دایی به عنوان سرمربی تیم مهم است و ما پس از دریافت نظر آقای دایی در این باره تصمیم گیری نهایی را خواهیم داشت. در مجموع باید بگویم شخصا موافق جدایی آقای حسینی نیستم و معتقدم جدایی این بازیکن ملی پوش در این مقطع از فصل به تیم آسیب می زند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
همه بالانشین ها مهمانند / فرصت خوب پرسپولیس برای بازگشت

به جز پرسپولیس همه تیم های بالانشین لیگ این هفته میهمان هستند.

البته می شود مطلب را به نوعی دیگر ترسیم کرد، همه تیم های بالاتر از پرسپولیس در لیگ کشور این هفته بازی های سختی دارند البته بازی پرسپولیس هم سخت است. اما حداقل پرسپولیس می تواند از مزیت بازی در خانه و در ورزشگاه آزادی بهره ببرد جایی که به جز سه بازی در تمام بازی های امسال در آن برنده بوده و در 3 دیداری هم که پیروز نشده با حریفان به تساوی بدون گل رسیده است. این هفته اس... در کرمان میهمان مس است، فولاد در کرج میهمان سایپا است، جایی که باید از دهان شیر امتیاز در بیاورد. نفت چنین وضعیتی را در بندرانزلی مقابل ملوان دارد و سپاهان میهمان پرسپولیسی است که وجودش ملامال از انتقام در بازی رفت است.

پرسپولیس در بهترین وضعیت خود را در فاصله 3 امتیازی صدرجدول و رتبه 4 می بیند چرا که اگر پرسپولیس برنده شود 44 امتیازی شده، سپاهان 43 امتیازی می ماند بدین ترتیب یک امتیاز و یک پله بالاتر از سپاهان برای پرسپولیس قابل پیش بینی است. اما اگر سایر حریفان بالانشین صاحب یک مساوی هم شوند اس... و فولاد با 47 و نفت با 45 امتیاز بالاتر از پرسپولیس قرار می گیرند.

اما به هر حال این گمانه ها که به واقعیت هم نمی تواند زیاد دور باشد بهترین موقعیت را برای بازگشت پرسپولیس به زندگی حرفه ای، خروج از کمای بدشانسی و بد نتیجه گرفتنش کمک نماید.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
اتفاقا من موافق رسانه ای شدن قرارداد بازیکنان و درصدی که تاحالا گرفتن هستم. چون اینجوری از یکطرف مشخص میشه کی داره راست میگه و از طرف دیگه اگه واقعا درصد عمده قرارداد بازیکنان پرداخت شده باشه، بهونه ای واسشون باقی نمیمونه.

ولی اگه نشده باشه خیلی بدتر میشه

Sent from my qual core 1100 Using Tapatalk Super Full HD

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اعلام 18بازيکن پرسپوليس براي بازي باسپاهان

.
00944979.jpg

به نقل از اوج،بر اين اساس فرشاد قاسمي،رضا حقيقي،ميلاد کمنداني،رضا نورمحمدي،نيلسون،فرزاد حاتمي،مهرداد پولادي،محمد عباس زاده،ميثم حسيني،سيد مهدي سيد صالحي،حسين ماهيني،محسن مسلمان،حميد رضا علي عسگري،سيد جلال حسيني،محسن بنگر،محمد رضا خلعتبري،رضا محمدي و قاسم دهنوي 18 بازيکني هستند که براي بازي مقابل سپاهان،سرخپوشان را همراهي مي کنند.

پرسپوليس عصر روز جمعه از هفته بيست و پنجم ليگ برتر به مصاف سپاهان مي رود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
گزارش تمرين پرسپوليس

آخرين تمرين پرسپوليس قبل از ديدار مقابل سپاهان بعد از ظهر امروز برگزار شد.
00946088.jpg

آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس قبل از ديدار مقابل سپاهان از ساعت 13:45 امروز در ورزشگاه درفشي‌فر به مدت 45 دقيقه برگزار شد.

به گزارش فارس،در اين تمرين قرمز‌پوشان به مرور آخرين کارهاي تاکتيکي پرداختند. مهار مهاجمان سپاهان و ضدتاکتيک در ضدحمله‌ها در دستور کار قرمز‌پوشان بود.

*اما سيد‌جلال حسيني که به احتمال فراوان بعد از ظهر امروز عازم قطر مي‌شود در تمرين امروز حضور داشت و برخورد عجيبي با بازيکنان داشت، به نحوي که خنده و شوخي او با ساير بازيکنان سوژه کادرفني شده بود.

*کفشگري و مارکو اختصاصي به دور زمين دويدند.

*حدود 30 هوادار پشت در‌هاي بسته در تمرين امروز حضور داشتند و سوژه اصلي آنها جلال حسيني بود.

*بازيکنان در هنگام خروج از ورزشگاه و سوار شدن به اتوبوس با تشويق هواداران مواجه شدند و آن‌ها از بازيکنان خواستند به هر قيمتي که شده سپاهان را شکست دهند.

* شيث رضايي، مدافع مس کرمان امروز در درفشي‌فر حضور داشت.

* تماشاگران به تشويق حقيقي پرداختند و عليه آندرانيک تيموريان شعار دادند

بالا