• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
در مورد چرایی رفتن رویانیان گفتنی ها گفته شده، اما در مورد میزان بدهی به جا مانده از دوران مدیریت او باید استناد کرد به اسناد قطعی امور مالی باشگاه که اگر منتشر شد تازه می شود قضاوت کرد که وضعیت مسایل مالی به چه شکل بوده. البته باید در نظر داشت چه مقدار از این بدهی سهم قبلی هاست. فعلا هر نوع پیشداوری در این باره صحیح نخواهد بود.

imanbaraty

Registered User
لایک‌ها
136
اصلا اعتقادی به مربیگری علی دائی ندارم ....
سال گذشته با نصف این بازیکنا و با اون همه بحران و اون وضعیت
یحیی گل محمدی تیم رو 360 درجه تغییر داد
اما الان با اینهمه ستاره توی شک و تردید هستیم که آیا فجر رو می بریم یا نه !

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
اصلا اعتقادی به مربیگری علی دائی ندارم ....
سال گذشته با نصف این بازیکنا و با اون همه بحران و اون وضعیت
یحیی گل محمدی تیم رو 360 درجه تغییر داد
اما الان با اینهمه ستاره توی شک و تردید هستیم که آیا فجر رو می بریم یا نه !
با اين اوضاعي كه حكم فرماست گوارديولا هم بود بازم تو شك و ترديد بوديم كه فجر رو ميبريم يا نه !

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
به اميد برد ، ولي اون اواتارتو عوض كن

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
ادعای عجیب وزارت ورزش: پرسپولیس و استقلال سودده هستند! / طبق قانون اجازه کمک به این دو تیم نداریم
پ ن : یعنی تناقض از حرف و عمل اینا میباره... پرسپولیس و استقلال سودده هستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1- خودشون این دو باشگاه رو به دروغ سودده معرفی کردن تا ظاهرا بتونن در بازار دوم بورس (فرابورس) به فروش برسونن. ظاهرا خودشون دروغ خودشون رو باور کردن. یه بچه دو ساله هم میفهمه هیچ باشگاهی، تاکید میکنم هیچ باشگاهی در ایران سودده نیست. حالا گیرم که سودده، چرا عرضه نمیکنید تا تکلیفمون رو بدونیم؟

...

خدایا ما کجا هستیم؟

مانده ام معطل که عجب سود محیر العقولی هم دارند که سالی چند میلیارد بدهی بالا می آورند!!! ... اینها (وزارت خانه!) از آب راکد شیر قهوه درست می کنند!

پ.ن: اما پاسخ جمله پرسشی آخر: بهشت برین! منتها باید بصیرت داشت! البته من خودم تا حالا هزارتا عینک عوض کردم ولی باز هم نمی توانم درست ببینم.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مانده ام معطل که عجب سود محیر العقولی هم دارند که سالی چند میلیارد بدهی بالا می آورند!!! ... اینها (وزارت خانه!) از آب راکد شیر قهوه درست می کنند!

پ.ن: اما پاسخ جمله پرسشی آخر: بهشت برین! منتها باید بصیرت داشت! البته من خودم تا حالا هزارتا عینک عوض کردم ولی باز هم نمی توانم درست ببینم.
درود به شما آقا مرتضی عزیز.

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
به نقل از اوج، پرسپوليس با نيلسون، سيد جلال حسيني، محسن بنگر، حسين ماهيني، ميثم حسيني، رضا حقيقي، محمد نوري، محسن مسلمان، محمد رضا خلعتبري، حميد رضا علي عسگري و محمد عباس زاده به ميدان مي رود.

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
ممد نوري تو زمين ! فيكس !
خدا بخير بياره !

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
نوري رو بندازه بيرون حداقل دهنوي باشه بهتر هست حداقل تو دفاع يه كاري ميكنه اين نوري نه دوندگي نه تو دفاع كاري ميكنه نه تر حمله نه قدرت بدني !

اه اه اه اه اه

Last edited:
بالا