• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
مدت مدیدی است برادر که منوال همینطوره ،
قسمتیش از ندانم کاری و قسمتیش از عمد ...
.

درود بر محسن عزیز و کم پیدا!

فقط می توانم بگویم: "افسوس" ... ذکری که متعلق به این روزها و سال های اخیر بوده ...

بیشتر از این ... ندانم!

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
..
حیف پیرهنی که تن این تاجر ها ی تازه به دوران رسیده شد ...

درود و خوشامد به سی پی یو عزیز

مخلص کلام همین هست ... کاش لااقل به اندازه همین 30% - نه، 10% کل قرار دادشان! - "فوتبال" می دیدیم از اینها و انقدر هوادر خون دل خورده چزانده نمی شدند.

دوباره افسوس! ...

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
نوری: کدام پاداش ما بازیکنان فقط به عشق هواداران بازی می‌کنیم! پرسپولیس تیم بزرگی است و هیچکس برای پول در آن بازی نمی‌کند! (معلومه!!o_O)

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
من الان نمی فهمم درک نمی کنم جریان چیه؟!
مگه میشه یه تیم دوسه روز تمرین نکنه؟! مگه الکیه؟!! تو دنیا تو بدترین شرایط هم تمرین برگزار میکنن!!
یعنی اینا الان تمرین نکردن چه جوری میخان بازی کنن؟واقعا یعنی چی؟!!

abbas joon

Registered User
لایک‌ها
218
سلام دوستان
من معمولا پست نمیزارم ولی دورادور دنبال میکنم...
خلاصه میگم هیچ چیزو هیچکس واسه من مهم نیست تنها چیزی که مهمه واسه من عشقم،تیمم،پرسپولیسه....
بحث پول هم دیگه زیادی داره کشدار میشه....
یکشنبه به عشق پرسپولیس میخوام برم ورزشگاه با دوستم
دوستای شیرازی ازتون خواهش میکنم همتون بیاین ورزشگاه چون الان واقعا پرسپولیس بهمون نیاز داره

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پرسپولیس بدون بازیکناش ...........فقط یه اسمه ....تاریخ پرسپولیسو بازیکناش ساختن..... چطوری من میتونم به پرسپولیس عشق بورزم ولی بازیکناش به خاطر پول اعتصاب کنن! ............ من عاشق پرسپولیسی هستم که بازیکناش خودشونو برا مسابقه و ادامه فصل اماده نمیکنن!! ........... بازی یکشنبه شاید خیلی چیزا رو معلوم کنه!!!!!!!!!!!!

با امید برد تیمم پرسپولیس !( بدون بازیکناش!!!؟؟؟؟؟؟؟؟)

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
پرسپولیس اونی بود که هشت تا از بازیکناش بچه یک محله تهران بودن
ولی زمونه است پیراهن گشاده براشون ولی بر قامت اینها نشسته مثل خیلی چیزای دیگه که موید اینه هیچی سرجاش نیست
ولی لامصب دوست داشتنش چیزی نیست که راحت بندازیم دور . . . اینه که دوست داریم حتی اگه بازیکن امروزیت نهایت غصه اش یه دقیقه بعد بازی بشه و بعد سوار ماشین گرونقمیتش بشه و هوتوتو

پرسیکا2

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
10
کوپیوس وکریم باقری وعلی کریمی وامسال اینا؟کو غیرت پرسپولیسی؟ای خدا علی کریمی همیشه جاش توپرسپولیس خالیه

پرسیکا2

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
10
داداش یه خواهش دارم انصافا هرکسی عکس قدیمی پرسپولیسی داره ازهربازیکنی فقط قدیمی باشه هم تکی هم تیمی برام بفرسته.یالینکشوبزاره

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
پرسپولیس را ۴ سال به ما بدهید/ بدهی‌ها را نصف نصف پرداخت کنید!
پرسپولیسیها: علی پروین و تعدادی از دوستان وی و پیشکسوتان پرسپولیس نامه‌ای را به وزارت ورزش دادند که پرسپولیس را ۴ سال به دست بگیرند. بحث مشکلات پرسپولیس و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان که منجر به اعتصاب شد باعث شد تا پروین و هیأت مدیره به خودشان بیایند. از همین رو پروین پس از جلسه با برخی پیشکسوتان و دوستانش نامه‌ای به وزارت ورزش نوشت و خواهان به خدمت گیری پرسپولیس به مدت 4 سال شد. پروین در نامه خود به وزارت ورزش نوشت:‌ شما 4 سال پرسپولیس را به ما بدهید، سود و زیانش با خود ما. پروین همچنین در خصوص بدهی‌های پرسپولیس نیز اعلام کرده بود که هیچ دخالتی در این بدهی‌ها ندارد اما با اصرار برخی مسئولان وزارت قبول کرد که نصف بدهی‌ها را تیم پروین پرداخت کند و نصف بدهی‌ها را وزارت ورزش. پس از این نامه، پروین و دوستانش با توجه به شرایط بد پرسپولیس اعلام کردند که منتظرند هرچه سریع‌تر تکلیف قرمزپوشان و درخواست‌شان مشخص شود. وزیر ورزش نیز مسئول مستقلی برای بررسی نامه مشخص کرده است.
+دوستان اگاه و هوشیار باشید که میخوان باشگاه پرسپولیس را به تاراج ببرن! :(

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
من الان نمی فهمم درک نمی کنم جریان چیه؟!
مگه میشه یه تیم دوسه روز تمرین نکنه؟! مگه الکیه؟!! تو دنیا تو بدترین شرایط هم تمرین برگزار میکنن!!
یعنی اینا الان تمرین نکردن چه جوری میخان بازی کنن؟واقعا یعنی چی؟!!
مسائل فراتر از این حرفهاست

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
تولد افشین قطبی مبارکـــــــــــــــــــــــــ

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
رويانيان كه خودشو كشيد كنار و راحت كرد ! پاسخي هم كه نداد ؟!!
و اين وضعيت و بدهكاري ، در اعتصاب بازي قبل استقلال استارتش خورد ! بابي هم كه رفت زندان دولت قبلي هم كه رفتن تعطيلات، رويانيان و روياهاش موندن كه از نظر من بعد اون باخت ديد كه شايد تيم اول نشه و دستش ديگه به جايي هم نميرسه پس بهترين زمان براي فرار هست ! تا جايي كه من شاهد اين فوتبال بودم اين مسخره بازيا فقط در زمان ايشون رخ داده ! اعتصاب !

پروينم كه اومد تو اخبار گفت يك قرون دو قرون نيست فقط بدهكاري بازيكنا ١٤ مليارد هست و بدهي كل باشگاه هم كه همون حدودي كه گفته شده و گفت من هيچ قولي نميدم ، بازيكنا هر تصميمي بگيرند منم باشون همراه هستم !!! گفت اين هفته وزارت ورزش كاري نكنه منم ميرم !!!
خوب عزيزم شما كه از اين بدهي خبر داشتي و با اين علم اومدي سرپرست شدي حالا توش گير كردي ميگي به من ربطي نداره ! خوب برا چي اومدي ؟

بازيكنا هم كه ...

ممد نوري فردا تو زمين بود فوتبال رو تماشا نكنيد !

Last edited:

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
دهنوی: چند ماه است جواب تلفن‌های صاحب خانه‌ام را هم نمی‌دهم!! تمام مردم فکر می‌کنند فوتبالیست‌ها پول دار هستند اما آه در بساط نداریم!! خیلی از بچه‌ها با وام و پول قرضی زندگی می‌کنند!! من همسرم را به خانه مادرش فرستادم چون پول زندگی کردن ندارم!! (تاجرای بیچاره، هر سال تو هر تیمی بازی کردن حداقل بالای 500میلیون گرفتن.. یعنی هر کدوم الان هیچی نداشته باشن بالای 5میلیارد سرمایه دارن اونوقت پول کرایه خونه و خرج زندگی ندارن.. خدا بهشون صبر بده میگن قرض کمر مرد رو میشکنه خدا هیچ مردی رو محتاج نکنه، آمین..) :eek:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
رویانیان بدهی های باشگاه پرسپولیس را کمتر از 5 میلیارد اعلام کرد
پرسپولیس نیوز : در تازه ترین فهرستی که از بدهی های دوران مدیرت محمد رویانیان منتشر شده، مبلغ این بدهی ها کمتر از پنج میلیارد تومان اعلام شده است.

پس از کناره گیری محمد رویانیان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس حرف و حدیث بسیاری در مورد میزان بدهی های این باشگاه مطرح شد. در این میان علی پروین که سرپرست باشگاه پرسپولیس است در تازه ترین اظهار نظر خود اعلام کرد که بدهی های باشگاه نزدیک به 60 میلیارد تومان است.

این در حالی است که محمد رویانیان در تازه ترین فهرستی که از بدهی هایش منتشر کرده میزان این بدهی ها را کمتر از 5 میلیارد تومان اعلام کرده است. در این فهرست چند نسخه ای که از سوی علی اکبر عاشوری مدیر امور مالی باشگاه پرسپولیس منتشر شده، رقم بدهی های باشگاه پرسپولیس 4 میلیارد و پانصد و پنجاه و هشت میلیون تومان اعلام شد.

البته رویانیان اعلام کرده این ها بدهی های خود اوست و تعهدات دیگران را شامل نمی شود.

490x324xbedehi-rooyanian.jpg.pagespeed.ic.ogYRlhii2s.jpg

پ ن : سند سازی یا واقعیت؟

بالا