• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
یادش بخیر یکی از سه روز فوتبالی به یادماندنی برای من!
تسویه حساب با دانشگام تموم شده بود بی رمق تو تاکسی افتادم از سر ناامیدی نتیجه رو از راننده پرسیدم وای نفهمیدم چطوری تا خونه رسیدم
و اون لحظه آخر بازی واقعاً خوب بود . . .

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
کی میشه این علی دائی اخراج بشه من 20 شارژ ایرانســل تقس کنم تو فروم

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دهنوي مي‌تواند مقابل صبا به ميدان برود

قاسم دهنوي هافبک پرسپوليس منعي براي حضور در ترکيب پرسپوليس براي مقابله با صباي قم ندارد.
00945330.jpg

با اعلام شيريني سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس، قاسم دهنوي هافبک اين تيم منعي براي حضور در ترکيب پرسپوليس براي مقابله با صباي قم ندارد.

به گزارش فارس، پيش از اين اعلام شده بود که سازمان ليگ با ارسال نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس، به دليل شکايت باشگاه تراکتورسازي از اين بازيکن، از حضور در ترکيب پرسپوليس براي ديدار با صبا محروم است.

سرپرست پرسپوليس همچنين اظهار داشت: قرار شده است که مطالبات تراکتورسازي از اين بازيکن از محل درآمدهاي پرسپوليس در سازمان ليگ تامين شده و به تراکتورسازي داده شود.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
نامه رويانيان خطاب به پرسپوليسي‌ها

مديرعامل پيشين پرسپوليس در بيانيه‌اي که در اختيار رسانه‌ها قرار داده است، گفت: نيازي نيست توضيح دهم که هوادار پرسپوليس پس از ماه‌ها خون دل خوردن همه اميدش به همين چند بازي آخر است.
00938434.jpg

در بيانيه‌اي که محمد رويانيان در اختيار رسانه‌ها قرار داده است، آمده: «نزديک به يک ماه مي‌گذرد از روزي که به ناچار از باشگاه محبوبم، پرسپوليس دل کندم. يک ماه دشوار و پر از ناملايمات که ديگر علاقه اي به واگويي آنها ندارم.

در تمام اين روزها و شب‌ها، اگرچه ديگر مسئوليتي در پرسپوليس دوست داشتني نداشتم، قلبم با بازيکنان، مربيان و هواداران باشگاه محبوبم بود. در همه اين روزها و هفته‌ها آروز کردم پرسپوليس ما همچنان سربلند بماند. آروز کردم که خداوند منان به همه ما لطفي عنايت کند که بتوانيم شادي دل طرفداران پرسپوليس را بر دلخوشي‌هاي شخصي‌مان ترجيح دهيم. بتوانيم فراموش کنيم. بتوانيم ببخشيم و صبر پيشه کنيم و ايمان داشته باشيم که خداوند هميشه با صابران است.

نيازي نيست توضيح دهم که شرايط پرسپوليس امروز چه اندازه حساس است. نيازي نيست توضيح دهم که هوادار پرسپوليس، پس از ماه‌ها خون دل خوردن همه اميدش به همين چند بازي آخر است. همين چند قدم پاياني که اگر خدا بخواهد و بتوانيم با صلابت برداريم، پاداشي شايسته در انتظارمان خواهد بود.

اميدوارم دوستان رسانه‌اي‌ام اين چند خط نوشته را "بيانيه" و "خطابه" نخوانند. نامش را نمي‌دانم اما ايمان داشته باشيد که حرف‌هاي دلم است.

من محمد رويانيان، مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس، امروز قلبم را از هر کينه‌اي پاک مي‌کنم و خاضعانه از همه پرسپوليسي‌ها مي‌خواهم تنها به موفقيت تيم محبوب‌شان فکر کنند.

شعار نمي‌دهم که همه چيز را فراموش کرده‌ام يا همه آنهايي را با من و پرسپوليس بد کرده‌اند، بخشيده‌ام، اما تلاش مي‌کنم در اين شرايط حساس، به خاطر موفقيت پرسپوليس، در کنار دوستان و حتي منتقدانم، براي سربلندي تيم محبوبم بکوشم. انتظار هم ندارم اگر به کسي بد کرده‌ام، يا کسي را با کارهاي اشتباهم آزرده‌ام مرا به يکباره ببخشد، اما بسيار بسيار خوشبينم که دوستان و منتقدان پرسپوليسي ام، امروز به جاي تسويه حساب‌هاي شخصي، به موفقيت تيم بيانديشند.

راه زيادي نمانده. تيم محبوب ما 4 نبرد سرنوشت‌ساز دارد. غرورانگيز خواهد بود اگر فرزندان پرسپوليس عزيز در پايان اين 4 بازي، جام قهرماني را بالاي سر ببرند يا دست کم سهميه حضور در ليگ قهرمانان آسيا را کسب کنند. بگذاريد دست در دست هم براي رسيدن به اين موفقيت‌ها تلاش کنيم. قلبم گواهي مي‌دهد که پيروز خواهيم شد، اما اگر هم خداي ناکرده، موفقيتي به دست نيامد، شرمسار نخواهيم بود چرا که وجدان‌مان گواهي خواهد داد که آب به آسياب رقيبان نريخته‌ايم.

تلاش کردم اين چند خط را صادقانه بنويسم. تلاش کردم از کسي نامي نبرم، گذشته را به ميان نکشم و گلايه‌اي نکنم چون ايمان دارم که همه آگاهيد که وقت گلايه نيست. امروز وقت با هم بودن است. بگذاريد لذت در کنار هم بودن در روزهاي دشوار را تجربه کنيم. بگذاريد به هدف مشترک‌مان فکر کنيم. به سربلندي پرسپوليس عزيز.

من محمد رويانيان، هوادار کوچک پرسپوليس، بار ديگر به همه اطمينان مي‌دهم که از نوشتن اين کلمات هدفي جز موفقيت تيم محبوبم نداشته‌ام. به همه اطمينان مي‌دهم که در برابر همه کارهايي که کرده‌ام و تصميماتي که گرفته‌ام پاسخگو خواهم بود.

منتقدان من مي‌توانند از فرداي پايان ليگ، دوباره کارشان را با جديت پي بگيرند. مي‌توانند دوباره پيکان حملات‌شان را به سوي من بگيرند. همه گناهان کرده و ناکرده را به گردن مي‌گيرم، مشروط به آنکه در اين روزهاي سرنوشت‌ساز بگذارند پرسپوليس آرام باشد.

جمله آخر را خطاب به عادل فردوسي‌پور عزيز مي‌نويسم. او که وجدان بيدار فوتبال است: هفته گذشته به بينندگان وعده دادي که در برنامه آينده مسائل پرسپوليس را مفصل بررسي خواهي کرد. نمي‌خواهم در کار رسانه‌اي‌ات که انصافا کم عيب و ايراد است، دخالت کنم، اما کاش مي‌شد اجازه دهي که اين چند هفته پاياني ليگ بازيکنان و مربيان تمرکزشان را از دست ندهند. پرسپوليس، استقلال، فولاد، سپاهان، نفت و حتي تيم‌‌هاي پايين جدول امروز بيش از هميشه به آرامش نياز دارند. کاش مي‌شد دست به دست هم دهيم که اين آرامش بر هم نخورد تا خداي ناکرده حقي از کسي ضايع نشود.

با احترام فراوان براي جامعه ورزش ايران

محمد رويانيان

مديرعامل پيشين پرسپوليس»

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
داش علی شما پست بنده رو پاک کردین؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
امیدوارم امروز علی دائی و بازیکنان بازی رو رو کنن که هوادارا مطمئن بشن قهرمانیم

Sent from my qual core 1100 Using Tapatalk Super Full HD

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
انصافا خدای بزرگ یه فرصت دیگه بهمون داده تا بتونیم با کسب 12 امتیاز باقی ماند از 4 فینال حساس قهرمانی شیرینی رو کسب کنیم که تا حالا تو لیگمون وجود نداشته. خداییش دیگه امروز فقط و فقط سه امتیاز مهمه و باید ببریم.
همه نتایج عجیب به نفع ما شد و بازی های باقی مونده نشون میده قهرمان شدن ما دور از دسترس نیست.
اول از خدا کمک میخوام بعد از کادر فنی و درایتش و بازیکنان که همه توانشون رو تو این 4 تا بازی بزارند.

یه نکته: دایی گفت جواب منتقدان رو بعد از پایان لیگ میدم اما انگار نمیتونه صبر کنه و در آستانه این بازی حساس به کسی جواب داده که مشکل روانی داره و اصلا ارزش جواب دادن رو نداره. کاش این مایلی پیشکسوت ما نبود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
اگه نشنیدی پس قضاوتی نکن چون هیچی نمیدونی .
چرا اتفاقا همون حرف هایی که تو برنامه نود گفت رو میگید ؟ خوب هم شنیده بودم ولی نتمیدونستم منظور الان اون حرف هاست

علی دایی گفت اونایی که مستعد هستند مسی میشند کسانی که مستعد نیستند کارگر شهرداری میشوند .

درست است حرف تیزی هست درست مثل جوابی که شما به من دادید ولی مسئله اینه که حقیقت داره ! متاسفانه یا خوشبختانه حقیقت همینه

دایی گفت کسایی که استعداد ندارند ( با بی استعداد خیلی فرق داره ) کارگر شهرداری میشند نگکفت همه کارگر های شهرداری بی استعداد هستند پس توهین نیست

مثل اینه که بگیم هر مستطیلی چهار ضلعی هست آیا هر چهار ضلعی هم پس مستطیله ! جواب واضحه خیر

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
هافبک صربستاني پرسپوليس ايران را ترک کرد

هافبک صربستاني پرسپوليس بدون دريافت پول بالاخره ايران را ترک کرد.
00943803.jpg

مارکو هافبک صربستاني تيم فوتبال پرسپوليس که يکي از خريدهاي پرانتقاد پرسپوليسي‌ها در فصل جاري بود و تنها در چند بازي توسط دايي به کار گرفته شد و نکته جالب اينکه اصلا نيم‌فصل دوم براي سرخپوشان به ميدان نرفت و فقط دور زمين در تمرينات مي‌دويد، بالاخره شب گذشته پس از شرکت در جشن ويژه قرمزپوشان که براي خداحافظي اين بازيکن ترتيب داده شده بود بدون دريافت هيچ پولي ايران را ترک کرد.

گفتني است مارکو دليل اين تصميمش را به دنيا آمدن فرزندش اعلام کرده است.

اين در شرايطي است که مارکو به پرسپوليسي‌ها اعلام کرده هرچه سريع‌تر منتظر دريافت مطالبات خود است چون در اين صورت موضوع را از طريق مراجع فيفا پيگيري خواهد کرد.

گفتني است در نيم‌فصل دوم مارکو براي جدايي از پرسپوليس با سرخپوشان به توافق رسيده بود اما به دليل نداشتن پول اين بازيکن با حرفه‌اي‌گري کامل تمرينات را ترک نکرد تا پرسپوليسي‌ها را مجبور کند که پول قرارداد او را کاملا به وي پرداخت کنند.
.
.
.پ ن: دیگه فکر کنم پی تی مشکل داره پستا از بین میرن وگرنه یه پستایی حذف میشه که اصلا با عقل جور در نمیاد چرا حذف شدن

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
حاشیه روی حاشیه !
اون از ماجرای علی کریمی
بعدش زبون وا کردن مایلی کهن
بدتر از همه قسط خلعتبری که مونده
این صربستانیه هم به فیفا شکایت کنه که دیگه نور علی نوره

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
دهنوي مي‌تواند مقابل صبا به ميدان برود

قاسم دهنوي هافبک پرسپوليس منعي براي حضور در ترکيب پرسپوليس براي مقابله با صباي قم ندارد.
00945330.jpg

با اعلام شيريني سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس، قاسم دهنوي هافبک اين تيم منعي براي حضور در ترکيب پرسپوليس براي مقابله با صباي قم ندارد.

به گزارش فارس، پيش از اين اعلام شده بود که سازمان ليگ با ارسال نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس، به دليل شکايت باشگاه تراکتورسازي از اين بازيکن، از حضور در ترکيب پرسپوليس براي ديدار با صبا محروم است.

سرپرست پرسپوليس همچنين اظهار داشت: قرار شده است که مطالبات تراکتورسازي از اين بازيکن از محل درآمدهاي پرسپوليس در سازمان ليگ تامين شده و به تراکتورسازي داده شود.
از شر نوری خلاص شدیم

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بچه بازی هاتون رو تو پ.خ ادامه بدین نه یه جای عمومی

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

• Like
Reactions: usl

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
لیست ۱۸ تا نیومده ؟
علام 18 بازيکن پرسپوليس براي ديدار با صبا

علي دايي پس از تمرين امروز 18 بازيکن خود را براي بازي مقابل صبا مشخص کرد.
00944979.jpg

به نقل از فارس، علي دايي پس از آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس 18 بازيکن خود را براي بازي فردا مقابل صبا مشخص کرد.

نيلسون، رضا محمدي، بنگر، نورمحمدي، ميثم حسيني، پولادي، فرشاد قاسمي، ماهيني، رضا حقيقي، نوري، خلعتبري، عباس‌زاده، صادقيان، سيدصالحي، علي‌عسگر، کمنداني، حاتمي و دهنوي

اين در شرايطي است که سازمان ليگ در نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس اعلام کرده قاسم دهنوي محروم است اما قرمزپوشان اين بازيکن را به اردو بردند و در تلاشند که با رضايت تراکتورسازي مشکل او را براي بازي فردا مقابل صبا حل کنند. البته بازيکناني مانند عاليشاه و کفشگري به دليل مصدوميت و سيدجلال حسيني و محسن مسلمان به دليل محروميت و سه کارته بودن نمي‌توانند پرسپوليسي‌ها را در ديدار فردا همراهي کنند. امير عابدزاده نيز با تشخيص دايي از ليست پرسپوليس خط خورد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پرسپولیس رکورد یک سال بدون شکست در آزادی را حفظ می کند؟

تیم پرسپولیس در صورتی که بازی مقابل صبای قم را بدون شکست پشت سر بگذارد، رکورد یک سال بدون باخت در ورزشگاه آزادی را ثبت خواهد کرد.

سرخپوشان پایتخت از روز 20 اسفند 91 که در هفته بیست و نهم لیگ برتر به راه آهن تهران باختند، دیگر در این ورزشگاه و طی 20 بازی متوالی (17 بازی لیگ برتر و 3 بازی جام حذفی) شکستی نداشته اند. پرسپولیس بعد از باخت به راه آهن، در بازی بعدی با مس کرمان مساوی کرد و سپس پیکان و ملوان را شکست داد.

پرسپولیسی ها در فصل جاری نیز 10 برد خانگی مقابل تراکتورسازی، مس، ملوان، فولاد، گسترش فولاد، فجرسپاسی، داماش، ذوب آهن، سایپا و سپاهان بدست آورده و با استقلال خوزستان، نفت تهران و استقلال تهران(2 بار) مساوی کرده اند. پرسپولیس همچنین طی این مدت 3 بار نیز در جام حذفی به میدان رفته و 2 برد مقابل پدیده مشهد و الوند همدان و یک تساوی مقابل سپاهان بدست آورده است. تنها شکست پرسپولیس در یک سال اخیر در آزادی مقابل سپاهان در فینال جام حذفی و در ضربات پنالتی و در واقع پس از جریان بازی بوده است.

با توجه به آنکه بازی بعدی پرسپولیس در آزادی روز 16 فروردین خواهد بود، پرسپولیس با عبور از سد صبا می تواند حداقل رکورد 380 روز بدون شکست در خانه را به ثبت برساند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

آمار رویارویی های پرسپولیس- صبا/ سرخپوشان در انتظار هفتمین شکست صبا در آزادی

در آخرین بازی هفته بیست و هفتم و البته آخرین بازی لیگ برتر در سال 92، عصر جمعه تیم پرسپولیس در آزادی میزبان صبای قم است.

این بیستمین رویارویی دو تیم در تاریخ لیگ برتر ایران است و با احتساب یک بازی جام حذفی، دو تیم تاکنون 20 بار به مصاف هم رفته اند که 6 برد برای پرسپولیس و 5 برد برای صبا ثبت شده و 9 بازی دو تیم نیز به تساوی انجامیده است. هر تیم 23 گل زده است و در مجموع 46 گل در بازی های پرسپولیس- صبا ثبت شده است. هر6 پیروزی پرسپولیس مقابل صبا در ورزشگاه آزادی بوده است. آخرین بازی دو تیم در قم به تساوی 1-1 انجامید.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کاربر usl
واقعا درج یه خبر که ارتباطی با پرسپولیس نداره در این تاپیک چه معنی ای داره جز متشنج کردن وضعیت تاپیک.
2 3 روز اخیر که تاپیک پرسپولیس رو بررسی کردم بارها و بارها از شما نقض قوانین رو دیدم.
لطفا قوانین رو به دقت مطالعه و اونها رو رعایت کنید.

هر مطلبی باید در تاپیک مناسبش درج بشه و اون خبر شما جاش در تاپیک دیگه ای هست.

بالا