• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
640x417x2.jpg.pagespeed.ic.7itYTv0SS7.jpg

640x405x3.jpg.pagespeed.ic.zZnBeTsg7o.jpg

640x417x4.jpg.pagespeed.ic.kAAFs188-n.jpg

640x474x5.jpg.pagespeed.ic.zfODQ3Ghsw.jpg

640x417x6.jpg.pagespeed.ic.7LW0F393qJ.jpg

640x417x7.jpg.pagespeed.ic.XgpRtH8tTm.jpg

640x417x8.jpg.pagespeed.ic.Ycv1nNkN59.jpg

640x417x9.jpg.pagespeed.ic.JDB3scay3S.jpg

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تیم فوتبال پرسپولیس تهران از 17 اسفند در مازندران اردو می زند

پرسپولیس نیوز : مسوول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران گفت : تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای برگزاری اردوی یک هفته ای و شرکت در مسابقات چهارجانبه، به مازندران سفر می کند.

محمد نعمتی روز چهارشنبه افزود : این رقابت ها با عنوان گرامیداشت سرداران و 10 هزار و 400 شهید سرافراز مازندران برگزار می شود وعلاوه برتیم پرسپولیس، تیم های نساجی مازندران ویک تیم لیگ برتری به همراه یک تیم فوتبال از مازندران نیز در آن شرکت می کنند.

وی بیان کرد:علاوه برحضور در این تورنمنت، تیم فوتبال پرسپولیس اردوی یک هفته ای خود برای حفظ آمادگی جهت شرکت دربازی های باقی مانده لیگ برتر را در ساری و قائمشهر برگزار می کند.

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران افزود : ˈ جواد منافی ˈ مربی مازندرانی تیم پرسپولیس روز گذشته از امکانات ورزشگاه های شهدای ساری و شهید وطنی قائمشهر و همچنین محل اقامت سرخپوشان بازدید کرد.

نعمتی ادامه داد:براساس اعلام باشگاه پرسپولیس این اردو روزهای 17 تا 23 اسفند برگزار می شود و بازیکنان پرسپولیس در ورزشگاه های شهدای ساری و شهید وطنی قائمشهر تمرینات خود را برگزار خواهند کرد.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که مهاجم قرمزپوشان به دليل مصدوميت تنها يخ‌درماني کرد.
00946561.jpg

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس در نوبت بعدازظهر از ساعت 15 و 20 دقيقه امروز در ورزشگاه درفشي‌فر برگزار شد.

به گزارش فارس، در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس به مرور آخرين کارهاي تاکتيکي و فوتبال دست‌گرمي پرداختند.

*کريم باقري مربي سرخ‌پوشان در تمرين امروز حضور نداشت و قرار است از شنبه در تمرين پرسپوليس حاضر شود.

*سيدمهدي سيدصالحي مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس به دليل مصدوميت تنها يخ‌درماني کرد.

*اميد عاليشاه تمرينات ويژه بدن‌سازي را در دستور کار خود قرار داد.

*دهنوي، مسلمان و کفشگري اختصاصي دور زمين دويدند البته کفشگري تمرينات بيشتري را انجام داد.

*همچنين يک دوربين تلويزيوني در تمرين امروز به دنبال گلزنان پرسپوليس در ليگ برتر بود و دقايقي با علي دايي در مورد شيرين‌ترين گل‌هايش در زمان دوران فوتبالي‌اش گفت‌وگو کرد.

*بهزاد غلامپور تمرينات ويژه‌اي را براي دروازه‌بان‌ها با توپ‌ تنيس و راکت تنيس در نظر گرفته بود.

*در تمرين امروز بازيکنان ملي‌پوش غايب بودند و نيلسون هم قرار است از شنبه به جمع قرمزپوشان اضافه شوند.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بنگر: با دعوت به تیم ملی مزد زحماتم را گرفتم
( 10 Votes )
240x146xbengar.jpg.pagespeed.ic.-iQAlms08n.jpg
پرسپولیس نیوز : مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت که با دعوت شدن به تیم ملی مزد زحماتش را گرفته است.

محسن بنگر در خصوص دعوتش به تیم ملی گفت: با دعوت شدن به تیم ملی مزد زحماتم را گرفتم. جا دارد از همین جا از تمام هواداران پرسپولیس تشکر کنم که در این مدت پشت مرا خالی نکردند.

وی ادامه داد: آن زمان که در سپاهان بودم برای هواداران فرقی نمی‌کرد که به تیم ملی دعوت شوم یا خیر اما از آن روزی که به پرسپولیس آمدم هواداران پیگیر دعوت شدنم به تیم ملی بودند و برای من سنگ تمام گذاشتند.

بنگر تصریح کرد: تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا با ارائه یک نمایش خوب در لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی قرار بگیرم.

مدافع پرسپولیس با بیان این مسئله که از سال 80 به اردوی تیم ملی دعوت می‌شده اظهار داشت: باید به بازی با کویت مانند یک بازی تدارکاتی نگاه کنیم هرچند انجام بازی دوستانه با تیم‌های بزرگ و اروپایی می‌تواند برای ما مفید‌تر باشد.

بنگر در ادامه در پاسخ به این سوال که تکلیف اتومبیل‌های دریافتی از باشگاه پرسپولیس به کجا کشیده شد، گفت: روز گذشته وکیل شرکتی که ماشین‌ها را به باشگاه داده با من تماس گرفت و گفت اگر اتومبیل‌ها را تا 2،3 روز آینده پس ندهم با حکم توقیفی که در اختیار دارد برای ما دردسرساز می‌شود.

مدفع پرسپولیس افزود: از این تماس ناراحت شدم و به آن وکیل گفتم من ماشین را از باشگاه گرفتم و به باشگاه هم تحویل می‌دهم تا حداقل پول این ماشین‌ها را از باشگاه بگیرم.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
قسمتی از مصاحبه مایلی بود...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
اقا من امروز سر صبح رفتم کار با اوستا جدیدو شروع کنم تا دیدمش خشکم زد کپ کپ مایلی کهن بود انگار سیبی که از وسط دو نصف شده(البت قبل تراشیدن موی مایلی)
خلاصه جاتون خالی یه صبح تا غروب با مایلی بودم:D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
پروین: چرا استقلالی‌ها علیه من شعار دادند؟/ شیرینی ۵ روز آینده پیدایش می‌شود
( 4 Votes )
240x147xparvin-interview.jpg.pagespeed.ic.6958JcMUas.jpg
پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما که با هیچ‌کس مشکل نداریم اما هواداران استقلال چرا دیروز بر علیه من حرف‌های بیراه و شعار می‌دادند.

علی پروین ابتدا در خصوص عملکرد تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: من برای هر 4 تیم ایرانی در آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بتوانند نام ایران را سربلند کنند. البته درست است که حاجی فتح‌الله‌زاده بعضی اوقات به ما تیکه می‌اندازد اما همیشه از باخت مقابل عرب‌ها زجر می‌کشم و انشاءالله در بازی‌های آینده دیگر این اتفاق نمی‌افتد و تیم‌های ما سربلند می‌شوند.

وی درباره شعارهایی که علیه او در بازی روز گذشته هواداران استقلال مقابل الشباب سر می‌دادند، گفت: من نمی‌دانم ما چه کار کرده‌ام که هواداران استقلال علیه من شعار دادند، ما به کسی کاری نداریم. دست‌شان درد نکند، البته من امیدوارم در بازی‌های آینده این هواداران خوشحال شوند. این موضوعی نیست که من بخواهم درباره آنها حرف بزنم. ما که با هیچ‌‌کس مشکل نداریم اما هواداران استقلال چرا دیروز بر علیه من حرف‌های شعار می‌دادند.

پروین درباره آخرین وضعیت سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس نیز که گفته می شود بازداشت شده، گفت:‌انشاءالله مشکلی که برای شیرینی پیش آمده خیلی زود حل می‌شود و 4،5 روز دیگر مشکلش حل می‌شود و مسئله خاصی نیست. ما همیشه باید بدانیم هر کس که افتاد باید دستش را سفت بگیریم و بلندش کنیم و این باید همیشه در دستور کار ما باشد. شیرینی هم 4،5 روز آینده پیدایش می‌شود.

وی در پایان درباره آخرین وضعیت باشگاه نیز خاطرنشان کرد: شرایط بد نیست اما همه دربه‌در دنبال پولند تا بتوانیم یک طوری از خجالت بچه‌ها در بیاییم، چند کار انجام داده‌ایم و حالا باید ببینیم خدا چه می‌خواهد.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
این فصل اگه سهمیه بگیریم بازیکنارو راحت تر میشه نگه داشت وگرنه مکافات داریم
بازم اگه این اتفاق بیفته جدایی افرادی مثه سید جلال فصل بعد حتمیه
نیلسون هم که به احتمال زیاد فصل بعد نیستش:(

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
عالیشاه زودتر از موعد آماده شد / کفشگری تا پایان سال می رسد

xhaghighat.jpg.pagespeed.ic.k0kxVQMzxD.jpg
پرسپولیس نیوز : پزشک تیم فوتبال پرسپولیس آخرین وضعیت مصدومان تیم را تشریح کرد.

دکتر حقیقت پزشک تیم پرسپولیس در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومان تیم گفت: مهرداد کفشگری که از ناحیه دست دچار مشکل شده و عمل جراحی روی او انجام شده بود به دویدن و تمرینات ویژه پزشکی می پردازد و از نظر بدنی آمادگی خود را حفظ کرده است. طبق تصمیم اتخاذ شده روز چهاردهم اسفندماه از دست کفشگری عکسبرداری خواهد شد و پس از آن درباره زمان شروع تمرینات کار با توپ و گروهی وی تصمیم گیری می شود. این احتمال وجود دارد که کفشگری در پایان ماه جاری تمرینات گروهی خود را آغاز کند.

حقیقت درباره وضعیت قاسم دهنوی گفت: دهنوی به خاطر تکل بازیکن صبا از ناحیه مچ پا آسیب دیده بود و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه جدا از سایر نفرات به تمرین پرداخت اما وی مشکل حاد و نگران کننده ای ندارد و به احتمال فراوان در تمرینات گروهی شرکت خواهد کرد.

پزشک پرسپولیس درباره آخرین وضعیت امید عالیشاه گفت: امید عالیشاه که از ناحیه همسترینگ دچار مشکل شده بود طبق برنامه در نظر گرفته شده تمرینات فشرده و خوبی انجام داده و در حال طی کردن دوران نقاحت است. عالیشاه پس از فیزیوتراپی و دویدن دور زمین تمرینات سبک کار با توپ را انجام می دهد و عصر روز پنجشنبه نیز دقایقی با تیم به تمرین پرداخت. مشکل عالیشاه تقریبا در حال برطرف شدن است و این بازیکن جوان به احتمال فراوان می تواند قبل از پایان سال در تمامی تمرینات گروهی شرکت کند. قرار بود عالیشاه در سال جدید تمرینات پرفشار و تیمی را از سر بگیرد اما روند درمانی وی مطلوب بوده و حضور وی در تمرینات تیمی کمی زودتر از موعد قبلی انجام خواهد شد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
یعنی عالیشاه برای 3 تا بازیه بعدی میتونه بازی کنه؟؟
آره داداش برای 3 تا بازی هامون به لطف تعطیلی ها هیچ مصدومی نخواهیم داشت

اگه بتونیم از تعطیلی ها درست استفاده کنیم که جزء تخصص های دایی هست 3 تا بازی رو میبریم چون تو اون 3 تا بازی هامون با تیم هایی بازی داریم که امکانات برای نگه داشتن تیمشون تو شرایط مسابقه ندارند

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
هت‌تریک دایی، گلزنی نیلسون و بازگشت عالیشاه/ سیدصالحی با پرسپولیس تمرین نکرد
240xNx5.jpg.pagespeed.ic.922JrDSMah.jpg

پرسپولیس نیوز : تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز بعداز ظهر در شرایطی برگزار شد که ۵ بازیکن این تیم به صورت اختصاصی دور زمین دویدند.

تمرین پرسپولیس از ساعت 12 ظهر امروز در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شد. در این تمرین ابتدا بازیکنان بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال دستگرمی پرداختند.

* نیلسون در این بازی در نقش مهاجم ظاهر شد.

نیلسون که به تازگی از مرخصی برگشته در این تمرین حاضر شد و پس از تمرین ابتدایی با دروازه‌بان‌ها در بازی فوتبال در نقش مهاجم ظاهر شد و گل هم زد.

* بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس به همراه کریم باقری در تمرین امروز غایب بودند.

* محسن مسلمان، نورمحمدی، کفشگری، دهنوی و عالیشاه ابتدا اختصاصی تمرین کردند اما عالیشاه با بهبودی کامل به تمرینات گروهی برگشت.

* محسن مسلمان در حاشیه تمرین امروز اعلام کرد که از ناحیه زانو مشکل دارد و باید با نظر پزشک تیم امروز اختصاصی تمرین کند.

* در تمرین امروز به دلیل کمبود بازیکن محمد دایی، غلامپور نیز پا به توپ شدند و نکته جالب این بود که محمد دایی موفق به هت‌تریک شد.

* در انتهای تمرین عسگر و حاتمی اختصاصی به سمت دروازه شوت‌زنی کردند.

* علی دایی امروز تمرین قرمزپوشان را از روی نیمکت به دقت زیر نظر داشت.

* با اعلام کادر فنی تمرینات پرسپولیس فردا ظهر پیگیری می‌شود.

* امروز سیدمهدی سیدصالحی همراه قرمزپوشان تمرین نکرد و این کمی عجیب بود.

طبق برنامه کادر فنی قرار است پرسپولیس در ایام نوروز فقط روز اول فروردین تعطیل باشد و پس از آن خود را برای دیدار با داماش گیلان که هفتم فروردین ماه برگزار می‌شود، آماده کند.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
هدايتي: نبايد پرسپوليس را به يک فرد واگذار کرد

مالک باشگاه استيل‌آذين گفت: نبايد پرسپوليس را به من يا هر شخص ديگري به تنهايي واگذار کنند.
00938906.jpg

حسين هدايتي در جلسه دوازدهمين سالگرد افتتاح باشگاه هنرمندان در مورد صحبت‌هاي علي پروين مبني بر عدم توجه به افراد سرمايه‌گذار، گفت: فکر نمي‌کنم منظور پروين، من باشم، نمي‌دانم چه بگويم، چرا که او هميشه و به صورت مرتب پيش من حاضر است.

به گزارش فارس، وي در پاسخ به اين سؤال که گفته مي‌شود، در صورت واگذاري پرسپوليس و استقلال وزارت ورزش شرطي مبني بر اينکه اگر اختلافي به وجود آمد، آنها حَکَم بگذارند، قرار دهند، اظهار داشت: هنوز چيزي نوشته نشده که بخواهند براي آن بندي بگذارند، ما موضوع را گم کرديم، وقتي شرکت دولتي قرار است به بخش خصوصي واگذار شود، بر اساس اصل 44 قانون اساسي رئيس مجمع آن شرکت وزير اقتصاد مي‌شود ديگر اين مسئله ربطي به وزارت ورزش پيدا نمي‌کند و از مجموعه آنها خارج مي‌شود.

هدايتي در مورد جلسه‌اي که در رابطه با واگذاري پرسپوليس در وزارت ورزش برگزار شد، خاطرنشان کرد: ما در همان جلسه متوجه شديم که آقايان در اين رابطه تصميم‌گيرنده نيستند.

وي در مورد اينکه آيا حاضر است پرسپوليس با 60 ميليارد بدهي در اختيار بگيرد، اظهار داشت: به نظر من اگر 60 ميليارد تومان را در کار اقتصادي سرمايه‌گذاري کنم، مي‌توانم بسيار سودآورتر باشد.

هدايتي در ادامه تاکيد کرد: هنوز براي واگذاري پرسپوليس تصميم نگرفته‌اند. اين باشگاه متعلق به مردم است من يا هر شخص ديگري نبايد به تنهايي پرسپوليس برعهده بگيرد. ممکن است سرمايه‌دار فوت کند يا اينکه ورشکسته شود آنوقت اين تيم مردمي دچار مشکل مي‌شود.

وي در پاسخ به اين سؤال که چرا صحبتي در مورد اتفاقات آن جلسه مطرح نشده است، خاطرنشان کرد: اميررضا خادم در آن جلسه پاسخگو بود.

مالک باشگاه استيل‌آذين در پاسخ به اين سؤال که در جلسه وزارت ورزش بين علي پروين و علي دايي درگيري به وجود آمد، اظهار داشت: من از اين مسئله اطلاع ندارم، بنده در جلسه حضور داشتم اما چمم خيلي از مسائل را نمي‌بيند و خيلي از صحبت‌ها را هم گوشم نمي‌شنود.

وي در مورد اينکه آيا از اختلافات علي دايي و محمد مايلي‌کهن اطلاع دارد، عنوان کرد:‌ بايد فکري به حال اين مسئله کرد، به هر حال اين روزها با يکديگر دعوا مي‌کنند.

هدايتي در مورد اينکه آيا کمکي به پرسپوليس براي عقب‌ افتادن پرداخت پول رضايتنامه محمدرضا خلعتبري مي‌کنند، گفت: اطلاعي از اين مسئله ندارم. ابتدا که بحث جذب اين بازيکن مطرح شد، با صدور يک فقره چک پيش‌پرداخت اخذ رضايتنامه را پرداخت کردم. سپس گفتم خيّر اول پول پرداخت نکرده است، حالا هم از پرداخت قسط دوم هم خبر ندارم.

وي در پاسخ به اين سؤال که سرمايه‌داراني مثل بابک زنجاني دستگير شدند و چرا تاکنون از اين مشکلات براي او به وجود نيامده است، اظهار داشت: هر کسي که در جمهوري اسلامي در چارچوب قانون فعاليت کند، دچار مشکل نمي‌شود، به هر حال کسي که 34 سال است کار تجارت مي‌کند با افرادي که 3،4 ساله و قارچ‌گونه رشد مي‌کنند، تفاوت‌هايي دارد.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دهنوی: من را روبروی فردوسی‌پور نگذارید/ به برنامه 90 احترام می‌گذارم

240x144xdehnavi2.jpg.pagespeed.ic.Aen7n3wc4V.jpg
پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از رسانه‌ها می‌خواهم من را مقابل فردوسی‌پور قرار ندهند.

قاسم دهنوی در خصوص مطالبی که در چند روز اخیر به نقل از او علیه برنامه 90 منتشر شده، گفت: من درباره عادل فردوسی‌پور و برنامه 90 هیچ صحبتی نکردم و آنقدر شجاعت دارم که اگر حرفی زده باشم بگویم این حرف‌ها برای من بوده است.

وی ادامه داد: امیدوارم من رامقابل عادل فردوسی‌پور و برنامه 90 قرار ندهند چرا که این کار صحیحی نیست و امیدوارم این مسئله دیگر تکرار نشود و از همین جا می‌گویم آقای فردوسی پور من به تو و برنامه‌ات احترام می‌گذارم و هیچ صحبتی علیه خودت و برنامه‌ات نکردم.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
صادقیان و مسلمان از اتهام قلیان کشی تبرئه شدند
پیام صادقیان و محسن مسلمان از اتهام قلیان کشی در اردوی کیشه تبرنه شدند .

635234086650682482.jpg

به گزارش جام جم ورزشی ، حجت الاسلام علیپور رییس کمیته تخلفات حرفه ای فوتبال با بیان این مسئله گفت : در تحقیقاتی که انجام دادیم و گفت و گو و تحقیق از شهود حاضر در اردوی کیش ، بر ما ثابت شد که پیام صادقیان و محسن مسلمان در قضیه قلیان کشی بازیکنان تیم امید حاضر در اردوی کیش مشارکت نداشته اند .

پ.ن: جناب علیپور همین شما نبودید که بدون تحقیق و تفحص، بلافاصله بعد از خبر قلیان کشی در اردوی تیم ملی نام این دو بازیکن رو بردید و با اینکار باعث شعار تماشاگران فهیم!! فوتبالی علیه این دو جوون، افت روحیه و در نتیجه افت فنی و در نهایت لطمه زدن به پرسپولیس شدید؟؟؟ چه کسی به شما اسم این دو بازیکن رو داد که به اون سرعت اسمشون روی خبرگزاریها رفت؟؟؟ چه کسی جوابگوی اینگونه ظلمها به تیم پرسپولیس هستش؟؟؟ مطمئنم اگه این دو جوون تو تیم پرسپولیس نبودن هیچوقت این انگ بلافاصله و بدون تحقیق و تفحص بهشون چسبونده نمیشد. همچنین در کنار جناب علیپور، جناب هادی آیت اللهی هم نقش بسیار پررنگی در اعلام کردن نام این دو بازیکن داشتن. البته آقای آیت اللهی در کنار سابقه زیبا (به عنوان مثال: تقلب در انتخابات هیات فوتبال استان فارس) ید طولایی هم در ضربه زدن به پرسپولیس داره.
(امیدوارم بزودی شاهد کنار گذاشتن علیپور، آیت اللهی، کفاشیان و دار و دستش از فوتبال ایران باشیم.)

بالا