• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
خب چرا زحمت میدن به خودشون بگن بالای 39 سال که فقط یه نفر شاملش بشه و بقیقه تو این میون اسیر نیلسون نشن

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
اقا چرا دیگه این الم شنگه ها رو میندازن . یک کلام فدراسیون بیاد بگه با پرسپولیس حال نمیکنیم

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
تنها حرف قشنگ ماییلی صحبتش راجب داریوش اقبالی بود دمش گرم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
3ae47c8dbf0321c11.jpg

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ديگرپست سرپرستي‌پرسپوليس رادوست ندارم

سرپرست پيشين تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص شايعه برکناري سعيد شيريني و اينکه آيا براي سرپرستي با او صحبتي شده، گفت: در اين مورد صحبتي با من نشده هرچند ديگر اين پست را دوست ندارم.
00005450.jpg

محمود خوردبين در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم،‌ در مورد شايعه پرداخت پول توسط مسئولان گذشته باشگاه پرسپوليس به برخي خبرنگاران، گفت: تا روزي که در پرسپوليس بودم چنين مسائلي را نه ديدم و نه شنيدم، رفاقتي براي همديگر همه کار مي‌کرديم ولي پولي رد و بدل نمي‌شد. نمي‌توانم قبول کنم که چنين اتفاقي افتاده باشد، هر چند افرادي کوچک هستند اين کارها را انجام مي دهند تا معروف شوند.

پيشکسوت پرسپوليس در خصوص آخرين وضعيت اين تيم و تعطيلات يک ماهه ليگ، اظهار داشت: فکر مي‌کنم تعطيلي ليگ براي پرسپوليس خوب باشد و بتوانند در اين وضعيت آمادگي بيشتري را کسب کنند.

خوردبين تصريح کرد: فکر مي‌کنم پرسپوليس بتواند سهميه آسيايي را کسب کند و با توجه به 3 بازي پاياني مدعيان قهرماني، پرسپوليس به احتمال 70،80 درصد قهرمان ليگ مي‌شود.

اين پيشکسوت پرسپوليس درباره شايعه دعوت شدن 7 بازيکن سرخپوش به اردوي تيم ملي،‌ تاکيد کرد: انتخاب 7 بازيکن از پرسپوليس افتخاري براي باشگاه است. اگر نکونام، جباري و منتظري را هم استقلالي بدانيم آنها هم در تيم ملي 7 بازيکن خواهند داشت.

وي در مورد احتمال دعوت پيام صادقيان به اردوي جديد تيم ملي، گفت: صادقيان حالا بايد مثل درخت پربار باشد و افتاده‌تر از گذشته رفتار کند. او بايد مراقب حرکات و زبان خود باشد چون بازيکن فيکس پرسپوليس و يکي از بازيکنان تيم ملي است. از حالا صادقيان حتي در لباس پوشيدن و مدل موي خود هم بايد دقت داشته باشد تا به بازيکن محبوبي تبديل شود چون پتانسيل‌ محبوب شدن را دارد.

خوردبين در واکنش به درگيري لفظي کريمي و مايلي‌کهن با علي دايي، عنوان کرد: به نظر من به خاطر موفقيت پرسپوليس همه بايد مواظب باشند تا حرفي نزنند که به پرسپوليس لطمه بزند. کريمي و مخصوصا مايلي‌کهن بايد صبورتر باشند و مراقب حرف‌هايشان هم باشند.

سرپرست پيشين تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص شايعه برکناري سعيد شيريني از سرپرستي اين تيم و اينکه آيا براي سرپرستي با او صحبتي شده، اظهار داشت: در اين مورد صحبتي با من نشده هرچند ديگر اين پست را دوست ندارم چون از نظر شخصيت اجتماعي اين پست آسيب ديده است و کلاس آن پايين آمده است.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پرسپولیس در سه بازی پایانی بدون مصدوم بازی می کند ??

240x165xkafshgari.jpg.pagespeed.ic.rypQghN6js.jpg

پرسپولیس نیوز : با وجود آثار منفی وقفه طولانی مدت لیگ، سرخپوشان امیدوارند از این فرصت حداقل برای حضور همه نفرات در سه بازی پایانی استفاده کنند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در شرایطی اکثر کارشناسان تعطیلی رقابت‌های لیگ در مقطع کنونی را مانعی بر سر راه پرسپولیس می‌دانند. اعضای کادر فنی پرسپولیس هم ضمن تاکید بر این مساله ابراز امیدواری می‌کنند با توجه به این تعطیلات، سه بازی پایانی این فصل را با در اختیار داشتن همه نفرات و بدون مصدوم پشت سر بگذارند.

این در حالی است که کادر پزشکی هم بابت بهبودی کامل کفشگری، عالیشاه و مسلمان نگران نیست و در حال حاضر با توجه به بازگشت دوباره مهرداد پولادی به میادین، تنها مشغله ذهنی کادر فنی پرسپولیس به سلامت بازگشتن ملی‌پوشان از تمرینات و بازی‌های تیم ملی است.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نصف دست راست حنیف عمران زاده پر خالکوبیه همین الان تو بازی استقلال با الشباب دیدم
بعدش داشتن به پیام صادقیان گیر میدادند

متاسفم

Sent from my qual core 1100 Using Tapatalk Super Full HD

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
نصف دست راست حنیف عمران زاده پر خالکوبیه همین الان تو بازی استقلال با الشباب دیدم
بعدش داشتن به پیام صادقیان گیر میدادند

متاسفم

فروهره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
علي كريمي هم كه ميگن بار سفر به سوي ملوان بسته !!!
فصل بعد همه ميرن از پرسپوليس جز ممد نوري

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
فروهره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
جدا چطوری دیدی انقدر سریع !! به هر حال توجیهی برای جریمه نشدنش نیست خالکوبی خالکوبیه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
محل اردوی پرسپولیس در شمال تایید شد

جواد منافی مربی تیم فوتبال پرسپولیس به نمایندگی از علی دایی امروز به مازندران رفت و امکانات ورزشی محل تمرین پرسپولیسی ها در این استان را مورد بررسی قرار داد.

از همین رو منافی ابتدا از 4 هتل بازدید کرد که یکی از این هتل ها متعلق به وزارت کشور بود اما از لحاظ گرمایشی دچار مشکلاتی بود. به همین دلیل مورد رضایت مربی پرسپولیس قرار نگرفت. اما در نهایت پس از بررسی 4 هتل بالاخره منافی یک هتل را که در مسیر ساری و قائمشهر را مورد تایید قرار داد.

مربی پرسپولیس همچنین از چمن مصنوعی قائمشهر نیز دیداری داشت و با توجه به اینکه بازی با داماش در چمن مصنوعی عضدی رشت است اعلام کرد که این زمین تمرین چمن مصنوعی نیز برای قرمزپوشان مناسب است اما موضوع اصلی بررسی زمین تمرین قرمزپوشان چمن طبیعی بود که به همین دلیل منافی بازدیدی از ورزشگاه 15 هزار نفری شهدای ساری داشت که اکثر مسابقات لیگ دو و سه مازندران در آنجا برگزار می شود.

به پرسپولیسی ها اعلام شده از این زمین بهتر برای تمرین قرمزپوشان با توجه به آب و هوای مازندران پیدا نمی شود که به احتمال فراوان این زمین هم مورد تأیید است.

منافی ضمن تأیید خبرهای فوق، گفت: ما امیدواریم که بتوانیم با توجه به خواسته های دایی تمرینات خوب خودمان را در مازندران دنبال کنیم تا برای بازی حساس مقابل داماش آماده شویم. امکانات خوب است همکاری های لازم انجام شده و انشاءالله شاهد یک اردوی مناسب باشیم. البته باز هم باید ورزشگاه 15 هزار نفری شهدای ساری که تازه بهره برداری شده را مورد بررسی دقیق تر قرار دهیم تا خیال مان راحت تر باشد اما چمن مصنوعی که در قائمشهر از آن بازدید کردیم مانند زمین عضدی است و مشکل خاصی ندارد.

بنا بر اعلام کادرفنی پرسپولیس در اردوی شمال 6 بازیکن از تیم امید نیز حضور خواهند داشت تا با تمرین کردن در کنار بازیکنان با تجربه برای آینده آماده تر شوند.

تمرینات تیم پرسپولیس پس از 4 روز استراحت از فردا ساعت 11:30 در تهران پیگیری می شود.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
پنجعلی: پروین با من برای سرپرستی صحبت کرده است

203x131xpanjali.jpg.pagespeed.ic.TxWN6WMQmL.jpg
پرسپولیس نیوز : مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پروین برای سرپرستی این تیم با او صحبت کرده است.

محمد پنجعلی درباره اینکه گفته می‌شود سعید شیرینی از سرپرستی پرسپولیس برکنار شده گفت: من هم چیزهایی در این رابطه شنیده‌ام اما خبر قطعی ندارم.

او درباره احتمال انتخاب خود به عنوان سرپرست گفت: پروین در این رابطه با من صحبت کرد و من هم گفتم اگر شرایط ایجاب کند عیبی ندارد و در سه بازی آخر به پرسپولیس کمک می‌کنم.

پنجعلی درباره آخرین شرایط پرسپولیس هم گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است. به نظر من چند بازیکن دیگر هم می‌توانستند از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شوند. ما هم با سایر بازیکنان به فکر آماده‌سازی خوب برای ادامه لیگ هستیم و به امید خدا با کسب نتایج خوب زمینه خوشحالی مردم را فراهم می‌کنیم.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
پروین: اگر نتوانیم هزینه ۲ اردو را بدهیم باید جمع کنیم و برویم / چه کسی شیرینی را برداشته، من باید این کار را انجام دهم

240x147xparvin-interview.jpg.pagespeed.ic.6958JcMUas.jpg
پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت که این باشگاه برای برپایی اردو مشکل مالی ندارد.

علی پروین در مورد خبر کنار گذاشتن سعید شیرینی از پست سرپرستی باشگاه پرسپولیس گفت: چه کسی شیرینی را برداشته؟! مگر من نباید این کار را انجام بدهم، نمی‌دانم این خبرها از کجا منتشر می‌شود. هر روز خبری علیه من منتشر می‌شود , نمی‌دانم از کجا می‌آید. پرسپولیس در شرایطی است که باید استراحت کند و به اردو برود و واقعاً نمی‌دانم برخی‌ها چطور دست به نشر خبرهایی می‌زنند که واقعیت ندارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا موافق برگزاری اردوهای پرسپولیس در ساری و ارمنستان است اظهار داشت: من نباید با این قضیه موافق باشم بلکه علی دایی باید برنامه بدهد و طبق برنامه او که سرمربی است پیش برویم.

پروین در خصوص اینکه گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس در حال حاضر هزینه برپایی اردو را ندارد گفت: این هم از آن خبرها است. اگر نتوانیم هزینه 2 اردو را بدهیم که باید جمع کنیم و برویم، درست است که در باشگاه پول نیست اما آنقدر پول داریم که 2 اردو را برگزار کنیم.

وی در واکنش به این مسئله که احتمال دارد از طرف دوستان علی دایی پاداش برد مقابل صبا به بازیکنان پرداخت شود تصریح کرد: اصلاً ایرادی ندارد که این اتفاق رخ دهد ، حتی ممکن است دوستان ما هم بعد از پیروزی‌های پرسپولیس دست به جیب شوند. بالاخره خیلی‌ها هوادار این تیم هستند.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان این مسئله که تعطیلی لیگ به ضرر سرخ‌پوشان است گفت : این مسئله بزرگترین لطمه را به پرسپولیس می‌زند. تیم تازه راه افتاده بود و اگر بازی‌ها پشت هم ادامه داشت قطعاً می‌توانستیم به قهرمانی برسیم.

پروین در مورد شایعه دعوت 7 بازیکن پرسپولیس به اردوی تیم ملی گفت: همین مسئله هم به ما ضربه می‌زند. شما فکر کنید دایی باید بدون 7 بازیکن اصلی خودش به اردو برود، با این شرایط او باید چه کار کند؟

وی با بیان این مسئله که قرار شده هر 15 روز یک‌بار کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند و حرف هایش را بزند، در خصوص بدهی‌های پرسپولیس عنوان کرد: خسته شدم اینقدر در این مورد صحبت کردم. قسم می‌خورم از خدایم است بدهی‌های پرسپولیس یک میلیارد تومان باشد.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان تاکید کرد: همه ما ورزشکاران مدیون خبرنگاران هستیم و اصلاً نمی‌توانم قبول کنم شایعاتی که در خصوص برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود درست است.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دایی و همسرش به "محک" رفتند/ از روپایی زدن تا نوشتن آرزوها روی توپ

پرسپولیس نیوز : موسسه محک روز سه‌شنبه میزبان علی دایی و همسرش بود تا کودکان حاضر در این موسسه با دیدن سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و آقای گل فوتبال جهان دقایق هیجان انگیزی را تجربه کنند.
علی دایی روز سه‌شنبه به موسسه محک رفت و دقایقی را در میان کودکان حاضر در این موسسه گذارند. سایت موسسه محک در اینباره نوشت: "برای كودكان محك و به خصوص بچه‌‌های فوتبال‌دوست، دیدار با یكی از نام آورترین فوتبالیست‌های ایران، كه بازی‌های به یادماندنی و درخشان و گل‌های زیادی را در كارنامه‌اش دارد، دیداری پر از هیجان و شادی بود.

علی دایی همچون پدری مهربان و دلسوز به همراه همسرش به بخش‌های (شیمی درمانی- انكولوژی و ...) بیمارستان محك رفت و با بچه‌های در حال درمان عكس‌های یادگاری گرفت. سجاد 10 ساله یكی از فوتبالیست‌های كوچك با وی مسابقه رو پایی زدن داد؛ میلاد 5 ساله از قراردادی كه در آینده می‌خواهد با تیم پرسپولیس امضا كند صحبت كرد و تعداد زیادی از والدین از روزهای گذشته جام جهانی و گل‌های خاطره انگیز او صحبت كردند.

در آخر علی دایی به اتفاق كودكان محك، توپ فوتبالی را رنگ‌آمیزی كردند و آرزوهایشان را روی آن نوشتند تا در بازار نوروزی محك برای فروش دسته جمعی ارائه شود.

بازار نوروزی با هدف حمایت از كودكان مبتلا به سرطان محك در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 8 و 9 اسفند از ساعت 10 صبح تا 8 شب درموسسه محك برگزار می‌شود. حضور هنرمندان و ورزشكاران در كنار كودكان محك همواره باعث شادی و شعف آن‌ها در مسیر درمان است. به امید حضور همه یاوران در بازار نوروزی محک".

420x315xdaei-mahack.jpg.pagespeed.ic.0sYHDk4oeF.jpg

image

image

image

image

http://perspolisnews.com/index.php?...4-02-25-22-46-51&catid=35:morabian&Itemid=840

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مدیرعامل سابق، مشتری جدید و چراغ خاموش برای پرسپولیس؟

مدیرعامل سابق پرسپولیس در خصوص واگذاری این باشگاه با امیر خادم دیدار کرد.

به گزارش نامه ، امیر خادم به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در امر خصوصی سازی سرخابی ها جلسات مختلفی با مشتریان پرسپولیس برگزار کرده است.

تاکنون افرادی مانند حسین هدایتی، علی دایی و علی پروین با وی دیدار کرده اند اما هنوز تصمیم قطعی در خصوص نحوه واگذاری باشگاه اتخاذ نشده است.

یکی دیگر از افرادی که در این مدت با خادم دیدار کرد، عباس انصاری فرد مدیرعامل سابق پرسپولیس است که به نظر می رسد به طور چراغ خاموش با مشتریان پرسپولیس رقابت می کند.

گفته می شود در نهایت این باشگاه از طریق مزایده واگذار می شود هر چند که مسئولان کماکان از آماده نبودن شرایط برای واگذاری خبر می دهند.

http://perspolisnews.com/index.php?...14-02-26-13-22-17&catid=62:tehran&Itemid=1064

بالا