• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
امشب برنامه سفربخیر دایی وقلعه نوعی رو اورده بود عجب مجری سرخ دلی داره دمش گرم اقا کلیدکرده بود به قلعه نوعی قه قه خنده بودا دایی خودشو نگهداشت من که اره شدم ار خنده.ولی کلا امیرقلعه نوعی رو دوسش دارم انسان باشخصیت درعینحال ازباقیمانده های نسل واقعی فوتبالمون ومن به شخصه هم به این شخصیت احترام قاءلم هم دوسش دارم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
یه چیزی بگی میگن ربطی به تاپیک نداره و هزار بهونه
ولی از جنبه نامردیهای اخیر و حکمهای الکی و اتهام زدن های نفر اصلی دراتهم قلیون کشیدن و خراب کردن تمرکز بازوهای اصلی تیم در این چند وقته که همش کشک بود؛
من نمیگم چه خبری خوندم ولی یه جستجو کنید سمت جدید این یارو رو ببنید!
و تو خود حدیث مفصل خوان از این مجمل که دست در دست هم دهیم به مهر کنیم پرسپولیس را ویران! ولی ایضاً زنبور ایضاً ...

Last edited by a moderator:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
یه چیزی بگی میگن ربطی به تاپیک نداره و هزار بهونه
ولی از جنبه نامردیهای اخیر و حکمهای الکی و اتهام زدن های نفر اصلی دراتهم قلیون کشیدن و خراب کردن تمرکز بازوهای اصلی تیم در این چند وقته که همش کشک بود؛
من نمیگم چه خبری خوندم ولی یه جستجو کنید سمت جدید این یارو رو ببنید!
و تو خود حدیث مفصل خوان از این مجمل که دست در دست هم دهیم به مهر کنیم پرسپولیس را ویران! ولی ایضاً زنبور ایضاً ...
به خبری که خوندی دقت کن دوست من... این، اون نیست...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
اره متنشو اصلاح کرد اول زده دقیقاً حجت الاسلام . . . الان شده تقی . . .
عجب گوفی بود

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
اخبار کميته انضباطي

کميته انضباطي فدراسيون آخرين احکامش را در خصوص پرونده‌هاي مختلف اعلام کرد.
00943175.gif

به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، اين آرا به شرح زير است:

پس از شکايت باشگاه پرسپوليس از علي کريمي، مبني بر اينکه بازيکن کنوني تيم تراکتورسازي، مبلغي بيشتر از قراردادش دريافت کرده و بايد آن را به باشگاه پرسپوليس بازگرداند، کميته انضباطي پس از بررسي اسناد و مدارک و برگزاري جلساتي با حضور طرفين راي خود را به اين شرح صادر کرد:

آنچه که باشگاه پرسپوليس به عنوان مستندات درخواست کرده است، تصاوير قراردادهاي ثبت شده در فدراسيون فوتبال و در فصل هاي 90-91 به ميزان 350 ميليون تومان و در فصل 91-92 به ميزبان 450 ميليون تومان است. در تنظيم قرارداد داخلي باشگاه مورخ ششم تير 91 بند 6-4 آيين نامه رعايت نشده، ضمن اينکه بند 11 قرارداد تنظيمي فيما بين ثبت فدراسيون و سازمان ليگ، صراحت بر اين دارد که بجز قرارداد اصلي، هرگونه توافق و قرارداد بين بازيکن و باشگاه، براي سازمان ليگ برتر و فدراسيون فوتبال معتبرنبوده و در دعاوي و اختلافات بين بازيکن و باشگاه قابل استناد نيست و مشمول جرائم و تخلفات از مقررات خواهد بود. لذا با توجه به مراتب بالا، آنچه که از ديد کميته انضباطي معتبر و قابليت رسيدگي را داراست، قراردادهاي ثبت شده در سازمان ليگ برتر است که با توجه به مبلغ مندرج در بندهاي 1-7 براي فصل 90-91 که 350 ميليون تومان و بند 1-7 قرارداد فصل 91-92 که دستمزد تعيين شده 400 ميليون تومان است، ادعاي باشگاه پرسپوليس به مطالبه مازاد بر اين مبلغ فاقد وجاهت و به استناد تبصره بند يک ماده 8 آيين نامه انضباطي مردود مي شود و طرفين پرونده به علت سرپيچي از مقررات در جهت تنظيم قرارداد همانطور که در ماده 11 قرارداد توافق شده، قيد شده، علي کريمي و باشگاه پرسپوليس هر کدام به پرداخت 10 ميليون تومان جريمه نقدي محکوم مي شوند. راي صادره در مهلت مقرر با رعايت مقررات قابل تجديدنظرخواهي در کميته استيناف است.

* سپاهان دو ميليون تومان جريمه شد

بر اساس گزارش ناظر بازي و ناظر داوري، در بازي تيم هاي فولاد مبارکه سپاهان و مس کرمان که اول اسفند 92 در کرمان برگزارشده بود، تماشاگران منتسب به سپاهان اصفهان اقدام به تخريب صندلي هاي ورزشگاه در پايان بازي کردند که به همي ندليل به پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند. راي صادره قطعي است.

* درخواست يورگن گده رد شد

در پي شکايت يورگن گده از باشگاه ذوب آهن اصفهان، جلسه اي در تاريخ اول دي 92 تشکيل شد و به يورگن گده اخطار داده شد که قرارداد وي با باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان که در فدراسيون فوتبال ثبت شده است را ظرف مهلت 20 روز به کميته انضباطي تحويل دهد و متعاقبا در تاريخ 6 بهمن هم مجددا هم اخطار شد اما قرارداد تحويل کميته انضباطي نشد. بنا به مراتب و از آنجاييکه براي رسيدگي و اتخاذ تصميم نياز به رويت قرارداد است، رسيدگي به اين شکل مقدور نيست و درخصوص درخواست يورگن گده، قرار رد صادر و اعلام مي شود رسيدگي مجدد به اين پرونده، منوط به پرداخت مجدد هزينه رسيدگي خواهد بود. راي صادره قطعي است.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اعلام مصوبات هيئت مديره باشگاه پرسپوليس

هيئت مديره باشگاه پرسپوليس امروز با حضور اعضا و تني چند از پيشکسوتان، تشکيل جلسه داد.
00944748.jpg

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس،‌ در نشست امروز هيئت مديره باشگاه پرسپوليس محمدصادق اکبري، علي پروين، محمد جمشيدي، محمدحسن نامي، بهروز منتقمي، محمود سالارکيا، احمدرضا عابدزاده، هادي طاووسي و حميد جاسميان حضور داشتند. در اين جلسه همچنين ايمان‌زاده ذيحساب جديد باشگاه نيز حضور پيدا کرد.

از مهم ترين مسائل مطرح شده در نشست امروز هيئت مديره عقد قرارداد با بانک قرض الحسنه رسالت حامي مالي جديد باشگاه پرسپوليس بود و درباره مسائل مهم ديگري نيز تصميم گيري شد.

از مهم ترين ويژگي هاي اين قرارداد که در کنفرانس خبري مورد اشاره قرار گرفت و مورد توجه اعضاي حاضر در اين جلسه نيز بود سهيم کردن هواداران پرسپوليس در حمايت مادي و معنوي از باشگاه بود بدون آن که هزينه مستقيم متحمل شوند. در واقع هواداران پرسپوليس از اين پس به واسطه بانک قرض الحسنه رسالت تبديل به حامي باشگاه خود خواهند شد و در شرايطي که سرمايه خود را هرگاه اراده کنند در اختيار خواهند داشت باشگاه پرسپوليس را براي آينده اي بهتر همراهي خواهند کرد.

همچنين در اين نشست بررسي و تصويب نهايي برنامه هاي مربوط به تيم بزرگسالان پرسپوليس بود که طي آن برنامه هاي سفر به استان مازندران و شرکت در تورنمنت سرداران شهيد استان مازندران و همچنين سفر به ارمنستان و بازي با تيم شيراک از زواياي مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته و برنامه ها مصوب شد.

مقرر شد ذيحساب جديد باشگاه کليه حساب هاي باشگاه را بررسي قانوني کرده و نسبت به داير کردن و افتتاح حساب هاي جديد بر اساس مقررات و ضوابط اقدام کند.

از مسائل مطرح شده ديگر در اين جلسه بررسي اعتبارات سال 93 بود که در جريان آن اولويت ها به تيم فوتبال بزرگسالان باشگاه، آکادمي و تيم هاي پايه، امور فرهنگي، حقوق و مزاياي پرسنل و موارد پيش بيني نشده داده شد.

در اين جلسه نسبت به انتقال اسناد، دارايي ها و اموال باشگاه که در اختيار بخش هاي مختلف قرار دارد و متعلق به باشگاه است بحث و گفت‌وگو و مقرر شد معاونت حقوقي باشگاه اقدامات لازم را به عمل آورد.

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
پرونده محسن قهرماني به زوريخ کشيده شد!!
فيفا در نامه‌اي رسمي به فدراسيون فوتبال خواستار استدلال‌هاي لازم براي محروميت قهرماني شد. پس از شکايت مسئولان باشگاه پرسپوليس و بررسي پرونده محسن قهرماني اين داور به مدت 6 ماه از هر گونه قضاوت محروم شد. به نقل از فارس، از همين رو فيفا در نامه‌اي جديد به فدراسيون فوتبال اعلام کرده که استدلال‌هاي خود را به همراه مدارک لازم درباره محروميت محسن قهرماني به آنها اعلام کنند. فيفا در اين نامه هيچ‌گونه توضيح و درخواست ديگري ندارد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پاداش 1.5 میلیونی پرسپولیسی ها/ کمک ۲ میلیاردی به قرمزپوشان

240x158xteam.jpg.pagespeed.ic.ZZnmrXP9Oc.jpg

پرسپولیس نیوز : بازیکنان و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس علی‌رغم حرف و حدیث‌های فراوان فقط نفری 1.5 میلیون تومان پاداش بازی با صبا را گرفتند.

پس از پیروزی 3 بر یک پرسپولیس مقابل صبا و امید قرمزپوشان به قهرمانی خبرهایی مبنی بر پاداش 5 میلیون تومانی از طرف دوستان دایی به پرسپولیسی‌ها مطرح شد اما پس از حرف و حدیث‌های فراوان پرسپولیسی‌ها پاداش‌های خود را دریافت کردند اما این پاداش‌ها فقط 1.5 میلیون تومان برای هر بازیکن و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس است.

*خبر دیگر از قرمزپوشان اینکه با توجه به مشکلات فراوان علی پروین در باشگاه گفته می‌شود بالاخره کمک حدود 2 میلیارد تومانی به باشگاه پرسپولیس انجام شده و پروین تصمیم گرفته در اولین قدم طلب کارکنان باشگاه و پرسنل را پرداخت کند و سپس درباره بدهی‌ها تصمیمات لازم را بگیرد.

این در شرایطی است که بازیکنان پرسپولیس نیز منتظر دریافت برخی از مطالبات خود هستند.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
امیدوارم یه ذره فقط یه ذره مدیریت بکنند
هافبک پرسپولیس بازیکن آزاد شد
یکی نیست به این بچه بگه خوب وقتی می گی اگه ایران بمونی گزینه اولت پرسپولیس هست کرم داری میری شکایت می کنی حاشیه درست می کنی اخر فصل اگه تیم خارجی که عمرا با این بازی های این فصلش کسی بخوادش پیشنهاد می داد اونوقت تصفیه حساب می کردی می رفتی تازه منت هم میزاره می گه این سه تا بازی اخر هم مردونگی می کنم برا پرسپولیس بازی می کنم به شخصه بهتر می دونم همون اخر فصل ایشون برن بازیکنی که به خاطر شخص خاصی میاد تیم نه به خاطر پرسپولیس همون بهتر خودمون بندازیمش بیرون منت همچین بی غیرت هایی رو نکشیم

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
وای خدا الان برنامه سفر بخیر رو که توش علی دایی و قلعه نوعی بودن رو دانلود کردم
یه جاش ته خنده بود مجری به دایی میگه به اذری بگو به زنت بگو دوست دارم قلعه نویی میگه من بگم 1 سالم تبریز بودم یاشاسین اذربایجان :D:p

Last edited:

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
به امید قهرمانی!

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
خبر خوب داماش بدون تماشگر جلوي پرسپوليس

Sent from my iphone 5s using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب من یادمه که کل کل قبلا یه تاپیک داشت. اما مثل اینکه الان دیگه اون تاپیک نیست . به هر حال کل کل در تاپیک هواداری ممنوعه و پست هایی که محتوای کل کل داشته باشن کلا حذف میشن.

بالا