• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
نیمه اول 0-0 تموم شد . خیلی مسخره بازی کرد پرسپولیس . نزدیک بود یه گل هم به خودمون بزنیم
ممد نوری و حاتمی افتضاح بودن

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بازی تموم شد ؟ چند چند ؟

Sent from my qual core 1100 Using Tapatalk Super Full HD

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
ای بابا بازم عباس زاده گل زد پس این دایی کی میخواد بفهمه اخه چرا عباس زاده رو بازی میدی که همش گل بزنه بهتره همون سیدصالحی رو بزاری که از دفاع خودمون شروع میکنه به حمله و اخرشم بازیو میبازیم یا مساوی میکنیم البته با گلی که سید جلال زده نه سید صالح :)

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس به مصاف یکدیگر رفتند/ رویانیان پا به توپ شد

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های فوتبال پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس بعد از ظهر امروز در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که در این دیدار پرسپولیس با نتیجه 5 بر 2 استقلال را شکست داد اما نکته جالب در این بازی پا به توپ شدن محمد رویانیان بود به مدت 25 دقیقه، حدود 15 دقیقه در نیمه اول و 10 دقیقه در نیمه دوم بازی بود که حتی او پاس گل نیز در این بازی داد.

حضور رویانیان در این دیدار سوژه اصلی قرمزپوشان شده بود.

گفتنی است این دیدار دوستانه در جهت رفاقت بیشتر پیشکسوتان دو تیم در یکی از سالن‌های ورزشی در سعادت‌آباد برگزار شد.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
تبریک میگم به دوستان عزیز !!! ;)

چیه چرا میخندی ؟!!! برد پرسپولیس رو میگم بابا ! :rolleyes:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
گزارش تصویری/ پرسپولیس - صدرای نکا

640xNx37.jpg.pagespeed.ic.Hy60xZRvyw.jpg

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
ای بابا بازم عباس زاده گل زد پس این دایی کی میخواد بفهمه اخه چرا عباس زاده رو بازی میدی که همش گل بزنه بهتره همون سیدصالحی رو بزاری که از دفاع خودمون شروع میکنه به حمله و اخرشم بازیو میبازیم یا مساوی میکنیم البته با گلی که سید جلال زده نه سید صالح :)
عباس زاده رو توی سه بازی اینده بزاره تو زمین بدون شک میبریم:)
لامصب هر بازی اومده تو زمین گل زده:دی

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سلام به همه سربازان ارتش سرخ آسیا
بعد مدتی دوری از میادین به خاطر عوض کردن شرکت adsl منم باز برگشتم
+
+
آقا راسته داماش محروم شده باید بدون تماشاگر بازی کنه؟:(
من تازه دلمو صابون زده بودم برم رشت:(
بگین حقیقت نداره:mad:

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
سلام به همه سربازان ارتش سرخ آسیا
بعد مدتی دوری از میادین به خاطر عوض کردن شرکت adsl منم باز برگشتم
+
+
آقا راسته داماش محروم شده باید بدون تماشاگر بازی کنه؟:(
من تازه دلمو صابون زده بودم برم رشت:(
بگین حقیقت نداره:mad:
حقيقت داره
بهتر كه بدون هوادرن براي ما بهتره

Sent from my iphone 5s using Tapatalk

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
ما قهرمانیم!..

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
رویانیان: نه بازداشت شده‌ام، نه با «ب.ز» ارتباط دارم

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در واکنش به شایعات اخیر بیانیه‌ای صادر کرد.

محمد رویانیان بعد از مدتی سکوت بیانیه‌ای را صادر کرده که متن کامل آن در زیر است:

روزنامه نگاران عزیز، اهالی محترم فوتبال و صاحبان دست‌های همیشه پشت پرده ورزش!

اینجانب محمد رویانیان، مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس، امیدوار بودم سکوتم پس از استعفا، به پرسپولیس که روزهای حساسی را می گذراند، کمک کند. امیدوار بودم همه درک کنند که برخلاف برخی مدعیان، در عمل ثابت کرده باشم که پرسپولیس را دوست دارم و آرامشش را به هر چیزی دیگری ترجیح می دهم اما نمی دانستم کسانی هستند که می توانند از همین سکوت، ابزاری برای ضربه زدن به خود من بسازند. باید به این دوستان بگویم زمانی که در حوزه ورزش مسئولیتی ندارم اخلاق حرفه ای حکم می کند که در این حوزه اظهار نظری نداشته باشم. دوستان من هستم و به عنوان سربازی کوچک در **** مقدس جمهوری اسلامی مشغول انجام وظیفه.

روزی که از پرسپولیس رفتم، برخلاف عادت اغلب مدیران، تعهد دادم که در نبودنم هم به باشگاه محبوبم کمک کنم، در حالی که کسی از من چنین تعهدی نخواسته بود. فقط ادعا نبود. پیگیری ماجرای مشکلات سند اتومبیل های بازیکنان، دیدار دوستانه با رئال مادرید، اردوی ارمنستان، اعلام ریز بدهی های دوران مدیریت بنده و... وفا به عهد و پیمانی بود که با هواداران پرسپولیس بسته بودم.

در همه این روزها و هفته های پس از پرسپولیس، تلاش کرده ام بی هیچ هیاهویی، کاری اگر می توانم برای پرسپولیس انجام دهم، اما افسوس که کسانی هستند که سهوی یا عمدی نمی گذارند پرسپولیس در آرامش باشد. آنها هر روز شایعه تازه ای می سازند. هر روز داستان عجیب و غریبی درست می کنند تا به خیال خودشان، تصویر من را در ذهن هواداران پرسپولیس مخدوش کنند.

شایعه کرده اند که من بازداشت شده ام. شایعه کرده اند که دلیل این بازداشت ارتباط بنده با پرونده ب.ز بوده است. امیدوارم لازم نباشد برای رد این ادعاها مجبور شوم هر روز بیانیه بنویسم یا با رسانه ها گفت و گو کنم. امیدوارم دوستانی که این شایعات بی اساس را می سازند و منتشر می کنند، کمی انصاف داشته باشند. امیدوارم آنها به تبعات چنین شایعاتی فکر کنند.

ایران اسلامی عزیز، قانون دارد، قضات محترم قوه قضاییه محترم با دقت و جدیت هر پرونده ای را بررسی می کنند. من خود 35 سال ضابط قوه قضاییه بوده و هستم من بهتر از هر کس می دانم این قوه مظهر پاکی،‌ درستی و عدالت است.

کسی ادعایی اگر دارد، می تواند از مجاری قانونی پیگیری کند، همانگونه که بنده این حق را برای خود قائلم که از این پس، شایعه سازان و شایعه پراکنان را به دست قانون بسپارم.

تردید نکنید که برعهدی که با پرسپولیسی های بزرگوار بسته ام، وفادار خواهم ماند. تردید نکنید که اجازه نخواهم داد با شایعه سازی درباره من به پرسپولیس ضربه بزنند.

امیدوارم این آخرین بار باشد که مجبور می شوم در رسانه ها به اتهاماتی از این دست پاسخ دهم.

یا حق

سرباز کوچک **** جمهوری اسلامی ایران، محمد رویانیان

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
چون رویانیان با این یارو بستنی خورده پس شریک جرم محسوب میشه؟:eek:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
چون رویانیان با این یارو بستنی خورده پس شریک جرم محسوب میشه؟:eek:
داداش فکر کردی از کجا پول اورده حساب بستنی هارو کرده :D ولی دیدن باز رویانیان داره نزدیک پرسپولیس میشه گفتن یه جور کله پاش کنیم که هفت نسل بعدشم اسم پرسپولیسو نیارن

بالا