• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Parham CorteX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام به همه ی دوستان
امیدوارم که من رو به عنوان یه پرسپولیسی در جمع خودتون بپذیرید ... و امیدوارم که پا قدمم برای پرسپولیسی های انجمن خوب باشه و فصل رو با قهرمانی به پایان برسونیم !

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حمله نیلسون به رکورد رحمتی در تاریخ لیگ برتر / هفدهمین کلین شیت فصل

xnilson2.jpg.pagespeed.ic.Gdw_QH0PSK.jpg
پرسپولیس نیوز : نیلسون کوریا دروازه بان برزیلی پرسپولیس در بازی مقابل داماش برای هفدهمین بار دروازه اش را بسته نگه داشت تا به یک رکورد تاریخی در لیگ برتر نزدیک شود.

در فصل جاری لیگ برتر تیم پرسپولیس که بهترین خط دفاع را دارد، در 17 بازی دروازه اش را بسته نگه داشته و در واقع 61 درصد بازی های خود را بدون گل خورده پشت سر گذاشته است. در همه این بازی ها نیلسون دروازه بان پرسپولیس بوده و در حال حاضر رکورددار کلین شیت در لیگ برتر است.

نیلسون اگر دو بازی آینده را بدون گل خورده پشت سر بگذارد، با بسته نگه داشتن دروازه اش در 63 درصد بازی های فصل یک رکورد تاریخی در لیگ برتر ثبت خواهد کرد. در حال حاضر مهدی رحمتی دروازه بان استقلال در فصل گذشته با 21 کلین شیت در 34 بازی یا بسته نگه داشتن دروازه اش در 62 درصد بازی های فصل رکوردار تاریخ لیگ برتر است.

lovebird_alireza

Registered User
لایک‌ها
57
ایول نیلسون .. ایشاا... تو دوتا بازی بعدی گل نمیخوره:)
ایشا ا........
من بازی با داماش تو استادیوم بودم
بخدا هممون سنگ تموم گذاشتیم
از ساعت 2 رفتیم تا 8 یک سره تشویق کردیم
ایشالا بازی با راه اهن رو هم بچه ها مایه بذارن که بترکونیم
به امید قهرمانی
این عکس رو هم تو استادیوم گرفتم _ ورزشگاه عضدی رشت
DSC_0c51.jpg

Last edited:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ایشا ا........
من بازی با داماش تو استادیوم بودم
بخدا هممون سنگ تموم گذاشتیم
از ساعت 2 رفتیم تا 8 یک سره تشویق کردیم
ایشالا بازی با راه اهن رو هم بچه ها مایه بذارن که بترکونیم
به امید قهرمانی
این عکس رو هم تو استادیوم گرفتم _ ورزشگاه عضدی رشت
خوش به حالت ما 4 رسیدیم رشت مجبور شدیم بریم قاطی داماشی ها
عکست کو پس؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
دوستان من ی چیزی بگم
ب نظر من اگه علی کریمی میخواست از قصد پنالتی بده که تو محوطه خطا میکرد نه بیرون
ولی بنده خدا نمیدونست ک داور منتظره ی همچین صحنه ایی بوده تا بازی رو براشون دربیاره

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
سلام به همه ی دوستان
امیدوارم که من رو به عنوان یه پرسپولیسی در جمع خودتون بپذیرید ... و امیدوارم که پا قدمم برای پرسپولیسی های انجمن خوب باشه و فصل رو با قهرمانی به پایان برسونیم !

خوش آمدید... منتظر حضور پرانرژی و فعال شما هستیم...

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
دوستان من ی چیزی بگم
ب نظر من اگه علی کریمی میخواست از قصد پنالتی بده که تو محوطه خطا میکرد نه بیرون
ولی بنده خدا نمیدونست ک داور منتظره ی همچین صحنه ایی بوده تا بازی رو براشون دربیاره
متوجه نمیشم.....
چه دلیلی داره کریمی از عمد پنالتی بده
برای شما متاسفم که این موضوع رو مطرح کردی......
با اینکه طرفداری از کریمی کردی ولی برام سواله این طرز فکر که "از عمد پنالتی داده" از کجا اومده

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
داش علی بزرگتر از این حرفهاست!!!!!! انقدر حرفهای بی سر و ته نزنین!!! که باز من یه چیزی بگم ban بشم

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
چرا علی کریمی اینهمه دشمن داره
حسودایی که چشم ندارن محبوبیتش رو بین مردم ببینن،دارن براش حاشیه درست میکنن که تخریبش کنن،اما کارهای نخ نما شده ی اونها فقط باعث میشه که داش علی برامون عزیزتر بشه

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
متوجه نمیشم.....
چه دلیلی داره کریمی از عمد پنالتی بده
برای شما متاسفم که این موضوع رو مطرح کردی......
با اینکه طرفداری از کریمی کردی ولی برام سواله این طرز فکر که "از عمد پنالتی داده" از کجا اومده
موضوع رو بنده صفحه قبل مطرح کردم نه این دوستمون ...

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
علی کریمی تو اینستاگرام : فقط واگذارتون میکنم به اون بالایی هرچند که اعتقاد ندارین .

یک درصد هم امکان نداره کریمی اینکارو کرده باشه
ولی 99 درصد اون صحته رو داور به ناحق گرفته
عجیبه تو یه بازی صورت مظفری زاده با یه دونه صندلی ورزشگاه اهواز منهدم شد نکردن فدراسیون پول بخیش رو بده ولی تو یه بازی به بهونه واهی توهین تماشاگرها به هم یک امتیاز از ما کم میشه!
آی بگیره قهرمان بشیم چه اخذ حالهایی صورت میگیره
واقعا یک درصد هم امکان نداره

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي بعد از يک روز استراحت برگزار شد که محمد عباس‌زاده تنها به فيزيوتراپي پرداخت.
00946609.jpg

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس پس از استراحت يک روزه، امروز به مدت 60 دقيقه دنبال شد.

به نقل از فارس، در اين تمرين پرسپوليسي‌ها کار با وزنه را در دستور کار خود قرار دادند.

*محمد عباس‌زاده به دليل مصدوميت فيزيوتراپي کرد.

*خلعتبري، بنگر و حقيقي که در تمرين روز جمعه از دايي مرخصي گرفته بودند و فرزاد حاتمي که غيبت غير موجه داشت در تمرين امروز حضور پيدا کردند.

*علي دايي براي روشن شدن ميزان پرداختي بازيکنان و جلسه با مسئولان باشگاه به همراه محمد نوري که کمي دچار مريضي شده است زودتر ورزشگاه را ترک کردند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بازی پرسپولیس و صبا بدون حضور هواداران و خبرنگاران برگزار می‌شود/ صادقیان به شدت مصدوم شد

240x159xsadeghian2.jpg.pagespeed.ic.MVR3JC2izh.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد بازی دوستانه پرسپولیس و صبا بدون حضور خبرنگاران و هواداران برگزار می‌شود.

حمید عباسی اعلام کرد: ضمن عذرخواهی از کلیه هواداران و خبرنگاران با توجه به شرایط پرسپولیس و بازی‌های پیش‌رو بازی روز سه‌شنبه پرسپولیس و صبا بدون حضور خبرنگاران و هواداران برگزار خواهد شد.

همچنین پس از تمرین امروز، پیام صادقیان در یک صحنه که با یک بازیکن قرمزپوش برخورد شدیدی داشت از ناحیه زانو به شدت مصدوم شد، این در شرایطی بود که صادقیان به سختی به سمت رختکن رفت تا لباس خود را عوض کند، کادر پزشکی پرسپولیس تمهیدات ویژه‌ای را برای رفع مصدومیت صادقیان در نظر گرفته‌است، علی دایی نیز با دیدن این صحنه سریعاً به سمت صادقیان رفت و پیگیر وضعیت این بازیکن شد.

ای واییییییییییی بد بخت شدیــــــــــــــــــــــــم

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
هافبک پرسپولیس فردا ام آر آی می‌شود/صادقیان: پایم پیچ خورده‌است

به گزارش خبرگزاری فارس، پیام صادقیان هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که در دقایق پایانی تمرین امروز به شدت از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و تمرین را ترک کرد، فردا ظهر با تدابیر کادر پزشکی ام آر آی می‌شود.

وی در مورد صحنه مصدومیتش به فارس گفت: متأسفانه در یک صحنه زانویم پیچ خورد و درد دارم، امیدوارم که چیز خاصی نباشد.

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930110000715

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بدون پیام هم میشه راه آهن رو زد
کار عالی هم کردن بدون تماشاگر میخوان برگزار کنن به نظرم اینطوری بازیکنانمون بیشتر میتونن تمرکز کنن و جو زده نشن
یه بازی هست دیگه این یه بازی هم هوادارا طاقت بیارن نرن درسته حق همه ما رفتنه ولی چه بکنیم این بی وجودا پول حرفه ای میگرین ولی از آماتورا هم بدترن 4 تا داد بزنه یکی تحت تاثیر قرار میگیرن
ببینیم بدون تماشاگر چه غلطی میکنن

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
درخواست دایی از دوستداران پرسپولیس/اگر می‌توانید به قرمزپوشان کمک کنید

240x159xdaei2.jpg.pagespeed.ic.PVgSCDxsAQ.jpg
پرسپولیس نیوز : علی دایی از دوستداران پرسپولیس درخواست کرد اگر شرایط لازم را برای کمک به پرسپولیس دارند به یاری این تیم در دو دیدار آینده بشتابند.

پس از حرف و حدیث‌های فراوان بالاخره تلسم شکست و بازیکنان پرسپولیس فردا بخشی از قراردادشان به حسابهایشان واریز می‌شود از همین رو علی دایی سرمربی پرسپولیسی‌ها از وزارت ورزش بابت کمک 2 میلیاردی تقدیر و تشکر کرد.

همچنین علی دایی در ادامه گفت‌وگویش با فارس اظهار داشت: دوستداران و علاقمندان پرسپولیس می‌خواهم در این دو بازی آینده و روزهای مقابل ما اگر می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند به تیمی که به آن علاقه دارند این کار را انجام دهند تا پرسپولیس بتواند با رفع مشکلاتش با قدرت به آینده فکر کند.

بالا