• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
دايي: دنبال سه امتياز بوديم نه بازي زيبا

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در اين شرايط حساس به دنبال سه امتياز بوديم نه بازي زيبا.
00946228.jpg

علي دايي پس از پيروزي يک بر صفر مقابل داماش در نشست خبري گفت: عيد را به همه تبريک مي‌گويم. بازي خيلي سخت و بزرگي را در رشت برديم و نيمه اول از داماش بهتر بوديم اما در نيمه دوم داماش فشار آورد و در چند صحنه گل نخورديم و بازيکنان مردانه و خوب دفاع کردند و تبريک مي‌گويم. سه فينال داشتيم که يکي را برديم و دو بازي ديگر باقي است.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: نيمه دوم داماش رو به توپ هاي بلند آورد. ما عادت نداريم روي زمين چمن مصنوعي بازي کنيم اما سه امتياز را گرفتيم و به دو بازي ديگر فکر مي‌کنيم.

سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه بازي هم حساس بود و هم جذاب و اينکه شما نسل جواني را به پرسپوليس آورديد، گفت: اين نظر شماست و محترم است. ما براي برد آماده بوديم. نيمه اول به هدفمان رسيديم و در اين زمين خيلي خوب توپ را چرخانديم و نيمه دوم داماش فشار آورد و ما تمام روزنه‌هاي نفوذ داماش از چپ و راست را بستيم. با حضور حسن زاده در نيمه دوم فشار داماش بيشتر شد. ما به دنبال سه امتياز بوديم و نه فوتبال زيبا که در اين شرايط حساس که به هدف‌مان رسيديم.

دايي در مورد اينکه چرا مسلمان را به ميدان نفرستاد و کفشگري بازي کرد، گفت: در آن لحظه نظرم را عوض کردم چون مهرداد بايد مي‌آمد وسط ميدان را که شلوغ بود جمع مي‌کرد.

سرمربي پرسپوليس در مورد اعتراضش به داور گفت: مربي داماش خيلي به داور اعتراض کرد. اين طبيعت فوتبال است و نمي‌توانيم بي احساس باشيم و حرف نزنيم. در نيمه اول صادقيان را چند بار زدند. بايد يک بازيکن حريف اخراج مي‌شد. چرا نمي‌گوييد سرمربي داماش از محوطه فني بيرون آمد اما من از محوطه خارج نشدم. اين حق طبيعي من است که از حق تيمم دفاع کنم.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
تبریک!!
ولی بازی فولاد تراکتور خیلی حیف شد!!!
علی کریمی پنالتی داد!!! البته فکر کنم پنالتی نبود!! بیرون بود!!
ولی باید ببینیم استقلال میتونه فولاد رو یزنه تو اهواز، که بعیده!!! اگر فولاد نبازه احتمال قهرمانیمون کم میشه چون فولاد واقعاً تیم خوبیه و احتمال اینکه هفته آخر قهرمانی رو ازد دست بده کمه!!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
تبریک!!
ولی باید ببینیم استقلال میتونه فولاد رو یزنه تو اهواز، که بعیده!!! اگر فولاد نبازه احتمال قهرمانیمون کم میشه چون فولاد واقعاً تیم خوبیه و احتمال اینکه هفته آخر قهرمانی رو ازد دست بده کمه!!

فولاد فقط نباید استقلال رو ببره مساوی هم بشه بازم امید داریم...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
تبریک!!
حامد جان من که بازیها رو ندیدم و گفتم که امیدوارم پنالتیهای فولاد درست بوده باشن. در هر صورت چه درست و چه غلط فولاد بازی رو برد و الان 3 امتیاز بیشتر از ما داره. دوتا بازی باقیمانده فولاد هم بازی با استقلال در اهواز هستش و بازی با گسترش در تبریز. راجع به بازی بعدی فولاد هم اگه استقلال بازی رو ببازه به احتمال زیاد سهمیه سال آینده آسیا رو از دست میده چون سهمیه هم کم شده و خوب این جای امیدواری داره ولی فولاد نشون داده توی اهواز با فشار هواداراش تیم خطرناکی هستش و هواداراش برای حمایت از این تیم از چیزی دریغ نمیکنن! و البته محروم شدن و کسر امتیاز هم براشون در کار نیست. در هر حال باید به دو بازی آینده امیدوار باشیم و صد البته خودمون بازیهامون رو ببریم. راستی به FB اگه سر بزنید و نظرات هواداران تیمها رو بخونید متوجه میشید که باختن به فولاد و عدم کسب سهمیه رو به قهرمانی پرسپولیس ترجیح میدن که خوب این موضوع هم دور از انتظار نبود.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
فولاد فقط نباید استقلال رو ببره مساوی هم بشه بازم امید داریم...
امین جان مسلما مساوی بهتر از برد فولاد هستش ولی باز هم اونها یک امتیاز بیشتر از ما خواهند داشت و اختیارعمل دستشون باقی خواهد موند. اون 1 امتیاز که به ناحق اگه ازمون کم نشده بود شرایط خیلی بهتر بود و با مساوی احتمالی فولاد و برد احتمالی پرسپولیس و با توجه به تفاضل گل بهتر بالاتر از فولاد قرار میگرفتیم و اونوقت اختیار عمل دست ما بود. البته تماشاگران فولاد هر کاری کردن که مساوات رعایت بشه! و 1 امتیاز هم از تیم اونها هم کم بشه و حتی تا شکستن سر داور هم پیش رفتن ولی مثل اینکه قانون واسه ما قانون تر هستش. در هر حال باید به دو بازی آینده امیدوار باشیم.
پ.ن: البته مهمتر از نتیجه بقیه بازیها اینه که پرسپولیس دو بازی آینده خودش رو حتما ببره و اونوقت چشم به نتایج بقیه بازیها داشته باشیم.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
آقا الان از رشت برگشتم وای ورزشگاه چه خبر بود
برا اولین بار تیم محبوبمو از نزدیک دیدم بلاخرههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ساعت 4 رفیتم ورزشگاه پرسپولیسی ها کامل پر بودن جای سوزن انداختن توشون نبود
ناچار ناچار رفتیم قاطی داماشی ها
وای گل اولو که افساید بودو زدن هر پنج نفر یکی بلند شد گفت گللللللللللللللللللل:D
فهمیدیم اخ اخ پرسپولیسی ها بد قاطی شدن با داماشی ها:D
حیف نشد تشویق کنیم فقط صحنه حساسارو مجبوری فریاد میزدیم دیگه پرسپولیسه دیگه:p

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
پرسپوليس فردا ساعت 12 تمرين مي‌کند

تيم فوتبال پرسپوليس فردا ساعت 12 در ورزشگاه درفشي‌فر تمرين مي‌کند.
00946420.jpg

بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس با دو اتوبوس و اسکورت پليس از شهر رشت خارج شدند و آنها شام را هم در اتوبوس خوردند و در هيچ رستوراني توقف نکردند.

به گزارش فارس، بازيکنان پرسپوليس فردا ساعت 12 در ورزشگاه درفشي فر تمرين مي‌کنند.

سيدجلال حسيني و محسن مسلمان دو بازيکن مصدوم پرسپوليس هم که در بازي امشب مقابل داماش به ميدان نرفتند مي‌توانند در بازي بعدي پرسپوليس مقابل راه آهن به ميدان بروند

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حقيقي: صادقيان جزو بهترين دوستان من است!

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت:همينجا مي‌گويم پيام جزو بهترين دوست‌هاي من است و من از او بابت اتفاق پيش آمده عذرخواهي کردم.
00945751.jpg

رضا حقيقي پس از برد پرسپوليس مقابل داماش در گفت‌وگويي اظهار داشت: روز بسيار خوبي را پشت سر گذاشتيم. داماش هم در بازي با پرسپوليس مي‌خواست به هر قيمتي که شده بازنده نباشد اما ما خيلي باهوش بوديم و بهترين استفاده را از فرصت به دست آمده داشتيم. مهم براي ما 3 امتياز بازي بود.

به گزارش فارس، وي درباره رابطه‌اش با پيام صادقيان نيز گفت: الان هم رابطه من با پيام خوب است بالاخره مشکل کوچکي بين من و پيام پيش آمد به نظرم به خاطر اين بود که ضربان قلبمان کمي بالا رفت و اشتباهي کرديم اما همينجا مي‌گويم پيام جزو بهترين دوست‌هاي من است و من از او بابت اتفاق پيش آمده عذرخواهي کردم.

حقيقي ادامه داد: به نظرم فشاري که روي پرسپوليس است نبايد با هيچ‌يک از تيم‌هاي ديگر مقايسه شود حالا يا داماش باشد يا تيم‌هاي ديگر. به همين دليل ناخواسته يکسري اتفاق‌ها مي‌افتد و خواهش مي‌کنم ما را با هيچ تيمي مقايسه نکنيد چون پرسپوليس اگر حتي يک مساوي در آزادي بگيرد هر کسي هر حرفي دوست دارد مي‌زند پس شرايط ما با بقيه تيم‌ها فرق دارد.

حقيقي در پاسخ به سوالي که آيا شما صادقيان را زديد يا کتک خورديد گفت: صادقيان من را زد مهم اين است که همه‌چيز را فراموش کرديم و اشتباه کوچکي پيش آمده بود که تمام شد.

حقيقي در مورد جريمه 15 درصدي نيز گفت: چه حرفي بايد بزنم؟ مثل اينکه بعد از اينکه ما را جريمه کردند گفته‌اند اگر پسر خوبي باشيم و کادرفني از ما رضايت داشته باشد اين پول‌ها را مي‌بخشند حالا اميدوارم که پول بدهند بقيه مسائل حل مي‌شود.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بنگر: باهوش‌تر از داماش بازي کرديم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خوشحالم که همزمان با برتري ما استقلال باخت تا بالاتر از اين تيم قرار بگيريم.
00946590.jpg

محسن بنگر پس از پيروزي مقابل داماش اظهار داشت: خداراشکر در روزي که ما برديم استقلال باخت و بالاتر از آنها قرار گرفتيم. البته هنوز کار براي ما تموم نشده چون فولاد هم برده و کار براي ما سخت است.

به گزارش فارس، وي افزود: اکنون زمانش رسيده که هواداران به ورزشگاه بيايند. پرسپوليس بي‌صبرانه به کمک هوادارانش نياز دارد. بازي خيلي سخت و سرنوشت‌سازي مقابل راه‌آهن داريم و اگر آن بازي را ببريم خيالمان تا حدودي راحت مي‌شود.

بنگر در مورد مشکلات پرسپوليس براي سفر به رشت گفت: متاسفانه هميشه مشکل بوده البته چک‌هاي آقاي شيريني نيز دست ما هست و همينطور مانده، ما هميشه رفتنمان به شهرستان‌ها بسيار خوب و با کلاس است اما برگشتنمان با اتوبوس و شرايط خاص. البته خداراشکر 10 روز ديگر بازي داريم و با اتوبوس برگرديم فرصت براي ريکاوري داريم.

بنگر درخصوص انتخابش به عنوان بهترين بازيکن زمين گفت: اين تلاش دسته‌جمعي بود که ما توانستيم به 3 امتياز بازي برسيم. خيلي خوشحالم که به عنوان بهترين بازيکن زمين انتخاب شدم و من هميشه با تمام وجودم به دنبال اين هستم تا پرسپوليس امسال به يک جام برسد و دل هوادارانش شاد شود. من کاري نکردم. اميدوارم اين برد لبخندي به لب هواداران در سال جديد آورده باشد. البته داماش هم امروز خوب بازي کرد اما ما باهوش‌تر بوديم.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
برذ خیلی دلچسبی بود نخ سوزن آخرش که همزمان با تعویض کانال تلویزیون همراه شد
بازی حریف خیلی کثیف بود و از همون ناحیه ای که قصد داشتند ناجوانمردانه منهدم کنند (منظور عباس زاده) بود گل خوردن این دلچسبی رو بیشتر کرد
داور حیف نون هم باز ثابت کرد که حروم خوری بیش نیست و گل مسلم رو باطل کرد
و از همه مهمتر خیط شدن حسن زاده و رفقا بود که با بخشش تماشاگر ها و علیرغم فحاشیها به پرسپولیس خوب چیزی نوش جان کردن! تا باشه از این ضدحالها

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
تبریک واسه برد.
فقط امیدوارم که حسرت اون یک امتیازی که به ناحق ازمون کم شد و از خیلی تیم های دیگه (ازجمله فولاد و سپاهان!) کم نشدو نخوریم آخر فصل!!!!

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
برذ خیلی دلچسبی بود نخ سوزن آخرش که همزمان با تعویض کانال تلویزیون همراه شد
بازی حریف خیلی کثیف بود و از همون ناحیه ای که قصد داشتند ناجوانمردانه منهدم کنند (منظور عباس زاده) بود گل خوردن این دلچسبی رو بیشتر کرد
داور حیف نون هم باز ثابت کرد که حروم خوری بیش نیست و گل مسلم رو باطل کرد
و از همه مهمتر خیط شدن حسن زاده و رفقا بود که با بخشش تماشاگر ها و علیرغم فحاشیها به پرسپولیس خوب چیزی نوش جان کردن! تا باشه از این ضدحالها
والا ما چهار رسیدیم تا خود 5.30 داشتن فحش میدادن یعنی فحش میدادنا به استقلال هم فحش میدن
تو جریان بازی کمتر شد ولی بازم خواهر مادر دایی رو سوار کردن
دلم سوخت براش
دیگه محروم بودن اومدن تلافی کردن دو بازی اخرم محروم شن

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
... موندم این حسن زاده چقدر پپه است اصلا بلد نیست قواعد بازیو همش رو بازی میکنه و تابلو دشمنیشو با پرسپولیس نشون میده.
راستی یک هفته قبل عید از رشت گذشتیم و به انزلی رفتیم خیلی ته دلم خواستم که پرسپولیس اونجا زمین نخوزه ظاهراً دعای این گربه سیاه گرفت خدا رو شکر

Last edited by a moderator:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
واقعا برد خوبی بود چسبید کاش یوخده قدره بازیهایی که گذشت بعضیاش رو میدونستیم تا دیگه مثل الان چشممون به بازی باقی مونده فولاد نبود انشالله که نتایج به نفع ما رقم بخوره

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام خدمت همه دوستان پرسپولیسی
تبریک بابت این برد خوب.
البته در حال حاضر بیشترین بخت قهرمانی با فولاد هست ...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
ولی حقش نیست این تیم تو یه.دوره ای از شش تا بازی فقط یک امتیاز گرفت خدایی منصفانس؟

بالا