• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
خداییش هم حق فولاد یا نفته که قهرمان بشن

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk
انصافا نفت بشه نمیسوزم ولی فولاد نه اخه یادمه از دسته دو با سهمیه ای که از تیم دیگه خرید اومد بالا حالا اینجوری شاخ شده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من از نظر کار تیمی میگم. شما ببین الان پرسپولیس بهترین بازیکنای ایران داره. بهترین خط دفاع و بهترین خط خط حمله. دروازه بان خوب
اما به دلیل تاکتیکهای مربی و مسائل حاشیه ای خوب بازی نمیکنه.
اما تیمی مثل فولاد با بضاعت کمتر خیلی بهتر بازی کرده و بالاتر از اون تیمی مثل نفت. یحیی واقعا سرمربی خوبیه. تو پرسپولیس هم خوب کار کرد و تنها نکته منفیش اون صحبتهاش در مورد مهدوی کیا بود که منصفانه نبود.
نفت هم قهرمان بشه من خوشحال میشم. یه تیمی که فقط فوتبال بازی میکنه.

در ضمن اون بازی جلو سپاهان همه چی دست خود پرسپولیس بود. اگه میبرد قهرمان میشد و اگه نمیبرد نمیشد.

الان قهرمانی پرسپولیس وابسته به این هست که 3 تا بازی مساوی بشه که امکانش خیلی خیلی کمه و دست پرسپولیس هم نیست.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
همین تیم اگه مرد بود با دست گل نمیزد
اگه قهرمانی حقشه کل بازی به لطف همین حق وردی 90 دقیقه بازیکنهای ما رو کتک نمیزدن
حق قرهمانی فقط برای ماست چون نه مربی درست داشتیم و کلی هم نامردی در حقمون شد ولی
همینکه تا هفته آخر شانس قهرمانی داریم کافیه !
حالا یکی با 19.25 و تقلب شاگرد اول بشه و یکی هم با زحمت خودش 19 بشه و شاگرد دوم اینقدر ناراحت کننده نیست و نخواهد بود.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
من نظر شخصی خودم رو می نویسم :
دلایل عدم موفقیت ( ان طور که ما دوست داشته ایم ) در پرسپولیس به طور عمده بر می گرده به مشکلاتی که از نظر مدیریتی وارد کردند و گرفتاری ها و کش مکش های مالی زیادی درست شد و برخی مسایل بی ربط که صرفا جو سازی بود مثل ماجرای قلیان کشی و مساله کارت به کارت و ... که از نظر روانی رکن موثری در عدم تمرکز تیمی داشت و البته بخشی هم مربوط به مربی گری و سلیقه دایی است. البته این حرف به این معنی هم نیست که تقصیرات دایی پررنگ تر از سایر عوامل باشه، اما احتمالا می شد با موجودی پرسپولیس نتایج بهتری گرفت و دست کم دو برد دیگر داشت ( مثلا در برابر گسترش تبریز و تراکتور سازی در دور برگشت که هر دو باخت خیلی بد و مفت بود )
با این وجود من فکر می کنم به نسبت چند سال گذشته که بدترین نتایج رقم خورده بود امسال وضعیت برای پرسپولیس بهتر بود و تا حدی در اندازه های نام خودش کار کرد.
این تیم اگر اسکلت اصلی ش حفظ بشه و قدری هم تقویت بشه ( مخصوصا در مرکز زمین ) برای فصل جدید می تواند خبلی بهتر و روان تر بازی کنه و نتیجه بگیره؛ اما از اونجا که اخیرا بحث واگذری به بخش خصوصی مطرح شده و نحوه این واگذاری هم مشخص نیست و نهایتا همچنان مشکلات و معضلات مدیریتی و مالی پا برجاست؛ امیدواری کمی وجود خواهد داشت...

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
هرچقدر دوست داری داد بزن بگو قهرمانی حق پرسپولیس نیست :) مثل من هوادار تعصبی نیستی که حرفمو بفهمی

تو یا استقلالی هستی یا فک میکنی کارشناس فوتبالی توی این مملکت که اینجوری نطق میکنی . برای همین به حرفا ی من حمله میکنی،نقد میکنی،فورا 200 خط مینویسی چون حرفامو نمیفهمی

عاشق پرسپولیسم ♥ هوادار پرسپولیسم ♥ حتی اگه بره دسته ی سوم بازم طرفدارشم ...... اگه اسمون به زمین بیاد بازم میگم حق تیم منه که قهرمان بشه

فک کردی کارشناس فوتبالی توی این مملکت که داری کارشناسانه نظر میدی :) اگه کارشناس هستی برو صداسیما کارکن اینجا علیه تیمم اظهار فضل نکن

باز تو بگو حقش نیست قهرمان بشه،ولی من همیشه میگم قهرمانی حق پرسپولیسه مال پرسپولیسه

من به عنوان هوادار پرسپولیس نظر میدم،نه کارشناس فوتبال ...... چون کارشناس فوتبال نیستم اما طرفدار پرسپولیس که هستم

Last edited by a moderator:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
انصافا نفت بشه نمیسوزم ولی فولاد نه اخه یادمه از دسته دو با سهمیه ای که از تیم دیگه خرید اومد بالا حالا اینجوری شاخ شده
انشاالله پرسپولیس قهرمان میشه
مثل بازی با سپاهان یه معجزه ی دیگه میخوایم دادا.......منکه امیدوارم پرسپولیس قهرمان بشه.......اگه نشد بقول شما نفت بشه بهتره چون پرسپولیس توی حذفی به فولاد باخت

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
حق قهرمانی فقط برای ماست چون نه مربی درست داشتیم و کلی هم نامردی در حقمون شد
خدایی مربی مزخرفی داشتیم ! انصاری فرد رو پرپر کرد رفت . حالا انصاری فرد توی تراکتور چقدر بازیکن موثری شده

فصل بعد هم احتمالا استخاره میکنه عباسزاده بد در میاد ! سید صالحی خوب در میاد . ای خدا دیوانه شدیم از دست این نامردا

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
بچه ها چقدر اینجا دلشون خوشه . 1 % فکر کنید که قهرمان بشیم . اگر نفت و فولاد و اونا هم مساوی کنن ما از اس خوزستان میبازیم .
این قضیه بهتون ثابت نشده ؟

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
من نظر شخصی خودم رو می نویسم :
دلایل عدم موفقیت در پرسپولیس به طور عمده بر می گرده به 1-مشکلاتی که از نظر مدیریتی وارد کردند و 2-گرفتاری ها و 3-کش مکش های مالی زیادی درست شد و4- برخی مسایل بی ربط که صرفا جو سازی بود مثل ماجرای قلیان کشی و مساله کارت به کارت و ... که از نظر روانی رکن موثری در عدم تمرکز تیمی داشت و البته بخشی هم مربوط به مربی گری و سلیقه دایی است
می شد با موجودی پرسپولیس نتایج بهتری گرفت و دست کم دو برد دیگر داشت ( مثلا در برابر گسترش تبریز و تراکتور سازی در دور برگشت که هر دو باخت خیلی بد و مفت بود )
این تیم اگر اسکلت اصلی ش حفظ بشه و قدری هم تقویت بشه ( مخصوصا در مرکز زمین ) برای فصل جدید می تواند خبلی بهتر و روان تر بازی کنه و نتیجه بگیره؛ اما از اونجا که اخیرا بحث
لپ حرفای شما این میشه :: در موقعیت حساسی که پرسپولیس نیاز به ارامش داشت مافیای فوتبال به تیممون حمله کردن
خیلی قشنگ حرف زدی دادا

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
.... مــــا استقلال خوزستانو میبریم

.... فولاد هــــــــم توی تبریز میبازه

.... نفت هــــــــم توی اصفهان میبازه

.... استقلال توی تهران مساوی میکنه
این خط این نشان رفیقا
ببین من کی گفتم دادا

Last edited:

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
من حرفی ندارم ولی هر کس می گه فولاد و نفت باید قهرمان شن لطفا بگه فصل بعد آیا واقعا همین موقع اینا تو آسیا حذف نشده و ته جدول لیگ برتر ایران یا جزو تیم های سقوط کننده نیستن؟ آبروی فوتبال ایران چی می شه؟
تو فوتبال ایتالیا و اسپانیا به اون عظمت تیمایی مثل ناپولی و... یهو بعد مدت ها میان وارد چمپیونز لیگ می شن به هیچ جا نمی رسند یکم واقع بین باشید. وقتی تیمی قهرمان لیگ برتر ایران شده و رفته آسیا باید واقعا در حد نماینده قهرمان ایران باشه تو آسیا نه اینکه عین همه بازیاش رو یا ببازه یا مساوی و فوقش یه برد جلوی یه تیم ضعیف.

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

قابل توجه شما اینکه فولاد سابقه قهرمانی در لیگ برتر رو داره...

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
من حرفی ندارم ولی هر کس می گه فولاد و نفت باید قهرمان شن لطفا بگه فصل بعد آیا واقعا همین موقع اینا تو آسیا حذف نشده و ته جدول لیگ برتر ایران یا جزو تیم های سقوط کننده نیستن؟ آبروی فوتبال ایران چی می شه؟
تو فوتبال ایتالیا و اسپانیا به اون عظمت تیمایی مثل ناپولی و... یهو بعد مدت ها میان وارد چمپیونز لیگ می شن به هیچ جا نمی رسند یکم واقع بین باشید. وقتی تیمی قهرمان لیگ برتر ایران شده و رفته آسیا باید واقعا در حد نماینده قهرمان ایران باشه تو آسیا نه اینکه عین همه بازیاش رو یا ببازه یا مساوی و فوقش یه برد جلوی یه تیم ضعیف.

ببخش داداش اما الان استقلال آبرو داری کرده تو آسیا یا فولاد ؟

حرفا میزنیا ! به نظر من همین که لیگ رقابتی میشه خوبه و جذاب میشه بازی ها

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
کفاشیان: مدیریت‌های گذشته صدماتی را به پرسپولیس وارد کرده است / این 2 میلیارد باید برای پرداخت کل بدهی پرسپولیس است، به هیچ عنوان آن را نمی دهیم

کفاشیان گفت: این دو میلیارد تومان شروعی برای تسویه بدهی‌ها و مشکلات پرسپولیس است. ممکن است بخشی از این پول‌ها هم به همین بازیکنان داده شود، برخی هم صرف بدهی‌ها شود.

پ ن 1 : بیماری سکته قلبی کرده... نیاز به عمل جراحی قلب باز دارد... اما پیش از آن باید زنده بماند... این زنده ماندن محتاج یک قرص زیرزبانی است... قرص را رسانده اند... اما پزشک متخصص!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میگوید : "حالا که باید عمل شود، قرص در اولویت نیست"... نتیجه؟؟

پ ن 2 : فدراسیون فوتبال درگیر مشکلات شدید مالی است... کمترین دریافتی برای آنها از نان شب واجب تر است... 2 میلیارد ناقابل، به نام پرسپولیس، به کام فدراسیون شده است... ارث فرزند در دست پدرخوانده بدسابقه... نتیجه؟؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
بازهم تاکید میکنم... سرمنشاء و نیت پشت پرده هر دو جریان "انتساب قلیان کشی نها به دو بازیکن پرسپولیس" و "سرچرخاندن 2 میلیارد کذایی که قرار بود به پرسپولیس پرداخت شود"... یکی است...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
در واکنش به مطرح شدن بدهی 60 میلیاردی پرسپولیس
رویانیان: آقای کفاشیان! از مدیریت و حسابرسی چه می‌دانی؟/ با ارائه مدارک روسیاه می‌شوی

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در جواب اظهارات علی کفاشیان مبنی بر بدهی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: برادر محترم و عزیز جناب آقای کفاشیان! شما در مصاحبه امروزتان در وزارت ورزش اشاره به 60 میلیارد بدهی باشگاه پرسپولیس کرده‌اید و گفته‌اید که این ناشی از عملکرد مدیران قبلی پرسپولیس است.

وی افزود: لذا شایسته است که به چند نکته توجه کنید. آیا شما در جریان بدهی 60 میلیاردی پرسپولیس هستید؟ شما به چه استنادی اعلام کردید که این بدهی 60 میلیارد است؟ جنابعالی از حسابرسی چه چیزی می‌دانید؟

رویانیان ادامه داد: آیا فراموش کردید یک گزارش مالی را در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال آنگونه فاجعه‌آمیز و فاجعه‌بار ارائه کردید که زبانزد خاص و عام شد و زبان‌تان بند آمده بود که جواب سوال‌ها را بدهید؟ آقای کفاشیان! آیا شما از مدیریت جز خنده چیز دیگری می‌دانید؟

رویانیان خاطرنشان کرد: جنابعالی به چه حقی پول‌های پشت پرده به برخی بازیکنان پرداخت کردید در حالی که هیچ کمکی به پرسپولیس نکردید. دبیرکل سابق کمیته المپیک یعنی آقای افشارزاده بهتر از هر کسی می‌داند که شما به عنوان دبیرکل اسبق کمیته المپیک چه بدهی‌هایی به بار آوردید و ثمره آن نتایج بسیار ضعیف در بازی‌های آسیایی بود. جناب آقای کفاشیان بنده امروز طی نامه‌ای رسمی از آقای خادم معاون وزیر ورزش و جوانان و همچنین علی پروین خواسته‌ام که یک نسخه از گزارش حسابرسی رسمی و قانونی را به اینجانب بدهند تا موضوع بدهی‌ها یا ارقامی که برای تخریب مدیران قبلی بارها مطرح شد برای مردم و هواداران شفاف شود.

مدیرعامل اسبق قرمزپوشان تأکید کرد: اگر چنین نکنند بنده گزارش رسمی مؤسسه حسابرسی کشور را که دو سال در طول مدیریت اینجانب صورت پذیرفته و بدهی‌های رسمی تمام مدیریت های گذشته را منتشر خواهم کرد. خواهشمند است دیگر بر طبل توخالی بدهی‌های نجومی پرسپولیس نکوبید که با ارائه اسناد و مدارک روسیاه خواهید شد.

پ ن : علی کفاشیان پیش از ورود به مدیریت ورزش، کارشناس خبره بانک مرکزی در حوزه ارز بود... این داستان ریشه های عمیقی داره رفقا... منتظر بازیهای رسانه ای و افشاگریهای بی پشتوانه باشید...

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
فقط یکی مثل سلطان میتونه اینطوری حرف بزنه
انتقادهای تند علی پروین به وزارت ورزش:

*نه پول میدن، نه میذارن ما درآمدزایی کنیم. با بهترین اسپانسر قرارداد بستیم ولی بایکوتمون کردن. مردم هه چی رو متوجه میشن.
* آقای روحانی! ورزش را به نا کاردان سپردی. به داد این ورزش برس.

* آقای گودرزی! متاسفم که وزیر ورزش شدی.
* ایشون 50 تا مشاور دور خودش گذاشته ولی 6 ماهه خودش نیم ساعت وقت واسه ما نمیذاره.
* آقای گودرزی تا چند ماه پیش منتظر بودی ما برات مصاحبه کنیم که مجلس بهت رای اعتماد بده حالا واسه ما وقت نداری.
* باید افتخار میکردی که با ما پیشکسوت ها عکس بگیری.

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930118000117

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب اینم از ریز قرارداد کادر فنی و بازیکنان:

ايسنا براي روشن شدن اين پرونده و اطلاع افکار عمومي فهرست مبالغ پرداختي به اعضاي تيم پرسپوليس و رقم قراردادهايشان را منتشر کرد.

00946882.jpg

00946883.jpg

پ.ن: واقعا حرفی برای گفتن باقی میمونه؟؟ اگه این لیست و ارقام ذکر شده درست و واقعی باشن اونوقت آقایان چه حرفی برای گفتن خوهند داشت؟؟؟

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
واکنش منتقمي به انتشار ليست مالي پرسپوليس

قائم مقام باشگاه پرسپوليس گفت: مبالغ ليست را نديدم که آن را تأئيد يا تکذيب کنم و ديگر بيشتر از اين چيزي نمي‌دانم اما فقط مي‌دانم که اين ليست کاملاً محرمانه بوده است.
00945569.jpg

بهروز منتقمي در خصوص ليست مالي منتشر شده باشگاه پرسپوليس که در آن رقم قرارداد و دريافتي کادر فني و بازيکنان اين تيم اعلام شده گفت: اين ليست دست آقاي ايمان‌زاده بود که او کارهاي مالي فدراسيون فوتبال را انجام مي‌دهد و کارمند وزارت ورزش است و به همين دليل براي ذيحسابي باشگاه پرسپوليس هم او آمد. يک نسخه، محرمانه براي اميررضا خادم ارسال شد، يک نسخه براي دفتر وزير ورزش و جوانان فرستاديم. يک نسخه ديگر را براي علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال ارسال کرديم و يک نسخه ديگر را براي سازمان ليگ و يک نسخه هم پيش ايمان‌زاده بود و يک نسخه ديگر دست عاشوري مسئول مالي باشگاه پرسپوليس.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: حتي براي اينکه اين نسخه به بيرون درز پيدا نکند دبيرخانه و روابط عمومي باشگاه پرسپوليس هم از آن بي‌اطلاع بودند و حتي اجازه نداديم که دبيرخانه اين ليست را تايپ کند چرا که فکر مي‌کرديم اين ليست به بيرون درز پيدا مي‌کند اما بايد بگويم که ليستي درست است که شماره حساب‌ها در کنار آن نوشته شده چون ما يک بار اين ليست را فرستاديم و گفتند که بايد با قراردادهاي سازمان ليگ تطبيق داده شود و به همين دليل آن را برگشت زدند و ما دوباره آن را برايشان فرستاديم و کل اين ليست محرمانه بود و فقط براي اينکه مسئولان از آن مطلع شوند براي آنها فرستاديم و حتي خود من و آقاي قدوسي مسئول روابط عمومي باشگاه از وجود اين ليست بي‌اطلاع بوديم و فقط ليست را به افرادي داديم که نام بردم و نمي‌دانم چه کسي اين ليست را ارائه کرده و فقط مي‌گويم ليستي که با شماره حساب همراه است ليست اصلي است.

قائم‌مقام باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سؤال که آيا مبالغ ليست منتشرشده واقعي است يا نه، افزود: من مبالغ ليست را نديدم که آن را تأئيد يا تکذيب کنم و ديگر بيشتر از اين چيزي نمي‌دانم اما فقط مي‌دانم که اين ليست کاملاً محرمانه بوده است.

بالا