• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
خاک تو سر این علی دایی ترسو پارسالم یحیی ترسید و ما باختیم مربی ترسو بدرد پرسپولیس نمیخوره خب احمق این تیمی که 4 بازیکن اصلیش نیستو چرا میترسی نمیزاری بچه ها نفوذ کنند اصلا این دایی دستو پای بچه های تیمو بسته و انداختشون تو زمین اه اه این عالیشاه واقعا بازیکن افتضاحی هسته تو کل بازی یک نفوذم نداشت یک چیزی تو مایه های غلام رضاییه و در گل آخرم اشتباه فاحش پولادی و بنگر و البته بازم نیلسون مقصر بود میثم حسینی بهتر از پولادیه
منکه موندم چی بگم فقط میگم این دایی مربی نیست مخ نداره خدایی درخشان چقدر قشنگ توضیح میداد درخشانم گفت تیمو دایی بسته اگه این تیم دسته قلعه نویی بود الان با اختلاف قهرمان بودیم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بقیه تیم ها هم کمتر خرج نکرده باشن بیشتر هم نیست من میگم چرا همش میگن ما هیچی نگرفتیم یا خودشون رو به گدایی میزنن من منظورم این هست اگر نه تیمهای دیگه هم همین هستن منتها گیر دادن به پرسپولیس :)
منم موافقم و مطمءنا بقیه تیمهای مدعی و مطرح کمتر از این مبالغ قرارداد نبستن و اگه در تیم پرسپولیس تنها دو بازیکن میلیاردی میگیرن، توی اون تیمها چندین و چند بازیکن میلیاردی میگیرن. حالا با توجه به حرکتی که وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال در قبال پرسپولیس انجام دادن و لیست قراردادها رو منتشر کردن امیدوارم لیست قرارداد سایر تیمها رو هم منتشر کنن تا معلوم بشه سایر تیمها با چه مبالغ گزافی بسته شدن.
از طرفی حرف سر مبلغ قرارداد بازیکنها نیست، حرف سر مبلغ دریافتی بازیکنها و صحبتهای مکررشون در زمینه بی پولی و انجام اعتصاب هستش.
من میگم اگه بازیکنها واقعا اینقدر دریافتی داشتن چرا اینقدر حرف از نداری میزنن و در طول فصل چندین نوبت اعتصاب میکنن و به تیم لطمه میزنن؟؟ دایی دیشب تو برنامه 90 میگه من 740 تا گرفتم و کمتر از 50% قراردادمه و لیست منتشر شده مبلغ دریافتی من رو اشتباه زده! چند روز پیش دایی میگه بازیکنها 40 تا 50 درصد قراردادهاشون رو گرفتن. اونوقت بازیکنها میگن ما خیلی خیلی کم گرفتیم و بعد دست به اعتصاب میزنن. از طرفی در قیاس با این بازیکنها یکی مثل عباس زاده با 80 میلیون داره با جون و دل بازی میکنه و اینهمه هم خوب بازی کرده واسمون.
با این تفاسیر تنها چیزی که این وسط مهم نیست پرسپولیس و هواداراش هستن.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان من دوباره به لیست منتشر شده نگاه کردم. مبالغ دریافتی بازیکنان روی هم کمتر از 15 میلیارد هستش. کاری به این مسئله نداریم که قرارداد چه بازیکنی زیاد هستش و چه بازیکنی کم، حرف فقط سر مبالغ دریافتی بازیکنان هست وگرنه مجموع کل قرارداد بازیکنان تیم پرسپولیس از خیلی از تیمهای دیگه کمتر هستش.اگه لیست دریافتی سایر باشگاهها منتشر بشه اونوقت معلوم میشه چه تیمهایی با چه مبالغ گزافتری بسته شدن. البته نمونه هایی از مبالغ قرارداد هم رسانه ای شد که به قول معروف مشت نمونه خروار هستش. مسئله فقط اون مبلغ دریافتی بازیکنها هستش که اگه واقعیت داشته باشه و درست باشه نشون میده که بازیکنها پول قابل قبولی از قراردادهاشون دریافت کردن و اونوقت این سوال پیش میاد که اینهمه حرف از بی پولی و اعتصاب واسه چی بود؟؟؟ باز هم میگم اگه اون قسمت دریافتی بازیکنها واقعیت داشته باشه این موضوع صدق میکنه. یک موضوع رو هم نباید فراموش کنیم که چرا فقط لیست قراردادهای پرسپولیس منتشر شد؟؟؟ چرا پول وزارت ورزش فقط وقتی میخواد به پرسپولیس برسه اینهمه داستان داره؟؟؟ چرا پول اختصاص داده شده به سایر تیمهای تحت نظر وزارت ورزش این داستانها رو نداره؟؟؟ اگه قانون اجازه انتشار لیست قراردادهای بازیکنهای پرسپولیس رو میده چرا این قانون برای بقیه تیمها اجرایی نمیشه؟؟؟ چرا دوباره وقتی تیم امید زیادی به کسب قهرمانی داره، آقایون بازی جدیدی رو شروع میکنن؟؟؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دم خروس بیرون زده... خودتون رو عذاب ندید. جمع تصمیم سازان با برنامه و قیح، خودی های موقعیت نشناس و خودخواه و هوادارنماهایی که این روزها قند تو دلشون آب میشه از اوضاع پرسپولیس، مثلث شومی بودن که ما رو به اینجا رسوندن... وگرنه همه میدونن کی ولخرجی رو باب کرد، کی گسترش داد و کی داره ادامه میده... اما دریغ از یکبار اسم آوردن. دوسال و نیم زوم کردن رو پرسپولیس انگار بقیه همگی علیه السلام بودن... این روزها هم میگذرن و روسیاهی میمونه مخصوصا به اون هوادارنماهایی که کمین کرده بودن برای امروز...

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
دم خروس بیرون زده... خودتون رو عذاب ندید. جمع تصمیم سازان با برنامه و قیح، خودی های موقعیت نشناس و خودخواه و هوادارنماهایی که این روزها قند تو دلشون آب میشه از اوضاع پرسپولیس، مثلث شومی بودن که ما رو به اینجا رسوندن... وگرنه همه میدونن کی ولخرجی رو باب کرد، کی گسترش داد و کی داره ادامه میده... اما دریغ از یکبار اسم آوردن. دوسال و نیم زوم کردن رو پرسپولیس انگار بقیه همگی علیه السلام بودن... این روزها هم میگذرن و روسیاهی میمونه مخصوصا به اون هوادارنماهایی که کمین کرده بودن برای امروز...
هر چیزی که این روزها باعث دلسردی میشه یه طرف .. حضور مدیری مثل شما که پست ها تون ارزش چند بار خوندن رو داره طرف دیگه
ممنون از فهمیدگی و سواد شما
این صحبت واقعن حرف دل منم هست .. امان از عوام فریبی و کوته فکری و نگاه احساسی

• Like
Reactions: usl

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس بزرگترین تیم ایران هست حتی اگر قرار دادهاش 2 میلیارد هم باشه اشکالی نداره تیم مدعی خب معلومه با رقم بالایی بسته میشه اما بحث سر اینه اینا چرا میگن ما هیچی پول نگرفتیم . در صورتی که پول گرفتن . خود علی دایی موقعی که از پرسپولیس رفت گفت من مجانی کار میکنم خب امسال هم لطف میکردن 740 ملیون رو صرف نظر میکردن میدادن به اونایی که میگفتن ما هیچی نگرفتیم !

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
نکته کلیدی در قراردادها اینه که برای پرسپولیس چند برابر بقیه تیمها باشه که نیست (حتی نصف هم نیست) اصلا براحتی بهش نمیرسن ولی تیمهای دیگه پرداختیشون سر موقع است
و اما نکته دیگه اگر کسی با دو تیم پایتخت مشکل داره برای جفتشون خرابکاری ایجاد میکنه ولی چرا این مشکلات برای پرسپولیسه؟! تنها یک نفر میتونه باشه که چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
خدا عزت نداد قهرمان شی
خدا عزت نداد اقای گل لیگ از پرسپولیس نره
خدا عزت نداد کریمی تو پرسپولیس بمونه
خدا عزت رو فقط به شما میده اقای دایی
این جا مدرسه فیضیه قم نیست که با استخاره جلو بره
10251905_380044702138684_948033936_n.jpg

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
Last edited:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
در تازه‌ترين رده‌بندي مربيان فوتبال جهان افشين قطبي، امير قلعه‌نويي و حسين فرکي در رده‌‌هاي 198، 237 و 512 قرارگرفتند.

به نقل از سايت مربيان، افشين قطبي که هدايت تيم ژاپني شيميزو اس‌پولس را برعهده دارد، با کسب 3150 امتياز در رده 198 بهترين مربيان باشگاهي دنيا قرارگرفته است.

پس از وي امير قلعه‌نويي، مسئول فني با تجربه استقلال تهران با 2629 امتياز در رده 237 برترين‌هاي جهان جاي دارد.

سومين مربي برتر باشگاهي کشورمان حسين فرکي با کسب 1250 امتياز است که صاحب رده 512 شده است.

براساس اين اعلام «خرادو مارتينو» سرمربي آرژانتيني بارسلونا با کسب 17354 امتياز در رده نخست جاي دارد.

کارلو آنچلوتي که در فصل جاري هدايت رئال مادريد اسپانيا را برعهده گرفت با 16214 امتياز دوم است و ديگو سيمئونه، مسئول فني اتلتيکومادريد با 15574 امتياز سوم شده است.

فهرست 10 مربي برتر جهان تا حال به اين شرح است:

1- خرادو مارتينو، آرژانتيني، 17354 امتياز

2- کارلو آنچلوتي، رئال مادريد اسپانيا، 16214 امتياز

3- ديگو سيمئونه، اتلتيکومادريد اسپانيا، 15574 امتياز

4- پپ گوارديولا، بايرن مونيخ آلمان، 13779 امتياز

5- ژوزه مورينيو، چلسي انگليس 12215 امتياز

6- رافائل بنيتس، ناپولي ايتاليا، 12215 امتياز

7- يورگن کلوپ، بورسيادورتموند آلمان، 11610 امتياز

8- آرسن ونگر، آرسنال انگليس، 11378 امتياز

9- خورخه خسوس، بنفيکا، 11151 امتياز

10- لوران بلان، پاري‌سن‌ژرمن فرانسه، 10533 امتياز
+
پ.ن: جات خیلی خالیه قهرمان بیا بپر برامون که دلمون خونه

بی غیرت بود با صورت نمیرفت تو تیر دروازه
من نیلسون بیشتر از این حرفا قبول دارم

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
کفشگری: حاضرم با تیم محبوبم قرارداد ۱۰ ساله ببندم/ نمی‌دانم به خاطر کدام دشمنی این شایعات را می‌سازند
240x165xkafshgari.jpg.pagespeed.ic.rypQghN6js.jpg
پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حاضرم با تیم محبوبم قرارداد ۱۰ ساله ببندم و این تیم را قلبا دوست دارم.

مهرداد کفشگری در مورد شایعاتی که برای جدایی او مطرح شده است، عنوان کرد: هیچ وقت به خودم اجازه شرط گذاشتن برای پرسپولیس را نمی‌دهم. قراردادم با پرسپولیس سه ساله است. نمی دانم برخی چه دشمنی با من دارند که این شایعات را مطرح می‌کنند. در حد و اندازه شرط گذاشتن برای تیم محبوبم نیستم حاضرم قرارداد 10 ساله ببندم این تیم را قلبا دوست دارم. به هیچ وجه اهل کلاس گذاشتن برای تیم محبوبم نیستم.

وی افزود: تمام فوتبالم را مدیون تیم محبوب پرسپولیس هستم. این مسئله را به خوبی می‌دانم. با بازی مقابل راه آهن آبرویمان رفت اما این موضوع را جبران می کنیم با امید زندگی می کنیم.

هافبک پرسپولیس در ادامه یادآور شد: دکتر جراحم بعد از مصدومیتم به من اجازه تمرین نداد اما برای پرسپولیس و بازی کردن در این تیم یک ماه زودتر تمریناتم را شروع کردم چرا که دوست داشتم برای پرسپولیس بازی کنم. افتخار می‌کنم پیراهن این تیم را به تن دارم و جانم را برای این تیم می‌دهم از ته قلب می ‌گویم به دنبال این نیستم که برای تیم کلاس بگذارم مطمئن باشید با تمام وجودم بازی می‌کنم تا بتوانیم یک سال خوب را پشت سر بگذاریم هواداران بدانند کسانی که گفتند خسته شدم و از تیم می‌روم دروغ گفتند. کسانی که این دروغ را گفتند خودشان بیایند به این موضوع جواب بدهند.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
گزارش تمرین امروز پرسپولیس
240xNx11.jpg.pagespeed.ic.zRsWPvmA4n.jpg

پرسپولیس نیوز : تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

تمرین صبح پرسپولیس از ساعت 11:30 در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

* بازیکنان پس از 10 دقیقه گرم کردن زیر نظر مولایی در دو گروه به سپک‌تاکرا مشغول شدند که در این بخش کری‌خوانی و سروصدا حرف اول را می‌زد.

* دروازه‌بان‌های پرسپولیس زیر نظر غلامپور تمرینات ویژه‌ای انجام دادند. او مقابل دروازه‌بان‌ها آدمک‌های دیوار دفاعی را قرار داد و با پارچه‌ای مقابل دید دروازه‌بان‌ها را گرفت. دروازه‌بان پرسپولیس بدون اینکه دیدی داشته باشد باید ضربات غلامپور را مهار می‌کردند.

* حدود 30 هودار در تمرین امروز حضور داشتند و در سکوت تمرین را تماشا کردند.

* علی دایی نظاره‌گر تمرین سرخپوشان بود.

* محمد پنجعلی دقایقی با دایی و پس از آن با عابدزاده و رضا محمدی صحبت کرد. سرپرست پرسپولیس پس از 30 دقیقه درفشی‌فر را ترک کرد.

* یک هوادار نابینا که از استان‌های شرقی کشور آمده بود با لباس محلی در تمرین حضور یافت و با بازیکنان خوش و بش کرد.

* هوادارانی که پیش از آغاز تمرین پشت در ایستاده بودند درباره شانس قهرمانی این تیم، بازی‌های هفته پایانی لیگ و همچنین حواشی که در چند روز گذشته برای پرسپولیس به وجود آمده صحبت می‌کردند.

* در جریان تمرین توپ به صورت میثم حسینی برخورد کرد و او به تمرین ادامه نداد.

* یک فرد در حمایت از پروین و دایی بیانیه خواند و ابراز امیدواری کرد که دادکان برای حل مشکلات پرسپولیس در این باشگاه حضور پیدا کند.

* سیاوش مفیدی بازیگر صداوسیما و مجموعه خنده بازار در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشت.

*خنده‌بازاری‌ها میهمان ویژه تمرین امروز قرمزپوشان بودند. آنها دقایقی با بازیکنان صحبت کردند و بگو بخند آنها با کریم باقری در نوع خود جالب بود. این در شرایطی بود که علی دایی امروز لبخندی در صورت نداشت و عملکرد بازیکنان را زیرنظر داشت.

*در انتهای تمرین امروز یک هوادار به عملکرد بازیکنان در دیدار مقابل راه‌آهن انتقاد داشت. این هوادار می‌گفت علی دایی در این فوتبال با دنده و سر شکسته و طحال پاره برای این فوتبال بازی کرد و افتخار آفرید اما هیچ‌وقت مشکل را داخل زمین نیاورد. این فوتبال و این پرسپولیس فقط محمد دادکان را می‌خواهد خدایا به حق صاحب‌الزمان محمد دادکان را برسان. این در شرایطی بود که بازیکنان سریعا به رختکن رفتند اما محسن بنگر ایستاد و صحبت‌های این هوادار را گوش داد.

*جلال حسینی بیشتر از سایرین تمرینات ویژه‌ای را با دویدن‌های سرعتی انجام داد.

*دروازه‌بانی عباس‌زاده در تمرین امروز در نوع خود جالب بود.

*حمید علی‌عسگر در پایان تمرین به زدن ضربات کاشته اختصاصی پرداخت.

*در انتهای تمرین محسن بنگر و خلعتبری که سابقه حضور در تیم سپاهان را داشتند با مسلمان و صادقیان که سابقه حضور در ذوب‌آهن را داشتند جدالی نزدیک را برگزار کردند و در بازی سپک‌تاکرا به مصاف یکدیگر رفتند.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بقیه تیم ها هم کمتر خرج نکرده باشن بیشتر هم نیست من میگم چرا همش میگن ما هیچی نگرفتیم یا خودشون رو به گدایی میزنن من منظورم این هست اگر نه تیمهای دیگه هم همین هستن منتها گیر دادن به پرسپولیس :)
من سه ساله اخبارای ورزشی رو شدید دنبال میکنم
چیز که همش برام عجیب بود جز روزنامه ها و سایتای اختصاصی هر باشگاه
نسبت خبرای سایتا و روزنامه ها جوری بود که خبرای پرسپولیس با خبرای 17 تا تیم دیگه برابر میکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پرسپولیس 1تیم= خبر 17 تیم!!!!
چقدر اینا رو پرسپولیس زومن آخه
هیچکس چشم دیدن پرسپولیسو نداره انگشت میکنن تو دماغشون سریع خبر میزنن بازیکن پرسپولیس انگشت کرد تو دماغش
یعنی چی آخه بس کنید دیگه اه

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
در تازه‌ترين رده‌بندي مربيان فوتبال جهان افشين قطبي، امير قلعه‌نويي و حسين فرکي در رده‌‌هاي 198، 237 و 512 قرارگرفتند.

به نقل از سايت مربيان، افشين قطبي که هدايت تيم ژاپني شيميزو اس‌پولس را برعهده دارد، با کسب 3150 امتياز در رده 198 بهترين مربيان باشگاهي دنيا قرارگرفته است.

پس از وي امير قلعه‌نويي، مسئول فني با تجربه استقلال تهران با 2629 امتياز در رده 237 برترين‌هاي جهان جاي دارد.

سومين مربي برتر باشگاهي کشورمان حسين فرکي با کسب 1250 امتياز است که صاحب رده 512 شده است.

براساس اين اعلام «خرادو مارتينو» سرمربي آرژانتيني بارسلونا با کسب 17354 امتياز در رده نخست جاي دارد.

کارلو آنچلوتي که در فصل جاري هدايت رئال مادريد اسپانيا را برعهده گرفت با 16214 امتياز دوم است و ديگو سيمئونه، مسئول فني اتلتيکومادريد با 15574 امتياز سوم شده است.

فهرست 10 مربي برتر جهان تا حال به اين شرح است:

1- خرادو مارتينو، آرژانتيني، 17354 امتياز

2- کارلو آنچلوتي، رئال مادريد اسپانيا، 16214 امتياز

3- ديگو سيمئونه، اتلتيکومادريد اسپانيا، 15574 امتياز

4- پپ گوارديولا، بايرن مونيخ آلمان، 13779 امتياز

5- ژوزه مورينيو، چلسي انگليس 12215 امتياز

6- رافائل بنيتس، ناپولي ايتاليا، 12215 امتياز

7- يورگن کلوپ، بورسيادورتموند آلمان، 11610 امتياز

8- آرسن ونگر، آرسنال انگليس، 11378 امتياز

9- خورخه خسوس، بنفيکا، 11151 امتياز

10- لوران بلان، پاري‌سن‌ژرمن فرانسه، 10533 امتياز
+
پ.ن: جات خیلی خالیه قهرمان بیا بپر برامون که دلمون خونه

بی غیرت بود با صورت نمیرفت تو تیر دروازه
من نیلسون بیشتر از این حرفا قبول دارم
جو نده جایگیری افتضاحش باعث شد
کجایی امپراطور تیممون بهت نیاز داره

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
این یارو رفته دکتری گرفته از این راه شانتاژ رسانه ایشو فقط یاد گرفته
بدبخت هر سال قهر میکنی عین دختر لوس
این همه سال آتیش سوزوندی منبعد که هیچ غلطی نمیتونی بکنی و من قبل! هم هیچ کاری نتونستی نکردی. پرسپولیس تا هفته آخر عین خار تو گلو شانس قهرمانی داره!
سلام خاصه ما رو به اون رفیق سند سازت برسون

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
تیم نباید تماشاچی زیاد داشته باشه یکی از علت هاش همینه . در مورد مایلی کهن این آقا کلن زیاد حرف میزنن .

• Like
Reactions: usl

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
تیم نباید تماشاچی زیاد داشته باشه یکی از علت هاش همینه . در مورد مایلی کهن این آقا کلن زیاد حرف میزنن .
همه جا دنیا دوست دارن تماشاچی پرسپولیسو داشته باشن اونوقت تو ایران بر عکس شده ازش سو استفاده میکنن ...:general702:
این یارو رفته دکتری گرفته از این راه شانتاژ رسانه ایشو فقط یاد گرفته
بدبخت هر سال قهر میکنی عین دختر لوس
این همه سال آتیش سوزوندی منبعد که هیچ غلطی نمیتونی بکنی و من قبل! هم هیچ کاری نتونستی نکردی. پرسپولیس تا هفته آخر عین خار تو گلو شانس قهرمانی داره!
سلام خاصه ما رو به اون رفیق سند سازت برسون
مایلی کهن دکترا داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

بالا