• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
امیدوارم یدالله واقعا فردا یدالله باشه :دی
خدارو چه دیدید ... شاید قهرمان شدیم !
امید داشته باشیم ...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حضور آقای گل لیگ هفتم و خداحافظی معنا‌دار بازیکنان با درفشی‌فر/ دایی: شما برای خودتان بازی کنید
240xNx4.jpg.pagespeed.ic.EMDIJRJAD7.jpg
پرسپولیس نیوز : آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به اهواز برای دیدار مقابل استقلال خوزستان برگزار شد.

آخرین تمرین قرمزپوشان در لیگ سیزدهم و قبل از سفر به اهواز برای بازی مقابل استقلال خوزستان از ساعت 14 و 30 دقیقه امروز به مدت یک ساعت برگزار شد و قرمزپوشان آخرین مرور کارهای تاکتیکی را در دستور کار خود قرار دادند.

*محسن خلیلی آقای گل لیگ هفتم که با پرسپولیسی‌ها با 18 گل قهرمان لیگ هفتم شد درتمرین امروز حضور داشت و با بازیکنان و کادر فنی خوش و بش گرمی داشت.

*رضا حقیقی که در تمرین دیروز غایب بود امروز در جمع قرمزپوشان حضور پیدا کرد.

*خداحافظی معنا‌دار بازیکنان پرسپولیس با درفشی‌فر نیز در نوع خود جالب بود. این بازیکنان طوری خداحافظی می‌کردند که حتی آنهایی که قرارداد هم داشتند مثل اینکه دیگر قرار نبود تمرینات خود را در این ورزشگاه در فصل آینده ادامه دهند.

*علی دایی در حاشیه تمرین امروز به بازیکنان گفت: کار همه تیم‌ها مخصوصاً پرسپولیس سخت است اما شما کار و بازی خودتان را بکنید و همه چیز دست آن بالاسری است تا تکلیف لیگ سیزدهم مشخص شود.

*بازیکنان پرسپولیس نیز با یکدیگر هم‌قسم شدند که در بازی فردا بتوانند دست پر زمین را ترک کنند.

*بدل مهرداد پولادی در تمیرن امروز حضور داشت، شخصی که هواداران به خیال اینکه پولادی است با وی عکس یادگاری گرفتند اما بعد متوجه شدند که شبیه پولادی است.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
کاروان پرسپولیس در میان استقبال هواداران وارد اهواز شد / سرود قهرمانی و اسکورت بازیکنان

xakhbar.jpg.pagespeed.ic.-b6UOgCoJq.jpg
پرسپولیس نیوز : کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در میان استقبال هواداران خوزستانی به ویژه اهوازی ها وارد این شهر شد و در هتل محل اقامت خود اسکان یافت.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس که از تهران با بدرقه و دعای تعداد زیادی از هواداران حرکت کرده بود ساعتی پیش وارد شهر اهواز شد.

حضور کاروان پرسپولیس در اهواز در شرایطی روی داد که کارناوالی از هواداران اتوبوس حامل سرخپوشان را تا محل اقامت آنها اسکورت کردند.

در حال حاضر تعداد زیادی از هواداران در مقابل هتل تیم فوتبال پرسپولیس حضور دارند. آنها با شعارهای خود و سر دادن سرودهای قهرمانی تلاش می کنند تا روحیه بازیکنان تیم محبوب خود را افزایش دهند.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
محسن خلیلی: هواداران دعا کنند، پرسپولیس شانس دارد/دایی بداند دوستان و شاگردانش کنار او هستند
=
200x146xkhalili.jpg.pagespeed.ic.FK6tu0fV4N.jpg
پرسپولیس نیوز : مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علیرغم اینکه کار خیلی سخت است اما هواداران دایی و پرسپولیس را دعا کنند چون هنوز شانس وجود دارد.

محسن خلیلی در خصوص دلیل حضورش در تمرین پرسپولیس اظهار داشت: من روزهای تلخ و شیرین زیادی را در این فوتبال داشتم و همیشه کسی را که کنار خودم می‌دیدم کسی نبود جز علی دایی. او در روزهای تلخ و شیرین کنار من بود مخصوصا در سایپا، تیم ملی و همین پرسپولیس. به همین دلیل من هم آمدم بگویم که ما هم کنار تو هستیم.

وی افزود: من احساس کردم فشار زیادی روی دایی و بازیکنان مخصوصا در این لیست بود. مخصوصا بر روی علی دایی که به نظرم امسال با پرسپولیس نتایج بسیار خوبی را بعد از چند سال گرفت اما بدشانسی آنها را کمی از قهرمانی دور کرد. من امروز آمدم که به دایی بگویم هنوز شاگردان و دوستان او کنارش هستند و هیچکس او را فراموش نمی‌کند. من همیشه به عنوان یک فرد کوچک در این فوتبال و کسی که شاگرد دایی و دوستش بودم با افتخار از علی دایی که سرمایه بزرگ این مملکت است حمایت می‌کنم و فقط آرزوی موفقیت او را دارم.

وی در پاسخ سوالی که آیا به نظر شما پرسپولیس شانس قهرمانی دارد یا خیر، گفت: کار سخت است اما از هواداران می‌‌خواهم همه دایی و پرسپولیس را دعا کنند، هیچ کاری در فوتبال نشدنی نیست و من امیدوارم که پرسپولیس بتواند به هدفش برسد مانند همان قهرمانی که با گل دقیقه 90 سپهر حیدری سپاهان را شکست دادیم و قهرمان شدیم. در فوتبال تا دقیقه نودش اتفاقات مختلفی می‌افتد و من اول امیدوارم با انگیزه‌ای که امروز در بین بچه‌ها دیدم پرسپولیس برنده بازی فردا باشد و سپس خیلی خوشبینم که ان‌شاءالله این تیم بتواند سهمیه آسیا را بگیرد. من فقط این را می‌گویم هنوز همه چیز تمام نشده است.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
یا الله خودت کمک کن بعد از اینهمه سال خون جگر خوردن بالاخره امسال پرسپولیس قهرمان بشه
یا الله هممونو کمک کن

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
محسن خلیلی: هواداران دعا کنند، پرسپولیس شانس دارد/دایی بداند دوستان و شاگردانش کنار او هستند
=
200x146xkhalili.jpg.pagespeed.ic.FK6tu0fV4N.jpg
پرسپولیس نیوز : مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علیرغم اینکه کار خیلی سخت است اما هواداران دایی و پرسپولیس را دعا کنند چون هنوز شانس وجود دارد.

محسن خلیلی در خصوص دلیل حضورش در تمرین پرسپولیس اظهار داشت: من روزهای تلخ و شیرین زیادی را در این فوتبال داشتم و همیشه کسی را که کنار خودم می‌دیدم کسی نبود جز علی دایی. او در روزهای تلخ و شیرین کنار من بود مخصوصا در سایپا، تیم ملی و همین پرسپولیس. به همین دلیل من هم آمدم بگویم که ما هم کنار تو هستیم.

وی افزود: من احساس کردم فشار زیادی روی دایی و بازیکنان مخصوصا در این لیست بود. مخصوصا بر روی علی دایی که به نظرم امسال با پرسپولیس نتایج بسیار خوبی را بعد از چند سال گرفت اما بدشانسی آنها را کمی از قهرمانی دور کرد. من امروز آمدم که به دایی بگویم هنوز شاگردان و دوستان او کنارش هستند و هیچکس او را فراموش نمی‌کند. من همیشه به عنوان یک فرد کوچک در این فوتبال و کسی که شاگرد دایی و دوستش بودم با افتخار از علی دایی که سرمایه بزرگ این مملکت است حمایت می‌کنم و فقط آرزوی موفقیت او را دارم.

وی در پاسخ سوالی که آیا به نظر شما پرسپولیس شانس قهرمانی دارد یا خیر، گفت: کار سخت است اما از هواداران می‌‌خواهم همه دایی و پرسپولیس را دعا کنند، هیچ کاری در فوتبال نشدنی نیست و من امیدوارم که پرسپولیس بتواند به هدفش برسد مانند همان قهرمانی که با گل دقیقه 90 سپهر حیدری سپاهان را شکست دادیم و قهرمان شدیم. در فوتبال تا دقیقه نودش اتفاقات مختلفی می‌افتد و من اول امیدوارم با انگیزه‌ای که امروز در بین بچه‌ها دیدم پرسپولیس برنده بازی فردا باشد و سپس خیلی خوشبینم که ان‌شاءالله این تیم بتواند سهمیه آسیا را بگیرد. من فقط این را می‌گویم هنوز همه چیز تمام نشده است.
چه سالاری بود این محسن
بنده خدا بدشانس بود

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
شاکری: ۲ سال از قراردادم با پرسپولیس مانده و از حالا بازیکن این تیم هستم
240x144xshakeri.jpg.pagespeed.ic.X4shRztWYZ.jpg
پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد اعلام کرد که رسماً تا ۲ سال آینده بازیکن پرسپولیس است.

یونس شاکری در مورد صعود تیم پدیده مشهد به لیگ برتر فوتبال ایران گفت: تیم یکدستی بودیم و جو دوستانه‌ای در بین همه بازیکنان وجود داشت. من خدا را شکر می‌کنم که توانستم برای این تیم کاری انجام دهم و از اینکه در نیم فصل پدیده را برای بازی انتخاب کردم، خوشحالم.

وی در خصوص اینکه گفته بود برای پدیده در نیم فصل 10 گل می‌زند، اظهار داشت:‌ ابتدای حضورم در پدیده این قول را دادم اما 9 گل به ثمر رساندم. قسمت نبود برای پدیده 10 گل بزنم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد درباره اینکه برای فصل بعد در این تیم خواهد بود یا به پرسپولیس برمی‌گردد، تاکید کرد: باید با هر 2 باشگاه صحبت کنم تا ببینم چه می‌شود ولی من 2 سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و از حالا بازیکن این تیم هستم.

شاکری در واکنش به اینکه گفته می‌شود هنگام جدایی از پرسپولیس و برای پیوستن به راه‌آهن و یا پدیده مشکلاتی به وجود آمده و مدیر برنامه‌هایش و یکی از مسئولان وقت پرسپولیس از او طلب 50 میلیون پول کرده‌اند، عنوان کرد: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. پیشنهاد راه‌آهن خیلی پایین‌تر از پیشنهاد پدیده بود و نمی‌توانستم آن را قبول کنم. با اینکه پیش از آن با مسئولان مس کرمان توافق کرده بودم ولی شرایطی پیش آمد که به پدیده رفتم.

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
فردا تولدمه یعنی یه کادوی خوب بهم میدن؟
به شخصه به قهرمانی فولاد فکر میکنم چون خیلی کارش سادست نسبت به همه.
ولی ایشالا یا قهرمان و نشدیم سهمیه حداقل.
یاعلی

Send From My Galaxy SIII Using Tapatalk

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
استقلال و فولاد خيلي بعيده نبرن چون حريفهاشون خيلي بي انگيزه هستن و هيچ تغييري تو جدول نميكنن
گسترش كه بازي قبلش نشون داد چندان تيمي نيست كه اذيت كنه تراكتور هم علاوه بر اينكه تيم سابق قلعه وعي بود تمام بازيهاي بعد از قهرماني جام حذفي رو امتياز داده!
نفت هم كه داره خوب كار ميكنه هر چند سپاهان هم بايد با دو تا گل ببره تا شانس سهميه داشته باشه
خدا كنه فقط سهميه رو بگيريم
ولي عجيب ليگي شده تفاوت اول تا پنجم فقط توي يك هفته است

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
فارغ از هر نتیجه که به دست بیاد و امیداورم به سمت قهرمانی پرسپولیس باشه؛
بدون از تعصب تیمی و اصرار بر غلط و همچنین با واقع بینی قهرمان واقعی ما هستیم.
تیمی که نه از مربی شانس آورد و بازیهای از پیش برده رو با ترس 8 فروردینیش خراب کرد . . .
و از طرفی از بالا تا پایین فدراسیون شادابیان سعی بر نتیجه نگرفتنش کردن پر بیراه نیست این حرف. . . این اواخر هم که وزیری معرفی شد و تو نیمه راه نیومده و نشسته بر صدارت خنجر به دست بود. . .

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
فردا تولدمه یعنی یه کادوی خوب بهم میدن؟
به شخصه به قهرمانی فولاد فکر میکنم چون خیلی کارش سادست نسبت به همه.
ولی ایشالا یا قهرمان و نشدیم سهمیه حداقل.
یاعلی

Send From My Galaxy SIII Using Tapatalk
با این اوضاع تیم رفتن به اسیا هم زیاد خوشحال کننده نیس
با این اوضاع مالی فصل بعد شاید خیلی از بازیکنامون نباشن:(

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من امروز اصلا به فکر قهرمانی نیستم
امروز فقط
1-ملوان فجرو بزنه
2- داماش هم مسو بزنه
دو تا تیم استانم هنوز باشن
3-سهمیه برا پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ترکیب پرسپولیس برابر استقلال صنعتی اعلام شد / بازگشت حسینی و کفشگری

240x158xteam.jpg.pagespeed.ic.ZZnmrXP9Oc.jpg
پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس با سه تغییر در ترکیب اصلی به مصاف تیم فوتبال استقلال خوزستان می رود.

ترکیب اصلی تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شده و علی دایی دو تغییر را در ترکیب اصلی تیمش نسبت به بازی با راه آهن داده و محسن مسلمان ، مهرداد کفشگری ، سیدجلال حسینی در ترکیب اصلی قرار گرفته و قاسم دهنوی و محمدرضا خلعتبری از روی نیمکت بازی را تماشا می کنند.

بر این اساس پرسپولیس با : نیلسون ، بنگر ، سیدجلال حسینی، پولادی، ماهینی ، حقیقی ، کفشگری ، مسلمان ، صادقیان ، عالیشاه و عباس زاده برابر استقلال صنعتی خوزستان به میدان خواهد رفت.

این مسابقه از ساعت 19 در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شده و از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.
حاشیه های پرسپولیس - استقلال صنعتی/ نفرین مکتوب هواداران پرسپولیس
xakhbar.jpg.pagespeed.ic.-b6UOgCoJq.jpg
پرسپولیس نیوز : یکی از بازیکنان پرسپولیس در دستشویی ورزشگاه غدیر اهواز گرفتار شد.

یکی از بازیکنان پرسپولیس در سرویس بهداشتی ورزشگاه غدیر اهواز گرفتار شد و چند کارگر رفتند و در را برای این بازیکن باز کردند.

*در حال حاضر هزار تماشاگر پرسپولیسی و 500 تماشاگر استقلال خوزستان در ورزشگاه حضور دارند.

*مولایی مربی بدنساز تیم پرسپولیس که محرومیتش تمام شده به اهواز سفر کرده بود اما به دلیل اینکه نامه پرداخت جریمه 5 میلیون تومانی از سوی باشگاه پرسپولیس را به اهواز نیاورده بود اجازه نشستن روی نیمکت تیم را در آخرین بازی پرسپولیس هم ندارد.

*‌هواداران پرسپولیس عادل کلاه‌کج بازیکن سابق تیم خود را که اکنون در تیم استقلال خوزستان بازی می‌کند را تشویق کردند.

*میلاد میداوودی هدفونی در گوش داشت و مشغول گوش کردن به موسیقی بود او با پرسپولیسی‌ها هم شوخی می‌کرد.

*سهراب بختیاری‌زاده با لباس شخصی در کنار زمین حضور داشت.

* یدالله جهانبازی داور مسابقه از زمین بازدید کرد.

* استقلال خوزستان 100 بلیت به پرسپولیس داد و 10 بلیت هم مخصوص جایگاه ویژه به استقلال خوزستان داده شد.

* هواداران پرسپولیس پلاکاردی به ورزشگاه آورده‌اند که روی آن نوشته شده « شهر آبی اهواز قرمز شد، شاید قهرمان نشویم اما شایسته قهرمانی بودیم ولی آنهایی که پرسپولیس را به این روز انداختند خدا به زمین گرم بزند.»

*هواداران پرسپولیس لباس فولاد خوزستان را برتن دارند.

*دیدار دو تیم ساعت 19 آغاز می‌شود.

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
اميدوارم قهرمان شيم دو ساعت ديگه اينجا بتركه ؛)

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا